Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
26. aug 2009

nadi po ovu by nemala klesnut 😉 ale mala by sa drzat a ak nahodou klesne tak nesmie klesnut pod teplotu ktoru si mala pred ovulkou

petafr
26. aug 2009

inac baby len teraz som si vsimla, ze je len pol deviatej... 😀 😀 😀 rehocem sa, lebo budim v spalni mame posunuty o hodinu, no a pred hodinou som vstala, lebo som videla ze je uz pol deviatej a hovorim si, ako rychlo to ubehlo a ono bolo len pol osmej (vstavat tak skoro na dovolenke, to snad nie).
Fakt Michelle sa ma vcera pytala, kde som, tak jej odpovedam, este stale vo FR (ved sme len v sobotu dorazili) a vratim sa az 21. septembra... Janka, som ti po ceste kyvala, ty si niekde v Bavorsku, nie? A co tam vlastne robite, ked este nevies po nemecky? Ci si len kratko, resp. doprevadzas manzela, ktory tam robi?
Nadenka, snazime sa, snazime, naplno 🙂

brisilda
26. aug 2009

nadi prosim zmen ma na fialovu 😢

nadenkaaa
26. aug 2009

bris uz som ta zmenila 😉

malalady
26. aug 2009

nadenka ak bude stúpat tak si tehu 😀 😉

nadenkaaa
26. aug 2009

to este sa asi neda povedat ved som len zacala merat musi sa potom udrzat ta teplota aj po ocakavanom termine mrchy ale to je este daleko do 12.9 😅 😝

groka
26. aug 2009

caute babule

ja som taka nasrata,nic mi dneska nevychadza,maly sa rano zobudil s 39 horuckou,nechapem z coho to ma,lebo nema ani kasel,ani sople,nic,lenze dnes ma prist navstave a s nou aj 6 rocny chalpec a ja neviem co a ako,takze este o 12:00 skontrolujem maleho ako je na tom,lebo isiel k svagrinej,ja idem k tomu gynekologovi,nervy uz mam na dranc,BT bola dnes o stupen nizsia a to 36,3 takze bud sa blizi ovulka,alebo anovulak,ale skor ovulka,uz bolia ak krize,ale ved sa to co chvila dozviem,do toho moj muz je jak 100 certov,vcera tiez nic nebolo,vobec nema zaujem,a dnes asi vybuchnem a poslem ho do certa

luludi
26. aug 2009

Ahojte vsetky snazilky a tehulky,

u nas v praci prave vrcholi sezona, takze vas stiham len citat, odpisovat nie 😢 ale uz len par dni a zacne to byt volnejsie, uz sa tesim. Ja som 5 DCO a do mrchy este daleko.. nevyhoda dlhych cyklov.
Bris: vyzera to u teba nadejne 🙂) drzim prst silno
Stanka: to je skoda :( ale urcite sa to podari v septembri 🙂
Malalady: uz sa citis lepsie, alebo ti stale byva zle?

petafr
26. aug 2009

groka, hlavne sa ukludni, zacni zhlboka dychat, lebo tie stresy ti urcite nepridaju... Nemas to lahke, ale aj tak to treba zvladnut... Dufam, ze malemu to rychlo prejde... a na muza treba s taktikou 😉 , este to vydrz!!!

brisilda
26. aug 2009

groka maly moze mat teplotu iba s prehratia organizmu moj to mal v piatok a tiez okrem teploty mu ni nebolo 😀

brisilda
26. aug 2009

luludi dik , ze mi drzis palce no radsej ich drzme spolocne lucke 😉 mne teplota klesa cize moja nadej je pochovana 😀 ale iba do septembra potom ju zase oprasim 😀 😀 😀
nadenka dakujem a uz ma nemen 😉 mne sa fialova paci aj ked ani ruzova by nebola zla no radsej az v septembri 😀

groka
26. aug 2009

baby dik,uz mi je az na vracanie z toho vsetkeho,ak malemu este vyskoci teplota po 8 hodinach alebo skor,tak budem musiet odvolat navstevu,nemozem dopustit ze ochorie dalsi,ide do skolky ten chlapec

brisilda
26. aug 2009

groka malemu daj sirup od teploty a uvidis co to spravi moj po davke cca 6 hodin bol horuci no teplotu som nenamerala 😀 tie deti to mozu mat aj zo stresu 😒 ak mu nic neni iba teplotuje tak sa nemas coho bat je leto a nikdy nevies kedy moze dostat upal 😒 staci par minut na slnieku a mas to tu

fazulka1512
26. aug 2009

dobre ranko baby
ja mam rano taky zvyk, ze spravim si ranajky a potom vas idem citat,vo ste tu popisali, uz som dojedla a zaroven docitala
groka drzim palce
a zvysku prajem krasne slnecne ranko

brisilda
26. aug 2009

fazulka aj ja to tak robievam 🙂)))) dobre sa tu s vami popija kavoicka aranajkuje 😎

brisilda
26. aug 2009

lulu a tvoj maly je na tom ako???uz sa mu to zlepsuje????

groka
26. aug 2009

bris ale z coho moze mat 3 rocne dieta stres????

malalady
26. aug 2009

groka z nás 😀 😀 😀 😀

groka
26. aug 2009

malalady 😉

fazulka1512
26. aug 2009

nadenka mne sa velmi paci tvoja tabulka len skoda ze tam nieje viac v tych ruzovych farbach 😉
malalady idem si o tebe precitat ako to bolo z tvojimi priznakmi ked si zistila ze si tehu

brisilda
26. aug 2009

groka pokial mu nic ine okrem teploty neni tak pockaj tri dni 😒 ak nema vysoku teplotu a liek zaberie nemas sa coho bat moj maly v 3 r. zjedol kriedu ja som o tom nevedela stalo sa to v skolke mal vysoke teploty, zvracal a bol malatny strasne som sa bala no po par mesiacoch som az zistila co sa stalo 😀 ani lekari na to neprisli proste teplota po 5 dnoch ustupila 😉 a my sme mali v sebe antibiaotika a nic nam nebolo.Teraz sme teplotovali bud so stresu v skolke, ze tam nechce chodit alebo sme mali upal .Nemas sa coho bat keby mal nedajboze zapal isto by ho nieco bolelo pockaj ako bude teplota postupovat ak bude mat nad 39 C chod s nim pre istotu na pohotovost a navsteve povedze, ze teplotujete ale inak vam nic neni

janulka04
26. aug 2009

dobre rano, babeny....ahoj, peta...ano ja som doprovod mojho draheho, ale zobrala som kurz a idemsa ucit sprechovat 😀 , lebo tu chceme zostat...si zlata, ze si si na mna spomenula
ako vsimam, ide nas do tretieho kola viac... 😉

janulka04
26. aug 2009

a som rada, ze vam ta ceska tabulka je k uzitku

brisilda
26. aug 2009

jani no jasneze ideme do tretieho kola 😀 hadam vas tam nenechame same 😠 jA OSOBNE DRZIM S VAMI

petafr
26. aug 2009

baby mali by sme si dat zavazok, ze minimalne dve tri z nas kazdy mesiac otehotneju, aby to napredovalo o nieco rychlejsie... ved tento mesiac len jedna, nie?

brisilda
26. aug 2009

jani s tou tabulkou si urobila super, ze si ju sem dala 😀 ja som uz chcela robit tabulku na PC aby som si to tam znacila 🙂))))

janulka04
26. aug 2009

peta,a by to nebol potom taky narazovy "babyboom" 😀 😀 😀

janulka04
26. aug 2009

Bris, ty este neeee...ty len vyckaj, bolo by fajn, kebyze si 2 v 1... 😉 😀 😉 drzim palce

brisilda
26. aug 2009

tfuj tfuj tfuj jani 2 by som brala 😀 😀 😀 ale ne nebude teplota klesa cize mi dava na javo ze bude navsteva 😀 😀 😀

janulka04
26. aug 2009

zadne navstevy sa neprijimaju, okrem potapacov, bris 😀
stanka: je mi to luto....mas to tazke...hlavku hore, sme s tebou 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre