Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
16. nov 2009

hej ide to ale groka musis skopirovat cely odkaz idem pohladat viac...
sis sak aj ja som zvedava ci mi to vydrzi az do konca ze sa chcem dat prekvapit mm by aj chcel vediet...

xena1
16. nov 2009

ahojte babulky....petka a ostatne tehulky...mooooooooooc gratulujem.....
groka a tebe este stale drzim palceky....vsetko je mozne......ked nie teraz tak raz urcite....

motylek17
16. nov 2009

ahojte babulky.... zbezne som vas precitala... 😀
ako ste prezili den???

groka
16. nov 2009

http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/633...

http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/597...

kuknite sem,ved to ani neni normlane aby to tak kleslo bohvi ci su aj tehotne tie kocky

dzou
16. nov 2009

http://www.fertilityfriend.com/ChartGalleryCach...

tak ako tento je dobry 😀 http://www.fertilityfriend.com/ChartGalleryCach...

neviem no ine su sice poklesy ale su ovela skor dpo ako si ty 😔

dzou
16. nov 2009

groka a ty si vlastne ktory dpo?

groka
16. nov 2009

dzou 14 hodim ti graf este

sharmana
16. nov 2009

groka hod sem tvoj graf, nechce sa mi ho hladat.. 🙂

dzou
16. nov 2009

nooo tak co som kukala tie grafy tak sa to teor.este moze vysvyhnut 😉 moc drzim palceky a test si teda dnes nerobila ci?

sharmana
16. nov 2009

groka. a spala si rovnako dlho? nebola si vyčerpaná alebo nebola ti zima?

groka
16. nov 2009

dzou dnes nie a dokonca dnes som vzala aj ibalgin a dala si alkohol vajecny liker 😲

sharmana zimnicu a navaly tepla mavam ale kratko do vcera rana som sa zobudila ako mys mokra napriklad

groka
16. nov 2009

spala som myslim ze normalne

sharmana
16. nov 2009

no možno tá zimnica a to že si sa spotila, ak si ešte nedostala ms, tak je dobre 🙂 dnes ráno si netestovala?

brisilda
16. nov 2009

groka kym neni mrcha je stale nadej 😉 mne v case mrchy tiez teplota klesla a na druhy den sa vysplhala hore 😉 no na druhej strane to ze ti este mrcha nedorazila moze byt sposobene aj stresom 🙄 to sklamanie je podla mna hrozne no drzim place aby si nam zajtra napisala radostnu novinku s // 😀 inak kocky je na case aby sa to uz rozbehlo lebo ide to zatial z vami ako v lete na saniach ☹ cize groka zajtra na teste chceme // 😉 prosiiiiiiiiiiim aj mrnuska popros aby tam bol ak treba tak sa aj pomodli len aby si uz bola tehu 😉

sisa2
16. nov 2009

groka - to by bolo uzasne prekvapko 😵 spinis, ci to preslo?

groka
16. nov 2009

netestovala

bris a ty mi sem nemozes este hodit graf?

dzou
16. nov 2009

prosiiiiiiiiiiim ta groka vajecny iker nie je alkohol 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ked si teda nevypila celu flasu 😀 😀

dzou
16. nov 2009

no jasne ze to mal byt liker 😅

brisilda
16. nov 2009

http://www.womenzone.cz/app/temperaturegraph.as...

groka no ja som dlho merat nemusela a mrnus sa zahniezdil 😀 😀 😀 cize moj graf nemozes brat vazne

xena1
16. nov 2009

ja sice pravidelne nemeriam,ale moja BT 37,4 dnes rano klesla na 36,7 a mrska ma nasla....takze tento cyklus IUI a uvidime....

groka
16. nov 2009

dzou 😀 nie 2 staprle a ten ibalgin,ved to je cista haluz

dzou
16. nov 2009

joj xeni sak som myslela na teba ze ako si dopadla... no mrcha jedna 😠 no moc drzim palce na IUI 😉

dzou
16. nov 2009

no ja som zvedava aka bude moja zajtrajsia teplota...
groka mo drzim palce

groka
16. nov 2009

xeni no toto je sile ☹ tak uz len predsa len ja chybam vam tam medzi tymi menstrujucuimi

petafr
16. nov 2009

groka, mozno si mala nakoniec ovulku aj neskor, ja neviem, ale zajtra budes podla teploty hned vediet na com si... ja sa doslova za teba modlim, tak ti to prajem!!!
sisus, ty si spinila ako? Lebo ja teraz spinim, ale len tak trosku, s vytokom je tam trosku svetlohnedeho a take bodky, asi je to normalne, nie? No zatial ziadna panika, mam pocit, ze sa male rozhodne ostat v brusku... 😀 inac by mi tak nehurtovalo v nom...

groka
16. nov 2009

peti diky moc 🙂

petafr
16. nov 2009

xeni dakujem aj tebe... dnes vam nestacim babulky dakovat, ste zlate... Ako ste hovorili o tych doktoroch, tak fakt ja na toto nie som z FR vobec zvyknuta, tam som to nezazila, nikto ti nerobi ziadne vycitky, praveze ti vsetko vysvetlia aj ked sa nepytas, proste su profesionalni... ja ked som odchadzala od tej kravy na pohotovosti, tak este som nestihla ani vojst do vytahu a este som ju pocula ako hovori nejakej kolegyni, co prechadzala okolo, ze co mala, ze 20hcg, no tehotna 24 hodin a ta druha ju so smiechom opravi, len 22 hodin, proste potupa... ale tato dnesna vseobecna to uplne dohnala, odporucam vam ju, fakt skvela, mladucka, milucka, este mi aj napisala spravu po francuzsky, sranda co? Rozpravali sme sa aj o inom, nez len o mojej PN, co ani neviem ako prisla rec na mojho priatela a jej studia, a ona bola vlastne prvy clovek, co mi zagratuloval osobne, divny pocit som z toho mala, akoby mi to ani nepatrilo, ale zlata bola, fakt, prva vec, mi zagratulovala... a tiez mi sama odporucala a vysvetlovala bez toho, aby som sa musela spytovat. Ved kolko razy sa cloveka nenapadne spytat to alebo hento, zo stresu a tak... no proste som mala dnes velku radost, ze som stretla konecne profesionala... no ale som sa rozkecala 😅

sisa2
16. nov 2009

xeni ☹ ☹ ☹ tak drzim palce na IUI, nech vyjde!

petafr
16. nov 2009

xeni, ja tiez, to uz musi vyjst... na vianoce budete mat pod stromcekom krasny dialnicovy darcek 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre