Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
13. okt 2009

groka supeeeeer!!! moc sa tesim spolu s tebou! a GRATULUJEM 😵 nestresuj, dobre vies, ze v tehu boli brucho ako pred mrchou 😉 tesim sa na fotku testiku 🙂

nadenkaaa
13. okt 2009

groka vobec tomu neverim pozerala som si minuly cyklus zajtra bude pokles 😅 ale nevadi hlavne ze mame svoju junovku 😀 😀 termin bu teba vychadza nejakeho 22.6? 😉 😉 😉

nadenkaaa
13. okt 2009

majka zlatko neverim sice ma este prsia nebolia ako vzdy pred mrchou ale tie teploty su ako cez kopirak minuleho cyklu 😝
majka nezufaj bola sui vcera u tej doktorky?

rhodosbb
13. okt 2009

grokaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, co to citam????????????? gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem z celeho srdca 🙂 🙂 🙂 vobec tu nemaju zodpovedajuce smajliky mojim pocitom, to je hrozne 😀
groka, ty si zachranila jun, je to perfektne, v poslednom case to tu bolo nejake zaseknute, nejako sa nam nedarilo .....a zajtra ta bude nasledovat nadenka a michelle 😉

nadenkaaa
13. okt 2009

veronika uz si trenuj tie neopisatelne pocity lebo tento cyklus ides ty na radu 😀 😀 😵

motylek17
13. okt 2009

nadi bola som len na krvnych testoch a su negativne, cize nie som tehotna... ale baby zasa tuna hovoria ze je to strasne skoro na to, aby mi v krvi daco zistila, cize neviem comu mam verit...

lucialen
13. okt 2009

Groka, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 Hod foto rychlo 🙂

lucialen
13. okt 2009

A ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2a4bc5 🙂
Nadi, ved aj Groka mala pokles a ako do papadlo 😉
A michell je kde? Vcera som pozerala jej graf 🙂

nadenkaaa
13. okt 2009

maji ale zasa podla mna z krvi by to uz bolo vidiet neskor sa to vylucuje do moca takzep rva jek rv az potom tehu test z moca
luci ty mas pekny grafik 🙂
luci ano ale ja si uz neverm lebo to porovnavam s minulym cyklom a koniec bude uplne rovnaky 😅 nevadi som s tym zmierena 😅

motylek17
13. okt 2009

ved uvidime.... radsej nech sa to podari tento mesiac, nez aby to malo dake nasledky.... ☹

rhodosbb
13. okt 2009

joooj nadi, musis mysliet pozitivne 😉 som strasne na teba zvedava, uz nech je zatra 😀
ja som mala aky pekny grafik a nic nebolo z toho 😀

motylek17
13. okt 2009

rhodo, v buducom kole budeme my na rade 😉

brisilda
13. okt 2009

ahojte kocky
shami ja uz tehu rifle mam 😀 ale coskoro si budem musiet kupit nove 😉 lebo tieto su mi uz len len 😀
nadi mas pravdu radsej si nerob nadeje to sklamanie je potom hrozne 😒 je lepsie cakat mrchu ktora nepride 😅 tfuj tfuj tfuj
groka srdecne blahozelam 😉 konecne dalsie nadejna tehulka 😀 takze sup sup daj sa do prace az vidime foto 😉 testovat ti radim s testom ktory ma citlivost vyssiu ako 10 cize taku 20 az 25 odporucam 😉 vlasna skusenost
inak ja som dnes bola na poradni brali mi krv tak hadam bude vporiadku , na sone som videla maleho drobca 😉 len sa mu akosi nechcelo hybat tak sme ho 5 minut sledovali a museli sme donho aj trochu stuchnut 😀 az sa rozhybe lenivec jeden 😉 inak bol to nadherny pohlad ako si tak kopkal z nozickami 😀 kazdej s vas prajem aby ste ten pocit zazili na vlastnej kozi 😉
co sa tyka mojich nevolnosti tak doki povedal, ze pokial neustupia budem musiet lezat ☹ ale co? ved ja lezim uz teraz 😀 😀 😀

nadenkaaa
13. okt 2009

veronika ja uz myslim realne lebo ak by som si nahovarala ze zajtra teplota vystupi a ona nevystupi tak to proste nezvladnem respektive som v este vacsej depke ako budem ked to budem brat realne 😔 😅 😉

groka
13. okt 2009

brisilda testovala som mamatestom 20 ml

dam aj foto,len mi dajte nejaku tu chvilku

brisilda
13. okt 2009

groka no jasne v pohode pockame 😉
nadi chytaj TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT drzim palce pri merani zajtrajsiej BT 😉

groka
13. okt 2009

ked zhrniem priznaky tak

prsia zacali boliet neskor ako zvycajne
prestali mi chutit cigarety teraz to sem hodim,hadam ma neodsudite
byvalo mi zle,zaludok som mala ako na vode,nechutilo mi tak jest,
mala som zapchu,potom ma zacalo prehanat
pichalo ma v brusku nie bolestivo ale tak inak,steklivo ako keby
co este?
aha nevyhazdala som sa na tvary ako ine mesiace

groka
13. okt 2009

baby ja vam nebudem este posielat virusiky,az ked pridem od lekara s potvrdenim,ok?

nadenkaaa
13. okt 2009

dakujem bris 😉 groka tak ja nemam ani jeden z tvojich priznakov 😅 s vynimkou cigariet kedze nefajcim 😉

brisilda
13. okt 2009

groka tak tie prsia aj mna zacali boliet neskor ako zvycajne no ja som inak nemala ziadne priznaky 😀 zato teraz sa to povedat neda 😀 inak vidim ze budes mat inteligentne dieta ked uz teraz vie , ze cigi su bleee 😀 😀 😀

nadenkaaa
13. okt 2009

a kedy planujes ist k dokimu tak za dva tyzdne? 😉

brisilda
13. okt 2009

groka ideal je ist za dokim v 6 tt skor sa neoplati 😉 lebo na sone nebude este nic vidiet

groka
13. okt 2009

bris ja musim k nemu ist kvoli stitnej zlaze a pre duphaston

brisilda
13. okt 2009

jaaaj aha tak to ano vidis ja som zabudla

motylek17
13. okt 2009

baby co je to ten duphaston??? na co sa pouziva???

nadenkaaa
13. okt 2009

maji berie sa ako prevencia hroziaceho potratu na udrzanie gravidity bud sa vklada do posvy alebo sa normalne papa ako tabletky 😉

lucialen
13. okt 2009

Nechapem, zaludok na vode? 😅 To ako? 😀

lucialen
13. okt 2009

Motylek, ja to beriem na upravu cyklu, to je vlatne progesteron a pomaha aby sa babo lepsie uhniezdilo 😉

motylek17
13. okt 2009

cize ak budem tehotna, tak lekarka mi to predpise????

motylek17
13. okt 2009

baby vy ste take mudre, normalne by ste mohli spisat knizku pre zaciatocnikov.... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre