Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

motylek17
14. okt 2009

ahoj rhodo...

cheerlady
14. okt 2009

ahojte babule,tak ja som dnes bola na tripple testoch - o tyzden vysledky,tak som zvedava aj a bojim 😔 inak som mala mat aj poradnu,len dr. si zobral dovolenku,tak az o tyzden,ked pojdem aj pre vysledky 😒
a vy co nove? groka gratulujem este raz k ciarocke 😵 teda k dvom ciarkam 😀

groka
14. okt 2009

cheerlady dakujem ti pekne

motylek17
14. okt 2009

groka mm si to uz oznamila??? ako reagoval???

groka
14. okt 2009

motylek nie este to nevie a vcera ma aj poriadne vytocil,takze teraz just mu to nepoviem,ale mala som take stavy kedy by som mu to uz aj povedala uz len preto aby ma nerozculoval,ale nie,poviem mu to teda maly az ked mi to leakar potvrdi

motylek17
14. okt 2009

... obdivujem ludi, co to dokazu skryvat... na mne by to bolo vidiet hned... 😒

groka
14. okt 2009

motylek vidiet ako vidiet,tak ako pri malom aj teraz som nafuknuta jak balon,uz len cakam kedy mi zacne pukat brusko,jednu bodku som uz nasla a neviem z coho kurnik

motylek17
14. okt 2009

myslis strie??? lebo inak nechapem..

groka
14. okt 2009

moytlek jasne po synovi ich mam po celom tele teraz cakam kedy mi zacnu tmavnut borodviet pasiky po malom,ja si pamatam ze pri malom mi zacalo praskat prve tak okolo 6tt

motylek17
14. okt 2009

a pouzivas aj dake kremy???

sabiatko
14. okt 2009

jeeeeeej, groka, takze ty cakas babatko 😵 gratulujem, tak sa to konecne podarilo 😵 kedy ides k dokimu pozret, ako sa ma malicke?

groka
14. okt 2009

motylek pri malom som pouzivala elastiq q 200 korunovy nepomohol mi,proste ak zena tenku kozu moze sa natierat aj neviem cim,popraska,neviem ci to ja nejako este zjemnim,ale ked som si kupila listovku tak bolo k tomu probalene ako darcek krem od nich tiez ale male balenie,takze urcite ho budem pouzivat,neneham ho len tak

groka
14. okt 2009

sabiatko dakujem

motylek17
14. okt 2009

jasne, treba nieco vyskusat....

lucialen
14. okt 2009

Mam blbu naladu a blby pocit, ze zajtra je moj posledny den vysokych teplot 😒 A nic sa mi nechce robit 😒

groka
14. okt 2009

luci co je toto na naladicku? ☹ mojko nebojkaj,baby ja som bola presvedcena ze sa nepodarilo,no mozno v kutiku som myslela stale ,dufala ,ale skor to bolo o nahovaani niecoho a ja som si tak priala klesnut a potom stupnut a mam to tu

lucialen
14. okt 2009

Ved aj ja v kutiku duse dufam, ale neverim 😒 No ja som zatial neklesla ale stupla som na 37 😉 No ved uz len 2dni a budem vediet na com som...

motylek17
14. okt 2009

luci ja si tak isto myslim, ze to dobre dopadne, nemozeme mat predsa len jednu junovku, nie??? 😉

petafr
14. okt 2009

ahojte, no krasne Groka sa nam pochlapila!!! Gratulujem!!! Ale ja som to uz vedela, ked ti to prvy raz stuplo, vsak aj doktor ti povedal, ze ti to tentokrat vyjde, takze to bolo jasne 😉))
Baby, ja som momentalne vo Varsave, tu fest snezi a nemozem ani nikam ist, som autom na letnych gumach, tak cucim na hoteli, dufam, ze do zajtra to nejako prejde, aby som sa mohla vratit domov!!! 😅

groka
14. okt 2009

lucia hned mi sem hod graf!!!!!!!!!!!!!!ty mas kedy dostat mechu?

lucialen
14. okt 2009

Bolo by to pekne 😉 A ty ako motylek, badas nejake zmeny na sebe? 😉

motylek17
14. okt 2009

luci ja som to vzdala, bola som na krvnych testoch a nie som... ☹ mozno je to ale lepsie...

lucialen
14. okt 2009

To by bolo lepsie ☹ Aj ked tie testy mi stale nejdu do hlavy 😒
Musim sa vzdialit, ideme zobrat auto, uz by malo byt opravene 🙂

motylek17
14. okt 2009

jasne utekaj.... 😉

rhodosbb
14. okt 2009

ahoj Peta, tak to mas teda riadnu romantiku - sedis si na hoteli, vonku snezi...dufam, ze si aspon so svojou polovickou 😉 no na slovensku je to tiez kadejake s tym pocasim....v bb momentalne pada dazd so snehom 😒

motylek17
14. okt 2009

rhodo to nemyslis vazne... ja stale dufam, ze este pride dake to teplo... 😠

brisilda
14. okt 2009

motylek no jasne pride na bud. rok 😀 ale nie ved uz nech zacne konecne zima ja idem dat zajtra prezut auto 😉 a na sneh sa tesim stale lepsie ako dazd no cesty by mohli ostat suche bez snehu 😀

janulka04
14. okt 2009

tak babulky, ahojte...
bris, dakujem za fotecky, kraaaasne tam muselo byt a netaraj, ziadne brusko nevidno...pekna mamicka si 😉
groka, ja stale dufam, ze nebudes sama junovka, ale ze baby budu kolektivne a jedna sa aspon pripoji ku tebe
luci...ziadne negativne myslenie

brisilda
14. okt 2009

groka tak tak musis ich nahlit aby ta nenechali samu 😉
janka brusisko uz mam a velke 😉 uz sa neda schovat vidno ako malinke rastie zajtra hodim dalsie foto zo sona 😉
a mas pravdu bolo tam nadherne no cesta bola nekonecna 😝 a k tomu tie moje nevolnosti 😖 takze moja nalada bola na bode 0 😠 mam alergiu na more a palmi 😀 staci ze davaju v telke film a je zaber na tie ich palmi tak ma hned napne 😀 😀 😀

janulka04
14. okt 2009

aaale, bris...ved brusko...to k tomu patri...a viem sa vcitit, my sme dnes vybavovali, tak som si oznackovala cestu, aby sme trafili spat 😀 😀 😀
a to mm, ze ci nejdeme cez vikend na Svk....no nech z vysky zabudne.... 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre