Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lenka2112
12. nov 2009

sisa-ani mne nebolo pri malom do 8 tt zle.ešte som si hovorila,že aké super tehu.a potom som nemala ranné nevoľnosti,ale celodenné. 😀 ale iba do 12 tt a žiadne vracanie,takže v pohode.a špinila som prvý mesiac ako som mala mať mrchu.neboj dobre bude. 🙂 ja som mala pri matúškovi cystu a potom aj hematóm v 20 tt a narodila sa 2 dni pred termínom.zdravý a krásny. 🙂
no ja vás často čítam,ale ste také zohraté,tak sa vám nechcem do toho nejak miešať.ale držím palce a je super,že veľa z vás je už tehuľkami. 🙂 no ja uvidím v pondelok by som mala mať MS,ale zatiaľ ani špinenie. 🙂

cheerlady
12. nov 2009

motylek mna bolelo vlastne brucho od ovu skoro kazdy den,som si myslela,ze sak uz dojde mrcha,no ale potom nedosla 😀 a do nejakeho 8tt som citila brucho stale take napnute a na dotyk tvrde a bolievalo ma ako na mrchu az do nejakeho 10tt a to dost silno,som velakrat si musela ist lahnut a potom to ustupilo. a vraj je to prirodzene,pretoze sa ti roztahuje maternica 😉 samozrejme pokial to nie su nejake neznesitelne krce a nezacnes krvacat.

ahoj lenka,drzim palce,daj nam vediet,ci sa podarilo 🙂

lenka2112
12. nov 2009

cheer-dám,uvidíme. 🙂 len musím vydržať a testnúť sa až budúci týždeň. 🙂 ale ako ťa čítam,mám to rovnako.no nechcem sa tešiť dopredu.ale už veľmi chceeemeee.malý bol hneď na prvý šup. 😵 a teraz mi to príde ako večnosť. 😒

sisa2
12. nov 2009

babule musim prchat, ideme k architektovi kvoli domcuriku ... zajtra som tu ako na koni. vecer neviem, ci nezaspim 😔 😀

cheerlady
12. nov 2009

leni este si pockaj,lebo potom si budes nadavat naco si tak skoro testovala.ja som testovala kazdy mesiac odkedy sme sa snazili-jak blbec 😀 drzim palce,nech sa to podarilo 😵 a co by ste chceli dievcatko do pariku? 🙂

motylek17
12. nov 2009

cheerly moc dakujem, bo ja som to nechapala... ze preco ma boli od ovu.... lebo ak by som bola tehu, tak by ma malo boliet az po nejakych dnoch...

motylek17
12. nov 2009

lenka vitaj 🙂

motylek17
12. nov 2009

sorry, sme maly ochutnavku, tak som musela vybehnut do inej kancelarie...

motylek17
12. nov 2009

ze maly??? ze sa nehanbim... samozrejme mali 😀

cheerlady
12. nov 2009

motylek ja som si vlastne myslela,ked ma zacalo bolet brucho - to bolo tyzden pred ne/ocakavanou mrchou,ze sak jasne,mrcha je tu kazdu chvilu...ale az potom mi doslo,ked som zistila,ze som tehu,ze to bolo kvoli ovu-ja som ju mala posunutu o tyzden neskor ako by bezne mala byt.

motylek17
12. nov 2009

ako toto som este nikdy nemala, ale na druhej strane si nechcem nic nahovarat... uvidime co bude... 😒

sharmana
12. nov 2009

ahojte babule, kde ste kto? konečne mám notebook..
groka. tichucko držím palčeky a gratulujem 🙂
sisa. neboj, určite je všetko v poriadku a si tehu.. mne jedna známa, ktorá je už v strednom veku povedala, že tehu sa niekde musí prejavit, bude "dole alebo hore", takže bude spinís, co nie je žiadna tragedia, pokial to nie je červená krv, prekrvuje sa ti totiž aj krčok a čistí sa ti maternica, je to tam všetko velmi prekrvené.... a z hora sa to prejavuje vracaním, kyselinou...
ja som 2 tyzdne spinila a presne po tom, ako som prestala, som začala mat kyselinu, takže niečo na tom pravdy bude 🙂
janulka. tvoje kočky su velmi zlaté 😀
motylek. nová fotečka, najskôr som si myslela, že nová členka pribudla..,
lenka. vítam ta, to nevadí, že sme tu už zohrané, budeme rady, ak sa pripojís a tiež nám prinesieš nejaké nové podnety..

sharmana
12. nov 2009

cheer. bože ako tie týždne letia, už máš 20tt 🙂

sharmana
12. nov 2009

cheer. ozaj, ideš na 2. nt skrining? už si si dala zistit, čo čakáte?

dzou
12. nov 2009

ahojte kocky to co ste dnes zase popisali sak to budem citat do vianoc 😅
no peti sorry ja som to rano zle kukla ja som myslela ze i 12dpo a nie 10dpo 😉 tak to este nie je nam rmchu 🙂
idem vas len docitat ale tak som nejak zachytila ze groka ma // 😵 tak potichucky gratulujem a moc drzim palceky aby to dobre dopadlo 😉
a inac este nieco nove kym vas docitam?

kkatkaa
12. nov 2009

ahojteeeeeeee uz som doma idem citat

cheerlady
12. nov 2009

sharmi 2.nt skrining??? 😕 to je aky??? 😅 bola som len na klasickom NT-v 12tt a teraz v 20tt na morfologickom utz-klasicky utz,ale zmeria hlavicku,brusko a stehennu kost, a pozrie organy. na 4D ideme 14.12. a este nevieme,co cakame,lebo mimco sa stale hybalo a kopkalo,tak nebola sanca to vidiet,aj ked naprv sa dr.zdalo,ze tam videl pipika,no potom uz nie,tak stale 50:50 🙂

lucialen
12. nov 2009

Caute baby, taka som rada ze ste poobede vela nepisali, aspon som sa mohla ucit 😀

majuska7979
12. nov 2009

baby??? neviete co to znamena prebehla ovulka alebo nie???
nerozumiem, zasekla som sa ??? http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4 😕

sharmana
12. nov 2009

cheer. no možno som to poplietla, ale doktorka mi povedala, ked som bola na nt skriningu, že potom druhý sa robí v 20tt, takže možno sa to volá morfologické utz, neviem 🙂
dzou, katka ahojte🙂

sharmana
12. nov 2009

majuska. no je to divné, ak by bola ovu, tak ti mala trosku viacej stúpnut teplota...

majuska7979
12. nov 2009

sharmana ale mala som bolest v lavom vajicku vcera, ja si myslim ze bola?? 😖

dzou
12. nov 2009

tak pomaly docitavam a teda idem pisat ako miska 🙂
nooo pochybujem ze ovu som uz mala na 8dc??? e e .... a este k tomu uz zacinam mat predovul. boelstia krcok a my otvara tak este len bude 😉

miska ja nie som vydata 😉

jani co je to to gorden blue ci co 😕 😅

sharmana
12. nov 2009

majuska. je to možné že si mala, len ti to nezaznamenala teplota asi... merias dole alebo v ustach?

dzou
12. nov 2009

ahoj maji hej je mozne ze si mala .. niekdey teplota stupa pomaly 😉

sharmana
12. nov 2009

dzou. ahoj, gordon blue je plnený rezen syrom a sunkou, môže byt kurací alebo bravčový 😀

majuska7979
12. nov 2009

sharmana, meriam dole a velmi skoro 4.30 co si myslim ze som vtedy velmi oddychnuta 😎

majuska7979
12. nov 2009

dzou dufam ze si mala pravdu, lebo ked som rano odmerala to mi skoro oci vypadli???? ze co sa robi??? 😕

sharmana
12. nov 2009

majuska. ja som tiež podla teploty mala mat ovu na 17DC, ale podla mna som mala na 16DC..

dzou
12. nov 2009

hm to znie dobre 😵 myslim to papanicko 😉
maji sak aj mne skoro oci vypadli rano ked som videla moj graf 😀 mam ist dole a ja si stupam 😀
no ale v poho... ked merias skoro mozu byt niezsie teploty podla mna
lenka vytaj a kludne sa pripoj 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre