Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
11. aug 2009

fazulka -to znelo ako z filmu TI DRUZI alebo starwars (pridam sa na stranu temna..) 😀 😀 😀
ale to si nevsimaj 🙂 mne len sibe 😀 😀

michelle
11. aug 2009

tea neviem ci spekulacia, hladam vysvetlenie... pochybujem, ze by som mala ovulaciu 10 dni... tak hladam co to moze byt.. ale samozrejme moze byt ta teoria daleko od pravdy...

brisilda
11. aug 2009

michelle moze byt ze si tehotna ja bohuzial ziadnu tehulku v okoli nemam a to co si citala tak ususdzujem, ze ja som teda ovu nemala resp. mala ale nie uspesnu kedze som si krasne papradie nenaska len naznak a aj naznak toho ako si popisala zamrznuteho skla 🙂))))))podla vypoctov by som mala mat ovu teraz 13 😒 ale cim viec citam tym viac som s toho jelen a preto som sa rozhodla necitat uz nic 😀

lucialen
11. aug 2009

Tak som trochu poupratovala tu pivinicu, ale je to este na dlho 😝

rhodosbb
11. aug 2009

Ahojte baby 🙂

Minka, krásne máš tie čiaročky, úžasné 🙂

Michelle, že by?? 😉

lucialen
11. aug 2009

Jeeeej Minka, ake krasne ciarocky, urcite tvoje najkrajsie ciary v zivote 😵 Gratulujem 😵

rhodosbb
11. aug 2009

Tea, ináč ten film Tí druhí je perfektný, videla som ho asi 5 x 😀

Dnes je strašný deň, v BB prší skoro celý deň a mne sa stále vyzyvuje, už nech som domka na gauči 😀

brisilda
11. aug 2009

no veru aj v PB prsi cely den hrozne pocasie ☹

rhodosbb
11. aug 2009

Našla som krásny kočík, pozrite si stokke.com - páči sa mi ako v ňom bábo sedí tak vysoko 🙂 , kuknite aj to video. Možno ste sa o ňom už bavili, ale ja som tu vtedy nebola 😀

tea333
11. aug 2009

u nas neprsi, ale je uz pod mrakom..akurat som upratala co bolo treba a idem sa venovat pocitacu 😀

michelle
11. aug 2009

bris, ja mam krystaliky kazdy den, ale ine, take povedal by som nespojene, kdezto v den ovu boli presne take, ako su odfotene v navode, taky uceleny pospajany obraz. tak co ja ti viem co to znamena? 😕 ...pocko je aj tu cely den desne, teraz sa este zhorsilo - tma, hrmavica, prsavica... taky nic moc.

rhodosbb, jaa ti neviim 😉 ale tebe rozhodne gratulujem 🙂

tea333
11. aug 2009

hm ked prsi v ba u nas bude o 5 min ☹

tea333
11. aug 2009

rhodosbb a este si si robila nejake testy? ja si spominam ze si mala slabu ciarku,ze?

nadenkaaa
11. aug 2009

minak to su naozaj ukazkove dve ciarky 😉 rodos stokke je moj favorit-uz som to tu pred par stranami pisala 😉 a moj mm mi ho slubil a videla som ho aj nazivo a vyzera super 😵
ale inak sa mi paci aj mutsy slider 😉 ten je number two v mojom rebricku 😉

lucialen
11. aug 2009

Mne sa tie vysoke kociky zdaju smiesne, ale este som ich nevidela nazivo, takze ... Ale krasne vzory a farby su na nich 😉

nadenkaaa
11. aug 2009

unas prsi kazdu chvilu otrasne pocko 😖

rhodosbb
11. aug 2009

Michelle, ďakujem, ale neviem neviem...

Baby ja mám podozrenie, že sa mi stalo to isté, čo aj Flaminge ☹ Včera večer som si znovu robila test a nič tam nebolo...Má to popísané vo svojom albume, ináč si to neviem vysvetliť, že na predchádzajúcich testoch slabá čiarka bola a teraz už zase nie je žiadna 😒 Musím vydržať do soboty, kedy má prísť mrcha a potom uvidím, čo ďalej...

nadenkaaa
11. aug 2009

lucia mne sa to paci lebo je iny 🙂 a este aj moj mm ma 2,2 metra tak budem setrit aj jeho chrbticu 😉 ale samozrejme kazdemu sa pcoi cosi ine a cosi ine mu vyhovuje proti gustu ziaden disputat 😀

brisilda
11. aug 2009

michelle tak ja som sice papradie mala ale iba miestami nie ako na obrazku, neskor take ako je na obrazku ked su neplodne dni a teraz ked som nechala dlhsie zaschnut sliny tak naznak niecoho ako spominas som mala aj ja vizeralo to ako gulicka s pychliacmi ?? tak nejako 😒 ale ja nemam taky ako ty mikroskop ja mam lacnejsi cize nemusi byt tak presny ako tvoj ☹ u nas take nepredavaju co narobim brala som co mali a teraz mi je zle od toho natahovania sa so skrinou asi sa idem najest ☹

nadenkaaa
11. aug 2009

rodos ved len tak prenic za nic by sati tam ta ciarka neurobila pockaj do mrchy 😉

rhodosbb
11. aug 2009

Jéééj Nadenka, tak určite vieš koľko ten stokke stojí a hlavne do akého veku tam môžeš bábätko voziť, lebo mi pripadá taký maličký..nie že zaň vyvalíme desaťtisíce a dieťaťu po roku budeme kupovať nový kočár 😅

lucialen
11. aug 2009

To mi sme zase taki krpci, vies 🙂 Mozno, keby to vidim nazivo, tak sa mi zapaci, ale vyzera aj dost drahy

nadenkaaa
11. aug 2009

no a este bianca chyba do partie 😕

michelle
11. aug 2009

rhodosbb, je to cudne... nemoze to byt tym, ze si si test robila vecer? akoze slaba koncentracia HCG v moci? skus este zajtra rano... dufam, ze to bude ok.

tea, uz u vas prsi? tu leje ako z krhly 😲

michelle
11. aug 2009

bris, ja si myslim, ze to nie je mikroskopom. je to len pristroj, bud v slinach nieco je alebo nie je. skor si myslim, ze mas podla popisu prechodne bodobie. testuj kazdy den a uvidis, ci ti krystaliky budu pribudat alebo sa postupne stracat... keby som mohla to mohe odfotit, tak by som to sem dala, ale to sa i asi nepodari z mikroskopu 😒

brisilda
11. aug 2009

nadenka ma dobry vkus na kociarik ja som ho tiez uz videla nazivo je nadherny ale drahy tu v PB ho jedna predava uz pouzity za 20.000 sk 😒 ale je super pekny 🙂

rhodosbb
11. aug 2009

Nadenka, mohlo dôjsť k oplodneniu vajíčka, ktoré potom putovalo cez vajíčkovod, kde sa buď "zaseklo" a odumrelo alebo sa síce dostalo až k maternici, ale nezavŕtalo sa tak ako sa malo a zase odumrelo. A ja som si možno test robila v čase, keď bolo vajíčko oplodnené, ale teraz už neexistuje, preto zmizla z tesu čiarka ☹
Vraj takto veľa žien otehotnie a ani o tom nevie, lebo to umreté vajíčko vyjde von normálne z mrchou.
Ale čo ti to vypisujem, veď ty si tuším zdravotná sestrička, či?? 😉

brisilda
11. aug 2009

no michelle nechajme to uz tak ja neviem som s toho jelen uz ani na oko nevidim tak do toho cumim 😉 a vydrzat 2 hod. nejest juuuj tazke v mojom pripade ☹ ale ak aj OCU je alebo bola ci bude tak jej nedam sancu na unik 🙂))))))

nadenkaaa
11. aug 2009

rodoss stokke stoji 30.000-teda 1000eur priblizne co som citala tak boli nan dobre ohlasy-jedna mamicka si ho kupila pri tretom dietati a predtym vraj vyskusala pri oboch detoch viacero kocikov a teda pri tretom zainvestovala a nevie si ho vynachvalit neviem ja by som ten kocik chcela radsej drahsi lebo chceme mat deti skor po sebe kedze uz si nemozeme dovolit mat odstup 7-8 rokov takze bude aj pre druheho drobca
rodoss toto je z polskej stranky su tu aj fotky:http://www.4kids.com.pl/produkt-3451.html
uvazujem o tom zeby sme si ho potom objednali cez ebay uvidime 😉

michelle
11. aug 2009

bris spravne! 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre