Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

xena1
27. dec 2009

tak nech to teda zajtra vsetkym dobre dopadne....
sladke sny...

tea333
28. dec 2009

Dpbre ranko, urobila som si posledny test co som doma mala, modra sprava, citlivost 50, takze sa ma robit az po vynechani, a boli tam dve skoro rovnako silne //..a to bola citlivost 50 😝
Takze ormrvinka v brusku rastieee a rastieeee 🙂
od dnes prestavam merat a testovat 😉 pockam si k lekarke na srdiecko 🙂

inak prsia ma bolia neskutocne aj na dotyk, trosku sa mi brusko nafuklo v spodnej casti, prsia su trosku vacsie 😅
klop klop ze mi zatial nie je zle

este stale nikto nenapisal co je nove

tea333
28. dec 2009

vcera som inak soferovala 5,5 hodiny tak som nejak nemala silu vam tu vela vypisovat
takze reakcia mojho chlapa:

Dostal prv 2 ine darceky co boli pod stromcekom, TEN som tam este chvilu nechala, nech si ho otvori ako posledny..stale sa pytal preco posledny..aaach ako dieta 😉
Potom som mu ho konecne dala do ruk tak, aby to mal akurat na seba otocene ked otvori..tak otvaral, a ked otvoril tak uuuplne zamrzol, a asi 20 sekund sa nechapavo pozeral na ten kus papiera, bez pohnutia a nadychu, proste len pozeral 😕 😕 😕

Po tych 20tich sekundach sa na mna otocil, a opytal sa ze TO VAZNE? a ja ze ano..a on ze NEEEEEE...a ja ze ANO..a on ze NEEEEEEEE..a ja ze ANO (to sa u nas deje ked niecomu nedokaze uverit od stastia alebo prekvapenia, to jeho neeeee je take to NEKECAJ, NEVERIIIM)

no a potom pozeral striedavo na mna a na papier a ked mu to trochu doslo, tak mal az slzicky na krajicku, celu ma vybozkaval a povedal ze to je uplne najkrajsi darcek 🙂

a hned potom sa tesil ako maly, ze on nemoze uverit, ze ake je to super, a ze som dobra herecka jak som to zahrala, ze on by to nevedek tajit ani chvilu...

noa samozrejme on tajit fakt nevie, tak uz bral test ze on to musi povedat aspon svojim rodicom 😀
tak pri rozbalovani darcekov dal mamine do ruk test, ta sa od stastia skoro rozplakala, povedala tatinovi co ten test znamena, a obaja potom chodili jak na oblaciku s lesknucimi sa ocami stastni prestastni 😀 😀 😀

mamine som nepovedala, nad nou sa mi rozculovat nechcelo, len som povedala bratom a ti boli prekvapeni, ale aj sa velmi tesili ze budu 18 rocni ujovia 🙂

noa kym som sa vratila z vychodu Dag to povedal znacnej casti svojich kamaratov, lebo sa musel chvalit, ze ake je to super, aj ked som mu hovorila nech to este nehovori 🙄 😀 😅

tea333
28. dec 2009

Jaaj a svadbu sme posunuli na Februar, aby som nemala brusko, hned priatel navrhol ze to mozme teraz urobit 🙂
takze budem tehotna pani 🙂

rhodosbb
28. dec 2009

jeeeej tea, ake krasne to bolo 😵 😵 😵 a idete chystat svadbu, to je supeeer, uzi si pripravy, je to neopakovatelne 😵 ja mam este v zivej pamati tu nasu svadbu, bolo to krasne 😵 a vo februari este nebudes mat velke brusko 😉
my sme to prezradili uz asj sofii a ked ssme sa spytali, ci sa tesi, tak pohotovo a susmevom povedala, ze nie 😅 vraj preto, lebo babatko bude stale len revat 😝 ale potom hned zahlasila, ze chce braceka a ze sa bude volat marko 😀 a vcera mu uz aj zariadovala izbicku na internete (na stranke stokke.com sa da zariadovat detska izba), aj kocik stokke som obidvom ukazala, tak vsetci ho schvalili aj moj mm, co sa velmi tesim a hned ho aj hladat na nete, ci ho nenajde lacnejsi 😀

ozaaaaj a rano som volala dokymu, tak sestricka ma objednala az na 18.1., obidve sme sa zhodli na tom, ze pokial mi nic nie je, tak nema zmysel chodit skor a ze potom mi rovno urobi aj odbery, tak sa tesiiiim 😵

tea333
28. dec 2009

rhodos ja chcem nabytok aj kocik stokke 😵 😵 😵
a aj moj chlap si pozeral na nete kociky, a sa ma pytal na znacky 🙂
rhodos tak to budes uz vselico vidiet 🙂 ja som tiez rada ze idem trosku neskor

dzou
28. dec 2009

bre ranko tak ako pekne to slo tak pekne som si aj hubu nabila http://www.fertilityfriend.com/home/dzou takze je jasne ze som netestovala tak uz budem cakat len tu mrsinu sak ja som s tym aj ratala ved nemozeme byt vsetky tehulky v jeden mesiac nie? a som to hned vedela ked ma tak strasne zacali boliet tie prsia
no nechapem ze kedy pride mrcha to akoze zase bude may inu lf??? sak to sa predsa nemoze takto menit 😠 podla toho ako som mala by mala prist az v stredu alebo vo stvrtok ale tak teplota sa tvari ze pride asi aj za minutu 😀
tak co uz ani uz ani nie som smutna uz si zacinam nejak zvykat 😉

dzou
28. dec 2009

miska inac moj chlap je zase ritofil.... on na kozy moc nie je co je dobre 😀 lebo tiez nie som velmi obdarena 😀
jeeeeeeeeeeeeej tea to bolo krasne az mi slzicky vyskocili... ty jedna ... teraz som smutna ze mi pride mrcha ked som si to prrecitala ake to musi byt super povedat to mm a uz tu revem jak mala ale to bude dobre 😉 dnes ideme do toho akvarka tak sa uz tesim aspon budem mysliet na nieco ine

tea333
28. dec 2009

dzou 😔 🙄 😖 😒 ☹ skoda, proste si dlhsie pockas, ale o to viac sa budes tesit potom 🙂

tea333
28. dec 2009

miska moj je ritofil 🙂 tiez, a prsia mi tiez ako dzou velmi nenarastli 😀 teraz mam B, predtym sa to skor podobalo na A 🙂

motylek17
28. dec 2009

dzou strasne ma to mrzi... ☹

dzou
28. dec 2009

baby v poho ja som uz zmierena 😉

motylek17
28. dec 2009

tak to mas dobre, bo ja som v poslednej dobe na tom spatne... ☹

groka
28. dec 2009

Ahojte

tak ja som si dnes musela az vydupat aby mi niekto vzal krv na TSH 😠
na endokrinologii niekto nie je ,takze som volala obvodakovi,ten ma dovolenku,takze som hovorila s tym ,ktory ho zastupuje a on baby,citajte,ze"ak viete na co vam mam vziat krv,tak vam vezmem,ak neviete ani sem nemusite chodit"takze som si zistila ze mi ma vziat na TSH T3 a T4 a isla som k nemu,vzal mi krv,o 13:00 si mam ist po vysledky,potom volat gynekologovi ale az zajtra,lebo dnes robi len do 12:30 a ze nieco vymyslime podla vysledkou,takze som strasne nervozna,zvedava,ake mym hodnoty

idem vas precitat

a ozaj,ja mam zacinajucu anginu,boli ma hrdlo,maly je stale viac a viac soplavy ☹

groka
28. dec 2009

dzou nikde neviem najst graf,ani to ako si na tom

groka
28. dec 2009

uz osm to nasla

dzou ☹ ja som si myslela ze sa podarilo ☹ sakra,je mi to luto,ja neviem co napisat

dzou
28. dec 2009

baby vazne ... nelutujte ma... a uz ani sama neviem co si mam mysliet asi tehula tak skoro nebudem no nic uz bude 8.kolo

groka
28. dec 2009

dzou ja som cakala od minuleho roka 13 mesiacov

dzou
28. dec 2009

no sak groka napr. tei sa podarilo na 9x...takze ja este cakaaaaaaaaaaaaaam 😉

groka
28. dec 2009

dzou cakaj,organizmus caka na nejaky uvolnenie u teba
ja som zacala pracovat a pozri,nieco sa u mna zmenilo a prislo to

dzou
28. dec 2009

no uz ideme prec vecer sa zastavim a kuknem .... mozno uz aj s mrchou

groka
28. dec 2009

uz mame aj dievcenke meno Nelly 😀 ale to je len prve napadnutie

groka
28. dec 2009

akoze sa nam paci 😀

miskahryzka8
28. dec 2009

Ahoj tea, tak to je super s testikom 🙂 a kedy ides k dochtorke 🙂 Jeeeej kraaasne 😵 , sme tu cakali na reakciu uy tri dni, ale opis stoji za to 😉 a kedy ste mali mat povodne svadbu 🙂 ?
Pozrela som to stokke.com, super, ze viem od vas, kde potom vyberat 😀 , rhodos, ty si si tusim vybrala tu postielku, co rastie s babom, ze 🙂 ? Kolko cca stoji, som ju kukala je super, len neviem najst cenu online 🙂
dzou 😠, tak budeme spolu v roku 2010 😉
Ozi tea a nepovedala ti salome, ze otehu az v lete 😉, ja len, ze ked sa prstienok mylil, tak sa mozno aj pri mne 😉
A dnes chceme ist do plavarne a tam su aj tie teple bazeniky, nemoze to uskodit pri otehotnovani 😕 😅
dzou, tea jj muzov delime na kozofilov a ritofilov, uz tu bola taka tema 😀 , ja som vdacna za vynalez push upky 😀
groka drzim palce na vysledky s krvickou 🙂

miskahryzka8
28. dec 2009

a ozaaaj moj grafik dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2b45ed, asi fakt bola ovula uz na 14 den tentokrat 🙂 a dala som si na ranajky mango a je mi na vracanie 😠

nadenkaaa
28. dec 2009

ahojte kocky 🙂
tak ja som dnes 14DC 😉
tea to bol krasny opis to muselo byt super ja som to aj mm hovorila ze ako hras mrchu aby mal tvoj mm uplne prekvapko pod stromcekom 😀 😅
drzim vam vsetkym palceky aj tei aj veronike aj jarke nech vam omprvinky krasne rastu 😵 😵
a samozrejme aj nam snazilkam predovsetkym dzou, majke, lucke ,miske, fazulke , fomarikovi, kattke, xenke a nakoniec sebe 😀 😅
o je to tu za debata 😀 task moj mm je aj kozofil aj ritofil 😀 😀 no a pri mojom obvode hrudnika 75C musel byt mm kozofil 😀 😀 ale on povie ze on ma rad ked je babu za co chytit ze on nie je na radiatory 😀 😀
groka moj brat bude mat druhu dceru Nelu v marci 😉 prva sa vola Mia 🙂

groka
28. dec 2009

nadenak vcera som nasla mena ako nelly,nela a este nieco ako nela,je ich moc a mame novy kalendar mien slovenskeho,ked pridem hodim link

idem po vysledky,drzte palce

miskahryzka8
28. dec 2009

baby mango na ranajky nikdy viac 😠, uz som sa bola aj dva krat vygrckat, strasne mi nesadlo mam z neho kyselinu 😠 , ale mandarinky, pomaranc a jablko mi nerobili nic 😕, ako by som mala zeravu dieru v bruchu teraz 😠
nadenka tisko zavidim 😀 , ja mam sportovu velkost, mensie becka 😠 , ale tak akoze vkus mojho poloviciaka, modrooke blondinky, sportova postava, velke kozy, esteze je so mnou sranda 😀 😀 😀 😀

miskahryzka8
28. dec 2009

piskoty mi to uz stiahli trosku 🙂 , dam si este kapustnicu, ta je dobra na zaludok 😀

nadenkaaa
28. dec 2009

jarka drzim palceky k dobrym vysledkom 😉
miska nemas mi co tisko zavidiet lebo kvoli prsiam budem vzdy vyzerat ako prsnata krava 😔 😅 😀 respektive dole velkost m-ko a hore musi byt L-ko lebo z m-ka mi to ide vypadnut 😀 😀
ja som jedla obed hribovu polievku 😉
cele sviatky som sa drzala 😉 ziadne zakusky prejedanie a tak 🙂 a vcera vecer som sa prejedla-alebo skor prezrala 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre