Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
1. dec 2009

sharmi - ja to neratam podla poslednej MS, tu som mala 18.09., to by som uz bola ani neviem v ktorom tt. ratam podla ovu, aj mi na 14DPO vysiel pozitivny test ... ak by som bola kratsie tehu o tie 2 tyzdne, musela by som ostat tehu vtedy, ked mi vysiel pozitivny test, co je blbost. ja viem, nic nevyriesim. len mi to skratka nebolo jasne 😉

sharmana
1. dec 2009

no podla ovu to vôbec nerátaj, lebo to nemôžeš vedieť na 100, kedy si mala ovu... a ked ti vyjde pozitívny test na ovu, to znamená že ovu príde do 40 hod...
neviem presne, v ktorý den si mala ovu, kedy si testovala atd... ale som si istá, že je to ok, len počkaj chvílku kým sa mrnus ukáze na sone 😉
idem hajat, tak dobrúúúú

groka
2. dec 2009

Dobre ranko babule

http://www.fertilityfriend.com/home/groka ovuuuu 🙂 🙂 🙂

uz som nachystana do prace

pridem vecer a precitam vas,hadam budem vladat po 4 rokoch 😀 😀 😀

dzou
2. dec 2009

dobre rano .... groka kraaaaaaaaasna ovulka 😉 drzim palceky nech sa postasti 😉
mne sa dnes snival taky zivy sen vcera som v jednej teme kukala linky z youtube ako sa ukaze // na tehu teste a v noci sa mi snivalo ze som testovala a ze tam boli // a taaaaaaaaaaaak strasne som sa tesila aj mm dokonca 😀 bol to super pocit skoda ze len sen 😵 ale keby ste mi rano povedali ze som tehu tak vam uverim 😀 tak zivo to bolo , no asi som sa podcenila a uz mi z toho hrabe 😀
a inac dnes uz idem len na pol dna a mam dovcuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tak sa majte krasne a potom sa ozvem
siska moc drzim palce budem na teba mysliet 😉

lucialen
2. dec 2009

Caute 🙂 Takze ovulka o nicom, idem k dokimu, co mi povie, uz teraz som nasrata 😠 http://www.fertilityfriend.com/home/2a4bc5

motylek17
2. dec 2009

ahoj luci, myslis, ze si nemala ovu???

cheerlady
2. dec 2009

bre rano babulky,ja dnes konecne volno,musim sa zacat ucit,ved pozajtra uz skuska 😠 a zacalo ma zase hrdlo skrabat,hadam sa to nezhorsi 🙄

dzou mne sa dnes snivalo,ze som isla rodit a porodnika robil moj kamarat z partie!!! 😀 😀 😀

rubinka
2. dec 2009

Baby prepáčte že sa vám vsuniem do vašej témy ale vidím, že vy si zvyknete robiť tie grafy aj pozorovať hlien, tak reku či mi neporadite. Nemala ste niektorá problém s ovu hlienom? Ze ste ho nemali? Ja mám proste stále len ten kremový a potom nič. Ten natahovaci nikdy ☹ Neviete čo by molo zabrať alebo v čom je problém?

miskahryzka8
2. dec 2009

ahojte, nasla som vas az na druhe strane 😕 , moj grafik stale hybernujuci 😀 : http://www.fertilityfriend.com/home/2b45ed
siska, petka ako? Teraz ostatne kocky ste v dalsom kole, ze - dzou, tea, motylek a luci caka na ovu a groka ma ovu a majka ma mrchu? Dobre som informovana 🙂?

trosku citam za dnes 🙂 , groka krasna ovu 🙂 , luci podla mna si mala ovu na 15 den 😉

cheer drzim palce na skusku 🙂

rubinka, ja nesledujem moc hlien, ale nemam pocit, ze mam niekede ten wateryeg, ze si to skor niekedy len namyslam 😀 , ale viem, ze su nejake vitaminy na pidporu hlienu, kocky ti tu urcite poradia 😉

motylek17
2. dec 2009

rubinka aj mne sa v poslednej dobe stalo, ze ten egg hlien nemam.... neviem v com je problem....ja som ho prestala mavat co som vysadila HA.... skus si nieco precitat o tom na nete, tam sa dozvies viacej....

motylek17
2. dec 2009

cheerly drzim palecky na skuske... ty to zvladnes 🙂

dzou
2. dec 2009

to co tu dnes tak mrtvo ja som uz dom a a dovolenkaaaaaaaa do konca tyzdna jaj aka som rada 😀
siska sa este neozvala?
cheer to su ted sny co?

sisa2
2. dec 2009

ahojte, pozeram, ze dnes tu je najako ticho 😕 🙂 ja som sa konecne trochu zastavila, nebola som v praci 3 dni a neviem sa vyhrabat z papierov a mailov 😖 uz sa fakt tesim, ked ostanem doma.
po druhej si mam volat kvoli vysledkom .... dam potom vediet.

groka - super nacasovane! tak uz len verit, ze to vyjde! 😵
luci - drzim palce k lekvosovi, som zvedava, co ti povie.
cheer - drzim palce na piatok, nech to zvladnes!
miska - grafik je v pohode, neboj 🙂 i ked teploty su nizsie, to vobec neva. drzim vsetko, co sa da! 😵
maji - motylek - ty si na tom ako? zajtra idete do tych tatier?

sisa2
2. dec 2009

dzou - dovolenku v dobrom zavidim 🙂 uzi si volno. aj sa niekam chystate? ci to len tak v ramci oddychu?
dufam, ze sen bude rychlo skutocnostou. moc ti to prajem 😵

sisa2
2. dec 2009

hlasim HCG ... 7045 ... vraj to je ok. pozerala som tabulku, zodpoveda to 5-7 tyzdnu, takze aj to, ze na utz este toho nie je vela vidiet, je asi v poriadku.

motylek17
2. dec 2009

sisus to som rada... len nech to pekne stupa... 😉
sisus ja cakam ovu buduci vikend... uvidime, poctivo meriam, ale zatial graf nedavam.... hej zajtra odchadzame do tatier....

lucialen
2. dec 2009

Ahojte, nesiel mi kon 😒
Takze ovulka nebola a ani nebude, ziadny folikul nieje, je to na h... ☹ Uz nie som ani smutna, len nasrata 😠
Za 4 mesiace len raz ovulka 😠
Takze ked dostanem mrchu mam prist, nasadi mi lieky a potom pojdem na injekciu, aby praskol folikul. Ale povedal, ze lieky mi vobec nemusia zabrat, trochu optimizmu mi dodal 😒
Siska, no super, vidis, nic nieje take zle ako to vyzera 🙂

sisa2
2. dec 2009

majka - dik. dufam, ze to bude ok.
nakoniec dobre, ze sa ti ovu posunula ... mala si mat teraz, nie?
uzi si tatry, nas to caka buduci vikend. vobec sa mi nechce.

sisa2
2. dec 2009

luci - ach joj, to mi je luto ☹ teraz si bola uplne bez liekov? a ked si mala predtym ovu bola vdaka liekom? uvidis, zaberu, verim tomu!
a dakujem. dufam, ze to bude ok. buducu stredu idem na kontrolu, tak hadam uz bude nieco vidiet.

motylek17
2. dec 2009

ja som si tu ovu zle vypocitala 😀 ....
luci to ma sere za teba ☹ nechces skusit brat ten sarapis??? mozno ti pomoze

lucialen
2. dec 2009

Ja uz neviem, ci som mavala tie ovulky, zacala som merat v juny, podla BT som mala vzdy ovu, v septembri mi neprasklo, v oktobri praskol, november prstal rast a teraz tam nieje nic ☹ Lieky som brala v septembri a oktobri ale v druhej faze, takze to nema s ovulkou nic spolocne 😒 Ja som cakala, ze asi sa to male nevie zahniezdit, ze sa maternica este nedala dokopy po kyrete a nakoniec uz prestavam ovulovat 😒 Dnes som si objednala tie femi kvapky, tak skusim tie, tiez su dobre na vajecniky a nie az take drahe. Citala som ze babam pomohli tak uvidime. Teraz uz ani nemyslim na to ci otehotniem, ale ci budem mat ovulku 😔
No ale buduci vikend pride mrcha a ideme na to 😵

lucialen
2. dec 2009

Idem sa trochu prejst so psom, lebo mam naladu pod psa 😀

dzou
2. dec 2009

ahojte ani mne nesiel konik 😠
siska tak supeeeeer podla mna je to dobre 😉 a bude este lepsie uvidis 😉
luci ach jo ... no tak ako mne pisala ta baba ze aj podla BT mala ovulku a ked sla na vyestrenie tak nemala 😔 no moc drzim palce aby ti femi kvapky zabrali

dzou
2. dec 2009

a teda dovcu om mala este zvysne 2dni okrem vianoc tak som si zobrala a kedze na piatok mi staci len 1/2 dna tak dnes som robila len 1/2 dna a mam volno az do konca tyzdna 😉 a len na oddych , zajtra idem robit velky shoping na vianoce a v piatok budem uz ozdobovat dom a piect medovniky a linecke kolaciky.... inac ak tu bude nadenka tak uz mam z ebay tu silikonovu podlozku co budem na nej valkat dik za radu 😉

dzou
2. dec 2009

nikto tu nie je ked ja som teraz uz doma ☹

sisa2
2. dec 2009

dzou - som tu, len mi stale blbne kon 😠

motylek17
2. dec 2009

dzou aj ja by som mala zacat nieco piect, ale akosi nie je cas ☹

motylek17
2. dec 2009

dzou aj ja som tu este nejaku hodku

dzou
2. dec 2009

este stale? mne uz ide celkom dobre 😉 joj taka som nejaka cudna z toho co mi vcera pisala ta baba ako to chodi tu v uk... ako ked sa nebude darit tak najprv urovbia horm. profil a spermio ak zistia ze nie je ovu alebo daco tak najprv 3 mesiace nejake lieky a tak... a ak potom nic IUI ale na to sa caka az 18tt takze skoro 5mesiacov 😲 tak neviem ci mam skocit za lekarom sak ked si to zoberiem ze skocim v juny tak 1. mesiac vysetrenia... 3.mesiace lieky .5mesiacov cakacka na IUI a to uz mam pomaly dalsi rok... neviem co mam robit ci tam mam ist po novom roku alebo nie a este k tomu mm sa serinka ten biznis so susedom tak cce zacat sam a nevieme ako na tomm budeme a tak ho nechcem teraz este stresovat s lekarmi do toho vsetkeho 😔 joj keby sa nam tak podarilo prirodzene cim skor sa normalne modlim(a to nie som veriaca 😀 ) aby aspon tie vitaminy nejak zabrali

dzou
2. dec 2009

tak ja rada peciem kazdy vikend pre mna je to taky relax 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre