Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
11. sep 2009

sisa a aky by si poradila? byvame v dome takze vytah neriesim 😉 ja sa necham nahovorit aj na iny 😀

sisa2
11. sep 2009

dzou - minimalne do pol roka potrebujes hlboky kocik, lebo babo potrebuje lezat kvoli chrbatiku. v sedacke ho nemozes mat stale. a do sportaku az ked sedi, cize by sa podla spravnosti malo davat az neskor, ako 6 mesiacov, lenze to maloktore dieta vydrzi tak dlho v kociku poleziacky 🙂

nadenkaaa
11. sep 2009

ano ale nemusis to vediet hned a dokonca este aj v porodnici mozes zmenit 😉

sisa2
11. sep 2009

sharmi - ten film som aj ja mala rada. ale len jednotku. napr. trojka sa mi uz vobec nepacila.

nadenkaaa
11. sep 2009

baby ale dnes robia tie kociare take male hlavne ked sa cloveku narodi vacsie babo 😅 asi aby ludi prinutili kupovat viacero kocikov

dzou
11. sep 2009

hej hejj ale ale sak ten co chcem je taky hlboky aj sedacka je knemu a potom je to bugin...

nadenkaaa
11. sep 2009

dzou to musis popozerat nejake stranky kocikov a popozeras urobis uzsi vyber a na tie sa budes orientovat aby si si ich vyskusala aj live a potom sa rozhodnes 😉

sisa2
11. sep 2009

dzou - no to zalezi od toho, co od kocika chces. ja som potrebovala lahky a skladny (cestovanie autom a MHD - aby som si ho nalozila aj sama), chodila som s nim hlavne po meste, sneh nebol, takze som nepotrebovala velke nafukovacie kolesa, skor som vyuzila predne otacacie, potrebovala som vyskovo nastavitelnu rucku (vzhladom k mojej vyske + opacne - moja mama ma 160 cm) ... a nakoniec zistis, ze idealny kocik aj tak nie je 😀 pri danielkovi som mala PP (pegperego) atlantico komplet aj s vajickom a bola som spokojna. lenze ten ma teraz brat - v novembri sa im narodi druhe babo a ja dufam, ze ostanem tehu v dohladnej dobe. tak aspon budem mat dovod na kupu noveho kocika 😀

dzou
11. sep 2009

no skusim hodit link z ebay tak kuknite http://cgi.ebay.co.uk/Quest-TRAVEL-SYSTEM-CAR-S... dufam, ze vam to pojde

sharmana
11. sep 2009

sisa. aj mne sa len jednotka páčila 🙂
babenky ja som zvedavá na vás.... nadenka, nechceš teda testnút? ja som 11DPO a už bolo vidiet na teste... a tebe ešte aj vystupila dost teplota 🙂

nadenkaaa
11. sep 2009

mne na tom pegperegu nevyhovuje tie kolieska

sisa2
11. sep 2009

nadi - babatka sa do tych kocikov v poho zmestia. mne sa tiez zdala byt navetta hrozne mala a ked sme tam dali danielka, bol v nej strateny. vsak vies, ake su babatka male, ked sa narodia. minule som akurat triedila veci po danielkovi a nechcelo sa mi verit, ze sme to pidi oblecko kedysi nosili 😵

sisa2
11. sep 2009

nadi - preco? co sa ti na nich nepaci?

sisa2
11. sep 2009

dzou - toto je zasa presne ten typ kocika, co sa mne nepaci 😅

nadenkaaa
11. sep 2009

a ja by som chcela kocik pre obe deti kedze uz si nebudeme moct dovolit mat moc velky vekovy rozdiel takze preto by som chcela farbu unisex zelena alebo oranzova alebo hneda 😉
sharmi chcem si uzit este tieto dni kedy mam este nejaku nadej 😔 neverim si

dzou
11. sep 2009

noooo ja nie som az taka narocna...kedze som tu sama tak kocikovat budem len ja amm takze rucku mi netreba nastavitelny, skladaci do auta je...a sneh tiez nemame 😀 takze tak

nadenkaaa
11. sep 2009

dzou taketo typy kocikov boli moderne podla mna tak pred 10rokmi prepac dzou

sharmana
11. sep 2009

kočíky treba čo najlahšie, myslím že každý mamička sa s tým natahá dost a potom dôležitá je kvalita materiálu, na ktorom to dietatko bude lezat, ci to bude vzdušné a aby sa mu dobre ležalo vo vaničke...

dzou
11. sep 2009

no sak jak som uz pisala kazdemu podla jeho chuti 😀 nadi ver si a testni

sisa2
11. sep 2009

no skladaci do auta je kazdy. len ci sa vam tam velkostou vtrepe. my mame picasso a teda ked sme do kufra dali skladne PP, bol plny 😀
ale neber to v zlom, je to len moj nazor. ak sa ti ten kocik paci, tak to je super! hlavne kvoli tej cene 😉

nadenkaaa
11. sep 2009

dzou napriklad tento :
http://www.mutsy.nl/products/slider/options
dzou neverim si ja uz nechem zazit to kazdomesacne sklamanie 😖

dzou
11. sep 2009

😒 tak neviem co je na no nemoderne...ale sak neva nakoniec mozno aj tak kupim uplne iny 😉

sisa2
11. sep 2009

sharmi - presne, kocik co najlahsi. lebo ked si k tomu pripocitas vahu dietka a vsetky paksametle, co budes so sebou nosit, si pomaly na 20 kg (zalezi od vahy kocika) 😕

sisa2
11. sep 2009

dzou - vsak to nie v zlom. hlavne nech si ty spokojna.

nadi - aj ten mutsy je pekny 😵

dzou
11. sep 2009

teeeeeda pekny sak hovorim ze sa vyznate to kde si taky vyhrabala? 😉 len ta farba by mohla byt ina no ja neviem nadi sak to vyzera nadejnee vaaaaaaaaaazne

nadenkaaa
11. sep 2009

dzou ale ja som nechela abysi to brala v zlom dufam ze sa nam na nehnevas ved hlavne nech si kazdy vyberie podla vlastneho vkusu leo ty budes mamina 😉 😉 😵 😵

dzou
11. sep 2009

sak ja vie ze nie v zlom sak ja si necham poradit a hlavne od tych co uz maju babo ty to musia vediet najlepsie

dzou
11. sep 2009

tak uz kukam na nete nejaky modernejsi aby som nechodila jak stara babka 😀

nadenkaaa
11. sep 2009

dzou da sa vybrat farba vpravo mas taku listu a tam je colors a ked to otvoris tak tam vidis vsetky kombinacie -ta zelena je uplne na zozratie 😵 😀

nadenkaaa
11. sep 2009

baby mne je na vracanie 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre