Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
1. okt 2009

cheer tak niekedy je to s nimi tazke 🤐

cheerlady
1. okt 2009

nadi no on je proste taky...poriadkumilovny 😅
inak konecne obedujem-gulas s knedlou-take nezdrave 😅 ale mala som na to chut 😀

rhodosbb
1. okt 2009

ahoj cheer, jeej uz nie si inkognito 😀

rhodosbb
1. okt 2009

dzou, su to kramy, ci nie su? 😕

cheerlady
1. okt 2009

ajoj rhodos - nie,uz nie som 😀 uz som ju sem mohla dat aj skor,len som nebola na mojom pc a v nom mam fotky.ale aj tak si tam dam nejaku inu-asi sa odfotim,lebo na tejto nie je vidiet ani tvar poriadne 🙄
ako sa dnes mas? 🙂

rhodosbb
1. okt 2009

vsetko je v pohode 😵 teplota mi dnes trosku klesla, ale zajtra zase vystupi 😀 , ak sa do toho uz aspon trosku vyznam, tak to vyzera na trojfazovu ovulacnu krivku - uvidime 😉

inac baby, kupila som si tehu testy, ale ich nepouzijem skor ako 28 DC, co bude v utorok 6.10., to slubujem 😀

nadenkaaa
1. okt 2009

ach baby nieco na mna lezie a moj muz to nie je ach no ak by som teraz bola tehu tak veru neviem neviem ako by to dopadlo 😔 idem si lahnut nejak ma boli cele telo 😒 ukazem sa neskor 😉

cheerlady
1. okt 2009

nadi chod to vylezat,nech si fit 😉 mna od vcera boli hrdlo,dnes som nabehla do lekarne-dali mi homeopatika,tak snad to prejde 😔

cheerlady
1. okt 2009

rhodos,tak uz nech je utorok! 😀

rhodosbb
1. okt 2009

nadi ☹ , liec sa a nech ti mm vyvara cajiky, ze mu odkazujeme 😉

dzou
1. okt 2009

cheer pochybujem s tymi menami..ja som moje neznasala od malicka a az v dospelosti som sa s tym zmierila 😀 a tiez varim mad.gulas a knedle 😉
rhodos...no zatial nic 😠 rano bolo spinenie ale to tk ze po sexiku tak ja uz neviem ☹

dzou
1. okt 2009

inac mam uuuuuuuuuplne ciste gatky bez akehokolvek vytoku....to sa mi nestalo uz asi 100 rokov 😒

rhodosbb
1. okt 2009

dzou, aky mas problem s menom? ako sa volas, ak to nie je tajomstvo 🙂

takze este nedoraila mrcha, ved to je super, nadej zomiera posledna - ako mas napisane v pase 😵

cheerlady
1. okt 2009

dzou ja som v robote,takze som nevarila,ale inak ja som neznasala vyprazany karfiol a vcera som si u nasich nalozila 2x 😀 tak to je super,ze dnes nic! 😵 inak mne sa moje meno paci az teraz-nema ho kazda druha baba,len sa mi nepaci,ked mi niekto povie andrea 😠 znie to tak strasne tvrdo,vsetci mi hovoria ada a nasi andrejka 😀

cheerlady
1. okt 2009

inak som mala byt este alexandra alebo romana 🙂

dzou
1. okt 2009

no ja sa volam Jozefina... a teda nema to meno len tak hocikto...a ked som bola mala tak som mala take skaede prezyvky v skole som to nenavidela...ale ked som sla na gympel tak som vsetkym povedala aby ma volali Joja...no a od vtedy som celkom spokojna 😀 uz aj mama ma tak vola chvalabohu, ale segri nie 😠 tie tak inak skaredo a to nebudem pisat lebo to neznasam ale nie je to Jozefka...to mi nevadi..tak ma vola moja naj kamoska 😉
no ja neviem ci je to dobre znamenie sak teplota je na mrchu....uz som z toho zmatena 😅 😕 🙄

rhodosbb
1. okt 2009

Ada, ved andrea je super meno 🙂 mne sa na tychto nasich slovenskych menach nepaci, ked sa kadejako zdrobnuju a vsade sa pridava "k"...ked sa raz niekto vola ja neviem barbora, tak nech je barbora a nie barborka alebo tamara tak preco tamarka... a ked povies tamara, tak ze preco jej tak skaredo hovoris....ako skaredo, ved sa tak vola,nie? tak preco ste jej potom dali take podla vas skarede meno? napriklad maria je take krasne meno ale vsetci by ju volali marka, marienka, maruska, mery...a neviem ako este a to krasne maria by mala zapisane iba v rodnom liste 😒 no ja som v tomto asi nejaka ina 😀

dzou
1. okt 2009

inac typnite si ze ako sa volal moj otec 😀 ja som ted zo 4 bab a posledna a dufali, ze budem chlapec 😀

cheerlady
1. okt 2009

dzou mozno ked si bole este v brusku,tak sa ti to meno pacilo 😀 ale srandujem,moj mm ma tiez take meno,ze decko by ma asi zabilo,keby som mu ho v dnesnej dobe dala 😀 on ho ma po otcovi.inak neznasam,ked davaju rodicia svojim detom mena po sebe 🙄

rhodosbb
1. okt 2009

dzou, tak to mas naozaj zriedkave meno, ale vidis Jozefina ta urcite nikto nevola, co je podla mna skoda, ja by som ta vola skratkou Jozefi 🙂

dzou
1. okt 2009

hej urite sa mi straaaaaaaaaaasne pacilo 🙄 😀 ale zase tu v anglicku mi ho vsetci ospevuju ze ake mam kraasne meno 😀

rhodosbb
1. okt 2009

dzou, zeby Jozef??? 😀

dzou
1. okt 2009

no tak ma naozaj nikto nevola....ked tak rozmyslam tak mi mozno povedali niekte na uradoch a to je tak vsetko...kazdy povie ze je to moc dlhe 🙄

cheerlady
1. okt 2009

dzou no vidis 😀
ja tiez tipujem jozefa 😀
rhodos no ja som toho nazoru,ze nech mi radsej niekto povie andrejisko jak andrea 😀

dzou
1. okt 2009

inac rhodos presne to co som neznasala bolo ta drobnenina s K 🙄 mm ma tak vola ked ma chce nasr...t a inac ked sme sa zoznamili on si este tyzden myslel ze Joja je moja prezyvka..ze sa volam uuuplne inak 😀 😀

rhodosbb
1. okt 2009

dzou, je to presne take dlhe ako veronika 😀 mna volali veronka, veronicka, nikulka 😀 teraz mi tak hovoria iba stari rodicia nastasie, no a samozrejme klasika verona 😀

dzou
1. okt 2009

No sak...ono to nie je az take dlheee...
a vyhravate...typli ste si spravne 😀
ja napr.mam problem moja kamoska je Anna... aj moja segra aj mama a mi sme furt sestru volali Anca 😀 a teraz tu kamosku furt tak volam lebo mne to nepride ako ze je to skarede... furt tak na mna kazdy kuka 😀 ale mne je proste blbe jej povedat Ana 😒

rhodosbb
1. okt 2009

cheer, ale ved andrea tak krasne znie, je to len zvyk 🙂
mam znamu denisu a ta nema rada to meno, musia ju volat deniska...a mne to znie ako teniska a pritom denisa je uplne super...

dzou
1. okt 2009

ja si tiez myslim ze Andrea je pekne povedane ale sak to ty musisi vediet...
my tu zase mame jednu babu co sa vola Tana(s dlznom a makcanom...nemam slov.klav.)a kazdy ju vola Tanicka..akurat sme minule smm rozmyslali ze preco ju tak vsetci volaju...ako keby sa znej isli posr...t a priotm vam vazne hovorim ze nic moc...

cheerlady
1. okt 2009

rhodos ja som mala najlepsiu kamosku denisu a ta sa tiez furt na to jedovala 😀 my sme ju volali denca 🙂 a veronika sa mi paci-mam to aj ako birmovne meno (aj ked sa samozrejme nikde nepouziva,len preto aby bolo 😅 )

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre