Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
30. sep 2009

ty si beznadejny pripad...tolko pesimismu... ☹
ved ste kropackovali 😀 tak moc, ze neverim, ze by to nevyslo... 😉

dzou
30. sep 2009

ja nie som pesimista ale realista 😉 ale inac som v normalnom zivote veeeeeelky optimista 😀 ja viem ze to mozno teraz tak neznie...
no to kropackovanie akurat nebolo presne v den ovu...ja viem ze netreba ale co ked u nas akurat treba presne v den ovu? sak kazdy to ma inak... takze ak dojde mrcha dalsie kolo sa urcie musime trafit 😀

janulka04
30. sep 2009

no ved uvidime.....dzou
😀 😀 😀 😀 ze musime trafit
pre istotu
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

dzou
30. sep 2009

diki jani 😉

xena323
30. sep 2009

ahojky dzou,luci,baby,....ja sa velmi ospravedlnujem,vcera som sa tesila ze vam konecne napisela som a stihla som jednu vetu a padol mi net a naskocil az dnes a dufam ze vydrzi....ja som dopadla mrchovo,inak v den mrchy mi este aj krasne vystupila BT,mala som aj mierne priznaky,dokonca nejaku slabu ciarku na teste ale to som si len tak urobila ,bol negat a vecer som nan kukla a bol tam tien...tak to neriesim...a vy ako babulky?

groka
30. sep 2009

ahojte baby mam novy net konecne dnes nam to spravili

zajtra idem na folikulometriu,dnes ma este bolelo a boli mierne brucho a teplota mi stupla vobec nevime kedy bola ovulka,dnes som maal tiez tahavy,bud dnes,alebo vcera bola,vcera ale sexik nebol,dnes ani nevime ci bude 😠

tea333
30. sep 2009

je tu niekto?

petafr
1. okt 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/298c74
ahojte baby, tak dnes asi je ovulka, ale bez snazenia, takze sa ani nemozem stresovat nasledujuce dva tyzdne, no hadam je to aj pozitivum...
Ako sa mate? Citam vas, aj ked vela nepisem. Mm by mal prist koncom oktobra, tak este nejake tri tyzdne cakania, potom sa budem asi ozyvat viac, bo budem mat co riesit... 😉

lucialen
1. okt 2009

Dobre rano snazilky a tehulky 🙂 Dnes som vstala skor, ma zobudil kocurik, asi mu uz bolo smutno 🙂
Dnes 1.10. bol moj termin porodu, ☹ tak to rychlo ubehlo, uz som sa mohla trapit niekde na porodnici 🙂

nadenkaaa
1. okt 2009

ahojte 😉 luci to mi je luto ☹ 😒 😔
dnes sa tatry nekonaju nechapem z tej teploty merala som dokonca 2x 😕
http://www.fertilityfriend.com/home/nadenkaaa

lucialen
1. okt 2009

Pocuvaj Nadi, vy ste s Michell nejake zahadne tento mesiac 😉 Asi vyskoci az zajtra 🙂

nadenkaaa
1. okt 2009

no ved tiez si myslim ale ovu mala byt vcera lebo ked som vcera robila test tak ciarka bola uplne slaba a predvcerom uplne silna a teplota aj tak neposkocila jedine o 1 stupen 🙄 😕

nadenkaaa
1. okt 2009

ale osm nejaka nachcipana 😒 tak mozno aj v tom je problem 😒

groka
1. okt 2009
nadenkaaa
1. okt 2009

ahoj groka no konecne mas uz funkcny net 😀

nadenkaaa
1. okt 2009

no ake pekne tatry aj ja by som take chcela 😉 u teba je jasna ovu 🙂

groka
1. okt 2009

nadenka ahoj,ovu bola aspon dufam,ale nemala som pokles co inokedy mavam,dnes idem o 11:00 na folikulometriu som strasne zvedava ci vajko prasklo,ale ja mam pocit ze na tej lavej strane budu vajka uz vacsie nemozte mi napisat ze keby tie vajka uz dozreli ci nemoze nastat dalsia ovulacia ked uz v pravom prasklo jedno vajko?je to vobec mozne?

nadenkaaa
1. okt 2009

groka mysli ze to nejde lebo ked prasne jedno tak vznika zlte teliesko a to zabranuje dalsej ovu a samozrejme zacne sa vylucovat progestern miesto luteinizacneho hormonu takze nemoze byt dalsia ovu

groka
1. okt 2009

ahaaa

nadenkaaa
1. okt 2009

progesteron to malo byt pomylila som sa 😀

nadenkaaa
1. okt 2009

no ale dolezite je ze aspon jedno dozrelo a prasklo nie? 😀

groka
1. okt 2009

nadenka hadam prasklo,len z toho naseho snazilkovania nemam radost,lebo asi toho bolo malo,mam tam obden tusim,ale pred tym 2 dni pauza

rhodosbb
1. okt 2009

ahojte 🙂

u mna teplotka dnes klesla....http://www.fertilityfriend.com/home/veronika

dzou, ty ako dnes?

lucy, mas pravdu, michell a nadi su tento mesiac fakt nejake zahadne 😀 robia tajnosti, ale na konci ich aj tak prekukneme 😀

nadenkaaa
1. okt 2009

groka len aby si nebola velmi milo prekvapena potom podla mna to zasa nebolo take zle so snazenim 😵
rodos nakoniec sa to ukaze 😅 inak dnes dzou ani nenapisala dufam ze ma dobre spravy 🙂

groka
1. okt 2009

nadenka ale psychika uraduje ako ma,ked sexikujeme myslim len na to jedno...aby sa podarilo,mimo ovulacie si to uzivam

michelle
1. okt 2009

ahojte (buduce) maminy 🙂
ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2a1a7a

michelle
1. okt 2009

nadi, pozeram, ze si na tom PRESNE tak isto ako ja. mne tiez den po negativnom opk teplota stupla len o 0,1stupna... tiez som nechapala... tento mesiac je fakt nejaky zvlastny... nie? 😕

groka
1. okt 2009

september je vraj najplodnejsi

inak kupte si casopis mamina,je tam pisane cosi o jonasovi a niekom kto urcuje pohlavie,zdravie a podbne dietatka

janulka04
1. okt 2009

ahojte babule...
noo, luci, to mi je luto.... ☹
veronika, mne tiez ta teplota skakala hore dole a pozri.... 😀
inac, male su preechladnute...z nicoho nic sa rano zobudim a jedna soli a druha kasle...tak mam radost ☹ ☹ ☹
luci ma pekne vydesila....tak ich cgam vitaminmi, snad to prejde...mam ozaj strach 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre