Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

michelle
27. aug 2009

luci no mi hovor... este predvcerom som neplanovala merat teplotu a dens uz 2. den meriam 😕 ...a tie ovu testy... aspon sa vies co.. trenujeme na 2// na cas, kedy na ich ukaze na tom druhom teste 😀
bris dakujeme, urcite raz dobehneme 😵

brisilda
27. aug 2009

ok kocky musim vas teraz opustit mam kopec zehlenia a varenia ☹ ak vsetko pojde podla planu a ciarka bude silniet tak v nedelu bude u nas striekat sampus 😀
lucka zasobu vlozik a tamponov ti mozem dat 😎 mam toho dost
kocky sup sup aby sme tu mali cim skor dalsie virusiky a najlepsie by bolo kebyze sa daktorej zadaria 2 naraz 😀 😀 😀
prajem vela stastia a sil do snazilkovania poriadne si to vychtnajte 😉

lucialen
27. aug 2009

Janulka, prepac, nejak nechapem 😕 Co ci testujem, myslis tehu testy, ci ovu? Nejak som mimo 😀

nadenkaaa
27. aug 2009

ano len zaciatok septembra spada pod maj ale pokial mate mat teraz plodne ni tak to vychadza 😉 luci este si kupim aj ovu testy a uvidime inak z toho ff som sa nejako dopatrala ze teplotam usi najskor klesnut a potm zacat stupat a to je ovu-teda aspon tam som videla jedden taky graf som zvedava co mi povie moje telo ako to bude vyzerat u mna 😉 inak u nas este nemame nikoho v maji to by bolo pekne maj mesiac lasky by sa narodilo dieta nasej lasky 😀 ach jaj este si pockame posnazime uvidime 😉

janulka04
27. aug 2009

tie ovu testiky...ze ktorym dnom ich zacinas skusat testovat...podla BT
ja som niekedy ako talian a aj tak pisem....len neviem, ze na ktory DC zacinas testovat...to sa riadi asi BT,vsak?

lucialen
27. aug 2009

Ja som este ovu testy nerobila, riadim sa podla teploty, ale zase sa mi skratil o dva dni cyklus, takze asi ovulka bude skor. Ja skusim asi 5 dni pred ovulkou, ze co ukaze 😉 Neviem
Nadi, ved to, mala by klesnut a potom stupnut, ale mne nikdy viditelne nespadne. Napr. dva tyzdne mam 36,4 - 36,5 a potom si zrazu vyskoci 🙂

janulka04
27. aug 2009

ahaaa, nadi..ja ze si si robila....no ono asi to sledovanie hlienu a meranie teploty ukaze dost...inac mne sa tiez skracuje cyklus, ale o jeden den..teraz som mala najmenej v "historii" mojej 27-dnovy

janulka04
27. aug 2009

kelu, ze nadi..malo tam byt luci...to ja robim tri veci naraz a takto to vyzera... 😀

cheerlady
27. aug 2009

jani ja som si tiez kupila Femibion 800 - az do 3.mesiaca, potom je 400-ka 😉 som citala,ze tento najviac odporucaju lekari 😕

nadenkaaa
27. aug 2009

no vidim to tak ze etse budem pri tej bt maturovat 😉 ale kupim aj ovu testy a ked sa mi bude zdat zeby mala byt ovu tak testnem 😉

brisilda
27. aug 2009

no nadi BT je zahadna treba ju sledovat 😀
cherlady ja mam este doma kys. listovu a vitamin E 200 mg. cize ja to musim najskor douzivat a potom s avrhnem na nieco lepsie 😉 Inak vitamin E odporucaju aj v tehotenstve kedze dobre prospieva na vyvin pluc a zdravie dietata po narodeni 😉 a u zien ktore sa snazia otehotniet podporuje dozrievanie vajicka u muza zase maju dobry vplv na spermie

cheerlady
27. aug 2009

bris v tom Femibione by mali byt vsetky vitaminy,co babatku treba pocas toho najhlavnejsieho vyvinu 😉 tak hadam pomozu 🙂 kokooooos,akurat som sa bavila o svokre a len sa mi zase tlak zvysil 😠

nadenkaaa
27. aug 2009

ok bris ta tvoja ciarka je uplne super 😀 dufam ze 12.9 aj ja nieco takeho uvidim na testiku 😵 idem babule dovarila som obed -zapekane mlete maso s rajcinami syrom sunkou a sampionmi a k tomu zemiaky tak uvidime ako bude chutit 😝 idem od vas nieco robit hodila som prat a idem poupratovat kupelnu 🤐 papa 😎

janulka04
27. aug 2009

cheerly, ja tiez beriem tu 800, ze vraj to nema konkurenciu medzi preparatmi...
bris: ak beriem preparat, ktory ma kys.listovu a metafolin plus este aj ine vitaminy obsahuje...aj E je tam tusim 13 mg v tb., to staci ne? Ja som sa pri malych cgala calibrom, teraz ze vraj je toto naj, kvoli metafolinu..ale co ja viem...mna len zaujimalo, ze na co je E vit., tak dakujeeem

brisilda
27. aug 2009

jani hod si do googla 😉 ja to uz mam kupene tak to douzivam ale isto si kupim aj ten femibion 😉

cheerlady
27. aug 2009

jani no ja som citala teraz o tom calibre dost zle veci - na co sa doslo a niektori kelari to vobec neodporucaju,dokonca ani magistra v lekarni mi hovorila,ze to mi neradi 😲

brisilda
27. aug 2009

cherlady ja som uzivala tiez calibrum pri Samkovi ale to bolo asi az po 3 mesiaci 😀

janulka04
27. aug 2009

to je sranda, ako sa to meni, ze? ale tak som zvedava, cim sa budu napchavat raz moje male.... 😀 😀

katy1979
27. aug 2009

bris to je uuuuuzasna sprava. gratulujem len pluj na nas tie tehu virusy.
aj ja chcem mat majovciatko. ale si ma navnadila a aj ked viem ze som to nemala robit tak som sa dnes testla. samozrejme negativny ale co by som chcela ked som 24DC. ja to do pondelka nevydrzim a ani to nebudem na istom. ak v pondelok rano nedorazi kupim si test a skusim testnut v utorok,
boze ja dufam ze nepride. inac ja na boha neverim ale uz vcera vecer som sa s nim bavila ze nech nam to dopraje a ze sebino potrebuje surodenca a ze chceme mat majove mimi tak dufam ze ma aj vypocul. ja nechcem mrchuuu.

ja sa krmim femibionom 800

janulka04
27. aug 2009

aj ja mam tu 800femibion....jaaaj katy, dufam, ze bris ma maximalne nakazlive tehu virusiky

katy1979
27. aug 2009

janulka to dufam aj ja ze bris ma nakazlive virusy a hlavne rýchle a ucinne.

janulka04
27. aug 2009

tak dnes ich naplula dooost......na nas 😀 😀

katy1979
27. aug 2009

len ste ich este doobeda vsetky vyzbierali

brisilda
27. aug 2009

katka tak aj tebe osobne posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT ako vidim velmi ich potrebujes si v podadi 😉 ha-pci na teba 😉 😀 😀 😀 dufam ze pomoze
inak baby testtovala som len dnes cize sa lahko moze stat ze // boli iba vadny test ved to neni viditelan ciarka ☹ len taka duchovska ☹

janulka04
27. aug 2009

bris, ty pesimiska jedna....je tam potapac a basta.... 😉

cheerlady
27. aug 2009

bris,to NIE JE duchovska ciarka!!! 😠 ked chces vidiet duchovsku ciarku,tak sa pozri na moj prvy test,to bola duchovska ciarka 😀 a uz ziadne odvravacky,si proste tehu a hotovo! 😀

cheerlady
27. aug 2009

katy 😉
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
staci??? 😀

brisilda
27. aug 2009

cherlady ved prave som kukala tvoj album 😀 az sa ukludnim a zacnem verit 😎 ten z 11 je najkrasi 😀

cheerlady
27. aug 2009

no ved ten uz aj musel byt! 😀

brisilda
27. aug 2009

katka moje virusiky este nesu dostatocne silne 😉 no budu chodit pravidelne kazdy den pre vas vsetke 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre