Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
10. sep 2009

rodos 😒 😢 😢 😔 ani nevies ko m j to luto 😔 neboj rodos 😉 nenecham ta v tm samotnu tak budu junovciatka 😔
dakujem groka co by som bez vas baby robila velmi mi tu psychicky pomahate 🙂 😔
zuzi gratulujem ku knizke to musi byt krasny pocit 😵

malalady
10. sep 2009

nadi daaaaaaaakujeeeeeeeeeeeeem..

baby aby som nezabudlaaaaaaaaaaaaa
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

michelle
10. sep 2009

dobre ranko snazule y tehule 🙂
rhodos, do kelu, aj mne je to luto... 😢 drzim palceky a prajem vela trpezlivosti na dalsi, dufam ze uz konecne uspesny cyklus..
nadi, don´t panic, 0,1°C - to nie je pokles. navyse pocas lf teplota vyrazne neklesa, az na jej konci a tebe este podla vypoctov nekonci...
groka, velmi slubny grafik 😉
a luci, aj ja drzkam palceky 😎
moj dnesny: http://www.fertilityfriend.com/home/michelle4342

nadenkaaa
10. sep 2009

zuzi aj my ti dakujeme 😉 to sa bude hodit ti virusiky 😉
ako je velke babo bola si aj na ultrazvuku ?

michelle
10. sep 2009

malalady a aj ja ti gratulujem... mas co citat 😉 😵

nadenkaaa
10. sep 2009

ahoj michelle podla vsetkeho vyzeras tehu 😵 este aj to pluvatko 😉 😉 niekto tu musi este bris v tom maji predsa podporit 😉 😀

sisa2
10. sep 2009

michelle - pekne 😵

michelle
10. sep 2009

nadi... vies ake mam pocity... opacne 🙄 ..dnes som chcela skusit OPK as HPT, ale nechala som to tak. zeby strach z negativneho vysledku? 😕 ...si zlata, ze ma tak povzbudzujes 🙂

groka
10. sep 2009

sisa ale bolest podbruska takato?je to bolest ako keby som mala 2 den mrchu,ked to mam opisat podrobnejsie

malalady gratulujem k tehu knizke,teraz si mozes zacat uzivat krasne tehulkovanie

cheerlady ja som nebola s malym vobec u zubara a malas som jeden velmi problemovy zub aj trva to dodnes,ale ja sa tak bojim,ze nejdem k nemu a poviem vam,ze ked budem tehu a nebude ma bloliet nepojdem tiez,ten strach z bolesti mi to nedovoli

groka
10. sep 2009

inak si zelam prajem ze ked ma prist mrcha tak nech pride dnes a co najskor lebo do zajtra zas na teplotu cakat ma nebavi,su to nervy

nadenkaaa
10. sep 2009

michelle ved na to som tu ked uz mne sa nedari ak aspon nech tu sa vam nietorej podari vzdy mi to doda taku novu silu 😵 ale resne viem o com hovoris ohladom toho strachu 😉 😉 ale neboj sa nedela sa blizi 😵

cheerlady
10. sep 2009

groka ja hadam nemam nic vazne,len viem,ze 2kazy mam urcite,lebo si ich vidim 😠 a pevne dufam,ze sa to bude dat normalne zaplombovat a zubar zas nebude vymyslat nejake ine zakroky ☹ najhorsie je,ze teraz nemam ani normalneho zubara - jeden,co som u neho bola,co mi ho poradila byvala kolegyna,tak to je taky dedusko,sedela som u neho 1,5hodiny kym mi dal 1plombu 😠 a este k tomu bez rukavic,nemal sestricku,vsetko si robil sam,tak mi pripadal taky divny 😖 takze neviem ku komu mam ist 😒

michelle
10. sep 2009

nadi 🙂 ...nemyslim, ze tebe sa nedari 😎

nadenkaaa
10. sep 2009

michelle tak keby sa mi darilo tak nie sm medzi snazilkami uz taky dlhy cas 😉 😉 al upokojuje ma to ze cyklus mam pravidelny a aj ovu bola uz sa len spravne trafit ja by som najradsej odblokovala pritom moje myslienky aby som tolko na to nemyslela ale to je priam syzifovska namaha 😅

groka
10. sep 2009

ja to asi nevydrzim do rana a ked pojdem po maleho asi to mignem do lekarne 😅 som chora ze?

nadenkaaa
10. sep 2009

baby a kde je nasa dalsia tehulka bris? 😕 😕 chudatko asi zasa s tou zahodovou misou sa tam tuli ach jaj nech uz jej to prejde 😔

nadenkaaa
10. sep 2009

groka vidis vidis takto tie predsavzatia zacinaju a koncia 😀 😀 ale dufam ze uvidis len // 😵 drzim palce 😉

michelle
10. sep 2009

groka migni 😀 ..a nezabudni nam dat vediet 😵

michelle
10. sep 2009

groka, nemas doma jednorazovy OPK? skus ten, je citlivejsi ako tehu test...

groka
10. sep 2009

co je opk?inak krcok mam uplne v zadu a raz je mierne makky potom tvrdy

michelle
10. sep 2009

ovu test jednorazovy

groka
10. sep 2009

a co ma na nom vyjst?ved ovu uz bola

michelle
10. sep 2009

na ff je galeria fotiek, kde baby pouzili popri tehu testoch aj ovu testy a na nich ukazalo tehu skor... neviem kto ako a kedy na to prisiel, ale je tam vela fotiek a vsetky to potvrdzuju...

groka
10. sep 2009

michel a kde mam tu galeriu pohladat?ja anglicky velmi neviem

nadenkaaa
10. sep 2009

groka neda sa tam dostat pokial nie si prihlasena ak som sa prihlasila a posielam link asi toto by malo byt ono tie zelene su ovu testy

michelle
10. sep 2009

tu pozri:

http://www.fertilityfriend.com/tg/galleryBrowse...

OPK = ovu test, HPT = tehotensky test

michelle
10. sep 2009

nadenka ma predbaehla 😀

rhodosbb
10. sep 2009

dievcata, dakujem pekne za psychicku podporu, ste zlate 🙂
ja uz dom jedno junovciatko mam, tak mozno budu dve 😉

baby, neviete, ci aj pocas mrchy sa ma merat BT? Merala som si aj dnes a bola 36,9 °C. Budem merat poctivo a cakat na ovu, aj ked vcera vecer som bola z toho najskor sklamana a potom riadne nahnevana na cely svet, ale mm bol zlaty, vzdy ked som presla okolo neho, tak ma len tak pohladkal a objal, chodila som ako tigrica v klietke 😀

michelle
10. sep 2009

rhodos a aku teplotu si mala vcera? ..ten pokles sa mi zda prilis maly.... 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre