Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
15. nov 2009

noo, groka...to je fakt....ja dufam, ze budem kojit tak ako lauru aj male do 3 rokov, mrchy som po porode nevidela 8 mesiacov este... 😀 😀

sisa2
15. nov 2009

groka - neboj, nic sa nespusti. neprivolavaj ju 😉

sharmana
15. nov 2009

groka na mrchu už vôbec nemysli, teda 9 mesiacov určite 🙂 rovnako aj peta a sisa 😉

janulka04
15. nov 2009

ja som myslela, ze aspon 5 kg, ale 2tyzdne som sa nevazila, zatial len 1kg...mm vcera kupil tu istu vahu, co som mala doma, tak sa odvazim a dam nove info, ako sa slonica vyvija... 😀 ale ako vravim, sharmi...ja teraz jem menej, ale zase same maso a mastne....co moja mama, ked som jej to vravela bola paf, lebo ma poznaju vsetci, cela rodina, ako mliecneho a hlavneho syroveho maniaka...a to mi teraz vobec nechyba, dam si, ale nemusim...a ty? Kolko si pribrala?

janulka04
15. nov 2009

siska, tebe velke tfuuuuuuj zajtra na vysledky... 😉 😵

lucialen
15. nov 2009

Jaj no keby som tehu, tak ma vaha netrapi ale netehu nemusim vyzerat ako tehu 😀 Co ak sa ma zacnu ludia pytat ci som tehu 😀

janulka04
15. nov 2009

lucka, ja som tehu v lete nebola a prisiel si najomca pre najom a ze, v kolkatom som mesiaci....super trapas, ze???

groka
15. nov 2009

ja vahu radsej ani nebudem pisat 🙄
dnes idem po superstar spat,este premeriam pred spanim,teraz meriam aj vecer a mavam 37,2 cize 4 stupne dole do rana

uz asi nepridem caute 😔

asi 😀

xena1
15. nov 2009

babulky dobru noc a pekne sny a rano uspesne testovanie....papa

janulka04
15. nov 2009

no, idem aj ja...mm sa hneva, ze som dlho za notebookom... 😀

xena1
15. nov 2009

to sa aj vecer meria?

sisa2
15. nov 2009

jani - moc dik. pomaly zacinam stresovat 😔

sisa2
15. nov 2009

idem aj ja pomaly ...

petka a jarka drzim na zajtra palce! xeni, ak aj ty budes testovat, tak aj tebe!!! 😵

sharmana
15. nov 2009

jani. asi 3,5kg som pribrala.. ale ako som už písala, teraz 3 týždne sa mi váha nepohla ani o gram...
babule tak dobrúú nocku 😉

kkatkaa
15. nov 2009

ahojky dopozerala som superstar dala som si kvapky do nosa aby som mohla dychat a idem vas rychlo kuk

groka ja ju tam tiez vidim mojaaaaaaaaaaaaaaaa

kkatkaa
15. nov 2009

som vas docitala tak vsetkym co budu zajtra testovat tfuj tfuj

a kedze tu uz nik nie je tak idem aj ja dobru nockuuuuuuuuuuu

lucialen
16. nov 2009

Dobre ranko 🙂 Petka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

petafr
16. nov 2009

sisa, dufam, ze vysledky ta dnes potesia... ja cakam na otvorenie nejakej lekarne, ako prve dnes utekam kupit test, tesim sa na peknu ciarku (dufam)...
Vcera vecer ma zacalo poriadne boliet brucho, dnes rano este tiez ale uz menej, tak dufam, ze to len malicke si robi vacsi priestor a ze mrcha nedorazi... Dnes som 14 DPO... ale som velmi spokojna s teplotkou, nech len vydrzi...
xeni, vecer sa nemeria ale jarka je zvedava, ja si tiez obcas zmeriam aj vecer, ale to len tak pre info, nema to ziadny vyznam, co sa tyka grafov a tak...

lucialen
16. nov 2009

Idem na krv 🙂

petafr
16. nov 2009

luci, tak drzim palceky!!!

dzou
16. nov 2009

ahojte petka 😀 moc drzim palceky na test joj sakra skoda ze nemozem pouziavt net v robote 😠
aj na sisku a groku som zvedava...
no ja takto http://www.fertilityfriend.com/home/dzou a uz som skusala keby som dala vcer.tepltou ako bola ovu by vyznacilo na 13dc.. ale tak ako som pisala ze nechcema aby som si myslela ze som viac dpo ako mozno som tak sommradsej dala dve rovnake ... a ak zajtra vystupi i len o 0.1 tak oznaci na 14dc 😉 tak uz len cakat na mrchu 😀
prajem pekny dnik paaaaaaaaa

groka
16. nov 2009

dobre rano

http://www.fertilityfriend.com/home/groka

no a rano som chcela od muza aby vzal maleho do skolky lebo ma boli brucho,nakoniec som ale asi dostala nervovy zachvat a ziapala na neho,ze by mohol aspon jeden den v mesiaci neodvravat,potom som mu spechla svokru,utekal s nou lekarke tak som mu splechla ze aj o mna by sa mohol tak trhat ked som chora...a pod.
praskli mi nervy,ked zabuchli za sebou dvere,tak som lahla do postele a porevala si...
uz som ani netestovala,ved na co aj
tu dnesnu teplotu si vysvetlujem tam,ze je sice nizsia na moje pomery,ale asi vcera som sa preto tak potila ze som mala teplotu ,lebo takyto pad nemohol byt len ta,ved to mam po prvy krat a dokonca na 36,4 som neklesla este nikdy prvy den ani druhy den mrchy

ani nemam naladu dalej snazilkovat,bud to zabalim,alebo zabalim meranie,plodne dnia vsetko to na okolo co s tym suvisi

groka
16. nov 2009

test nevezmem do ruky MINIMALNE do 14DPO dovtedy to nema absolutne vyznam

groka
16. nov 2009

petka,uz sa tesim na pekne dve ciarky 🙂

lucialen
16. nov 2009

Groka, skoda, zase sa vrece s tehulkami neroztrhlo 😒 Dnes si poplaces, a zajtra ta to chyti odznova a budete snazit o 106 😉 A mm to prejde, niekedy sa zena potrebuje vyventilovat, bohuzial, oni su najblizsie, ale vie o co ide, urcite ani on to neberie nejako lahko.
Tak ja som bola na krvi, hned ma sestricka nasrala, ze na aku krv idem s tym milym vyrazom ksichtu 😒 Tak o tyzden v stredu idem pre vysledky, tento mesiac zase folikulometria a ze ak sa mi teda nechce cakat, tak od dalsieho cyklu by mi dal tabletky aby doslo k ovulke 😕

groka
16. nov 2009

luci mm je totalne nechapevy,ked mu nepoviem co mi je ,sam to nezdisti,nechcem ho ani vidiet,ale za chvilu pride ma kuknut akoze svkra,tak ju donesie,idem sa aspon obliect,planovala som dnes len v pyzame byt az do vecera a v posteli sa ucit,no pobede idem po maleho do skolky a niekde s nim pojdem ,zhnusil sa mi cely moj mm ako je 🤐

groka
16. nov 2009

ale kamoska mi dala jednu vlozku na skusku,je to nejaky ze 10 kusov za 4,70 eur,ked budem mat najsilnejsie mam si ju dat a az vecer dole,ze nepreteciem a nebudem smrdiet a je to nejaka este aj lieciva,tak aspon vyskusam,ale take drahe vlozky si nebudem kupovat,to by boli velmi drahe kramuse

lucialen
16. nov 2009

No moj drahy to preziva cely cyklus so mnou, a tvari sa ze na to vobec nemysli 🙂
To budu nejake dobre poporodne vlozky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre