Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
18. okt 2009

luci - tak drzim palce na skusku!

sisa2
18. okt 2009

jani - ako ti je? uz sa to lepsi? ci radsej sa nemam pytat?

janulka04
18. okt 2009

siska, nechcem zakriknut...ale dva dni uz siestujem nad zachodom iba rano....takze pokrok tam je 😀

sisa2
18. okt 2009

tak super! ale radsej som nic necitala 😉 hlavne nech to uz uplne prejde a zacnes si to poriadne uzivat 🙂

janulka04
18. okt 2009

ved len na to som cakala aj ja...uz by som chcela aj na Slovac skocit za dokim

sisa2
18. okt 2009

budes chodit k lekvosovi na slovensku? to bude asi dost o hubu, nie?

janulka04
18. okt 2009

nie, este raz tam musim ist...chcem sa poinformovat ohladom toho myomu, kde presne je a o aky typ sa jedna...ci mam byt na rizikovom, alebo nie...a potom uz budem chodit tu...lebo ja moc dobre neviem po nemecky, siska...takze mm bude chodit so mnou, ale akoze chcem sem ist a byt si ista, ze je vsetko ok..nielen s tazavym pohladom kukat po mm a cakat, co prelozi...

sisa2
18. okt 2009

tak to mas dost blbe, ked sa nevies sama poriadne dohodnut. sup sup na nejaky kurz 😉 ja z nemcinou problemy nemam, ale teda medicinske veci by som asi nepochopila 😀
no, ale dufam, ze myom je v teplych krajoch a da pokoj. neboj, aj s nim sa da v pohode dokoncit tehu. aj toto som mala 😀 jaj, uz si pripadam nejako divne, ze som vsade bola, vsetko videla a vsetko mala 😀 😀 😀

janulka04
18. okt 2009

mne ide anglictina...mozem za to, ze sa mm vybral pracovat sem...a heeej, kurz uz je...ale tak som len na zaciatku... 😀
a viem, ze sa da tehu dokoncit, ja sa len bojim, aby to nevyzadovalo cisarsky, alebo aby nenastalo krvacanie po porode...tazke...ja sa stale stresujem...
babulky, idem drochnit, zajtra som spat...dobru noc

sisa2
18. okt 2009

jaj, ale tusim mi nejde slovencina .. ze "z" nemcinou 😀 normalne sa hanbim 😅

nemysli na zle veci, lebo si ich privolas. uvidis, vsetko bude ok! skratka musi byt.
dobru noc! ja sa pomaly tiez chystam, konci superstar, idem este znasilnit mm

nadenkaaa
18. okt 2009

dakujem vam kocky pojdem ja uz pomaly do hajan mozno ze tento mesiac nebudem merat vykaslem sa na vsetko a necham to na osud

motylek17
19. okt 2009

ahojte babulky...
nadi viem ako sa citis, ja som na tom podobne.... kazdy kto pride na navstevu hovori stale kedy to bude a dalsie mne neprijemne otazky... nechcem im hovorit ze sa pokusame a nejde to, tak sa vyhoram na to, ze to pride kedy ma.... neboj, kolkokrat odidem sa vyplakat....
sisa aj ja som skala ked som nasla // ciarky na ovu teste... potesili aj tie, ale uz by mohli prist aj na klasicky test... 😠
luci ak si nedostala, myslim, ze uz ani nedostanes a tento krat to vyslo.. nechcem nic zakriknut, ale mam takeho tusaka...
chcem sa spytat na ten krcok co o nom hovorite, mozete mi to prosim vysvetlit??? dakujem

lucialen
19. okt 2009

Dobre ranko, tak ja som este nedostala, ale uz to ide, teplota klesla totalne http://www.fertilityfriend.com/home/2a4bc5 😉 Uz som to trochu tusila, az na prsia mi bolo cez vikend ok.
No vyplyva mi z toho, ze duphaston sa so mnou trochu pohral, predlzila sa mi LF o dva dni, co je pozitivum 🙂
Sranda je, ze vcera mi jedna baba z druhej temy vyvestila, ze tehu nie som, mrcha pride dnes a mimco bude skoro 🙂 Neviem, ci by som si nemala dat prestavku od MK, ale asi to nevydrzim, ved co by som bez vas robila 🙂
Tak sa majte pekne, o hodinku odchadzam do velkomesta 🙂

sisa2
19. okt 2009

luci - teplota ma mrzi ☹ dufam, ze to fakt skoro vyjde, tak ako vestila ta baba 😉
drzim palce na skusku, ta nech dnes dopadne pozitivne.

sisa2
19. okt 2009

motylek - rozoberali sme krcok, aj podla neho sa da urcit tehu, no musis ho sledovat dlhodobo, aby si sa v nom vyznala. ked je ovu, tak je vysoko, makky a otvoreny, aby mali kadial vplavat kamosi. potom sa zatvori, stvrdne a zide dole, aby sa uz dnu nic nedostalo a chrani babo. pocas tehu je dole, zatvoreny a tvrdy. ked ma prist mrcha, zasa ide hore, zmakne a otvori sa, aby mala mrcha kadial odist.

ty si dnes kolky DC?

u mna ovu este nebola, dnes teplota zasa rovnaka, dufam, ze zajtra uz pojde hore - http://www.fertilityfriend.com/home/sisa2

motylek17
19. okt 2009

sisa vcera som dostala mrchu... takze asi tak... bola som prihlasena na ff a teraz mi tam nejde prihlasit... musi ma pozvat niekto kto tam uz je, nevies preco???

sisa2
19. okt 2009

miska - som ti zabudla minule odpisat .. tie moje skakajuce gulicky - v tom case som bola chora, teplota mi rozne skakala, nespala som dobre, danielko bol tiez chory, takze som v noci casto vstavala ... tak som tie teploty sice znacila, ale zaskrtla som si v grafe, aby ich nebral do uvahy, lebo podla toho som mala ovu na 15DC, co u mna neprichadza do uvahy 🙂

sisa2
19. okt 2009

motylek - to nechapem. bola si normalne prihlasena, mas svoje prihlasovacie udaje a nejde ti to? co ti to pise?

motylek17
19. okt 2009

sisa a nehovorila si ze si mala dve ciarky na ovu teste??? ci to sa mi zdalo?

motylek17
19. okt 2009

hej, este v piatok som tam bola a teraz mi nejde prihlasit... ze ma musi pozvat niekto, kto tam je prihlaseny...

sisa2
19. okt 2009

hej, mala som dve ciarky. ale teplota dnes este bola nizka. tak snad uz bude zajtra hore. ono to tusim tak aj vychadza, ze od pozitivneho ovu testu by mala byt ovu do 24 hodin. aspon myslim.

daj mail, poslem ti pozvanku.

malalady
19. okt 2009

ahojte baby ako sa mi máte?? 🙂) 😀

sisa2
19. okt 2009

malalady - ahooooj! rada ta tu zasa vidim 🙂 co ty? ako sa mas? kokos, ze 16tt, neskutocne to letiiiii 😕

motylek17
19. okt 2009
groka
19. okt 2009

Ahojte http://www.fertilityfriend.com/home/groka

☹ ☹ ☹ takto nejako sa citim

groka
19. okt 2009

ovulku by som mala mat podla grafu 1 novembra,inak maleho sme splodili vzdy v decembri a babatko pred nim,co sme tiez zial potratili sme tiez splodili v decembri takze ja som presvedcena ze december bude u nas plodny

groka
19. okt 2009

no a som strasne zvedaa na lucku tak ju idem kuknut ako to s nou vyzera a na vas ostatne tiez

dzou
19. okt 2009

Bre ranko ... no este k tomu co ste pisali vcera presne mne sa tiez stalo tento vikend ze som sa dozvedela ze jedna baba je tehu a nebolo to ani planovane ale ze sa tesi... tak som si v duchu myslela ze sak verim ze sat tesi a tiez som bola z toho trochu smutna ze niekomu sa podari ani nechce... a my co tak chceme nic....ale dockame sa verim tomu 😉
no ja dnesny graff http://www.fertilityfriend.com/home/dzou aj som mala tekeho tusaka ze zade budem mat tu moju slavnu teplotku 36.7 😀 a teda boli ma este dakedy to podbrusko a prsia zacinam citit..co nie je dobre takze asi zase nic...minule ma sice zacali boliet len 2 dni pred mrcou ale uz ma boleli aj takto 10dni pred mrchou... a teda vie niekto kedu najskor sa moze uhniezdit vajko? myslim ktory dpo najskor?

dzou
19. okt 2009

ale inac rozmyslam ze mozno potom po mrche zajdem k dokymu ci nemam nejaky zapal alebo tak ked ma tak dakedy pobolieva brusko ... 😔

groka
19. okt 2009

tak som vas precitala

Lucka = sakra,ja som tak verila,ani na chvilu som si nemyslela ze si neni tehu ☹ mrzi ma to,ale tak neviem co povedat,akurat to,ze sa zas posnazime vsetky a mozno november to isti

Motylek = ides so mnou do dalsieho kola

Sisa = ty teda mas dlhy cyklus,mna by rachlo tak dlho cakat

Miška = tak ovu?no keby si nemala zelenu tak by som povedala ze ovu nie este,lebo pokles tam sice je,ale to nemusi nic znamenat,tak budeme cakat kedy ta ovu bude,no ked bude na 7 DC tak potom LF budes mat velmi kratku asi

Malalady = ta 16tt je krasna,co pohyby?bublinky v brusku necitis?alebo nejaku velku ako bublinku ktora sa ti pretaca ?hlavne vecer ked si lahnes by si to mala citit

Cheer = ahojky,ako sa mas?

Sharmana = ty si mi chybala

ako sa vlstne mate tehulky?grckate?ci jako?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre