Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

motylek17
15. okt 2009

dobru noc nadi... 😉

motylek17
15. okt 2009

budem musiet daco vymysliet, bo sa z toho pocasia zblaznim... 😀

rhodosbb
15. okt 2009

jeeej miska, ty si profi cvicitelka zumby? 😕 este som o tom nepocula, ale podla fotiek to vyzera, ze sa pri tom dobre zabavite 😵 a vies nam to blizsie opisat, v com spociva ta zumba? mozno sa na to dam, ak to najdem aj v bb...a ty si odkial? nemas to v pase 😕 😀

miskahryzka8
15. okt 2009

jj rhodos som 🙂, je nas len desat na slovensku, tak neviem, ze ci je neikto aj v bb, ja som z ba 🙂
zumba je v skratke toto, copy z uvodu moje stranky 😀 :

Zumba kombinuje dynamickú, latinsko americkú hudbu a exotické tanečné kroky a aeróbne pohyby. Tance ako Salsa, Merengue, Flamenco, Hip-hop, Cha-cha, Samba, Calypso, Belly Dancing...
Je efektívna, založená na princípe intervalového tréningu, ktorý maximalizuje výdaj kalórií, spaľovanie tukov a tónovanie svalov.
Choreografie striedajú pomalé a rýchle rytmy s cieľom vyformovať a posilniť celé telo. Zameriavajú sa na svalové partie ako zadok, stehná, ruky, brucho a najdôležitejší sval nášho tela – srdce.
Zumba...je zábava...typ cvičenia, ktoré budete chcieť robiť každý deň a budete sa z neho tešiť!

vznikla na floride - vymyslel ju columbijcan beto 😎, na slovensko ju doniesla z floridy danka a ja, zuzka, juri a deniska sme si boli prvi zo slovenska robit certifikat pre instruktorov v londyne minule leto 🙂

je to najlepsie cvicenie, ake som mohla objavit, clovek ma pocit, ze hodinu tancuje a zuruje, ani si nevsimne, ze cvici a krasne to formuje postavicku 🙂, plus ta latino temperamentna hudba robi naladu sama o sebe 🙂

v novembri bude prvy workshop pre instruktorovo aj na SK, tak sa snad zumba este viac rozsiri 🙂

Inak 13.11. - 15.11. bude druhy zumba wellness vikend so mnou v martine, info je na mojej stranke aj na www.studiomiracle.sk, si tam mozete pozriet, co vsetko je v tom aj joga, vodny aerobic, masaze, kozmetika..., minule bolo supeeer 🙂 🙂

motylek17
15. okt 2009

miska by bola haluz keby sme tam vsetky baby odtialto sli.... 😀

lucialen
15. okt 2009

Uz stahujem zumba a pozriem si to 🙂

miskahryzka8
15. okt 2009

jeeeeeeeeej to by bolo ake super 😀 , a v brusku by sme mali male zumbatka, by sme roztancovali aj bojovnikov a oni by tanecnym latino plavanim dorazili az k vajicku 😀 😀
na yutube je milion zumba videi, je to celosvetovy boom, ale najlepsia a najnapaditejsia zumba je podla mna aj tak na SK 😎 😀

miskahryzka8
15. okt 2009

utekam na skolenie, zumbovat a kamoska dnes prvy den otvara obchod s latkami, idem tiez kuk 🙂 , ale vecer nakuknem, tak dozumbovania 😀

motylek17
15. okt 2009

miska musis daco spachat a premluvit tunajsie snazilky.... 😀

rhodosbb
15. okt 2009

miska, vyzera to supeeeer 🙂 ja strasne citim ako mi chyba pohyb a hlavne tanec, celu mladost som tancovala, potrebujem aj teraz nieco robit....a miska, nie je to nejake velmi blaznive cvicenie? myslim, ked uz budem tehu, aby som si neublizila, teda babatku 😒 ale salsa, merenge, samba, to su uuuzasne tance 😎

chodila som pred svadbou s mm na spolocenske tance - chudacik, ale nieco sa na neho nalepilo, ale viem, ze v dalsom kurze uz pokracovat nechce - svadbu si odtancoval a viac uz o tanci nechce ani pocut ☹

a ten zumbavikend v Martine idem hned preposlat kamoske a musim ju znasilnit, aby isla so mnou 😀

groka
15. okt 2009

ahojte

bola som rpec ako som pisala a potom som behla do lekarne tak som kupila jeden rapiclear 10 citlivost a 2 mamatesy v baleni citlivost 20 rapi som si teraz urobila za chvilu idem kuknut,nemam nervaky na to,ale druha nebola tam vobec zatial,asi 5 minut ubehlo ano nie odvtedy,ale ma napadlo,baba ved ja som chora,mne sa mohla mrcha opozdit a testy su mozno falosne,brucho stale boli,ale kupila som si sirup na kasel skorocelovy mozu aj tehotne a pinosol do nosa tiez mozu tehotne,aspon pre istotu

janulka04
15. okt 2009

groka, nestresuj..testni zajtra...verim ze je vsetko ok...a navyse, si este len na zaciatku, tak ciarka moze byt uplne slabucka...neboooj.... 😉

groka
15. okt 2009

janula rapiclear je cisty ako sneh a urobila som aj mamatest jeden a ten sa este nevycistil,takze seriem na cele testovanie,zajtra testnem znova rannym,inak keby som mala 100 testov doma tak 100 spravim,teraz si nahovaram ze je obed a pila som vodu dost,takze preto nic neukaze,ale ja chcem byt tehotna,preco ma to tu tak natahuje?aj dokimu by som rada isla nech mi aspon kukne ako vysoko mam sliznicu a ci je aspon maternica zvacsena

groka
15. okt 2009

na mamateste sa nieco rysuje tak ale je obed co by som chcela,som tehula a basta,zajtra budu krasne // 😵

janulka04
15. okt 2009

tak tak groka.....to je pristup 😉

lucialen
15. okt 2009

Groka rapiclear nie je dobry 😒 Uz som pocula vela neg. nazorov 😉 Ten si ani nevsimaj 😉 🙂

rhodosbb
15. okt 2009

groka, ten rapiclear je sit, dobry pristup 😉

myskahryzka, tak uz mi to kamoska potvrdila, ideme na tvoj zumba wellness vikend 13.-15.11. 😀 uz sa tesiiiim, dufam, ze nam das poriadne zabrat a ze sa zapotime 😀 😀 😀 napisem ti IP 🙂

groka
15. okt 2009

rhodos sit?to je???????? 😅

groka
15. okt 2009

uz je moja hodina kedy posledne dni spavam,juj,ale tak ma bere,ale postavila som varit a za chvilu idem aj pre maleho,mo ked pride muz,dnes nikde nejdem,do ziadneho t comu mame zase nejake problemy s nim,chcu od nas 43 eur akoze asi sa zblaznili,ja si musim oddychnut ked pride muz domov,lebo ledva hladim a dnes som si dala aj slabu kavu,musela som,nie taku aku som si robievala silnu,len stvrt lyzicky,ale nepomohlo,pred chvilou som mala Caro s mliekom,ja si to robim ako biela kava ale to mi uz vobec nic neurobilo

stanka1986ke
15. okt 2009

groga ja som sa dnes tiiez testovala robila som si jeden rapiclear a mamatest..mamatest negativny a rapiclear velmi ale velmi slabulinko pozitivny...takze ais tak....ale mna uz asi tyzden vkuse boli brucho...ja uz ani tym testom neverim...myslim ze tento mesiac pride mrcha normalne.,..mala by prist v nedelu

groka
15. okt 2009

stanka vidis nechapenzi,mna upokoji len gynekolog a dovtedy len BT ak ovsem vystupi a potom testik ale jasne pozitivny,nervozna som jak pes,pobede idem zas prec,mame nejake rodinne problemy,tak aj z toho som na nervy,ale ved ak baba je silna tak vydrzi,no ak si bude ista vsetkym,tak vsetko pojde bokom

groka
15. okt 2009

a tak som sa tesila ze pobede si pospim,no smola,idem pre maleho do tej zimy,caute zatial a piste piste,nie sama so sebou 😵

stanka1986ke
15. okt 2009

ahoj groka uz som tu....lezala som lebo uz asi vyse tyzdna mam hrozne bolesti v lavom vajecniku sem tam aj v pravom...ale to je normalne az ma skruti sem tam...a groka aj ty mas take citlive bradavky...nie prsia,....normalne nerozumiem tomu
😠

groka
15. okt 2009

stanka ja mam citlive aj bradavky aj cele prsia,mam borodove bradavky a velke zily na nich,co som mala aj pri synovi to sa pamatam jasne,ale aj teraz ked som isla do skolky tak som dostala boelst do laveho prsnika ale to bola taka bodava bolest potom to prejde

stanka1986ke
15. okt 2009

mna len v podbrusku...a len velmi citlive bradavky mam...mam dostat mrchu v nedelu....tak mozno to je uz tym...ze na mna ide mrcha

brisilda
15. okt 2009

ahojte to uz hodinu tu nikto nieje??? no to je hrozne 😀

stanka1986ke
15. okt 2009

no ja som tu ale nikto nepise ☹

brisilda
15. okt 2009

no a ja nemam co citat kedze nepisete 😀 tak vytahujem stare temi s tehotenstva 😀

dzou
15. okt 2009

ahojte kocky no uz som dona ako sa mate? idem vas docitat....

lucialen
15. okt 2009

Ahojte som spat 😒 Hlasim ze mi je cely den zle od zaludku, preslo ma to len na 3 hodinky a pokracujeme dalej 😒
Zajtra testnem ak bude dobra teplota, do soboty nevydrzim 🙂 Kupila som test 2v1Viamed cit10, tak uvidim. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre