Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
9. sep 2009

ahaaaaaaaa, ja som parkrat bola, naposled zaciatkom roka....a tiez sa mi vsetko vyplnilo

nadenkaaa
9. sep 2009

a to idete k takym ktori su nejako overeni lebo by som sa bala ist len tak hockomu lebo ten moze z cloveka len vytiahnut peniaze a povedat veci ktore sa nesplnia a tym cloveka naplasit 😔

janulka04
9. sep 2009

nadi, mne kamaratka odporucila jednu achodila som tam s nou, uz tam chodim dva roky, ale naposled som bola zaciatkom roka...ja sa dost bojim, lebo ona je uprimna a povie narovinu...ale pravda je, ze vzdy som isla taka uvolnena domov a vsetko sa mi vyplnilo, i ked som niekedy sla domov s pocitom, ze tak toto sa zmylila, to nehrozi

nadenkaaa
9. sep 2009

jani no neviem ja by som sa asi bala keby mi povedala nieco kkoze nebudeme moct mat s mm deti alebo take negativne veci 😔

janulka04
9. sep 2009

to zas nie, ja som mala vela problemov sukromnych a povzbudilo ma to...i ked vtedy som si vravela, ze take nieco nedovolim...stalo sa a som rada, posunulo ma to vpred.... 😉

cheerlady
9. sep 2009

ja by som sa tiez bala ist k vestici - by som sa bala,ze mi povie nieco zle po zdravotnej stranke alebo co sa tyka mm a potom by ma to ovplyvnilo v dalsom konani 😒

brisilda
9. sep 2009

no ja som sa tiez bala lebo vtedy som mala problemi s anginou 😝 a vraj svietim ako stromcek 😢 ale ona sa aj vela veci vypytovala sesterka zase nie ona sa spyta co am trapi vylozi karty a tie ti odpovedaju a musim povedat ze zatial neklamali uz viackrat mi vyvestila dievcatko tak som zvedava 😀 a taktiez mi vestila ze nam hrozi rozchod s manzelom ☹ a mala pravdu stali sme na hrane no nastastie nespadli a stael sme spolu 😉 asi aj preto verim kartam
nadi inak vestica ti nic zle nepovie iba na navedie na inu cestu aby si sa tomu zlemu vyhla 😉 lebo osud sa neda zmenit no da sa ovplivnit k lepsiemu

brisilda
9. sep 2009

no a jasne clovek tomu musi aj verit 😀 😀 😀

sisa2
9. sep 2009

bris - no som zvedava, ci to bude dievcatko 😵 co by ste radsej, kebyze si mozes vybrat?

ja som u vestici nikdy nebola. hm, vlastne ani neviem, ci tymto veciam verim, nikdy som sa nad tym nezamyslala 😕

brisilda
9. sep 2009

no sisa ja verim 😉 a co by som chcela??? tak hlavne az je zdrave 😉 a nato ze chalana mam tak moj sen je dievcatko 😉 alee potesim sa aj chlapcekovi 😉 ja mma pocite ze to bude chalan 😉 😀

sisa2
9. sep 2009

no ved jasne, ze hlavne nech je zdrave 🙂 myslim, ze my sa uz na to pozerame inak, ako ked niekto riesi napr. ze chce len dievcatko a chlapca urcite nie a narieka, ked to bude napr. chlapec.
ja by som chcela dievcatko (prve som chcela chlapca), ale ked som nad tym posledne dni premyslala, asi by som brala viac chlapca. ja fakt neviem. niekedy mi pride, ze to maju chalani v zivote lahsie. no ked ma nevesty nebudu mat rady, nebudem mat pristup k vnucatam 😀 😝
danielko chce sestricku, ten o bracekovi vobec neuvazuje 😕

sisa2
9. sep 2009

a nemoze mi na dialku vyvestit, ze budem (som) tehu a vsetko bude ok? 😀 😀 😀

nadenkaaa
9. sep 2009

😉 sisa 😀 😀

groka
9. sep 2009

caute baby,mali sme problemy s elektrikou,uz som mala bastak 😀 konecne sedim za pc a s vami

je tu niekto?

ja som sa dnes velmi potesila teplotke http://www.fertilityfriend.com/home/23cc25
a nove zistenie u mna je ze mrchu by som mala dostat uz v piatok nie v nedelu,pretoze minuly mesiac som dostala o 2 dni skor a dnes som volala s gynekologom a ten povedal,ze pokial si pamatam tak vzdy ked som zacala poriadne fungovat po zenskej stranke sa mi skracoval cyklus alebo predlzoval,teraz sa mi skracuje,takze mavam 30dnove,takze LF je okolo tusim 12dni

no a dnes ma strasne prekvapila jedna vona,vesala som pradlo a citila som ako keby kecup a strasne mi to smrdelo,ja celkovo nemusim kecup ale toto bolo hrozne,no a stale ma boli brucho na kramy ale dnes fasa a prsia prestali boliet,no a krize boli asi treti den,to moze by tiez pred prichadzajucu mrchu,alebo aj to druhe, takze ak zajtra zacne teplota klesat,som jasna,ak nie a ze by isla na 37 baby tiez som jasna 😅 strasne sa neviem docakt rana kedy odmeriam

nadenkaaa
9. sep 2009

to je super groka drzim palceky nech to vyde 😉 😵 my sme akurat s michelle skonstatovali ze je ksoda ze sa neda viackrat merat ze to je iba raz denne 😅 😀

sharmana
9. sep 2009

ahojte kočky, tak ako čítam nadi, michel, groka atd... velmi nadejne, držím palčeky, aby teplota len stupla a udržala sa... a samozrejme dve čiarky..
mna už môžete bohužial škrtnút... dnes 26DC, 9/10DPO, teplota mi síce stúpla na 37, ale začala som špiniť, takže som jasná ☹
hlásim sa do 3. kola, a snažilkovanie niekedy koncom septembra...

groka
9. sep 2009

sharmana ahoj,dnes ti stupla teplota?

groka
9. sep 2009

nadi daj sem graf neviem ho najst

groka
9. sep 2009

sharmana ty tiez

nadenkaaa
9. sep 2009

sharmi este nevesaj hlavu ved teplota stupla 😉 😉 vobec to este nie je take zle 😉 groka sharmana si kresli graf sama 🙂

groka
9. sep 2009

nadi ty mas krasny graf

sisa ty to tam mas velmo zaujimave?ten pokles akoze IP?budem sa tesit na teba

groka
9. sep 2009

sharmana ak dnes stupla teplota a ty si zacala spinit,predpokladam ze to mrcha nebude 😀 😀 😀 a nemala by byt,s tym som sa este nestretla veru

nadenkaaa
9. sep 2009

no neviem groka 😉 stale ma boli podbrusko a pobolievaaju ma aj prsia -teda nie stale iba z casu na cas este ssa to moze zvrtnut a z 37 bude 36,5 a budem jasna 😔 😔

sharmana
9. sep 2009

groka. tak ako píše nadenka, neposlalo mi to heslo do ff, tak som sa na to vykaslala, ale zalozim si email adresu niekde inde a zacnem tam kreslit 🙂
teploty mam pekne, posledne 4 boli 36,9 36,9 36,9 a dnes 37.. ale ako som pisala, tak spinim, a to nie je ziadne zahniezdovanie ani nič podobne, na to neverim, proste ide ms.... sobotu mi ma prist, pokial by bol 28 dnovy cyklus...
nadi už som sa zmierila s ms... včera som bola fakt preto taka nervozna, lebo sa mi to rozbiehalo, ja som vzdy par nid pred ms velmi nafuknuta a podrazdena.. takže som jasna 😀

groka
9. sep 2009

sharmana ak zajtra klesne o stupen alebo o pol je to fajn,mozes byt tehu aj so spinenim,nebola by si prava ani posledna,teploty krasne a ten stup dnes este krajsi,tesim sa na zajtra co napises,mne uz zajtra musi teplota kelsat ak som neni tehu,som si kukala grafy minuly rok a mala by som teda zajtra klesat,ale brucho ma sakra boli na kramy,take krce mame neskutucne,a dala by som si horucu vanu,ale to asi neni dobry napad,keby nahodou 😅

groka
9. sep 2009

nadenka aj teba boli brusko?aj sa citis tak mokro?ja stale,za cele doobedie som jak dostata,gatky mokre,ale bez vytoku

groka
9. sep 2009

ale baby ja do nedele nevydrzim urcite,este mozno do soboty,ale to rano nabehnem to lekarne a budem testovat urcite,alebo uz v piatok,som normalna?no alen podla teploty

groka
9. sep 2009

bola som cikat,a uz mam vytok,take nieco seknutotahave a je toho dost,ble

sharmana
9. sep 2009

no ja som to videla ešte niekedy min. tyzden nadejne, lebo som mala tolko hlienu, ja som to predtym nikdy v druhej polovici cyklu nemala, a infekciu nemam, to už poznam velice dobre... no ale asi to nič neznamenalo..
ja mavam vždy spinenie pred ms, tak preto viem, že to nie je uhniezdovanie...a teplota mi asi teraz klesne, lebo aj pri poslednej ms mi dva dni pred ms klesla a 1. den ms uplne dole...

sharmana
9. sep 2009

kočky ale vám držím veeelmi palce, aj ked mi bude trosku smutno, ale sú tu ešte nejaké kočky čo idú so mnou do 3. kola, že? 😉 tak možno bude júnovčatko, nevadí

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre