Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

motylek17
29. sep 2009

citala som, ze si robis ovu test... vysli ti aj niekedy dve ciarky??? bo ja ho doma tiez mam a zatial nic... ☹

nadenkaaa
29. sep 2009

vcera som mala 15DC a mala som dve ciarky ta druha bola viditelna ale slabsia takze podla navodu bol negativny tak dnes bude asi pozitivny lebo ma boli vajecnik strasne 😉
motylek nemozes vlozit sem tvoj graf z ff?aky mavas dlhy cyklus?

nadenkaaa
29. sep 2009

mne napriklad 11 dc klesla teplota tak osm si ho urobila a nic ziadna ciarka (tak som si myslela ze u mna to asi nefunguje 😀 )a vcera uz tam ciarka bola takze predpokladam ze dnes tam uz bude riadna dialnica 😉

sisa2
29. sep 2009

dobre rano 🙂

teda dzou, ta teplota si z teba dnes fakt robi srandu. som zvedava, co bude zajtra. ale verim tomu, ze pojde hore. skratka musiiiiii 😵

andzi - preco myslis, ze by mala prist mrcha??? 😕

motylek - nadenka ti uz pisala. neboj, vsetko je ok. i ked sa tazko nieco odhaduje, ked nemerias od zaciatku cyklu. vela zavisi aj od toho, aky dlhy mavas cyklus a aku dlhu lutealnu fazu. pokial mavas cykly napr. viac ako 30-dnove, tak na ovu teste nema zatial co byt. robis si ho spravne - poobede a nepijes predtym?

nadi - tak dufam, ze sa tam uz druha ukaze v plnej parade! a pekne to poistite, kym sa da 😉 ake ovu testy si kupovala?

rhodosbb
29. sep 2009

dobre ranko 🙂

motylek hod svoj graf a budeme vediet lepsie poradit 😉

nadi, tak ovu bude dnes? testuj a daj echo 😀 drzim palce, nech su dnes uz krasne silne // 😉

tu je moj dnesny: http://www.fertilityfriend.com/home/veronika

motylek17
29. sep 2009

cyklus mi teraz skace, bo som vysadila pred tromi mesiacmi vysadila HA... tento mi trval 34 dni... nemam to zaznacene na ff...

nadenkaaa
29. sep 2009

sisa take 5 v jednom woman secret stali 6,nieco eur
dakujem veronika dam echo urcite 😀
sisa ani ja nemeriam od zaciatku cyklu az po mrche od nejakeho 8 dna 😉

nadenkaaa
29. sep 2009

motylek tak pokial by si mala 34 dnovy tak ovu moze prist az okolo 18-20 dna cyklu takze je to v norme 😉

nadenkaaa
29. sep 2009

sisa my to poistujeme uz od nejakeho 9 dc 😀 😀

nadenkaaa
29. sep 2009

http://www.merenibt.xf.cz/ motylek a tuto stranku si si prestudovala?

motylek17
29. sep 2009

nieco som na nej citala, ale nevenovala som sa jej uplne... skusim to dnes prestudovat... dakujem za rady...

nadenkaaa
29. sep 2009

veronika krasny graf 😉 😀 drzim palce ty si nas predvoj 😉

rhodosbb
29. sep 2009

baby, moj mm je chory od nedele, celu noc ho drhlo, sople ma, tak som ho poslala spat do obyvacky, nech nas nenakazi, este to by mi chybalo 😒
nadi, choroby v prvom trimestry su velmi nebezpecne, ci ?

nadenkaaa
29. sep 2009

veronika ano v prvom trimestri je to nebezpecne, najma preto ze u dieta prebieha organogeneza-tvoria sa organy az potom dieta uz len rastie a pribera aby sa mohlo narodit

rhodosbb
29. sep 2009

nadi, dakujem, dufam, ze budem pozitivny predvoj pre vas vsetky, co ste par dni po mne 😉 🙂

uz som mm vyslala k doktorke, nech mu da lieky a bude sa musiet drzat dva metre odo mna a mat rusko na ustach a spat bude v obyvke 😝

motylek, ta stranka od nadi je velmi dobra a jednoducho napisana, musis si najst len cas, aby si si ju nastudovala a budes taka mudra ako my 😀 baby, inac ja som sa tu pri vas toooolko naucila 😉 😀

nadenkaaa
29. sep 2009

chudatko akoze svoju misiu uz tento cyklus splnil 😀 😀 samozrejme zartujem 😉
veronika myslim ze je dobre ze mk existuje 🙂 clovek sa u vela dozvie a vymeni si skusenosti 😉

michelle
29. sep 2009

dobre ranko babule 🙂
veronika, graf vyzera velmi dobre 😵
nadi, tebe sa to bliiiziiiiiii, ak to nahodou nie je u priblizene 😉
sisa, ty ako?

motylek17
29. sep 2009

uz som si povytlacala nejake veci, takze dnes vecer budem studovat... moc ste mi pomohli.... dakujem za vsetko...

nadenkaaa
29. sep 2009

dobre ranko aj tebe 😉 michelle
len minuly cyklus to bolo 15 dc neviem preco sa to posuva lebo potom budem mat kratku lutealnu fazu 😕 😔 ked mam 29dnovy cyklus teda 30 den chodi mrcha 😒

nadenkaaa
29. sep 2009

motylek nemas za co ved je to dobre ked si tu mozme navzajom pomoct 😉

rhodosbb
29. sep 2009

nadi, veru, misiu splnil 😀 ale ci uspesne uvidime o 6 dni, kedy necakam mrchu 😀

michelle, dakujem 🙂 a ty mas kde dnesny grafik?

motylek, nemas za co, studuj a potom nas informuj ako pokracujes 😉 🙂

michelle
29. sep 2009

nadi, dlzka lf by sa nemala menit... tym padom asi budes mat dlhsi cyklus. ja tiez - minuly mesiac som mala ovu 12DC a dnes som 15DC a teplota nic..... 😔 ...som z toho totalne zmetena... ovu test bol jasne jednoznacne pozitivny 14DC, vcera, teda 15DC jasne negativny, aj ovu bolesti som mala vcra aj predvcerom, dnes som teda ocakavala teplotu okolo 37, ale bola len 36,7. som na ten teplomer kukala ako puk, sa mi to vobec nezdalo. pritom podmienky pri merani som mala tie iste ako vzdy.... nechapem... co sa deje podla vas babule? 😕
http://www.fertilityfriend.com/home/2a1a7a

motylek17
29. sep 2009

... mozete mi prosim este vysvetlit co je to lutealna faza??? ... dakujem...

michelle
29. sep 2009

motylek, to je faza, ktora zacina po ovulacii a konci prichodom menzesu...

rhodosbb
29. sep 2009

michelle, kukam na ten tvoj graf ako puk, ale myslim, ze je to v poriadku...teplota bude pomalicky stupat a zajtra alebo pozajtra ti graf vyznaci na 14 DC ovulku - ja som to mala podobne 😉

michelle
29. sep 2009

veronika, na 14DC mi ju neoznaci, lebo mi nestupla teplota dnes... ak mi zajtra stupne aspon na 36,9, oznaci mi ju po trch vysokych teplotach na 15DC... ale mi to proste cele nesedi. s ovu testom ani s bolestami... 😖

nadenkaaa
29. sep 2009

ff potrebuje 3 vysie teploty az potom oznaci ovu a preco by to nemohlo byt 14 dc ved ked ti ovu testy ukazovali 13 dc tak ovu ma prist do 24 hodin nie?

nadenkaaa
29. sep 2009

takze ona mohla kludne prist ten 14 den cyklu a teraz ti pozvolne stupa

janulka04
29. sep 2009

ahojte babulky..
teda, dzou- ten teplomer sa ti nezasekol, nahodou? Supni ho do Wc a mas to 😀
Dufam, ze zajtra stupne....
veronika...zatial teplotka super...
a pekny dnik aj nadenke, sise, michelle a motylekovi 😉

nadenkaaa
29. sep 2009

ahoj jani krasny den aj tebe ako sa maju tehulky ? 😉 momentalne si tu nasa jedina online 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre