Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
1. nov 2009

Tak ked som prisla, vy ste odisli 😠
Sharmi, moja mama mi vravela, ze ked bola tehu, ze ona mala hroznu chut na kavu, ze by zrala aj zrniecka aj to usadene ked vypijes kavu, a aj jej pila dost a som tu a normalna 🙂
Ozaj Sisa, stale zabudam, ze aky krasny domcek mate 😵 😵
My uz poistujeme, aj ked ovulka bude asi az utorok 🙂 Zajtra idem zase k dokimu, tak uvidim, aky je folikul 🙂

sisa2
1. nov 2009

luci, ja som este tu 🙂
dik za domcek, dufam, ze budeme v dohladnej dobe aj byvat.
ja som pri danielkovi tiez pila kavu, absolutne som to neriesila a vsetko bolo ok.
som zvedava, co ti zajtra doki namera.

xena1
1. nov 2009

luci zajtra si drzme palce....podla pobolievania podbruska mam pocit ze ovulka bola,no som zvedava co zajtra u dokiho....

lucialen
1. nov 2009

Xeni, drzim tebe aj sebe palce, aj ked moj folikul tam urcite este bude 🙂
Sisa, dufam, ze to do vianoc stihnete, nech ste uz v novuckom a aj to snazilkovanie bude uspesne 😉 🙂

motylek17
2. nov 2009

dobre ranko, ja dnes takto... http://www.fertilityfriend.com/home/2a0b30 ... pomaly sa blizim k ovulke...

rhodosbb
2. nov 2009

dobre ranko,

hlasim, ze rano som sa zobudila aj spolu s mojou mrchou 😒 zase prisla nacas, ale napodiv som v pohode, len som si uvedomila, ze do Vianoc mam uz len posledny pokus, ten cas tak rychlo leti 😕
dzou, no vidis ako sme dopadli 😠 , ale ideme dalej spolu, aspon nam nebude smutno 😀 a vy ostatne babule za nami nechodte 😉

rhodosbb
2. nov 2009

sisa, ty kedy necakas mrchu, grafik vyzera velmi zaujimavo 😉 🙂

sisa2
2. nov 2009

dobre ranko
... http://www.fertilityfriend.com/home/sisa2 ... vzhladom k tomu, ze doma nemam testy, tak som netestovala a neviem, ci sa na to odhodlam. nejako ma to ani nelaka testovat, asi mi je dobre v tej predstave, ze to mozno predsa len vyslo 😉

sisa2
2. nov 2009

veronika - sakra aj s nou 😠 moc ma to mrzi.
ja vlastne ani neviem, kedy ju necakam. uz minuly cyklus som mala divny, tento je tiez nejako moc natiahnuty 😖 bezne som zvykla mavat LF 14 dni, takze teoreticky zajtra by mala prist. ale aj to som mala minuly cyklus posahane a LF som mala 17 dni. takze fakt neviem.

rhodosbb
2. nov 2009

sisa, juuuuuuuuuuj tfuj tfuj tfuj, veeeeeelmi ti fandiiiiim 😀 😀 😉 🙂

sisa2
2. nov 2009

dakujem 😵

sisa2
2. nov 2009

maji - kedy cakas ovulku?

luci - do vianoc uz s najvacsou pravdepodobnostou nestihame, uz som s tym zmierena. tak velmi som chcela byt na vianoce v novom, aj nas developer presviedcal, ze nie je problem, ze stihame a mas ho vidiet. uz sa radsej nerozculujem. neva, prestahujeme sa neskor. len nech to uz je a hlavne nech tam je vsetko v poriadku. dufam, ze v lete vytlacim kocik na terasu, vylozim nohy a bude relaxovat 😀

groka
2. nov 2009

sevaste babulky

ja dnes sa chystam do obeda aspon sediet za pc a testovat,mm je doma,asi az do stredy,tak isiel rylovat k svokre aj s kamosom,maly konecne v skolke

tu je graf http://www.fertilityfriend.com/home/groka teplota vcera mi urcite padla aspon na 36,3 ale ten alkohol to skreslil tak neviem co mam urobit,bol aj sexik vcera ale to bolo baby tak na silu,ze az,vobec sa nam nechcelo a dnes rano ked som zaniesla maleho som pribehla k mm do postele a on ma normalne vyhnal ze som ladova,no co poviete,sranda ze?asi si musime pustit dnes Pčko 😀

groka
2. nov 2009

siskaaaaaaaaa tebe to urcite vyslo,ak ti teplota nepadne zajtra rapidne,mam dalsiu tehulkuuuuuuuuuuuu

sisa2
2. nov 2009

groka - tak to nie je nic moc, ked to je nasilu 😖 ale neboj, oni o tom nevedia, tak to mozno prave preto vyjde 😉 s teplotou ti neporadim, netusim, nakolko moze alkohol ovplyvnit teplotu.
xixi, tak si to vecer uzite 😀 i ked, nebude po tom rylovani unaveny? fu, mne by sa v tejto zime veru nechcelo 😔

uvidime, co moja teplota zajtra. zatial to ide fakt ako keby mimo mna 😕

malalady
2. nov 2009

ahojte babiky tak ako mi pokračujete?? 🙂

malalady
2. nov 2009

sisuš fiha jaký krásny grafík 😀 😀 😀 😀

malalady
2. nov 2009

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

aby ste si nemysleli,že som na vás zabudla.. 😉

motylek17
2. nov 2009

ahojte babulky... dzou, rhodo, strasne ma to mrzi.. tak to vyzeralo nadejne... ☹ aj ja som presvedcena, ze dalsou tehulku je sisa... teplotka stale hore... tfuj tfuj, aby to len vyslo... a my sme ta mohli nasledovat... ovu cakam okolo 20-22 DC, zacnem si robit ovu testy, nech mi to neutecie 😀 , inak ak mi to teraz nevyjde, tak asi az v januari, bo nasledujuca ovu mi vychadza na dni, ked budeme z prace v tatrach...ale tak co uz... taky je zivot...
groka mas testy cez net??? bo ja som sa tak ucila...

motylek17
2. nov 2009

chytam malady.... 🙂

sabiatko
2. nov 2009

ahojte 🙂

tak som sa prisla pochvalit s novinkami... minulu stredu sme sa dozvedeli, ze cakame chlapceka 😵 tak sa velmi tesime na jeho nezbednictva 😝 dneska som si stiahla vybavicku pre babo z netu a veru hodne veci nam treba. takze to vidim na decembrove vyblaznenie sa v obchodoch 😀

a ako sa nam meni tabulka? dufam, ze kazdy mesiac mame aspon jednu novu tehulku 🙂

malalady
2. nov 2009

😉 motylek..

motylek17
2. nov 2009

sabiatko asi ta sklameme, nejako sa to tu zastavilo... no svita nova nadej, v podobe sisky, tak jej vsetci drzme palecky... 😉

motylek17
2. nov 2009

a inak gratulujem k pohlaviu.... cize sup sa do modrej vybavicky.... 🙂

malalady
2. nov 2009

no ja som zvedavá tiež čo to bude joj🙂)) 😀

sisa2
2. nov 2009

malalady - dik, chytaaaam! snad este pomozu 😵 ty ako?

majka - to je pech s tou ovu. nestihate ani ca. 2 dni pred???

sabiatko - gratulujem k pipikovi 😵 takze budete riesit, ci ho ukladat dohora, ci smerom dole, ako sme kedysi debatili 😀 😀 😀

sabiatko
2. nov 2009

jeeeej, sisa, sak ten graf vyzera uplne ukazkovo... tak drzim palce 😵

ahoj motylek, tak to tu musite troska rozprudit 🙂 sisa vyzera fakt velmi nadejne, sa tesim 😵 inak vecicky v modrej sa asi nebudu konat, lebo ideme rozmyslat tak prakticky do buducnosti, keby sa nahodou postastilo neskor dievcatko, aby sme to mohli vyuzit. ale dake modre a autickove vzory si predsa zaobstarame 🙂

sisa2
2. nov 2009

inak, tehulky nase, ja nestacim sledovat, ako vam tie tyzdne pribudaju. strasne to leti. vsak vy ste uz v polke tehu!!! 😕

malalady
2. nov 2009

ale čo som bola posledne na sone tak ani neviem v ktorom tt som.. bo neviem čo znamená BPD tam mám udaj 14/0 a další údaj je FC a ten je 14/5 tak tomu nechápem a na krv podla toho mám íst 9teho. neviem jak to rátaju hmmm

sabiatko
2. nov 2009

😀 😀 no vidis siska, aka uzitocna debata to bola 😀 tak dam na tvoju radu, bude nuteny ho mat dole, aby si neocikal brusko, ale ked sa neskor rozhodne pre originalnejsi styl, tak mu nebudeme branit 😎 😀 ty to ako vidis teraz? mas dakeho tusaka? a test sa kedy chystas vyskusat?

hej, malalady, ahoj 🙂 kedy mas najblizsie sono? si myslim, ze by to uz aj tebe doki mohol prezradit 😉 vy asi dufate v dievcatko, ze?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre