Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
3. nov 2009

malalady, fazulka, sabiatko - aj vam babule moc dakujem!!! 😵

sisa2
3. nov 2009

fazulka - hm, tak to nechapem. mrcha nikde a test negativny ... nie je tam ani len tienik???

sisa2
3. nov 2009

jani - narodky ma az vo februari, to uz by si vsimol aj sam 😀 😀 😀

sisa2
3. nov 2009

sabiatko - no to bude radosti. len aby sa danielko rychlo nedotesil, ked si uvedomi, ze bude mat konkurenciu 😕 😀

janulka04
3. nov 2009

tak to mas pravdu, sisa....inac, ja som tiez nevydrzala a povedala to tomu mm o tri dni skor pred jeho narodeninami...ved vydrz to.... 😀 , ale bol veeelmi rad, civel na ten test ako na zjavenie a hned to rano sa tym uz chvalil v praci 😵 😅

sisa2
3. nov 2009

vsak ja nanho nieco vymyslim 😀 i ked mam namale, aby som sa neprekecla, kedze som taka vytesena. aspon ze s mozem tu ventilovat 😀

budem musiet aj nejakeho lekara poriesit, nech tu uz mozem aj ja posielat virusiky. len skor ako o 2 tyzdne to asi nema zmysel, aby som sla, kedze dnes som len 4+1 tt, este tam nebude aj tak nic vidiet.

motylek17
3. nov 2009

sisus inak vdaka tebe som tu zazila tehu v priamom prenose... bolo to nieco uzasne... 🙂

janulka04
3. nov 2009

siska, ja som sla v 6tt a bolo vidno len dutinku.... ☹ , takze mi povedal, aby som o dva tyzdne dosla znovu...

sisa2
3. nov 2009

maji 😀 😀 😀 ja sa uz tesim, ked zazijem to tvoje 😵
inak je to haluz, ze vy to tu viete skor, ako moj mm 😀

sisa2
3. nov 2009

jani - vsak prave. pride mi uplne zbytocne, aby som sa ponahlala. s danielkom som sla k mojej az v 7tt, to mi rovno dala knizku ... ale ona nema utz, takze som nic nevidela. pocas tehu som bola len 3x na utz - klasika, co preplaca poistovna, ako pisala aj cheer + na 3D. no a ked som bola v nemocke, tak mi robili castejsie.

motylek17
3. nov 2009

sisus kiez by to uz skoro bolo 😀

janulka04
3. nov 2009

mne tiez v Nemocnici robili casto, som bola hospitalizovana 3 tyzdne pred porodom, docela sila 😝 ...takze teraz sa aj desim, siska, ze az pride porod, ani o tom nebudem vediet 😒
pri malych sa mi len snivalo, ze mam spinenie, tak som sa zobudila a namesacna som to oznamila sestricke a sla spat, potom som sla na WC a zistila, ze nespinim.... ked za mnou prisli a napojili ma na KTG tak som zase zaspala dalej....a pri uz lekar, ze pani, vy mate 5minutove kontrakcie....a nechapali, ze ona rodi a spi!!!! 😀 😀

sisa2
3. nov 2009

maji ver tomu a bude to! ja som tak pozitivne naladena, ze to skratka MUSI vyjst!!! 😵

sisa2
3. nov 2009

jani - ja len 2 tyzdne a bola som z toho na prasky. to by bolo na dlhu debatu, dufam, ze tentokrat to nebudem musiet absolvovat.
ale to je dobreeee, ze ona rodi a spi 😀 😀 😀 kokos, ja som umierala, skrabala som sa po stenach. tentokrat jedine s epi. uz som zbabelec 😔

janulka04
3. nov 2009

sisa, ja som sa tiez netesila dlho, na obed som uz vrieskala a pytala si cisarsky od kazdeho, kto siel okolo.... 😀 😀 😀 , ani ja som neni hrdinka...ale uvidim, ake moznosti porodu mi ponuknu tu, uz som rozmyslala aj nad porodom vo vode...

motylek17
3. nov 2009

sisa tak strasne to bolo??? inak babulky porod tu mozete vypustit, teda aspon pre nas, co budeme rodit prvy krat... bo z toho strachu ani neotehotnime.... 😀

brisilda
3. nov 2009

AHOJTE KOCKY 😉
sisa blahozelam 😀 konecne tu mame dalsiu tehulku 😉 jupííííííííííí
sisa mas pravdu chod k dokimu az v tt to uz budes aj srdiecko vidiet 😉 inak co sa tyka ultrazvuku tak ja ma m za sebou uz 4 😒 😖 myslite, ze to moze nejako poskodit plodu?

brisilda
3. nov 2009

motylek ja sa porodu tiez desim 😀 a to neni som prvorodicka 😀 kazdy porod je iny ja som maleho da sa povedat, ze na svet len tak vypluvla 😀 a to mal viac ako 4 kg 😀 no teraz sa obavam, ze to take jednoduche nebude 😀 kedze kazde tehotenstvo a tak isto aj porod je iny ☹

sisa2
3. nov 2009

jani - a ako si nakoniec rodila? u nas sa do vody rodi tusim len v topolcanoch, cize ja budem zasa klasicky 😔

sisa2
3. nov 2009

maji neboj. vsak nejako von musi ist 😀 ja na porod nerada spominam, nechali ma vytrapit, rodila som 28 hodin od odtecenia plodovej vody ... ale to je vsetko aj o pristupe. bola som vyhukana prvorodicka, nechcela som robit nikomu problemy a robotu navyse, tak som sa nestazovala .... teraz si uz asi usta otvorim 😀 teda dufam ze sa zdarne dostaneme az do finale.

motylek17
3. nov 2009

sisa prve si rodila na antolskej????

sisa2
3. nov 2009

bris - dakujeeeem 😵

nemyslim si, ze by to mohlo nejako uskodit. samozrejme nic netreba prehanat, ale neboj, urcite bude vsetko v poriadku.
ja sa uz strasne tesim, ked uvidim nasu bublinku 😵

sisa2
3. nov 2009

maji - hej, na antolskej. a asi aj druhe pojdem tam, i ked to budem mat uplne od ruky. mala som nakoniec vyborne porodnicky a rada by som sa k nim dostala opat.

brisilda
3. nov 2009

sisa tak to sa mas naco tesit je to zazrak vidiet vacok neskor blsku a potom babtko ktore ma rucicky nozicka a krasne si kopka mne aj slza vysla ked som to videla 😉

janulka04
3. nov 2009

tu je velky vyber, na gauci, na kresle....na styroch a co ja viem....mm uz zistoval od sefovej zeny 😀
a ja som rodila normalne....potrapili ma od 10h do 16hod, ale ze vraj na prvorodicku dobre...ja neviem, porod bol rychly, male isli v jednych kontrakciach-nastastie a 5minut po sebe...15:45 a 15:50, ale akoze to roztahovanie, ci ako to mam nazvat...uuuuuf, hrozne....to radsej nastrih az po rit...pardon za vyraz
majka, myslim, ze ono kazdy porod je uplne iny, mam kamosky, ktore rodili prve a po porode behali a nic im nebolo...a porod si vychvalovali...
ja som opak a dusovala som sa, ze uz rodit nebudem...ale ziadna bolest sa nevyrovna pocitom, ked to vytuzene babatko drzis prvykrat v naruci..a kazdu napadne v tej chvili: Pre teba kludne este raz!!!

groka
3. nov 2009

sisa mas v pase 6tt,nie 4tt?teda daj 5tt lebo 4 tt si skoncila

motylek17
3. nov 2009

ja co mam lekarku, tak ona aj rodi na antolskej... rozmyslam nad tym, ze si ju zaplatim a bude.... takto sa musi o mna starat a ja sa nebudem bat, ze je pri mne niekto cudzi....

brisilda
3. nov 2009

groka to jej tam dava automaticky ona tam udava len kedy mala poslednu menstruaciu 😉

sisa2
3. nov 2009

groka - neviem to tam nastavit. dnes by som mala byt 5tt, ale automaticky mi to tam dalo 6tt. ale TP sedi.

sisa2
3. nov 2009

jani - presne. ja som povedala, ze nikdy viac. a drzalo ma to hodne dlho. ale teraz sa uz tesim, ked ten maly uzlik budem mat uz u seba 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre