Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

motylek17
22. sep 2009

som z okresu malaciek, pochadzam z malej dedinky.... a ty? ako si sa dostala na UK???

dzou
22. sep 2009

noo toho mojho segra tu je uz asi 10r. potom tu prisli jeho rodicia... a potom on...a potom ja 😀 ja som sa sice narodila na vychode, ale ked som mala 3 roky sme sa prestahovali do BA takze som v podstate z BA

motylek17
22. sep 2009

... no ja uz asi 5 rok pracujem v BA... byvala som tu u priatela 3 roky a nakoniec sme sa prestahovali na dedinu... a dochadzame... ako dlho sa pokusate o babo?

dzou
22. sep 2009

no my teraz 4.mesiac 🙂 aj my tu byvame na dedinke... trosku mi chyba ten ruch v ba ale asi by som sa tam uz nastalo nevratila... i ked kamosky mi chybaju...

motylek17
22. sep 2009

.... to ti verim... obdivujem ludi, ktori vedia len tak odist... ja by som to asi nedokazala....

dzou
22. sep 2009

bolo to tazke ale kdeze sme cheli byt spolu smm tak som sla bez vahania...najprv sme len chceli daco zarobit a ist spat na svk a kupit nejaky byt...ale nam sa tu zapacilo..tak sme si tu kupili dom a takze tu ostavame do neurcita

motylek17
22. sep 2009

... hlavne je ze ste sa pre to rozhodli spolocne... a ak sa vam tam paci, tak nevidim problem...

dzou
22. sep 2009

no sak...tak ty teraz uz mas po ovu, ze? asi kedy necakas mrchu?

motylek17
22. sep 2009

... este nemam, v piatok mi len skoncili... cize cakam na ovu... snad to vyjde...

dzou
22. sep 2009

jaaaj tak sorry som to nejak zle pochopila... no a teda si dnes merala?aka bola teplota?...

motylek17
22. sep 2009

36,4 ... dnes som zacala... tak uvidim ako sa bude darit.... chcem sa spytat je pravda ze mozes mat menzes a nemusis mat ovulaciu??? cize neotehotnies??? da sa to dako zistit???

dzou
22. sep 2009

hej je to mozne...su aj anovulacne cykly... najlepsie to prave zisitis tou bt... a si sa zalogovala aj na fertilyfriend?kde si budes znacit teplotu a potom ten program ti sam vyznaci kedy asi bola ovu... aj podla hleinu(vytoku)

motylek17
22. sep 2009

nie, tam nie som... ako to tam funguje???

dzou
22. sep 2009

je to veeeelmi jednoducheee sa tam zaregitrujes http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php?in... no a potom uz len kazdy den napises aku si mala teplotu, kedy bol sexik, aky bol hlien...poprida ine dalsie priznaky...no a on vyznaci kedy bola ovu

motylek17
22. sep 2009

fuuuuuuuuuu, nejako som sa tam dostala... ale kedze moja anglina je katastrofalna, neviem ci to zvladnem...

dzou
22. sep 2009

neboj to bude v poho...prides na to 😉

nadenkaaa
22. sep 2009

caute babule ,vitam motylka 😉 ja dnes nudne 🙄 motylek ak ti ide lepsie nemcina tak skus v nemcine
http://www.fertilityfriend.com/home/nadenkaaa

nadenkaaa
22. sep 2009

motylek co sa tyka anovulakov s tym sa zatial nezatazuj 😉 moze sa vysktytnut pocas roka ze mas jeden dva cykly anovulaacne ale nie je to pravidlo takze by som sa tym vobec nezaoberala na tvojom mieste

nadenkaaa
22. sep 2009

ak ti anglictina vlemi nejde skus to najprv cez tuto stranku cesku tam je aj podrobny navod ako sa na FF zaregistrovat 😉
http://www.merenibt.xf.cz/

motylek17
22. sep 2009

... skusim sa doma na to pozret lepsie, manzel pomoze s prekladom a bude... 🙂

dzou
22. sep 2009

ahoj nadi 🙂 tak uz sa omaly dostavas ku ovulke si kukala moj graf? ak nie tak tu je...http://www.fertilityfriend.com/home/297b92 ....takze na cakacke som...

dzou
22. sep 2009

a presne ako pise nadenka nad tymi anovulakmi sa netrap...aj ja som sa najrv a kukam ze som v poho...

nadenkaaa
22. sep 2009

na tejto ceskej stranke su aj veci ohladne merania bt takze to je velmi dobra stranka a potom ako sa zaregistrovat na FF tam ti to bod po bode vysvetluje ta autorka co pisala o merani BT takze na tom nie je nic zlozite 😉
ono pokial merias bt este na zaciatkou nevies kedy bude ovu tak je dobre ak sledujes aj ine priznaky pripadne ine metody bud ovu testy alebo ten prirucny tester slin pripadne hlien -v case ovu by mal byt vodovy pripadne ako vajecny bielok 😉 drzim palce 🙂

motylek17
22. sep 2009

... strasne moc dakujem... po tychto radach to tento mesiac musi vyjst... 🙂

nadenkaaa
22. sep 2009

dzou nerozumiem co stresujes 😉 😉 ved to je super ze sa ti to takto drzi ono je podla mna lepsie ak teplota nema privelke vykyvy 😎 takze pohoda hlavne ako sa hovori mat nohy v teple 😀 😀

nadenkaaa
22. sep 2009

nemas za co motylek 😉 dzou no kym ja budem mat ovu este prejde nejakych 6 dni uvidime kedy púride tneto mesiac 🙂 som sama zvedava 😅 😅 a vidim ze ty uz si dost netrpezliva tusim si is tento mesiac nenachystala dost gumy na trenky 😀 😀 (kvoli natahovaniu 😉 )

dzou
22. sep 2009

tak tomu ver ze guma mi chybaaa, ale ako som uz pisala je to aj o tom ze som uz 12 dni doma... ale zjtra sapt do prace 😝 takze to do piatku tu budem len vecer...

motylek17
22. sep 2009

... vybehnem na obed... neskor sa pripojim... zatial pa

nadenkaaa
22. sep 2009

no tak od zajtra prichadza realita 😀 ana jednej strane to bude aj dobre trosku menej sa budes tym zaoberat nie? a rychlejsie to prejdu tie zostavajuce dni do testovania 🙂 😉

dzou
22. sep 2009

hej hej sak aj sa trosilinku kvoli tomu tesim... aspon mi to rychlejsie ubehne...no aj ja musim ist daco nakupit..tak pa zatial

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre