Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
28. aug 2009

michel ee klobasku nece 😉 lebo to uz by som ju dolovala v mrazaku 😀 😀 😀 a ani na masko akosi nemam chut

minka21
28. aug 2009

bris ja som ten album dnes uz kukala len som si nevsimla ze je tvoj 😵 tak blahozelaaaa!!!! 😵 😵 😵 no clovek sa ide stravovat zdravo a este si to aj vytrpi🙂teraz uz si musim davat pozor,lebo ziadne lieky nic som na zaludok nemohla,tak som len cakala a cakala🙂ale zabral mi taky gastrotuss,super vec,

inak zdravim michelle nadenkaa malalady a janulku. kedy ocakavate mrsky?

janulka04
28. aug 2009

minka, ja ocakavam ovu... 😀 😀 😀

janulka04
28. aug 2009

bris:fiiha,pracujes na imidzi albumu? dariii sa 😉 pekne... 🙂

minka21
28. aug 2009

janulka aha,no tak nech sa vam podari 😉 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
nadenka bola si vcera na futbale?🙂

michelle
28. aug 2009

minka ahoj 🙂 ja som zatial v ocakavani ovu 🙂

brisilda
28. aug 2009

janka no jasne chcem sa s vami podelit o zazrak ktory v sebe mam 😀 inak ta stranka je super je tam krasne tyzden po tyzdny zobrazene babatko ako vyzera a co sa s nim prave deje 😉

brisilda
28. aug 2009

minka diiiiik 😉 konecne ste ma nakazili 😀

janulka04
28. aug 2009

minka, snazime, sa, dakujeeem 😉
inac mna dnes zase v podbrusku boli...ako pred dvoma dnami...kelu... 😢 😢 😢 au au au

janulka04
28. aug 2009

bris, je to nadheeerne, sa mi to velmi paci....aj ako to odratuva dnimdo porodu, genialne vymyslene 😉 🙂

minka21
28. aug 2009

bris ja som si tiez dala ticker asi 3tam mam a nezobrazuje mi to:( asi sa nechce to moje ukazat🙂 a inak,jedna znama mi povedala ze jej chceli uz v 7tt povedat pohlavie ,podla mna blbost,ale myslite ze sa to da?

nadenkaaa
28. aug 2009

tak to aby boli dvojicky parik hm? 😉 a ak nie tak zeby si isla do tretieho babetka neskor 😎

brisilda
28. aug 2009

minka da sa to ale podla krvi 😉 a hned na zaciatku tehotenstva 😀 no kasli na pohlavie neboj to budes vediet skor ci neskor o nic neprides 🙂 a mas pravdu to tvoje sa nechce ukazat mas tam nieco zle asi si nedala medzery ked si vkladala odkaz 😉
janka tie zahranicne stranky to maju vsetko genialne 😀 😀 😀

nadenkaaa
28. aug 2009

preco na futbale minka?ja mam mat podla ff teraz predpokladane plodne dni mrcha ma prist okolo 12.9 takze to je este daleko minka 😉

minka21
28. aug 2009

bris ale mne to predtym fungovalo,ale teraz to nejde,idem to kuknut

minka21
28. aug 2009

no uz som tam hodila este raz🙂 uz ma aj ocicko🙂))jeeeee

brisilda
28. aug 2009

ok kukni 😀 😀 😀 ked som to zvladla ja tak aj ty neboj 😀

minka21
28. aug 2009

no len som tam mala tie ticery 3,a som si spamenula len na dva,neva,stacia mi aj dva🙂)

brisilda
28. aug 2009

minka ja som svoj album prave ukkazala malemu a povedal, ze to je ako mlada dinosavra 😀 😀 😀

groka
28. aug 2009

idem si spravit ovu test,som sa royhodla,mam len jeden

minka21
28. aug 2009

😀 😀 😀 😀 bris ale ma pravdu ,je to take nie moc pekne na zaciatku 😀

brisilda
28. aug 2009

no dik 😀 este dobre ze nepovedal, ze to je mimozemstan 😉

michelle
28. aug 2009

bris a malicky sa teska na surodenca? 🙂

brisilda
28. aug 2009

minka aj tato stranka je v celku dobra na precitanie http://www.najmama.sk/tehotenstvo/tehotenstvo-p...

brisilda
28. aug 2009

ahoj casta menicka fotiek 😀 😀 😀 obdivujem aka si stihla 😉 inak ako maly sa tesi len nechape preco musi tak dlho cakat tak som mu musela povedat ze pride na jeho 7 narodeniny 😉

michelle
28. aug 2009

bris 😀 ...tu predchadzajucu som mala uz dlho 😉 ..povedz mu, ze musi narast... a ze sa pri tom postupne zmeni z dinosaura na cloviecika 🙂

minka21
28. aug 2009

bris no taky maly votrelec 😵 idem kuk tu stranku,

brisilda
28. aug 2009

michel neboj on to pochopil ked som mu to povedala ze asi to male musi narast 😉 dokonca on sam povedall, ze ma to asi velkost spend. hlavicky 😉

minka21
28. aug 2009

inak,som mu hovorila o tom vytoku a ze teraz to riesit nebudeme:(hmmm,,,nebol nejak vo svojej kozi pan doktor,celkovo sa sparval tak cudne:( tak uvidime nabuduce

groka
28. aug 2009

tak baby je slaba ciarka,takze ovu potom kde je?????????bude zajtra teplota este klesne a pozajtra stupne a to bude ovu,tak by aj mala byt v nedelu ale preco dnes stupla?ale ja som v noci zle spala,do 3 som bola hore,len som lezala v posteli a merala som o 6:15,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre