Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
13. dec 2009

my okupkani,maly uz zaspava,ja som si doniesla testy a idem tlacit do hlavy,,svokra mi poslala sirovniky,tak si dam vecer s kakavkom

mne sa tak nehchce ist do roboty zajtra,a to len preto,lebo tak skoro musim vstavat o 5:30

groka
13. dec 2009

ahoj katka ja som neznasala nedele,vzdy to bol pre mna tak nudyn den

kkatkaa
13. dec 2009

groka zlaticko tiiisko ale moooooooc drzim palce 🙂 uprimne zo srdca 🙂 a este zdravicka vela 🙂

janulka na zajtra drzim palce vela stastia a nech sa dozvies co cakas budem na teba mysliet

kkatkaa
13. dec 2009

ahoj jarka ako si to prezila s teplotou v robote? a kde to vlastne robis? ved aj ja neznasam nedele to vzdy ten den tak rychlo ubehne za chvilu je vecer a potom uz do roboty 😝

kkatkaa
13. dec 2009

a ostatne kocky kde su?

xeni, luci, nadi - ziadne spravy? pokial sa nemylim ste na cakacke tak dajte vediet ok? drzim palce

groka
13. dec 2009

katka tak bolo to tazke,ale vecer to uz bolo lepsie,co som si myslela ze to bude este horsie,ked pride vecer,dnes zasa lepsie,len mi je na vracanie a hlava boli,ale tak uz viem pricinu pravdepodobnu 😉 dnes som uz aj zacala normlane jest,len mam poslane aj zakusky a tie mi na poje pocudovanie neberu a ani uz cokolady a podobne,to odtoho piatku,ako mi bolo zle velmi,ani na ten sirovnik nemam nejaku extrachut,ale oci mi zeru

groka
13. dec 2009

chcela by som vediet,ako sa ma nasa siska ☹

motylek17
13. dec 2009

groka co to citam???? strasne moc drzim palecky... moc moc moc,vela stasticka do stastneho konca.. 😉

groka
13. dec 2009

motylke dakujem ti 🙂 🙂 🙂

groka
13. dec 2009

ze motylke=motylek,sorry mi stale preskakuje pismenko 😀

motylek17
13. dec 2009

groka hlavne nech to dobre dopadne... moc ti to prajem.. 😉

groka
13. dec 2009

ved to len nech ot dobre dopadne,nech ciarka silnie,zajtra netestujem,asi ani pozajtra,asi az popozajtra to by uz mala byt krasne vidiet a pekne odfotitelna,potom uz nebudem testovat,len k dokimu ale mozem len na buduci tyzden pondelok alebo utorok to mam volno,potom uz skusky a robim alebo potom az 28 to tam bude doki,no nemozem tak dlho cakat kvoli endo...aj tam budu problemy lebo tam doki urcite nebude,takze neviem ci ostanem bez liekov,alebo co

motylek17
13. dec 2009

uz som si zvykla.... 😀

groka
13. dec 2009

motylek 😀

motylek idem testovat

motylek17
13. dec 2009

chod, daj vediet...drzim palecky...

sharmana
13. dec 2009

ahojte, tak groka držím ti palčeky a prajem vela zdravia a trpezlivosti 😉
my sme dnes dokúpili vianočné darčeky, inak v obchodoch hrôza... som irada, že sme to stihli do 30tich minút 😀 dnes sme mali fakt štastie..

sharmana
13. dec 2009

a prajem Všetko najlepšie k meninkám Lucka 😀 😉

lenka2112
13. dec 2009

ahojte babuľky

ako sa máte?čítam vás,ale nestíham písať.malý nám prestal spávať poobede a večer som totál kapuut. 😝

my tento mesiac zase nič.zajtra mám dostať mrchu a už od včera mám špinenie,takže vianočný darček sa nekoná. ☹ ale možno sa nám zadarí pod Vianočným stromčekom. 😉 ale úprimne,strácam nádej. 😖 začínam si zvykať,že si ešte užijeme jar,leto spolu s Matúškom a potom pôjde malý do škôlky a ja do práce.

asi to fakt vzdám.mm je v pohode,ale ja som sklamanejšia každý mesiac viac.

groka-držím palcoše.strašne moc,nech ti to výjde. 😉 🙂 😵

sisa-je mi to ľúto,že to takto dopadlo.držkaj sa a želám veľa,veľa síl. 😔

všetkým snž želám,aby vám čoskoro nabehli tt. 😉 😵 😵

groka
13. dec 2009

len ka dakujem
tak ja som si myslela ze mame s muzom nejaky problem,ale ked som v oktobri otehulila tak som sa tesila,potom to prislo 😢 nevadi,november nic,ale teraz som si uvedomila ze nemame problem a to som si myslela ze budeme mat problem ako s malym a vidis,no a vy ste sa tusim pri malom malo snazili,teda kratko a otehotnela si,takze vy nemate ziadny problem a ked to tak pocitam,tak aj pri tomto babatenku ak to tak mozem nazvat,sa nam podarilo tiez do roka ci na rok presne a dokonca aj v decembri,takze mozno aj tie mesiace nieco robia 😀 ale tak uvidis co bude dalej,ak sa na to necitis,tak prestan snazilkovat,ak je muz v pohode,tak sa prekonaj a zabudni na to,skus sa niecim zamestnat,rpedsa teraz idu vianoce a bude pokoj vsade,takze mozno splodite pod vianocnym stromcekom 😀 a na novy rok budu krasne //

lucialen
13. dec 2009

Ahojte, 🙂 ja som mala navstevu, tak som nemala cas 😉
Sharmi dakujem 🙂
Groka 😵 😵 😵 zatial len prajem vela zdravicka 😵 😵
Kati, ja som sa uz vcera dockala 😉 Zajtra idem k dokimu, uz sa tesim 🙂
Zajtra vam drzim palce u doktoroch, teda Jani, Cheer a samozrejme Siska 🙂

lenka2112
13. dec 2009

groka-no my by sme veľmi chceli pre Matúška súrodenca.a vo mne sa ozývajú zase také tie materinské pudy,mooc by som chcela.dosť sme sa spolu s mm o tom rozprávali a uvidíme.prestanem asi na to tak veľmi myslieť a možno ...pri Matúškovi sme si povedali,že od teraz si nedávame pozor a o 3 týždne som mala//. 😵 veď uvidíme,ako to celé dopadne.a ty čo?testla si sa? 😕

lenka2112
13. dec 2009

luci-všetko naj k dnešným meninám. 🙂 pod tým,že si sa dočkala si myslela,že si tehu? 😵 nečítam pravidelne,tak som nie moc v obraze.

groka
13. dec 2009

lenka tak my sme vobec nejako sa neropravali 🙄 s mojim sa neda ale tak chce babo...vedel co robi 😅

luci vsetko naj a cim skor dve

lenka2112
13. dec 2009

groka-veĎ ono je to niekedy na škodu moc o niečom premýšľať,rozprávať.hlavná vec,že s avám to podarilo,strašne držímpalce,aby si dobre dotehuľkovala. 😉 a vidím,že už si si aj tt dala. 🙂 ešte si dohoď malého,nech máš aj 1d. 😉

lucialen
13. dec 2009

Lenka, dockala som sa mrchy 😀 Ale ja uz som sa na nu tesila, lebo zajtra mozem ist k dokimu a mala by som zacat brat lieky 😉
Dakujem baby 🙂

lenka2112
13. dec 2009

luci-ahá, 😅 inak ak už má prísť mrcha nech príde,lebo potom to začína znova a nová nádej. 🙂

lucialen
13. dec 2009

Ja som tento mesiac nadej velmi nemala, tak som sa tesila, nech mozme uz fakt ist na to 🙂

sharmana
13. dec 2009

baby tá dominika stará pekne zaspievala tú pesničku od Mullera 🙂

lucialen
13. dec 2009

Dominika je moja favoritka Sharmi 🙂 Ona zaspieva hocico 🙂

sharmana
13. dec 2009

mne sa páči najviac chodur, ale túto pesničku dominika zaspievala naozaj krásne... ale dominika patrila tiež medzi mojich favoritov a ešte aj leona šenková, čo už vypadla, tá mala naozaj najsilnejší hlasisko...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre