Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

fomarik
11. júl 2009

Pardon...Tea nie Bianca

Ale ani o Biankinom zmýšľaní nepochybujem.... 😉

nadenkaaa
11. júl 2009

Tea no ved to vies chlapi oni vela veci vyjadruju a citia inak ako my a z toho vyplyva vela nedorozumeni 😒
Fomarik moj sa vola Janko 😉

biancarv
11. júl 2009

fomarik vieš to je môj taký vnútorný pocit, ktorý mám už od 13tich rokov že budem mať dvoch synov, ked som prišla do puberty vždy sa mi snívalo že so mala dvoch synov približne s trojročným rozdielom, beriem to skôr ako víziu a nie sen, pri prvom tehu som si bola ista že to bude chlapec a tak isto som si istá že aj druhé bude chlapec, proste verím na také vecí, zaujímam sa o všetko čo je medzi nebom a zemou 😉

fomarik
11. júl 2009

Môj je Miroslav

A mne je jedno, čo budeme mať.... len nech je a basta! najlepšie dvojičky naraz chlapčeka+dievčatko

nadenkaaa
11. júl 2009

no ja neviem skor som vzdy chela dievcatko ale teraz nejako stale som sa zacala rozplyvat nad chlapcekmi 😵 ale je mi to jedno hlavne nech je zdrave 😵
Ale nase baetko urcite nebude mat meno po rodicoch 😉

biancarv
11. júl 2009

moj je Adrián 😉

nadenkaaa
11. júl 2009

a uplne najviac by bolo super mat parik dvojicky chlapceka a dievcatko 😉 🙂

fomarik
11. júl 2009

Bianca.... tak to je sila!!!!! Aj mna také veci zaujímajú. No ohľadom detičiek som nemala žiadne vízie, len o osudovej láske!
A akú víziu máš o mojom nádejnom Tehu? Kedy? ..................ale nie, to bol len nepodarený žart

tea333
11. júl 2009

uha, ja som vzdy vzdy chcela baby dvojicky 😀
bianca-aj sa niecomu venujes?? myslim tomu transcendentalnemu ci ako sa to povie 😀
nadenka-z toho teda hej

fomarik- ja mam takeho chlapa, ktory mi vysvetli ako funguju myslienkove pochody a ja sa ho na to neustale pytam, aby som to dokazala pochopit..a po 4 rokoch, kedy sme sa veeela rozpravali som na to uz zhruba prisla
my sme taki psychoanalitici pravnici 😀
inak moj sa vola Dag

fomarik
11. júl 2009

moj M veľmi chcel, aby sa syn volal po nom, že Miroslav..tak urodzene. Ale som mu to rýchlo vybila z hlavy a zhodli sme sa na mene Erik

biancarv
11. júl 2009

😀 😀 😀 , vieš zaoberám sa aj tarotovými kartami, veštením z ruky a kyvadlom(to je najlepšia metoda, len ma dosť vyčerpáva)

fomarik
11. júl 2009

dag? On nie je Slovák?

fomarik
11. júl 2009

Fíííha, Bianca.....tým si možeš aj zarábať. Ale ked ťa to vyčerpáva.......

biancarv
11. júl 2009

Erik? aj mne sa páči to meno, a fomarik akú víziu si mala o osudovej láske?

tea333
11. júl 2009

idem skusit este byt mila hore, lebo drahy dohral..posledny dnesny pokus, uz sa mi bol dole vysmiat ze som stale na tom konovi 😀 😀

biancarv
11. júl 2009

ja rada mojim priateľom pomôžem ked viem, ale zarábať si tým určite nechcem, je to veľmi náročné psychicky, a človek ked sa tomu naplno venuje už nemôže nič iné robiť a život sa mu obráti naruby 😒

nadenkaaa
11. júl 2009

no bianca to ta obdivujem a dokazes aj sebe vestit? lebo niektori to prave sebe nedokazu

nadenkaaa
11. júl 2009

tea drzim prsty 😉 😉 😀 😀

biancarv
11. júl 2009

vieš fomarik, vedela by som ti povedať či sa to vôbec niekedy podarí, ale veľmi by som sa bála odpovede 😔 , a každý je strojcom vlastného osudu a šťastie, aj ked máme osud dopredu určený, vôbec nemusíme žiť podľa toho, všetko sa dá zmeniť 😉

fomarik
11. júl 2009

tea...tak nech to vyjde 😉 😉 😉 😉 😉

No, Bianca.......... bola to taká vízia, skôr taký pocit, že mu (vtedy ešte Tomu neznámemu) v niečom pomôžem a ukážem mu iný zmysel života,...neviem to celkom opísať. A tak aj bolo. vytrhla som ho z pazúrov zlej, ale veľmi zlej partie (preto som ho odmietala), a dala som mu rodinu...moju rodinu a hlavne seba. On mal veľmi ťažké detstvo, trpí tým dodnes ale pomáham mu cez všetko sa preniesť. On bol veľmi zlý....ale len navonok, a jaa kokeby som to cítila, že srdce má mäkké. všetci sa ho báli...zo začiatku aj ja, som bola opatrná....ale pomaličky sami začal odhaľovať...a ja som ho začala milovať- neskutočne. na svete má už len mna....nikoho iného!

tea333
11. júl 2009

fomarik- je Trencan a Slovak, len rodicia to ponali netradicne.. 😀 a ja som rada, len sa ma stale niekto pyta ci je to Dagobert alebo Douglas, nechcu pochopit ze je to len Dag..
inak co sa tyka osudu, jeden seversky spisovatel napisal knihu navzdy zelene lesy alebp nejak tak sa to volalo, a moja mama to citala vo vlaku pred 2ma rokmi..prisla za mnou, a hovori..predstav si, v tomto romane si Dag zoberie Terezu (tak sa volam 😀 )
a ja ze to je zvlastne, aka je pravdepodobnost ze sa take dve mena, slovanske a severske stretnu v knihe ako manzelia???
bolo to divne..ked som to spomenula svokrovi ako usmevnu prihodu, povedal..tuto knihu som cital ked sme cakali Daga, a podla tejto knihy som mu dal meno, lebo sa mi tak zapacilo.. 😀 😀 😀

fomarik
11. júl 2009

bianca, ja by som to ani nechcela vedieť...radšej 😉

biancarv
11. júl 2009

áno dokážem sa svojho ducha spýtať na čokolvek čo sa týka mojej osoby pomocou kyvadla, a práve preto som si taká istá že som tehu 😉

fomarik
11. júl 2009

tea...to je kráááásne. Aká náhoda, však? Alebo osud? To je námet na scenár filmu!

nadenkaaa
11. júl 2009

a mohla by si sa sptytat aj na mna ci som tehu ked tie testy nic neukazuju ☹ 😉

fomarik
11. júl 2009

Bianca...tak potom nie je o čom......ked ti to už aj duch povedal alebo naznačil.
A to si sa nejak naučila alebo si sa stou schopnosťou narodila?

biancarv
11. júl 2009

fomarik tá príhoda s tým manželom je neuveriteľná, celý tvoj osud je taký zvláštny ešte som nestretla nikoho tak zaujímaveho ako si ty, (síce sme sa nestretli naozaj) všetko čo si zatial napísala je ako z nejakého filmu, joj nech už sme všetky TEHU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nadenkaaa
11. júl 2009

tea to je ako z rozpravky 😉 🙂

tea333
11. júl 2009

a coze, moj mily hra dalsiu hru...jaaaaaaaj 😠 😠 😠

biancarv
11. júl 2009

nadenka neviem či to dokážem aj na dialku, ešte som to tak neskúšala

fomarik narodila som sa s tým, beriem to ako dar od Boha, niekto tomu verí a niekto nie, to je mi jedno, pre mňa je hlavné že ja si verím, a zatial som sa nikdy nemýlila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre