Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

petafr
9. nov 2009

maji, najlepsie je pockat, zbytocne nad tym spekulujeme.

michelle
9. nov 2009

dobre ranko babule, ako sa mavate? 🙂

motylek17
9. nov 2009

jasne... uvidime co z toho bude 😀
michell vitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj....ako sa mavas????? ako bolo na dovce???

michelle
9. nov 2009

motylek, mavam sa super, na dovolenke bolo uzasne 😵 citam, ze mas bolesti... ovulacne, ci ake? 😖

motylek17
9. nov 2009

no to neviem, take ako pred mrchou... ale teraz je dobre, dala som si tabletku.... mala by som byt asi 2DPO, tak neviem co to je... este som take silne nikdy nemala... kde ste presne boli???

tea333
9. nov 2009

Bre ranko baby, asi si uz urobim graf na FF, dnes som merala, 36,5..som zvedava kedy bude ovula, dnes je 10 DC..
michelle zavidim dovolenku 😉

lucialen
9. nov 2009

Micheeeeeeeeeeeeeeeeeeeelllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll cau 🙂
Motylek, mi ti vsetky vysvetlujeme to iste, ovulku si mala vcera, dnes si 1den po ovulke a za dva dni budes 3dni po ovulke a vtedy ti to FF oznaci. FF to oznacuje az po troch dnoch ked si je isty ze ovu bola. Lebo napr zajtra by mohla klesnut teplota naspat a dalsi den tiez, takze by to neznamenalo, ze bola ovula, iba jednodnovy vykyv teploty 😉 A k tym testom to tiez sedi 😉

michelle
9. nov 2009

tu: http://www.takeoff.sk/egypt/egypt_hurghada/hilt...
no tak na 2DPO to neviem co moze byt.... 😖

motylek17
9. nov 2009

nechajme tak, uvidime....

michelle
9. nov 2009

ahojte tea a luci 🙂 babeny co mate nove? 🙂

tea333
9. nov 2009

michelle a ako bolo v hiltone? ja som este v egypte nebola, len v tunisku asi 3 krat, tak ma zaujima aka je uroven hotelov..

nadenkaaa
9. nov 2009

ahoooooooooooooooooooooooooooooj micheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel vitame ta medzi namiiii ako bolo na dovolenke dufam ze ste si to toam riadne uzili a ste pekne cokoladkove 😀

michelle
9. nov 2009

tea uroven hotelov je v celom egypte rozna... ale ja som bola zatial v 3 roznych a ani v jednom nebolo zle. hiltom bol ale asi zatial najlepsi..

michelle
9. nov 2009

ahooooooooj nadiiii, bolo vyyyyyyborne 🙂 ces link na fotecky? 😎

nadenkaaa
9. nov 2009

jasne som zvedava 😉 😉 😉

petafr
9. nov 2009

michelle, konecne si naspat medzi nami.... a aka si kocka, dovolenka ti prospela!!! Dufam, ze si si to patricne uzila!

nadenkaaa
9. nov 2009

peta michel bola vzdy kocka len teraz jej to proste prospelo to vies slnko more plaz 😀 😀 to je odbre ze si si isla trosku oddychnut a nacerpat nove sily clovek buy mal castejsie sa tak odtrhnut a ist niekam za hranice vsednych dni 😵

michelle
9. nov 2009

nadi, poslana pozvanka na gmail 🙂

peti, aj ja som rada, ze som tu medzi vami 🙂 ..a ano, uzili sme si to obe 🙂

petafr
9. nov 2009

no hej, ale teraz je uplna sexica 😀 😀 😀
joj, taku dovolenku by som brala aj ja...
baby vynadajte mi, ja som testovala, samozrejme uplne zbytocne, ale ked ma taha podbrusko a je mi divne od zaludka uz treti den vkuse, tak ja neviem, fakt si to iba namyslam...
som sa navnadila, lebo vo fotoalbumoch som nasla jednu kocku, co testla na 8DPO (ja som 7DPO) a uz tam mala slaaabulinkuuu ciarocku, tak som to nevydrzala... hanbaaa miii! 😠

nadenkaaa
9. nov 2009

dakujem 🙂 dievcatka idem uvarit ryzu k vcerajsim spizom na mede lebo vcera sme na obed mali hranolky zachvilu som s5

lucialen
9. nov 2009

Peti 😠 😠 😀 😀 😀

motylek17
9. nov 2009

peti 😠 ... ty jedna.... !!! teraz si zbytocne smutna, nechaj to po 10DPO...

petafr
9. nov 2009

nie maji, nie som smutna, praveze si myslim, ze to este nie je vidiet... neviem co mi je, ale mam pocit, ze som tehu, akurat budem fakt smutna, ked to na konci nevyjde...
bris pisala o tom, ze mala pocit, akoby dostala kopanec do brucha, tak ako ma dva dni tahalo, od rana mam skor pocit toho kopanca... a mam fakt divny zaludok, od piatku mi je aj zle od zaludka ale len tak znesitelne, mam pocit, ze by som zvracala, ak sa nenajem hned a vela... od piatku sa prezieram... v piatok som obedovala o 10h30! a asi si idem nieco kupit hned teraz, lebo zase citim, ze mi ide blbo...
tak mi povedzte, ze si nemam pri takomto stave robit nadeje... 😀 😅
teraz len dufam, ze ked pockam, tak mi nejaku tu ciarku ukaze... ale teplota ma tiez navnadila 37,2 so este nemala, aj ked to nie je neviem aky rozdiel s 37,1, co mam stale... no uz sa prestanem obhajovat, idem sa radsej najest...

lucialen
9. nov 2009

Peti, tak podobne stavy som mala aj ja minuly mesiac, okrem bolesti podbruska, tie mam teraz dvojnasobne aj za minuly mesiac a som stale medzi snazilkami 😉 Ale na tvojom mieste by som si tiez robila nadeje, takze to uplne chapem, a nic si nerob z toho ze bol negativny, budes musiet vydrzat do konca tyzdna 😉

motylek17
9. nov 2009

peti aj ja som mala vela krat pocit na zvracanie, bolo mi zle a tak... potom si si namyslala a nakoniec aj tak prisla mrcha...
moc ti drzim palecky, aby to v tvojom pripade bolo inak... 🙂

petafr
9. nov 2009

ved ja tiez, uz som mala taketo priznaky aj predtym, len nie vsetky naraz a tak intenzivne, uz tri dni za sebou, ale ved uvidime, zatial som pozitivne naladena, takze ziadne utesovacky netreba, tie si nechajte na potom, ak to nevyjde. Luci, ved som citala vcera, ze ti bolo fecht zle, a teraz je to uz lepsie? No mozno si nam otehulila aj ty, ja hlasujem za to, aby sme to tento mesiac odpalili aspon tromi tehulkami, MINIMALNE! 😀

rhodosbb
9. nov 2009

ahojte 🙂

michelle, vitaj spat 😉 jaaaaj fotkami si mi pripomenula moju dovolenku spred troch rokov - boli sme tiez v hiltone 😉 vsetko bolo super, len ti otravni domorodci 😖

motylek17
9. nov 2009

.... peti kiez by si mala pravdu.... teraz to vychadza na teba, groku a nadenku... cize tfuj-tfuj-tfuj....

michelle
9. nov 2009

ahoooj veronika 🙂 ...boli ste v tom istom hiltone ako my? domorodci v hoteli boli ok, tam si toho moc nedovolili... ale mimo hotela to bol fakt des 😠

lucialen
9. nov 2009

Jasne Peti, tento mesiac minimalne tri tehulky a ty to odpalis 😀
Mna stale pobolieva podbrusko, rano riadne, teraz len tak aby sa pripomenulo 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre