Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sharmana
11. okt 2009

tak pekny večer babule, ja idem tiež pozerat superstar 😉

lucialen
11. okt 2009

To chlastanie a choroba este nevadi a s natahovanim je to take vseliake 😒 Velmi drzim palce 😵

nadenkaaa
11. okt 2009

dievcata tusim vsetky pozerate superstar 😀 😉

xena323
11. okt 2009

ja som aj tu....

miskahryzka8
11. okt 2009

ja pozeram superstar ale som aj tu 😀, som bola precvicovat, tak mam kopec energy, som rozancovana, chce sa mi robit tisic veci naraz 😀, juuuj tato domca co dospievala, ake super 😲 😀 , idem vas citat 😉

lucialen
11. okt 2009

Aj mne sa pacila 😀

xena323
11. okt 2009

fakt bola dobra...posli miska aj mne trocha energie..

groka
11. okt 2009

mne sa pacila tato posledna v tom zltom a ta co ma toho cigana v rodine 😀

miskahryzka8
11. okt 2009

groka drzim palce na zajtra 🙂 !!!!!!! Ten moj graf vizera sice zaujimavo, ale ovulu som typla, aj ked mi to vypocitala FF a teplota moze byt aj z toho, ze som bola chora, tak uvidime... Hlavne co zase mne spravi zajtra teplotka tiez 🙂 Inak ja som bola na svadbe tiez nedavno a to s narazenzm malickom v lodicke, takze ja som tancovala naboso veeelmi skoro 😀
kocky a na co je ta alchemika dobra 🙂 ?
dzou ja uplne verim na spacie zony, ja soms traasne vela cestovala a proste niektore hotelove izby a postele v nich, som lahla a spala a inde proste ani za nic aj ked som bola viac unavena 😲
groka, ked docitam skusim pozriet aj fotecky, ci ich este mas v albume 🙂
ake budeme mat pocasie luci 😀 ?
groka a co presne s pipikom sa pretahuje babatkam 😲
cooo snezenie 😲 , ja priebezne citam a pisem 😅
xena posielaaam kooopec zumbaaaaaa energie 😉
groka aj mne tie dve, ta mala ceska je uplne rozkosna 🙂

miskahryzka8
11. okt 2009

groka a uz sa neda pozriet foto 😕

lucialen
11. okt 2009

Miska a v noci miiiiiiiiiiiinus 😲 😀 😀
Inak cesi sa mi zdaju lepsi 🙂

xena323
11. okt 2009

dakujem...chytam...chapem to spravne, groka zajtra testuje?uvedte ma do obrazu.....miska ty si v ktorom stadiu???luci ako sa citis....

groka
11. okt 2009

miska vypadol mi pc ked som ich este raz dala,musim ich totiz mazat lebo taketo foto nie je v pravidlach,tak zajtra rano ich tam dat zas na chvilku aby ste este pozreli uz sa mi nechce

zajtra netestujem,bude pozajtra alebo v stredu ale to len v pripade ze stupne teplota lebo mi klesla vcera a dnes som nemerala takze az zajtra budem merat,ale baby mi neverite aka som zvedava aka bude

idem vypit cajik a idem spat babule stipu ma oci jak fras,mne spanok chyba ako sol

lucialen
11. okt 2009

Xeni citim sa stale na 60siat,krize stale bolia tak idem asi do postele a dufam, ze to prejde 🙂

xena323
11. okt 2009

tak groka,nech to vyjde,pozor na teploty nie su istota...
luci,mna takto bolievaju krize pred i pocas ms je to u mna preto ze mam otocenu maternicu....ale je pravda ze ma dost boleli ked som cakala prrve dieta...

miskahryzka8
11. okt 2009

fiiiha luci minus 😲 , to snad nie 😠 , xena to mas latino energy, lebo zumba je aerobic na latino tance, takze teraz by malo tebou vrtiet jedna radost 😀 , no ja som v stadiu pripravy na mrchu/nemrchu, kedze som zacala merat az po ovule, teda predpokladanej 🙂
groka a to ake pravidla maju tie albumy 😲 , jasne rano 🙂
luci daj si na krize nahriatu pokryvku z hrnca zabalenu v uteraku 😉
groka tak aj ja drzim palce na fajn teplotku zajtra, ked teda este netestujes 🙂
Dobru nocky vsetkym 🙂

xena323
11. okt 2009

dakujem odtancujem do postele...dobru

motylek17
12. okt 2009

dobre rano babule... ja dnes ☹(((((

groka
12. okt 2009

Dobre ranko

http://www.fertilityfriend.com/home/23cc25 ☹ ☹ ☹ som jasna ☹ ☹ ☹ idem do postele a driemem uz,maleho som si zaniesla do skolky,ja sa musim dnes vyspat,testovacka sa uz nebude musiet konat,a meriam posledny mesiac,uz uz sa nechcem stresovat este viac,milovat sa budeme vtedy ked to budeme chciet obaja

groka
12. okt 2009

motylek preco si smutna?ja nechapem

motylek17
12. okt 2009

dostala som gen. herpes.... ☹ 😢 a neviem co mam robit... tabletky mam, ale neviem ci si ich mam dat, bo je moznost ze som v tom.... vcera som si robila test (5DPO) a negativny... cize neviem... volala som lekarke a ta tam este nie je... bojim sa...

groka
12. okt 2009

motylek 5 dpo ti nic neukaze najskor na 11 mozno

motylek17
12. okt 2009

a teraz mam co robit??? mam si dat tabletku????

groka
12. okt 2009

motylek a co je pisane v pribalovom letaku mozu to tehotne ci nie?a co to mas?kde to mas?

nadenkaaa
12. okt 2009

ahojte ,motylek mala by si ist k lekarke ak teda este to nie je vtakom stadiu tak by bolo dobre zacat brat tie lieky-aby ti to neprislo do horsieho stadia,ale najskor by som isla za lekarkou 😕
groka sice klesla ale este to nemusi byt stratene mozno zajtra vystupi 😵

motylek17
12. okt 2009

teraz som s nou volala, mam prist na testy (do 3 hod. by som vedela ci som v tom), bo inak tie tabletky uzit nemozem...

motylek17
12. okt 2009

bojim sa... ☹

nadenkaaa
12. okt 2009

chapem 😔 chod na tie testy a budes si ista hlavne musis sa dat do poriadku

lucialen
12. okt 2009

Dobre ranko 🙂 Ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2a4bc5 🙂
Motylek chuda, dobre si urobila, treba ist k dokimu 😒 To je ten herpes co na to robia testy spolu s toxoplazmozou, rubeolou atd?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre