Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

michelle
2. okt 2009

inac ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2a1a7a
mam dilena, ci mam nechat mnou oznacenu ovu, alebo to nechat na ff.... ? co vy na to?

rhodosbb
2. okt 2009

michelle, nemaj dilena 😀 ja som tiez chcela byt mudrejsia a zmenila som si ovu podla seba, ale nakoniec som to nechala podla ff, on ma viac skusenosti s vyhodnocovanim grafov ako ja 😉 inac pekne ti to stupa, tak ako ma 😉

rhodosbb
2. okt 2009

michelle a ff ti oznacil ovu na 15 DC ze? som ti hovorila, ze ti ju tak vyznaci 😀

nadenkaaa
2. okt 2009

veronika ty mas uplne ukazkovy graf drzim prsty vsetky 😉 😵 michelle ja som si tiez vyznacila manualne tak neviem mozno aj ja si ju zrusim a uvidim kedy to oznaci ff 😉

nadenkaaa
2. okt 2009

sisa ja som to robila obden ale to je na uvazeni 😉 podla toho kedy cakas ovu 😉

michelle
2. okt 2009

veronika, je to len pocitacovy porgram, riadi sa podla udajov, co mu tam das. a on berie smerodajnu teplotu... podla nej by bola ovu 15DC. lenze to by som nemohla mat ovu test 14DC negativny... lebo to znamena, ze ovu uz vtedy musela prebiehat... takze skor beriem toto za spravnejsi udaj.... ja neviem... 😒

michelle
2. okt 2009

veroni ja som vedela, ze mi ju oznaci na 15DC, tiez, bolo mi to jasne. len ja viem, ze ovu bola 14DC. to je ten problem...
nadi tebe teoreticky moze oznacit ovu v spravny den, lebo tvoja teplota den po bola zarovno s dovtedy najvyssou... moja bola nizsia, preto sa rozhodol inac... sak si skus na skusku doplnit nejaku zajtrajsiu teplotu a uvidis, co ti vyznaci. ale predtym zrus manualne uznacenie

lucialen
2. okt 2009

Peti, zatial flakam teplotu, lebo som len 12DC, ale od nedelu uz meriam poriadne. 🙂 FF potrebuje aspon dva udaje, aby vyznacil plnou ciarou, mozes tam dat aj krcok namiesto hlienu 🙂

rhodosbb
2. okt 2009

peti, nadi, dakujem za vase vsetky prsty 😀 uz len tri dni a uvidi sa, ze co a ako...uz som ako na ihlach 😀

michelle, aha, tak to som nejako prehliadla, tak to si potom naozaj vyznac ovu podla seba 😉

cheerlady
2. okt 2009

uz je to taaaaaam 🙂

sisa2
2. okt 2009

cheer - naaadhera! 😵 😵 😵 to je uz hotovy maly cloviecik 😵

michelle
2. okt 2009

cheer fuuuuha, to uz je tvoje babeno tae velke? 😨 kraaasa! 😵

veroni, no, asi to takto necham... uvidim... uz mas len 3 dni? napatie vrcholii 😎 ...strasne ti drzkam palceky, musi ti to tentoraz vyjst! ...zacinam kolo uspesnych oktobrovych, my ostatne ta planujeme nasledovat, ze baby?

motylek17
2. okt 2009

... dobre rano.. clovek nemusi ani pisat a tolko veci sa dozvie... dobre sa vas cita... 🙂

michelle
2. okt 2009

zacinas, nie zacinam 😉

michelle
2. okt 2009

veronika teraz kukam este raz tvoj graf... teploty okolo ovu ti stupaju velmi podobne ako u mna 😕 vsimas? ...len tebe pri tom kompatibilnejsie vychadzal ovu test....

cheerlady
2. okt 2009

no ono vyzera uz velke,ale ma zatial len 5cm 😀 ale sranda ake je to malinke a uz sa to normalne podoba na cloveka 🙂
nika drzim ti palce!!! 😉

dzou
2. okt 2009

dorbre ranko kocky....takze u mna nic zaujimave mrcha v plnom prude...brucho ma ran bolelo jak hoavdo, ale uz mam v sebe tabletku takze a uz nastastie zabrala 😝

sis-este raz mooooooooooo diki urcite dam vediet 😉

rhodos-krasny graf len tak dalej dufam, ze sa udrzi ta teplotka-a nemohla si mat tie bolseti z uhniezdovania? 😉

cheer.naaaaaaaaadherne fotecky, krasny maly cloviecik

petafr
2. okt 2009

Cheer, waw, to som nevedela, ze uz sa tak podoba na cloviecika tak skoro 😉
nadhera, ti tu vsetky zavidime... teda aspon ja urcite 😉
zacnem si robit tie ovu testy, na sledovanie krcka velmi pripravena nie som, ja ho mam stale tak naboku, tak neviem, vraj to mam nejako posunute, tak ani neviem, ci je hore a ci dole a kazdy den sa mi zatial nechce tam smatrat... 😀 uvidime neskor, sranda, ako sa nam to postupne pridava, na zaciatku som nechapala, preco baby sleduju plodne dni, potom som zacala aj ja, potom som nechapala, preco sa kazdy otravuje s meranim teploty a zacala som aj ja, no a teraz sa chystam uz aj na tie ovu testy, potom bude nasledovat uz len krcok... 😀 😀 😀

dzou
2. okt 2009

peti...no sak konik vela pomoze kedze kopec veci colvek na zaciatku ani nevie 😉

lucialen
2. okt 2009

Cheer, krasne fotky, pocula som ze v 12tt su najlepsie 🙂 A este ked si videla, ako sa hybe, to musela byt nadhera 😵 😵
Rhodos, to ja by som uz testovala na 10DPO 😀 😀 A drzim palce 😉

cheerlady
2. okt 2009

dzou mas pravdu-keby nebolo konika,tak som blba jak tacky z niektorych veci 😀 je to super vec-a potom,ze vznika zavislost na nete 😀
peti neboj,aj ty sa toho dockas 😉
dobre babeny,idem zo seba spravit clovek,lebo sa az hanbim za seba 😅 este som v pyzame,umyt hlavu,nejaky make-up,aby som mohla vyjst medzi ludi 😅 idem do mesta do orangeu a ked sa mi bude chciet,tak mozno si skocim kuknut aj nejake botky jesenne 🙂 tak zatial pa pa a posluchajte 😀

dzou
2. okt 2009

papa cheer.... tak kup nejake pekne botky 😉

dzou
2. okt 2009

inac baby....ako ja som v pohode , ale nromalne sa mi nechce verit ked kukam na ten ff ze som zase na zaciatku...ze zase prazdny graf 😅 kolko zase cakat kym tam budu nejake ciarocku a gulky....hrozneeeee

dzou
2. okt 2009

kam ste zmyzli 😕

nadenkaaa
2. okt 2009

uz som tu baby cesto kysne ja som vykostovala maso lebo mi svokra poslala a periem a tak
idem to skusit co urobi ff 😉 cheer nadherny mrnusik 😵
dzou tak uz aby hnusoba presla 😉 rodos ty zacinas uspesne kolo v oktobri 😵 peta ja by som to tiez s tym krckom nekomplikovala lebo clovek na to potrebuje dlhodobejsiu prax aby to vedel ohodnotit 😉

dzou
2. okt 2009

ale tak aspon napisem este ku tomu krcku....ja si to fakt neviem vynachvalit...kontrolovala som cely mesiac a fakt je neskutocny rozdiel....vcera som kotrolovala este pred mrchou a bol uplne ja k rozmoceny 😀 proste taky strateny...a npar. hned po ovu bol neskutoce trvdy a trcal 😉 takze nabuduce uz budem vediet ako a co 😉

dzou
2. okt 2009

a baby tiez si myslim ze je fakt dobre si znacit do ff vsetky priznaky aj pred mrchou a tak...podla toho si mozte potom skotrolovat dalsi cyklus ci bolo cca to iste 😉

janulka04
2. okt 2009

caute babulky....tak ja som len o desiatej vstala 😀 😀 😀
dzou: 😒
groka:Budes peknucka, nadherne saty..potom daj este foto, ked to bude aj s ucesom a zhodnotime.. 😅
cheerly: paaaaaaaaaaani....normalne mi slzicka vybehla....to je nieco dokonale....cm a uz to vyzera ako cloviecik...maly zazrak 😉 🙂 😉 🙂 😉 uz sa tesim aj ja na take 😅
veronika: JUUUUj, grafiiik jednotkovy, drzim palceky na bazalnu horucku
michelle, nadi, ....pekny dnicek vam prajem...len nech si tie vase grafy zoberu priklad z veronikinho 😉
luci: tak tvoj grafik je minimalne zaujimavy
peta:cimskor sa uzdrav
sisa: duvam, ze ovu pride vo vhodnejsi cas 😉

sharmana
2. okt 2009

ahojte babule, včera mi nefungoval net, tak som nepísala... ani foto som sem nemohla dať, až ked príde zas mm z práce... ako sa máte? a čo je nové?

nadenkaaa
2. okt 2009

dzou no ja nieviem ja mam niekedy pocit ze tam smatram a smatram a nemozem sa dosmatrat ja asi krcok nemam 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre