Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
16. dec 2009

a ja som potom nemerala, lebo sme isli na SVK na svadbu a spali sme u svokry, tak sa mi tam nechcelo vypipavat po ranu...

brisilda
16. dec 2009

janka presne ako u mna tiez najskor pokles a potom krasne teplota hore 😀

brisilda
16. dec 2009

inak mne nedavvno prislo na mail ze budem mat ovulku 😀 neviuem ako sa tam znaci ze som tehotna 🙂

xena1
16. dec 2009

ahojte .....

janulka04
16. dec 2009

a inac, potom som, maji merala do nejakeho 12.9, ale nechce mi zobrazit graf, lebo som uz akoze bola v septembri tehu...idem skusit FF

motylek17
16. dec 2009

dakujem... zaujimave 😀 😀
prvy krat nemam ziadne priznaky po ovu.... 😀 😀

janulka04
16. dec 2009

no uz ho mam, este mi vysvetlite, ako ho sem poslem...kde je link?

motylek17
16. dec 2009

jani na lavo mas SHARING - potom das HOME PAGE SETUP (adresu skopiruj a vloz ju sem)

janulka04
16. dec 2009

no idem skusit 😀 , dik, majka...
http://www.fertilityfriend.com/home/2985ec

janulka04
16. dec 2009

ahoj, xeni.....ako dnes?

miskahryzka8
16. dec 2009

luci v tych femi kvapkach je alkohol 😕 ?
tea drzim palce na predtermin 🙂
petka, posielam pozitivnu energy, nech sa nalada co najskor zlepsi 😵 , tak siska uz je snad dnes doma, chudatko ☹
ahoj fomarik 🙂 , to je skvele citat take pozitivne naladenie, aj ked si si urcite vela vytrpela...
groka, na tvojom grafiku vidno, ze treba brat teplotu vzdy s rezervou 😵 😵
dzou, tiez ti pekne vyletel grafik 😵
rhodos, tiez vyleteny grafik 🙂 😵
no nedocitala som sice vsetko, ale je toho vela 🙂

miskahryzka8
16. dec 2009

bris, no energy drinky sa vraj vyslovene nemozu 😠 a ja aj chutovo lubim redbul 😠 😠 a so sladkosti bude tucko 😀 , tak dam tehu zumba balet 😀

xena1
16. dec 2009

jani rano ten test negat,cize mrcha-klasika..bola som rano za dokim,este tam nebol len sestricka,vysvetlila som jej co potrebujem tak mi kazala zavolat okolo obeda,nie si je ani ona ista ci robia v centrach cez sviatky..aj baby v inej teme pisali ze asi robia len surne pripady...tak uvidime,ratam s tym ze tento mesiac bez nicoho...

lucialen
16. dec 2009

Miska, som rozmyslala asi 4dni, co som ti chcela napisat a nevedela som si spomenut 😀 A teraz si mi to pripomenula 😉 Tie Femi kvapky su dobre na cinnost vajecnikov, ale kedze ty mas ovulku, tak ti to netreba 😉 No je tam alkohol, to chuti ako vodka, brrr, a ja teda taky alkohol nemusim 😝
Neviem, ci je chyba v konovi alebo v mojom pocitaci, ale nejako to blbne 😠

motylek17
16. dec 2009

jani dakujem.... ja som mala podobny graf minuly mesiac, ale klesol

janulka04
16. dec 2009

no pekne, xeni..tak to by ma nastvalo....aaach jaaaj....
nemas za co, maji.... 😉 , tak uz len, nech po ovu tie teploty neklesaju 😉 😵

xena1
16. dec 2009

jani tak ani mne to nie je jedno...ale hlavou mur neprerazim....vsak uvidim co sa dozviem ked tam zavolam,ale cakam ze to odlozia na januar...a moj doki robi len v pondelok cize asi ani folikulometriu mi nebude amt kto urobit keby som chcela stimulovat ako minuly mesiac,ze pregnyl a duphaston...ach jo...a mozno to tak ma byt...

janulka04
16. dec 2009

jaaj, xeni....vela trpezlivosti niektore babulky potrebujete... 😔
tak len dufam, nech je januar uspesny 😉
a mozno sa zadari prirodzene skor ako zacnete riesit ine moznosti 😵

brisilda
16. dec 2009

no inak take cosi by nasralo ajmna co uz ked ti to tak hlupo vyslo ☹ no hadam ten januar bude stat zato 😉
janka ty chodis medzi majovky? ja som ani netusila ze si tam len nahodne som ta tam zbadala 😀 tiez som tam zo zaciatku chodila no kedze tam boli negativne spravicky tak som prestal nejedna tam prisla na zaciatku o babatko ☹ bolo to smutne a ja som mala vtom case pred dovolenkou tak som tam uz radsej nesla aby som sa nebala este viac teraz pozeram, ze uz je to tam lepsie 😀

xena1
16. dec 2009

jani mozno ano ,aj ked my sme sa prirodze uz nasnazili az az

lucialen
16. dec 2009

Nic sa mi nechce ☹

lucialen
16. dec 2009

Baby, nepoznate niekoho, kto robi v krizovych centrach, kde su tyrane zeny? Potrebovala by som vyplnit dotazniky na diplomovku 😅

brisilda
16. dec 2009

lucka zaloz temu nejedna to tak uz spravila isto ti niekto napise 😉

janulka04
16. dec 2009

bris, ja tak isto, hned ako som zistila, ze som tehu, som tam zacala chodit, ale potom sa mi to zdalo take divne, lebo sa tam riesili veci, ktore ja som nemusea riesit, ako materska sa riesila tri styri dni a pod.... 😒
ale obcas tam nakuknem, akoze, dala som sa im aj do tabuky, ale tuto som doma 😉 😵

sisa2
16. dec 2009

ahojte babulky, tak uz som doma. interkontinental to nebol, ale dalo sa to zvladnut. dakujem vsetkym za drzanie palcekov a petke, ze vas infoskovala. mne uz teraz neostava nic ine, len sa dat dokopy a prijst na ine myslienky. v podstate ked som videla baby, co tam boli, tak som bola rada, ze som na tom "len" tak, ako som bola 😔

nemam sancu vas docitat ... co je tu noveho???

janulka04
16. dec 2009

ahoj siska, teda, ty si statocna babula...som rada, ze si spat, uz si nam chybala...
nove skoro nic, moja..groka si nasla //, ale este negratulujeme, kedze je to moc skoro...
mna by skor zaujimalo, ako sa ty citis teraz...? Kedy ides dokimu na kontrolu?

cheerlady
16. dec 2009

ahojte babule 🙂
siska som rada,ze si uz doma,prajem co najskorsie "vyliecenie"... 😉

lucialen
16. dec 2009

Bris diky za radu 😉
Ahoj Siska, tak som rada, ze uz mas za tym, teraz ti len prajem skore uzdravenie 😉
U nas konecne zacalo snezit, tak idem rychlo na prechadzku so psom 😀

sisa2
16. dec 2009

jani .. ty si fakt zlaticko 😵 k lekvosovi sa akurat snazim dovolat, zrejme pojdem zajtra, este neviem. chcel ma vidiet hned po zakroku.
co sa mna tyka, tak fyzicky celkom ok, psychicky nic moc. brucho boli, je nafuknute, ale vsak sa nemozem asi moc divit, kedze sa vo mne rypali. lekara som mala neskutocne zlateho, bol izbovy, aj ma operoval. cela ta vec trvala asi 10 minut, strasne som sa bala, este aj ked mi pichali narkozu som plakala 😔 ale vraj vsetko dobre dopadlo a o 4 mesiace (resp. u mna cykly) mozeme zasa snazilkovat. no neviem, zatial sa na to necitim a predstava, ze by som si tym mala prejst znova ... ale snad to casom prejde.

ty ako? co brusko???? krasne ti tie tyzdne pribudaju 😵

sisa2
16. dec 2009

cheer - dakujem. pozerala som fotky z 3D, krasne su 😵 a gratulujem ku chlapcekovi 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre