Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

motylek17
21. okt 2009

rhodo budeme si drzat palecky navzajom, ok?

groka
21. okt 2009

rhodos vy ste boli v tych tatrach ci nie?

miskahryzka8
21. okt 2009

rhodos, tak snad to kamsoka vyriesi 🙂 , no ked sa ide cvicit po dlhsom case, treba opatrne 😉

juuuj som zvedava, co nam salute napise 🙂 , co ste je pisali, aj nejake udaje o sebe? Ja len ze som z temy julove snazilky, ze uz ste jej niektore pisali a ci by aj mne mohol prstienok povedat, ako sa bude darit a ake bude pohlavie dietatka 🙂

rhodosbb
21. okt 2009

motylek ok 🙂 uz som jej napisala 😅

groka, neboj, cas ovu pride, ani sa nenazdas, ja tiez neverim, ako rychlo mi to ubehlo 😀

nadi, a o com mas konferenciu, ze sa tak nudis 😀

rhodosbb
21. okt 2009

groka ano, boli sme v ta3 v nedelu a pondelok a zrovna v nedelu som mala ovu...inac ovu test mi aj v nedelu aj v pondelok ukazal riadne silne dve ciarky...

miska, ja som jej napisala, ze sa snazime od svadby, ze je teraz popularna v nasej teme 😀 , a ze ci by si nasla chvilocku, aby sa pozrela na moje snazilkovanie 🙂

groka
21. okt 2009

idem sa vyvalit do 3 kuk tv lebo som strasne unavena potom idem zas prec 😒

lucialen
21. okt 2009

Tak salute je teraz nasa heroine 😀 Pekne nas povzbudzuje, s takymto pozitivnym myslenim sme rychlo tehulky 🙂
Groka, tak za chvilu je novy rok, to uz rychlo ubehne 🙂 Dobre ze nieje zaciatok roka 😒
Za chvilu ideme k nasim pomahat, prerabaju kuchynu, tak treba burat 🙂 Teda ja burat nebudem 😀

miskahryzka8
21. okt 2009

ja varim kapustnicu a odbieham na net, uz len necelu hodinku nepitia a idem ocikavat 😀

rhodos, to sa da, ze az dva dni ukaze ciarku 😲 , ved ovu je len par hodin, nie? Tak to by sa mohlo podarit, ste mali dobre nacasovanie 😉

groka aj ja som este dnes chcela spat, lebo som moc skoro vstala a som sa zamotala na nete a uz nestiham 😠 😀

rhodosbb
21. okt 2009

miska, ani ja to nechapem s tym testom a ja som testovala vzdy doobeda cca o 11 hod.
veru, dobre som to nacasovala, som na seba hrda 😀 teraz uz len aby z toho nieco bolo 😉

lucy, tak prijemne upratovanie 😉 aj my teraz riesime zasklievanie loggie, kedze nam teraz zateplili barak...

rhodosbb
21. okt 2009

baby, prisla mi nova sprava, az mi zle ostalo, bojim sa ju otvorit...

miskahryzka8
21. okt 2009

a mne nie ☹ a co tam je 🙂 , drzim palce 🙂

motylek17
21. okt 2009

ani mne nic... ☹ co ti prislo?

miskahryzka8
21. okt 2009

rhodoooos nenapinaj nas 😕 😅

rhodosbb
21. okt 2009

asi si otvara postu od vrchu, tak som vas predbehla, lebo som pisala ako posledna 😀

pise mi, ze som plodna a ze by som mohla byt teraz tehotna, a ze v roku 2010 sa stanem urcite maminkou a ze by vsetko malo byt v poriadku a ze by to mal bych chlapcek 🙂 a ze ak som tehotna, tak sa to stalo este pred tatrami 😉

miskahryzka8
21. okt 2009

jeeej, tak to by mohla napisat aj nam za chvilku 🙂 , len dufam, ze nerobi len jednu vestbu za den, ci hodinu alebo tak, aby si ten prstienok oddychol 🙂 , ktohovie ako to funguje 🙂 a ty si jej pisala o tatrach?

miskahryzka8
21. okt 2009

jaaaaaaaaaa aj ja uz mam spravu aaaa 😅

motylek17
21. okt 2009

rhodo tak tebe to vyslo, tesim sa...
😉

miskahryzka8
21. okt 2009

noo baby 😒 Ahojky miska tak ty plodná jsi .tak ted nevím asi má problém tvůj přítel či manžel??přírodní cestou nic moc ,ale šance tam je ..pomocí lékařů je tam šance veliká!!!Měla bys mít klučíka a příští rok se stát maminkou.Přeju ti to a miminko mít budeš.nevím jak je na tom druhá tvá polovička ,ale přesvěčte se raději ..pěkný den .

rhodosbb
21. okt 2009

miska, vybavuje nas za radom 😀 drzim palce a daj hned vediet 😉 aj ty motylek 😉
motylek vdaka, povzbudi to, ale berme to s rezervou 😉

miska, ja som jej pisala, ze cez vikend som mala ovu a ze sme sa boli zrekreovat 🙂

motylek17
21. okt 2009

miska normalne som zmrzla... som asi na rade... ja tu odpadnem.. bojim bojim

motylek17
21. okt 2009

Ahojky Majko tak prstýnek povídá...tak jsi plodná hodně..nevidím tam žádný problém možná jsi už ted těhotná nebo bereš nějaké léky na plodnost??klučíka bys měla mít budeš maminkou a už brzy...

rhodosbb
21. okt 2009

no miska......ber to z tej lepsej stranky, aspon vies, ze netreba stracat cas a sup ho k lekarovi aj s priatelom, moja drzim palce 😉

janulka04
21. okt 2009

tu to vyzera len na chlapcov.. 🙂
ale tesim sa s vami 😉

motylek17
21. okt 2009

baby je mozne aby baba bola tehotna a test to neukazoval????

rhodosbb
21. okt 2009

motylek, super, tesim sa s tebou 🙂 nevidela som tvoj graf, robis si ho? kolky si DC alebo DPO?

motylek17
21. okt 2009

pockajte poslem... 🙂

motylek17
21. okt 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/2a0b30 som na zaciatku.... dnes som zacala merat

miskahryzka8
21. okt 2009

no motzlek ty tiez super, ja som jej este napisala, ze: a inak priatel bral tento mesiac antibiotika a ja som niekde citala, ze vtedy je mesiac oplodnovania spermii znizena, moze byt, ze prstienok ukazal len situaciu na tento mesiac, ze mu na poloviciakovi nieco "nesedi" 🙂 ? Uz aj odpisala, idem kuk 🙂 Motylek, tusim ty si to pisala s tymi antibiotikami, ze 🙂

rhodosbb
21. okt 2009

motylek pekny grafik 😀 takze ta to este len caka 😉

miskahryzka8
21. okt 2009

Misko jasně hadíci se chlapákům mění klidně i každý den..jenom se hezky snažte a bude to super,kdyžtak pak není ostuda si na vyšetření dojít..v dnešní době je to všechno na dobré cestě.Budu na vás myslet.

tak idem ocikat ovu testik, aj ked je len desiaty den, drzte palce 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre