Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
10. sep 2009

moni - prajem skore uzdravenie! beries ATB? inak ked si chora, mozno sa prave zadari, pretoze mas oslabeny organizmus a babatko sa lahsie zavrta 😉

nadenkaaa
10. sep 2009

vynimka potvrdzuje pravidlo a dnes je ta vynimka ale len tisko sa budeme tesit do soboty 🤐 😵 😉

sisa2
10. sep 2009

neboj nadi, aj my sa dockame 😵

nadenkaaa
10. sep 2009

no dufam ze nebudeme cakat dlho nie ze pritom cakani obrastiem machom 😅 😉 no ale pritom ako ma navstevuje mrcha so zeleznou pravidelnostou 😝 som nachylna uverit tomu ze to bude dlheee cakanie 😔 😠 🤐 😉

michelle
10. sep 2009

...a ja mam cim dalej, ty msilnejsi pocit, ze idem do 4.kola.... 🙄

nadenkaaa
10. sep 2009

michelle nie si sama 😉 idem do 5 kola uz to vidim 😝 🤐 dnes ma od rana bolia prsia tak mrchovsky 😠 ☹

brisilda
10. sep 2009

juuj kocky uz ste ako ja 😀 😀 😀 chce to optimizmus 😉 ale ak vam mozem poradit pripravte sa mrsku a ak nepride budete velmi milko prekvapena tak ako to bolo v mojom pripade 😉

petafr
10. sep 2009

groka, no ak sa tebe dnes nebude cely vecer ckat, tak neviem, tolko kociek tu na teba bude mysliet... drzim palce aj paste, ak to pomoze... 😉
Michelle, dobra ta statistika, fakt je mala sanca mat pozitivny test pred ocakavanou mrchou, ked si pomyslim ako som testovala prvy mesiac ako diva, kedze na teste bolo napisane, ze uz po piatich dnoch, no hruuuza...
Mna od obeda nejako popichava v podbrusku, takze hadam to bude nieco zaujimavejsie ako len PMS... 😎
Nadenka, nejako sa ti dnes miesaju pismenka, na minulej strane som musela aj na trikrat citat 😀
Inac Bris, my tiez ked keksikujeme, tak casto spinim, pred par rokmi mi raz doktor povedal, ze vraj mam nejako inac posunutu maternicu, ci co, uz si nepamatam, no a krcok je citlivejsi, tak niekedy aj krvaca, ale len trosku, ale vraj je to normalne, mame na to ist len trosku jemnejsie 😀
A s tou kolou je to pravda, tu vo FR maju casto ludia crevne chripky, tak im lekari vzdy kazu pit kolu, a pomaha to, ja si vzdy davam kolu, ked mi je zle... ale na slovensku som mala zauzivane pivo. Skus nealkoholicke, pivo tiez robi dobre na zaludok...
no ale pisem ako diva!

michelle
10. sep 2009

bris, to ani nie ze je pesimizmus, to je taky pocit... nevysvetlitelny. no akoze bodaj by sa nevyplnil, ale no neviem...
nadi, alebo tehulsky ta bolia 😉

michelle
10. sep 2009

peti, ty si na tom ako s cyklom? DC, PDO, priemerna dlzka cyklu?

brisilda
10. sep 2009

peti dik za infosku 😉 ale v mojom pripade kola nezabrala ☹ a magnezium ? na ten si netrufam ale mam ho kupeny 😀
michela aj ja som mala tusaka ze pride mrcha 😉 vobec som sa ako tehula necitila 😀 a vidis to v maternici uz mam vacok s mrnuskom klop klop klop 🤐

rhodosbb
10. sep 2009

aj ja zacinam po mrche mrchavej 5. kolo ☹ ten cas tak rychlo leti...cele leto v cudu

nadenkaaa
10. sep 2009

prpeac peti ale to som pisala na mm notebooku a tam nie som zvyknuta na tu klavesnicu 😀 😀 pisala som jak madar 😉
michelle vraj tehulsky bolia prsia ked bolia len bradavky alebo su extremne citlive 😕 ale mna bolia tak na bokoch 😖
inak magnezium ti nemoze uskodit bris 😉
ale o tej kole som pocula vraj ked je cloveku zle soletky a pepsicolu 😉 😉

groka
10. sep 2009

bris ja sa tiez "uz"necitim na tehulu,prisa prestali boliet,akurat to pichanie zmizlo a na mrchu sa citim niekedy,uz nemam take velke bolesti,ale vecer pridu a zajtra mrcha

groka
10. sep 2009

ja si tam pamatam na teba bris ako som ti tusim prva pisala ze ty si tehu,uz len podla BT a ty si ma pomali hresila nech ti nedavam nadeje a tu je to cica

michelle
10. sep 2009

groka a mna ako vidis? 😕
nadi aj mna na bokoch, momentalne ani tam...
rhodos neboj, podla vsetekho nebude sama 😉

groka
10. sep 2009

michel hod graf a daj priznaky vsetky co mas 😉

groka
10. sep 2009

pred chvilkou som sa bola kuk na ten testik no ja neviem baby ako keby tam len nieco presvitalo,noc viav,nic menej,

michelle
10. sep 2009

groka neda sa ti odfotit?

petafr
10. sep 2009

nevadi nadenkaa, ved ja sa len smejem... Michelle, ja som dnes 6DPO, 20 DC, posledne dva cykly som mala 26dnove, predtym 27 alebo 28 (no a predtym som brala este HAK 10 rokov).http://www.fertilityfriend.com/home/298c74
pridavam znovu aj grafik, spinila som dva dni, co je skor neobvykle a teraz citim aj podbrusko, ale aj minule som citila a nic z toho nebolo.
Inac mna vzdy bola pred mrchou (aj vyse tyzdna) bradavky (viac ako samotne prsia) a teraz ma zatial skoro vobec nebolia, len ich tak citim, hlavne ked sa ich dotknem, inac nic.
Ale ja strasne chcem otehotniet, lebo ovulka bola na spln mesiaca aj sme keksikovali akurat, tak by som bola rada keby to teraz vyslo, bola by v tom symbolika...

petafr
10. sep 2009

Michelle a ty si co taka negativ dnes?

petafr
10. sep 2009

baby akurat som si citala volnu diskusiu o podvodoch na bazariku... Treba si dat pozor, niektori podvodnici inzeruju, ze chcu veci zadarmo, lebo sa nachadzaju v zlej situacii a potom to obratom na tych istych strankach predavaju a obohacuju sa na tom. Alebo poslu fotky niecoho a poslu ti nieco uplne ine ako na fotke (samozrejme to ma aj ovela nizsiu hodnotu). Ako sa niektori potrebuju obohacovat, to je hrozne...

michelle
10. sep 2009

peti cojaviem? opisujem svoje pocity.. neviem kde sa beru 😕 ...u teba to zatial vyzera dobre 😉

petafr
10. sep 2009

Idem sa bicyklovat, mame tu v bretonsku krasne pocasicko!!! kuknem na vas vecerom. Inac dnes ideme s drahym babysittovat kamaratom 8mesacnu dcerku, tak to bude sranda, moj drahy je zatial trosku nesvoj pri babatkach, tak bude sranda...

groka
10. sep 2009

michell no takto,budem to musiet odgoti mojim,potom to poslat na muzov a nechcem aby nieco vedel a cez jeho mobil to stiahnut do pc a on stale smiruje co robim s jeho mobilom,takze tak,ale aj tak nic zaujimave ak by uz nieco,tak si dam tu namahu a dam to do ineho mobilu

michelle
10. sep 2009

groka, ked chces, odfot svojim mobilom, posli mi to ako mms, ja to stiahnem do pc a poslem ti to a mozes si to hodit do mobilu. ci je to moc komplikovane? 😕

michelle
10. sep 2009

trepem... poslem ti to na mail a mozes si to dat o albumu, nie do mobilu 😀

groka
10. sep 2009

michell mne sa nedaju posielat mms mam na kredit takze neviem preco

michelle
10. sep 2009

tak nic teda...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre