Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

miskahryzka8
27. nov 2009

tea som este minule stihla precitat, ze si nebola, tak dufam, ze uz si zdrava a nabuduce sa vidime 🙂

dzou 😒 , ale mozno ti bolo len zima, nie 😉 ? Kym nie je mrcha, podla mna stale treba verit!!!!

dzou ja som vcera videla tehotnu bezdomovkynu podla mna mala tak 40dsat, tak ja uz spravodlivost neriesim..., alebo ked vidim tie tehotne mlade kocky s cigaretou v papuly vrrrr

vcera som bola u kamosky pozriet malu polrocnu sofinku, perfektna je 😵 , rodena buduca zumbacka, ja som jej oblubena teta 😀 , na mna sa furt skeri, som jej pustila zumba hudbu, tak vrtela na nu rucickami, nozickami no parada 😀 😀

malalady, dakujem chytam 😵

siska, vsetko ok 🙂?

petka ako sa mas, ake su vysledky?

dakujem rhodos, inak info o nom je na www.zumba-miska.wbl.sk - oznamy, ak by ste chceli ist tentokrat, garantujem ze nic sa menit nebude 😉 a cena je polovicna, lebo ja som sikulka a som vybavila 😎 😀

ludinka vitaj 🙂 , inak pozeram, ze mas 4 krat poz. ovu testy, sa ti meni aj intenzita ciarky? Lebo ja som tieto posledne dva dni mala taku slabsiu a teplota mi nestupla a mala sommat vcera ovu 😠

jeeej bris, chlieb vo vajicku, mnam, sto rokov som ho nemala, dika za inspiraciu 😀, juuuuj gratulujem k vysledkom, to je supeeer 😵 😵 😵

jeje groka, citam ze si uspesna na testoch - gratulujem a hlavicka sa umudrila, super 😵

jeeeej luciii, nezabudla, le som ho miesto teba poslala bris 😀 😀, bris a ty ani nenapises, ze co ti to doslo na IP, ze preco otravujem 😀 😀, idem poslat 😉 , hlien sa mi vcera zdal watery egg, ale neviem, to moc nesledujem...

lucialen
27. nov 2009

Miska a ake ovu testy ti vychadzali? Kedy bola najsilnejsia ciarka? Zase ta ovula natahuje 😒

miskahryzka8
27. nov 2009

luci, no uplne haluzne 🙂 dvanasty den som mala slabu ciarku, 13,14 nic a 15 stredne silnu a vcera tiez, som zvedava ako dnes 😅 , IP zaslana 🙂 A ty si bola na nejakych vysetreniach, nie? Ako dopadli 🙂?

lucialen
27. nov 2009

Tak mozno este bude silniet ciarka, podla teploty to vyzera, ze by mohla byt 😒
Ja som bola na horm. profil, vsetko dobre, nastastie. Teraz ma ist partner na spermiogram, ale rozhodli sme sa ze pojde az medzi sviatkami, aj tak mam ovulku coskoro, takze to uz tento cyklus nepomoze. A od buduceho cyklu ideme stimulovat liekmi 🙂

miskahryzka8
27. nov 2009

no cca za hodinku idme ciknut ovu test 😅 , tak som zvedava, tak to je super, ze profil ok, gratulujem a drzim palce aj na spermiogram 😵 a hlavne nech je darcek pod stromcek, priroda je mocna carodejka, mozno lieciky ani nebude treba 😉

nadenkaaa
27. nov 2009

Ahojte tak dnes 12dc som zacala merat🙂ako vzdy zacinam mojou obvyklou teplotou 36,6 😀 😀
luci je super ked hormony su v poriadku 😉 aj my sme sa s mm rozhodli ze po novom roku pojde na spermio 😅
bris tesim sa s tebou ze vysledky su ok 😀 😵
miska drzim palce podla mna dnes budes mat silnu ciarku a zajtra ti stupne teplota a to bude ovu 🙂 a pozajtra uz uplne stupne 😉
jarka super ked si taka dobra v tych testoch 😀

lucialen
27. nov 2009

Uz som chcela napisat, ze to tu zanedbavate 😀 Ale je tu nadenka 😉
Pre zmenu mna boli hlava, ale tie velmi, asi to bude tym pocasim 🙂 A pridavam aj moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/2a4bc5 😀
Majka, kde sa flakas? 😀

lucialen
27. nov 2009

Jaj, mam nervy, neviem najst pinzetu, potrebujem vytrhat obocie, ale nasla som 2ecka zapatrosene v gauci 😀

nadenkaaa
27. nov 2009

luci ja mam asi tri pinzety vzdy keed niektoru konkretnu hladam najdem nejaku druhu 😀 😀
ja vam este nebudem posielat graf aj tak by ste z toho moc menali mam tam iba 1 bodku 😀 inak som zvedava zajtra ideme k rodicom a v nedelu a v pondelok budem merat u rodicov tak uvidime ako budu skakat teploty 😀

lucialen
27. nov 2009

Nadi, ved vy vzdy plodite mimo domova 😀
Ved aj ja si asi dokupim este 2 pinzety, lebo ma porazi 😀

michelle
27. nov 2009

ahojte snazilky a tehulky, ako sa vam dari? 🙂

tinkapn
27. nov 2009

Ahojte zienky, mam na vas prosbu, mate niektora skusenosti s pripravkom FEMIGARD? Dakujem 🙂

michelle
27. nov 2009

miskahryzka8, pozeram tu tvoju stranku a zacinam vazne rozmyslat nad tym, ze sa na tvoju hodinu pridem pozriet... kedysi som chodila dost intenzivne na dance aerobik, aj na hodiny jazzoveho tanca a chyab mi to... hmm 🙂

nadenkaaa
27. nov 2009

luci nasi maju v nedelu 35 rocne vyrocie sobasa a mama mala v utorok meniny takze ideme gratulovat a ovu mi vychadza az od pondelka do stredy 😀
ahoooj michele ako sa mavas?
tinka nemam s tym skusenosti lae pocula osm ze baby si to chvalia ze im to upravilo cyklus to su tie kvapky na podporu ovu tusim 😉

tinkapn
27. nov 2009

Nadenkaaa dakujem za odpoved 🙂 No, hej, chcela by som to vyskusat, lebo co mi baby hovorili, tak ze hned po nom otehotneli. tak za skusku nic nedam, no nie? 🙂 len sa neda zohnat v lekarnach, tak asi len cez net

lucialen
27. nov 2009

No ja mam super den 😲 Takze dala som si zohriat maso v rure a nevsimla som si, ze som tam nechala lyzicu, takze sa mi roztavila 🙄 No potom som isla polievat kvety a nevsimla som si, ze z rucky mojho skleneneho dzbana sa odstiepilo, tak som si rozrezala 2 prsty 🙄 , vsak som nic necitila, iba kopu krvi ide 😀 Dnes uz budes asi len oddychovat 😀 No este musim ohen urobit, tak dufam, ze nezhori ceky dom 😀
Inak akurat som mala pripravene ze idem si precitat o femi kvapkach, to je tusim podobne ako femigrad, ze to som este neskusila a mohla by som pri tej mojej ovulke 🙂

motylek17
27. nov 2009

luci co ti chyyyyyyyyybam??? 😀

lucialen
27. nov 2009

No jasne Majka, ved citaj, co som so sebou uz dorobila aby som uputala tvoju pozornost 😀 A vyslo to 😀 Ako v praci?
Ahoj Michell 🙂 Ako sa dari tebe?

lucialen
27. nov 2009

Maji a co ten sarapis? Beries to?

lucialen
27. nov 2009

Asi si objednam tie femi kvapky, teraz uz je neskoro ked som v polke cyklu, tak od buduceho ak nejaky bude, nech sa moje vajka rozbehnu 🙂

motylek17
27. nov 2009

luci beriem asi 4-den... nechcem nic zahovorit, ale mozem povedat ze sa citim super.. nechapem to vtedy som mala navaly, mala som depky, unavena, stale som myslele negativne a teraz som plna sil, usmievam sa a nanic nemyslim.. citim sa psychicky a aj fyzicky skvelo, az sa toho obavam.... moc mi to pomohlo.... dufam, ze to pomoze aj v druhej veci.... 🙂

motylek17
27. nov 2009

teraz citam mama a ja a tam je pisana vyska materske pri DNP=600 eur.... pekne peniazky

lucialen
27. nov 2009

Majka tak to je super, ze sa citis tak dobre, dufam, ze to vydrzi hlavne v tej druhej faze cyklu 😉

michelle
27. nov 2009

ahoj luci, a veru celkom sa da... aj ked aj lepsie by sa mohlo 🙂 ..ty sa pochval, co ma s nove? 🙂

lucialen
27. nov 2009

Ja, nic zaujivame sa nedeje, pripravujem sa na vianoce 😀 Dolieha na mna stres zo skoly, uz len 4 mesiace a koncim, ale baby ma tu psychicky podporuju 🙂 Rozmyslame, ze by sme potom zbehli v maji do Pariza trochu sa odreagovat, teda aj doktor mi povedal, ze mam ist na dovolenku, ale asi myslel teraz, nie o pol roka 😀 Inak kocurik rastie, trochu sa sprava ako pes, ale zatial sme ho nedali von, lebo by mi ho bolo luto chudacika 🙂 Mozno na jar pojde, ked uz aj my budeme viac vonku, teraz sa este boji 🙂 A skola ide ako?

motylek17
27. nov 2009

luci uvidime, ci mi to nejako pomoze pri snazilkovani....
ahoj michell, rada ta tu opat vidim.... 🙂

tea333
27. nov 2009

Baby tak sa zijem v panike,ale takej prijemnej, musim upratovat a vselico porobit este, zajtra napisem, u mna nuda, 5.DC no nudaaa

lucialen
27. nov 2009

Tea uz sa citis lepsie? Asi ides na tu party co, ked panikujes? 🙂

dzou
27. nov 2009

caute kocky je tu este niekto? ...
no aku som hrala rano hrdinku ze nie som smutna tak som v robote na zachode bulila jak male decko 😅 ale uz mi je lepsie... 😉 no ak si pametate ze som sa bala ci nebola ovu az na 17dc tak teraz by som si to aj priala 😅 to by som bola len 10dpo ale nie nebola skusala som vselijak dat tu poopicnu teplotu 14dc do ff a jedine vtedy ju hodilo na 17dc ked som ju tam vobec nedala... takze ovu bola na 13alebo 14dc...
miska si ma ale pobavila ze ci mi nebola zima 😀 mozno bola ale nepametam ale tak pochybujem znaci to mrchu .... i ked krcok je stale dole a tvrdy a zatvoreny a prsia ma stale bolia co ma vacsinou tak 2dni pred ms prestanu no tak dufam ze mrcha (ak ma prist) tak pride cim skor...nech ma nenatahuje ... ako vzdy 😠 ale tak viete no stale dufam, ze sa to zvrtne i ked to tak nevyzera...
tak dnes som si sla kupit nejake vitaminiky aj pre mm najprv som zasla do drogisky a tam som si kupila vola sa to pregnacare a je to speci before conception=pred otehu a obsahuje nejaky L-Arginine a inositol...a teda aj klasicke vit. a listovku a pisu ze je to dobre na plodny hlien tak uvidim, kupila som aj C-cko ale chcela som aj selen pre mm som citala ze je to dobre na spermie tak som zbehla este do lekarne a tam som nasla uz konecne ten femibion 😠 ale tak uz som ho nekupila ked som mala to pred a stoji asi ako na svk £14.90 alebo tak nejak no a kupila som mm ten selen kombinacia s ACE tak som zvedavan o vysolila som za to na jeden mesiac skoro £20 tak dufam, ze pomoze ...

lucialen
27. nov 2009

Cau Dzou 🙂 Dnes je tu nuda 😒
Ja som kupila teraz femibion za 13,40e, fakt skoro podobne, 😒 ja som mojmu vyhliadla kombinaciu vit C a zinku, no co, za vyskusanie nic nedam 😉
Bodaj by sa to este zvrtlo s tou teplotou, ale uz tomu ani sama neveris 😒 A to si bola nasa posledna nadej na tento mesiac. No nic, tento mesiac nebol pozitivny ani pre jednu, tak december musi byt pre vsetky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre