Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

cheerlady
13. sep 2009

sisa predajna je v pezinku 😉 no ozaj,aj s autosedackou blaznil - to by som mozno este dovolila,ale taku uz na vacsie dieta,lebo ved aj tak z tej 0-13kg vyrastie mimi hned 😉 my sme sa dnes boli najest u nasich a musela som si dat colu,sa mi hlava strasne tocila 😝 ked sedim,je to fajn,ale ked sa postavim,blee...dufam,ze to pomoze,nerada by som odkvecla 😖

sharmana
13. sep 2009

ahojte kočky, čo nové? no ja som sa tento víkend nikam ani nehla, len co sme boli s mm nakúpit potraviny... juj, tak by som si dala kávu, pre mna je toto utrpenie... už som aj niekde cítala, že káva sa nesmie, aspon teda na začiatku tehu, lebo zle vplýva na vývoj, rovnako ako alkohol a cigarety...

brisilda
13. sep 2009

sham,i no ja kavu nemozem ani citit 😀 res. ja nic nemozem ani citit ☹ bleeeee a inak na nete je toho strasne vela co nesmieme 😒

cheerlady
13. sep 2009

sharmi vraj ked si das jednu kavu denne,tak by to malo byt v poriadku 😉 moja byvala sefka pila denne 2,3kavy, redbull, grepovy dzus (ktory jej doktor vyslovene zakazal) a mala sice bola mensia - 2,5kila,ale je v poriadku a zdrava... druha kolegyna sa zase zdravo stravovala,dbala na vyzivu a mimi potratila... ☹ ja hovorim,ze to mame kazdy niekde napisane a ked sa raz ma nieco stat,tak sa stane...ale tym samozrejme nesuhlasim s pitim alkoholu a podobne,len ked som videla tie priklady v okoli,tak asi fakt zacinam verit na osud...

brisilda
13. sep 2009

cher ja na osud verim uz teraz 😀 😀 😀 respektive uz davno 😀

dzou
13. sep 2009

Ahojte tak mne sa uz blizi ovulka huraaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 zatial takto http://www.fertilityfriend.com/home/297b92 ako podla grau sa to az tak neda zistit, pokles nie je taky velky, ale uz nemam az taky kremovy vytok a citim uz aj vajecniky, len som chcela vediet ze ci je mozne ze ma vacsinou boli lavy ale dakedy ma pichne aj pri pravom 😒 no neviem ale uz to citim ze ovulka je za dverami 😉

nadenkaaa
13. sep 2009

ahojte tak zbezne som vas prebehla tento mesiac nic moj graf:uz zacinam spinit takze zajtra budem red 😔 😔 😢
http://www.fertilityfriend.com/home/nadenkaaa
nebola som tu rano pretoze sme sli na hriby ale som tak smutnaaaa ☹ ☹ ze to zasa nevysloooo 😔 😔
a este vcera sme boli v ba na oslave svagrina caka v marci a jej sestra v januari viete si predstavit o com sa tam cely cas rozpravalo ach jaj a ty este nie si tehotna???a podobne 😔 ☹ ☹ 😔

cheerlady
13. sep 2009

nadenka to mi je luto ☹ presne poznam tie reci 😠 v nasej partii sa ma to furt vypytuju a mna uz nebavi sa s nimi o tom bavit,mam uz na to alergiu,tak sa im radsej vyhybam,lebo chcem,aby to bolo oficialne az po 12tt,ked uz bude ten zaklad za nami 😉 a vobec naco sa ma to furt pytaju - len preto,ze sme mali pred 2mesiacmi svadbu? 😠 😠

dzou
13. sep 2009

ach jo nadi tak skoda teplota je dost klesla , fakt mi je to luto 😒 ale tak hlavu hore a uz dalsi cyklus to mozno vyjde 😉

nadenkaaa
13. sep 2009

no co uz nasa cesta za babetkom nebude jednoducha... 😔 jedine co ma upokojuje je ze ovulka bola a ze mi nehapruje cyklus ..ale su to slabe naplaste za tolku nadej...
ale dum spiro spero..(kym dycham dufam) raz to vyde aj nam .. 😅 budem merat teplotu s mm sme sa zhovarali pojdeme za gyn. dam aj mm nejake vitaminy a uvidime snad to pomoze 🙂

nadenkaaa
13. sep 2009

baby ale niekedy mam pocit ze uz dalsi cyklus cakania nezvladnem..ze je to cim dalej tym tazsie hlavne ked vsetko vyzera take nadejne 😒
ale tesi ma ze sharmi to vyslo tento mesiac 😵 a snad sa pridaju aj ostatne sisa michelle 😉

dzou
13. sep 2009

no tak tak nadi treba sa upnut na dalsi cyklus ze co podniknes 😉 ja tiez som dala tento cyklus mm vitE a C a ja mam tiez a este aj listovku... a aj som tento mesiac zacala merat BT tak som zedava...dufam, ze sa to podari ale tak priroda je nevyspytatelna... len netreba stracat nadej 😉

nadenkaaa
13. sep 2009

dzou to vyzera krasne 😉 drzim vsetky prsty 😉

dzou
13. sep 2009

dakujem nadi sak sa aj tesim lebo mame tento tyzden dovcu 😀 tak bude viac casu a mm ma 17.9 narodky tak by to bol pekny onesoreny darcek 😉 ved keby sa vam to podarilo v tomto cykle tak a aj mne teraz tak by sme este mali spolu junovcata 😉

groka
13. sep 2009

ahojte

baby,ja sa uz dopujem ibalginom,ale aspon nemam bolesti,mrcha sa tazko spusta

my ideme za chvilu na navstevu,uz sme vyobliekani,este ideme kupit nejaky darcek

inak baby maleho dopujem a klop,klop,klop uz je dobre,nema ani take sopliky a ani kasel uz nema,takze rano ho asi dam do skolky a asi uz spinkat ho tam aj dam,no dnes sa mi dostal na obed

ja chcem od zajtra zacat cvicit trosku,lebo som pribrala,ale to len tak jemne,ziadne posilnovanie

inak mam kamosku ktora ide tento tyden rodit a mne sa dodnes rana s nou snivalo,ze uz maju maleho lukaska tak som sa s nou spojila ze ake meno maju vybrate a ze lukaska,no baby ja mam asi ozaj nieco v sebe 😀

dzou
13. sep 2009

no teda groka dobreeeeee 😉 jaj no a co ako maly v skolke?uz ok?

groka
13. sep 2009

nadenka skus si kupit ten cajik co mala bris,ta otehulila,hadam nam to pomoze,ja ho zacnem toiez pit a baby este sa dam na dalsiu folikulometriu tento mesiac som sa rozhodla

nadenka ale mi je luto ze to nevyslo,opat sme na tom rovnako,ale verim ze buduci mesiac budeme minimalne 2 tehule

sharmana z teba mam velku radost,papas tie citrusove plody?este spinis?

bris ta 7tt je krasna

cheerlady ty uz si ako sa vravi za vodou mas 12tt

groka
13. sep 2009

dzou ano uz je dobre,dnes sa aj pytal uz do skolky

dzou
13. sep 2009

groka tak to je dobre ze sa uz pyta 😉 no aj ja by som chcela ten caj 😒 ale ked tu v UK nemaju ani sajnu ze co je to bylinkovy caj... vsetky co mam(na priedusky, kasel, urologicky, zaludocny... mam zasoby z SVK) ale tento so ani nevedela ze existuje a ani ma nenapadlo ze ho uz budem potrebovat ked som naposledy bola doma ☹ tak skoda, ale ked sa to tento mesiac nepodari mozno si o skusim objednat nejak cez net

groka
13. sep 2009

dzou tak si najdi na nete ako to povie alchemilka ci kontrnyhel po uk alebo po anglicky a tak si ho pytaj,musia to niekde mat

baby utekame,vecer sa stavim hadam papa

dzou
13. sep 2009

no ked to tento cyklus nevyjde tak skusim mozno ze dakde v lekarni by som zohnala, ale ked tak nad tym rozmyslam este som tu nevidela v lekarni predavat caj(to nie ako u nas) ale tak mozno v nejakych bio obchodoch

nadenkaaa
13. sep 2009

dzou to je caj na plodnost pokial by si prisla do lekvarne v uk tam nic take nemaju akoze prirodne zdroje -caje?
groka dakujem 🙂 dufam ze to vyde uz coskoro 😉

dzou
13. sep 2009

no nadi si predstav ze nie, teda aspon som zatial nic take tu nevidela... co ako vobec nechapem sak pri nachladnuti je to super a aj pri roznych inych problemoch a nic take tu nie je, oni tu maju len ten hnusny cierny anglicky caj ktory piju s mliekom bleeeeeee 😖

nadenkaaa
13. sep 2009

no proste je to ina mentalita 😀 priadne nech ti to rodina posle zo slovenska 😉

cheerlady
13. sep 2009

groka nie som za vodou - v skutocnosti od zajtra zacinam 11tt,len tu mi to ukazuje 12tt podla poslednej ms,lenze ovu bola neskor,preto este len zaciatok 11tt 😉 a ked tu citam v albumoch,ze v 11tt MA,tak mi az mraz prechadza po chrbte - to uz si clovek mysli,ze to najtazsie obdobie ma za sebou... ☹

dzou
13. sep 2009

no sak asi tak to spravim ale necham si to az na dalsi cyklus ak to tento nevyjde ze teda zase vyskusam nieco nove...tak dufam, ze nebudu musiet poielat 😉

nadenkaaa
13. sep 2009

cheerlady negativnymi mysleinakmi sa nezaoberaj -odoberaju energiu mysli len na pekne veci 😵 ved malinke potrebuje citit pozitivnu energiu 😉

michelle
13. sep 2009

ahojte babule 🙂
sharmi krasne ciarocky, tu sa uz neda o uspechu ani len pochybovat 😵
groka a nadi, je mi to luto... a zaroven drzim palce, aby to uz najblouzsi cyklus konecne vyslo. ja vas s najvacsou pravdepodobnostou s tou teplotou budem naseldovsat zajtra, najneskor pozajtra. takze drzim s vami 😉
luci zda sa, ze ovu je skutocne uz na ceste, dzou, u teba detto 🙂

dzou
13. sep 2009

ahoj michell joj no sa tak tesi i ked sa mi to zda trochu skoro, ale sak ked bude zajtra tak v poho lebo ked som tak nadtym rozmyslala tak niekedy som mala cyklus aj len 27DC takze by mohlo byt lutealku mam cca 13-14dni podla ov testu co som si robila davnejsie
no a co ako ty dnes teplota?

michelle
13. sep 2009

jaaj zabudla som, sisa ty si velni najdejna 😵 a peti ty zatial tiez ok, vidno tam dokonca pripadne zahniezdovanie... 😉
dzou ja som mala ovu 12DC, co je tiez v podstate dost skoro... o to dlhsiu mam lf, to najtazsie cakacie obdobie 🙄
moj dnesny bez zmeny: http://www.fertilityfriend.com/home/michelle4342

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre