Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

petafr
30. okt 2009

veronika, no nadhera... si taka nenapadna s tou teplotkou, no uvidime co bude...
a dzou uz mozno pije od rana 😀 dzou!!!! volame ta, dufam, ze sa ti aspon zacalo ckat 😀

nadenkaaa
30. okt 2009

dobre ranko baby 😉
dzou vcera hovorila ze nedojde hned rano lebo ide s mm na urad prace ci co ide mu tlmocit 😉 takze dnes dojde az neskor ked nejde do roboty 🙂
ja dnes takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/nadenkaaa

groka
30. okt 2009

nadenka ovu sa ti posnula?asi bude dnes,ci zajtra

groka
30. okt 2009

no nie posunula,ale ja som si myslela ze si ju mala uz

nadenkaaa
30. okt 2009

jarka vcera som pisala ze ovu bude asi dnes lebo aj minuly cyklus bola 17dc takze cakam ovu dnes alebo zajtra takze potm mozem cakat ze moj cyklus bude 31dni 😝

groka
30. okt 2009

jaj nadenka,aha,no musite mi odpustit,ale ja som v poslednej dobe zabudliva,na rodinnych prislusnikov sa zacina podpisovat starostlivost o clena rodiny 😀

miskahryzka8
30. okt 2009

babyyy aha funguje to 😀 : http://www.fertilityfriend.com/home/2a5235, rhodos, tak nie som mimozemstanka 😀 😀

nadi, ty si ako super pamatas 🙂 , dzou sa chudatku musi straaasne zle prekladat s takou silnou stikutkou 😀 , nadi, tak ja som mala podla grafiku na 16 den ovu, tak som teda zvedava na tu lf 😕 😅

juj, to je take super, ked vonku svieti oscar 🙂 a chcem rozbehnut zumbu aj v malinove, kde teraz byvame a na OU boli dooost neochotni, ale vcera som bola s jednou nadsenou tetou pre rozvoj obce, tak to asi pojde v sale kuturaku, tak sa to chystam roztocit vo velkom, by chodili aj baby z okolia o niektorych uz viem 🙂 , prva hodina bude uvodna a zadara, tak keby ste mali cas a chut sa prist pozriet, srdecne pozyvam aj vas 🙂 , asi to bude utorky o pol osmej 🙂 a asi zacneme 10.11. 😵 😵 😵

nadenkaaa
30. okt 2009

ahoj miska a kolko dnovy mavas cyklus?

nadenkaaa
30. okt 2009

keby si mala dostat okolo 11.11 tak to mas 30 dnovy cyklus a 14 dnovu LF tak uvidime miska 😉
jarka to nevadi to je v pohode clovek si to nemoze vsetko pamatat 😉

tea333
30. okt 2009

peta dnes 25 DC u mna, do zajtra mrcha pride 😒

miskahryzka8
30. okt 2009

a este som zaudla napisat, ahojte, dobre ranko 😅

Nadi po vysadeni HAK som mala 31,33,34 a 26 takze zatial presne neviem 😕 , mam zaznacene aj tie byvale cykly, len mrsku a mojkanie, to som si znacila aj pred tym a mi to vyhodilo moznosti mrchy od 11.11. - 13.11. 🙂 a inak, teraz sme sa s mojkanim trafili priamo na ovulu, len si poloviciak musel davat pozor 😒

groka
30. okt 2009

http://www.e-kociky.sk/?131,graco-freya tak tento je krasny,tento chcem

groka
30. okt 2009

ten kocik je na druhej strane cierny

tea333
30. okt 2009

inak ma niekto nejake novinky ohladom kociarikov? vymysleli nieco totalne strhujuce a prevratne? lebo stokke xplory sa mi pacil zatial najviac

rhodosbb
30. okt 2009

groka, moja LF je 13-14 dni, zajtra rano testujem...........bojim bojim, ale necitim vobec nic, ziadne tehu priznaky, som pripravena neuspech nebrat tragicky a zajtra vecer oslavujeme tie mm narodky na discoteke, tak ak budem mat len / tak sa riadne sundam 😀 ale mne netreba vela a som grogy 😀

miska, super, ako pekne ti to vyznacilo 😉

tea, ak prides na nejaky novy prevratny kociar, tak daj vediet, u mna a u nadi je tiez stokke numero uno 😀

nadenkaaa
30. okt 2009

tea este taky "iny" kociar je orbit 😉
http://www.orbitbaby.com/products/index.html
jasne veronika mas pravdu stokke je number one 😉 ale v tesnom zavese je mutsy slider 😀 samozrejme vsetko zelenom prevedeni 🙂 😀

nadenkaaa
30. okt 2009

jarka nie je nejaky nizky? mojmu mm sa cierne kociare nepacia kedze povedal ze to su tam deti ako v truhle takze u nas cierny kociar ani nahodou 😀 no musim aj jemu nieco povolit lebo si bude mysleit ze o vsetkom rozhodujem len sama 😉 😀

nadenkaaa
30. okt 2009

miska veru dobre ze si davate pozor moja svagrina tiez brala mesiac sporanox nejak sa jej podarilo otehu a potratila respektive meskala jje mrcha mala pozitivne hcg a aj teest a potom to odislo ..ze sa to neuchytilo...takze radsej treba dat pozor lebo sporanox je dost silne atb 😔

janulka04
30. okt 2009

Ahojte babulky...Ako sa mavate?

tea333
30. okt 2009

A mame novy kociarikovy hit..ktovie ci sa dostane na SVK 🙂

http://www.babyology.com.au/out-and-about/mamas...

groka
30. okt 2009

nadenka no nam to vyhovuje celkom lebo my sme s mm obaja nizky
a vcera ked sme boli v meste,maleho sme si odlozili do destkeho kutika a my sme isli behat po obchodoch a boli sme aj v obchode pre deti.sk a tam maju kopec kocikov,aj sa nam tam lubili takeho cierne,ale tie vanicky su na niektorych vacsina velmi uzke,ale tie fusaky ktore predavaju su krasne

groka
30. okt 2009

inak dzou by uz mohla aj prist nie?

rhodos tak tvoj muzicek mozno dostane prekrasny darcek

janulka04
30. okt 2009

Jeee, rozoberate kociky??? NOO, u nas tie male kolieskace vseky padli, kedze tu byva kooopa snehu, tak aby som s malym nezapadla niekde 😀
Ale Mutsy sa mi celkom pacia...ten mame vybrany pre dievcatko....inac vcera som ukazovala mm ten X_lander limited pre chlapca, tak sme sa zhodli, ze jednoznacne ANO...
a nadi, ani mne sa cierne nepacia....volakedy, neni to ani tak davno, ved este aj na s maminy v takych kocikovali, ze na vyber bolo zo 5 farieb a dovidenia...tak preco dnes, ked kociky su vo vsetkych moznych farbach, to nevyuzit...a aj mne to pripomina truhlicku...raz som videla aj jeden cierny s velkou ciernou maslou na strieske vzadu...to uz bolo ake morbidne...fuuuj 😝
ale proti gustu..ved keby nebol po ciernych dopyt, asi sa nevyrabaju a moja najlepsia kamaratka ma tiez cierny a maximalne si vychvaluje, ze maleho moze do cohokolvek obliect a nieje tam ako papagaj 😀

nadenkaaa
30. okt 2009

ahoj jani 😉 ako sa mavas nevolnosti uz ustupili? 😅
tea paci sa mi ta zelena farba inak zatial ukazuju len tu sportovu verziu a zasa moc ma neoslovila 😅

nadenkaaa
30. okt 2009

no u nas bude musiet byt nejaka uni farba(najlepsie mi vychadza zelena alebo este oranzova pripadne hneda) lebo ak investujem prachy do takeho kociara tak nemozem k druhemu chciet kociar dalsi a u nas aj tak nebude moct byt moc velky vekovy rozdiel z dovodu mojho veku 😔
dzou asi by aj prisla len mozno su au u nich taki byrokrati ako u nas ze tu tiez zabijes na uradoch neuveritelne mnozstvo casu 😖

dzou
30. okt 2009

tak dobre ranko vidim ze sa tu po mne zhanalo 😉 no tak vecer som sal dost neskoro spat a rano som este hod zaspala 😠 tak takto http://www.fertilityfriend.com/home/dzou urcite mala byt nizsia.. ale tak som preistotu testla a co na mna kukalo? jasne ze len / no nic dufam, ze coimskor dojde mrcha ze mozem zacat nanovo uz 6.cyklus 😝
veronika moc drzim palce ty uz to musis rozbehnut 😉

janulka04
30. okt 2009

nadi...nevolnosti uz nemam od pondelka, tak sa vytesujem... 😀 😀 😀
asi to bude predsa len vajciak 😀 , kedze moja mama to mala pri bratovi tak isto a nevolnosti do 6.mesiaca mala len pri mne a sestre 😉 ...ved uvidime...
ja som mala pri malych zeleny..tak teraz rozmyslam a vymyslam, aku inu farbu 😀

tea333
30. okt 2009
dzou
30. okt 2009

a apropo na urad idem az o 14-tej 🙂 ja som predchvilou vstala 😀

motylek17
30. okt 2009

... dzou ako to uz fakt nie je mozne... ☹ babulky ja som tiez pre cierny kocik... teda zatial u mna vyhrava, uvidime dokedy... 😀... janulka to ma tesi, ze nevolnosti ustupili.... tie kociky stokke o ktorych tu hovorite stoja cca kolko???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre