Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
5. nov 2009

a po dlhsej dobe idem shopingovat sama tak konecne nakuknem do detskeho obchodu a aj na kociky 😀 lebo ked som sla s jednou babou ta na mna kukala ze ci mi hrabe 🙄

dzou
5. nov 2009

jani to fakt musi vyzerat ako keby si mala votrelca v brusku 😀

dzou
5. nov 2009

a nemoze to byt tym ze mas maternicu naopak?

sisa2
5. nov 2009

dzou - tak si to zajtra uzi pri shoppingu! ja som posledne dni taka leniva, ze to je hrozne. len by som spala a spala, nic a nikam sa mi nechce 🙄

sisa2
5. nov 2009

jani - to je super, ze sa zasa potapac objavil! tak potom odfot brusko 😵 ja sa uz tesim, ked aj ja budem mat.

teraz riesim dilemu, k akemu gyndosovi sa prehlasit, kedze k tej mojej ist nechcem. ale kamoska mi uz dala tip, tak asi vyskusam. ten lekar nie je porodnik, co mi vyhovuje, kedze porodnicku uz mam vybranu 😀

dzou
5. nov 2009

uzijem,... kedze uz robime na 5 dni tak aj mozem viac minut 😀

sisa2
5. nov 2009

vsetko zle je na nieco dobre 😀

dzou
5. nov 2009

no sak... ako som tento tyzden hrozne unavena tiez lebo robime viac ako posledne mesiace ale tak aspon mm je viac kludny co sa tyka fin. situacie...
sis a uz mas aj nejake nevolnosti? inac ktomu o si vcera pisala som nevedela ze mas PCO a mm zly spermio... tak super ze sa podarilo... presne to som aj tym ccela povedat ze kopec babam sa podarilo aj ked dr tvrdilli ze prirodzene to nepojde 😉 preto chcem cakat ten rok..

janulka04
5. nov 2009

co to je PCO? 😕
hej odfotim, aj s tou pneumatikou okolo, haha 😀 😀

dzou
5. nov 2009

polycysticke vajecniky... sis ti to vysvetli lepsie ale prste nieco na vajecnikoch je nejake cysty a to brani ovule predpokladam sis ze preto mavas take dlhe cykly...

janulka04
5. nov 2009

jaaaaj...no pekne, tak to mne stacila ta mega cysta na mojom a uz nikdy tie bolesti nechcem zazit...my sme tu aka zazracne tema 😵

dzou
5. nov 2009

hej zazracna... 😵 ale uz aj mne by nejaky zazrak pomohol 😉

dzou
5. nov 2009

kam ste zase odisli ☹

tea333
5. nov 2009

ja som tu len kukam film 🙂

dzou
5. nov 2009

aky? ja kukam simpsonovcov 😀

tea333
5. nov 2009

ja kukam nieco na HBO comedy 😀 nazov si nepamatam

nadenkaaa
5. nov 2009

aj ja som tu len som nejaka prechladnuta 😝 😒 ci co 😖 vyzera to tu ako po vybuchu lebo mame tu rozlamanu tu nasu postel staru ktoru zajtra odvezieme na zberny dvor a pojdeme pre tu novu ktoru mame v plane hned aj pokrstit len dufam ze zajtra sa budem citit lepsie 🙂

dzou
5. nov 2009

tak sa tesite co? my sme krstili a nic... no vidim ze vy ste sa snazili poriadne 😉
tak snad ti bude lepsie a dnes budete spat kde? 😅

nadenkaaa
5. nov 2009

no dnes v obyvacke sa tam budeme tlacit 😅 ale na zajtra sa tesim 🙂 a myslim ze aj moj mm 😀 a co sa tyka toho snazenia to asi tie dlhe jesenne vecery ci co 😀 😀

dzou
5. nov 2009

no tak to teraz musi vysjt 😉 ja budem merat normalne cely cyklus kedze mne klesa teplota postupne... tak viem z mrcha pride 😉 nie ako napr. tebe ze furt hore a potom zrazu to by aj mna hnevalo...

dzou
5. nov 2009

tak asi uz tu nikoho tak idem aj ja kuk na telku tak asi pridem az v sobotu tak prajem vam pekny zvysok vecera a potom aj supis pupis piatok 🙂

tea333
5. nov 2009

baby prave som videla genialny film, po dlhom case ma naozaj pobavil, naozaj zaujal..
vola sa to A Previous engagement, ak mate moznost si to pozriet, tak do toho 🙂

miskahryzka8
5. nov 2009

Ahooojte 🙂 , tak ja zase idem strasit v noci 😕 😅 a este mam momentalne aj brutalne filozoficku naladu 😝, capla som si henu na haro tak musim teraz peknu chvilu cakat, kym ju zmijem, lebo som sa chystala po zumbe v dell"y" ist rovno domov si ju pacnut na hlavu, ale som presla obchodnou, zastavila som sa v gate, kde som mala od kamosky echo na super cizmicky a mali perfekt vyber, tak som este dokupila pletenu suknu, sveter a mikinu s napisom c´est la vie, ale to len kvoli tomu napisu, lebo milujem franinu 😵 😵 😵 😵

no a vramci tej mojej f. nalady som si este kukla albumy a ja nechapem, vacsina bab tu ma fotky tvare ked kecalikuju a som nadabila na albumy, kde su nafotene ovu testiku, tehu testiky, rastuce brusko, ale vsetko odrezane do pol brady - pol stehno a milion fotiek vybaviciek, kocikov, fotiek babatiek od gidensovie a hovadiniek, to sa potom uz tehulky hambia alebo su povercive a preto nedavaju cele svoje foto 😕

No idem si vas este precitat a mozno napisem este nejake "perly", ale to neva, lebo som zistila, ze posledne prispevky dna su relativne malo citane, tak to budem mat ako psychohygienu 😀 😀 haugh 😀 😀

miskahryzka8
5. nov 2009

motylek, ja si platim socku od jula 🙂 , tu max 🙂

teaaaaaa ved ty si moja "susedka" 4 minutky odo mna, ja som sice rodena bratislavcanka, ale momentalne byvame u poloviciaka v malinove tak dufam, ze prides na uvodnu malinovo zumba akciu, detailne onfo este dam na konika 🙂 🙂

rhodos, nieee ono sa to menilo kvoli hotelu na 13.11. - 15.11., info na mojej stranke, ja to neroganizujem len precvicujem, ale myslim, ze su este nejake 4 volne miesta kvoli zmene hotela a terminu, info na www.studiomiracle.sk 🙂, keby ste chceli este ist 🙂

nadi no super grafik zatial 🙂, podla mna si nas ale zanedbavala kvoli snazilkovniu 😉 😀

otazka s poctom deti, no ja urcite aspon dve, nechcem aby bolo mimvo jedinacik ako som ja 🙂, dve posebe a neskor tretie a brala by som aj dvojicky 😵 😵 😵 😵

dzou fiiiha, to kde je taky zakon 😲 , no ja som si od puberty zarabala sama na seba a na mamu popri studiu, od prveho rocnika na gymply, ked sa uz dalo ist na brigady ci do roboty..., tak mozno by vam deti aj financne pomohli, ked budu sikulaci 😉

jani a nemas ty v brusku noveho coperfielda 😉 ?

tea a kto hra v tom super filmiku 🙂 ?

fuuu uspesne docitane 😵 😵

petafr
6. nov 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/298c74 no tak dobre ranko, ked som tu uz prva 😉

dzou
6. nov 2009

miska ja si ta vzdy rannprecitam a hned mam lepsiu naladu, 🙂 tak len pis 😀 tak nic idem pracovat majte sa krasne paaa

motylek17
6. nov 2009

ahojte .... http://www.fertilityfriend.com/home/2a0b30 .... vcera som robila ovu test a uz silnie, cize dnes bude asi ovu.... 😀

motylek17
6. nov 2009

co sa tyka poctu deti, tak ja by som prijala dve (mm totiz uz jedno ma) ale uvidime.... 🙂

motylek17
6. nov 2009

nadenka vitaj znovu medzi nami.... 🙂

rhodosbb
6. nov 2009

dobre ranko 🙂

miska, aj ja si ta vzdy rano poctivo precitam 😀 , inac aj ja si platim dobrovolne pripoistenie od jula a tiez max 😉
inac vitaj do partie francuziek ku mne a peti 😀
ale ten termin zumby je teda zmeneny uz treti raz 😕

motylek, super, tak dnes poistujte o sto sest 😉

tea, ja chcem mat tri deti 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre