Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
14. aug 2009

☹ 😢 som zufala

brisilda
14. aug 2009

do prcic aj s nou ☹ to mi je velmi luto nedenka ☹ tak hadam nabuduce no ja na tvojom mieste by som uz sla za dokim 😒 😒 😖 😖 😖

nadenkaaa
14. aug 2009

proste tam pojdem a budem ho otravovart aj ked to nie je rok snazenia 😔

brisilda
14. aug 2009

ak ti nebude chciet porobit vysetrenia tak mu povedz, ze ich chces na vlasnu ziadost 😖 apon budes vediet na com si a zaroven manzela posli k urologovi 😒 dnesna doba je hrozna niekedy sa stacilo o sperma len otriet a uz bolo pocate a teraz??????juuuuuj ☹

tea333
14. aug 2009

nadi ved si pisala ze ju cakas, aspon si si nic nenahovarala, velmi ma mrzi ze prisla ale nemozes to tak brat,
osud ta skusa a hlavne tvoju trpezlivost,ale ja som si ista ze sa to podari, daj tomu este par cyklov a urcite to pride a potom sa budes o to viac tesit! ☹

nadenkaaa
14. aug 2009

baby idem od vas trochu to musim stravit 😒 😢 pridem neskor

tea333
14. aug 2009

nadenkaa urcite ho otravuj, povedz mu ze ste sa velmi intenzivne snazili, a mas podozrenie, tie vysetrenia ti proste musi urobit!!!
😒

tea333
14. aug 2009

len chod a nemysli na to chvilu 😒

brisilda
14. aug 2009

tea ono sa lahko davaju rady ked skutocnost je ina 😖 clovek si musi poplakat aby sa mu ulavilo ono ta depka prejde no ja by som tiez na jej mieste sla na vysetrenie az viem na com som. A cakat tak dlho juuuj ☹ taktiez by som bola uz zufala a nestastna 😢

tea333
14. aug 2009

inak baby ja som to dnes nevydrzala a testla som sa 😠 😠 😠
a ani to nebol uplne ranny moc, lebo som bola cikat o 7 rano 😒
a kukam na ten test, ziadna ciarka samozrejme, ale ked sa veeeelmi pozorne zadivam, ako ze si idem oko vyocit, tak tam cosi v dobrom svetle zahliadnem, ale ani neviem ci to mam brat akoze sa tam chcela robit ciarka, asi som si to len nakecala, je to hroooooozne slabucky odtienik ..
teraz som nastvana ze som si ho robila..a teraz si tam musim nakecavat ciarku ktora tam mozno ani neni 😖

brisilda
14. aug 2009

nodenka v pohode chod musis sa citit hrozne no ver ze to prejde len to dostan zo seba von a po mrske navstiv gynekologa podla mna nebude mat ziadne namietky vzhladom na tvoj vek ved predsa nemas 20 😖 tak naco este cakat 😒 a ty budes aspon spokojnejsia je lepsie vediet nacom clovek je 😉

monikapd1
14. aug 2009

tea este k tomu krcku, ja ho mam skoro stale dole, hore je len po snazilkovani 😒

brisilda
14. aug 2009

tea pocuj aj ja ked som testovala som zufalo hladala ciarocku 😀 Inak ja uz netestujem lebo sa moze stat, ze budem mat ciarku a pred mrskou zmizne ☹ potom budem zbytocne nestastna a nebudem vediet ani co sa stalo 😒 tentoraz si uz pockam cize tea este vydrz aspon tyzden a ciaroka tam bude ako vysita 😀

tea333
14. aug 2009

no ved uz len 5 dni, a potom sa testnem znova, inak bol to rapi clear direct s citlivostou 10,ale co cakam 20DC 🙄
a este ked som cikala predtym 🙄

brisilda
14. aug 2009

monika ja ho mam dole lahko nahmatatelny kedze som uz jeden porod mala a tak isto mi lekar povedal, ze mam maternicu spadnutu dole ☹ maly mal pri porode vahu 4,35 kg tak nejako 😀 😀 ale novy gynekolog povedal, ze uz je vsetko v poriadku tak ja neviem 😉 uvidim a dierka co je podla teii mala je u mna akosi velka 😀 😀 😀

tea333
14. aug 2009

cista truba 😀 by som tam tu ciarku chcela 😕

brisilda
14. aug 2009

tea moze byt ze ciarka tam je a casom bude silnejsia a kedze to nebol uplne ranny moc tak je mozne, ze si tehu skus testnut zajtra rano 😉 ale daj ranny moc 😉 juuj ja som hadam viec nedockava ako ty 😀 😀 😀 😀 drzim placeky

tea333
14. aug 2009

bris aj ja ju nemam az taku malu, ale tvoja mozebyt samozrejme vacsia, ved ten maly pampuch samko sa cez nu musel dostat 😀 😎

tea333
14. aug 2009

bris ja nie som nedockava, ja sa vzdy testujem len z nudy, som sama doma a padol mi do oka ten test, to som robievala aj predtym, ked sme nesnazilkovali, ked som mala doma test tak z nudy hor sa testovat 😀

brisilda
14. aug 2009

tea tak to poznam to aj ja oki uz musim utekat lebo jedem na vychod 🙂)))) drzim ti palce aby ti to vyslo ved si mlada zdrava tak bol by v tom cert aby sa ti to nepodarilo 😉 😀

tea333
14. aug 2009

ale je to trosku nakladne 🙂 musim si to nechat preplacat od draheho, vsak chce babatko pyta sa kedy uz, tak nech kupi testy 😀 😀 😀

tea333
14. aug 2009

utekaj a uzi si to tam 😉
a kde ste ostatne baby?
moni krcok je velmi zahadny a nepochopeny organ, asi by si musela kazdy den rano aj vecer ohmatkavat aby si vedela ako funguje 🙂

cheerlady
14. aug 2009

ahojte holky,tak tu s vami pobudnem,som v robote az do siedmej,takze mam koooopu casu 😖

tea ja som taka ista - este mi ani nemeskala mrcha a uz som letela do lekarne pre test 😠 a ked mi vysla /, tak na druhy den som isla kupovat zase iny...truba 😀 to by bola pekna sranda,keby si otehotnela hned prvy mesiac snazenia 😀

moni no ved prave,ma to peknu postupnost - v septembri 2008 zasnuby na dovolenke, v aprili vybrany datum svadby, ja v juni statnice, v juli svadba a 31.7. mi vysiel prvy pozitivny test - aj ked len slabucky 😵 a na jesen sa budeme stahovat konecne do naseho 🙂 jedine,co mi tam nezapada je,ze od septembra zase skola,bleee 😝 uz sa mi tak nechce,ale chcem to dobojovat 😒

tea333
14. aug 2009

a co sa tyka planov na vikend tu bola otazka
pojdem dnes za otcom lebo chce nieco prediskutovat, tak dufam ze sa nezeniem 30 km za nim aby sa ma opytal aka kosela sa mu hodi na rande 😀
a musim ist do banky vlozit peniazky na ucet aby som si KONECNE zaplatila skolne 🙂
a co sa tyka zajtra a pozajtra, v ba su 2 medzinarodne vystavy psov v inchebe v sobotu a v nedelu, tak minimalne zajtra tam ideme s kamoskou (my psickari tam musime byt 😀 ) a budeme tam hikat nad psikmi 🙂
a okrem toho mam v plane upratat a navarit nejaku dobrotku ked sa vrati drahy v nedelu asi 🙂

cheerlady
14. aug 2009

cicimon aj moj potreboval najprv navod,aby pochopil,co mu to vlastne ukazujem 😀

tea333
14. aug 2009

cheer do siedmej? no fuj 🙄 😅 😝

tea333
14. aug 2009

cheer no tak to je vtipne ze vobec nevedia ako to s tymi testami chodi, ste ich asi nezaucili,ze?
ja som svojho nijak specialne nezaucala ale sam to minule pochopil 🙂

cheerlady
14. aug 2009

tea s tym skolnym som na tom podobne - vzdy vsetko odkladam na poslednu chvilu 😠 ale som nastvana,lebo keby neschvalili minuly rok ten blby zakon,tak by som nemusela platit nic ako aj doteraz 😠 neviem vlastne za co im mame platit,ked sa nic nedozvieme,vsetko sa musime nasprtat sami z knih 😖
no mm sa zajtra chysta na oslavu kamaratovi,takze budem mat krasny romanticky sobotny vecer 😒 ale nech,aspon nastudujem nieco nove 😉 a uz sa neviem dockat utorka a sona 😵 a potom sup k nasim s flasou sampanskeho - teda za buducou babkou a dedkom 😀

tea333
14. aug 2009

idem si urobit cestovinky s tvarohom nasladko 🙂 som sama tak nikto neuvidi ako hresim 😀

cheerlady
14. aug 2009

no tak ten moj vedel,ze to je test,ale nevedel,ci sa ma tesit alebo nie,lebo 1.nevedel,co sa tam ma "objavit" ked som tehotna, 2.ja som mala vtedy druhu ciarku este slabucku,tak sa na to musel lepsie sustredit 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre