Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
6. okt 2009

joj nadi tak dobre sa to cita 😵 verim ze mas pravdu 😉 a dufam ze aj vam sa to skoro podari 😉

nadenkaaa
6. okt 2009

dzou chlapi to zasa az tak necitia tu silnu potrebu byt otcom ..ale veirm ze ak by chcel aby si bola stastna tak urobi aj nemozne aby si bola stastna 😵

dzou
6. okt 2009

hej hej sak ono je este skoro .... dakedy tvrdil ze dieta asi ani nechce... a uz zmenil nazor... takze ja to zatial tak tragicky neberiem 😉

nadenkaaa
6. okt 2009

no vidis dzou takze posun tam je 😉

dzou
6. okt 2009

hej on je este stale taky ciciak 😀 jemu to trosku trva....kym dospeje 😀 v tychto veciach

sharmana
6. okt 2009

no veru dzou, to už je len otázka času... a nadi u teba verím že tiež 😉

lucialen
6. okt 2009

Ja sa zase bojim, ze co ked im pri tej kyretazi nieco nevyslo? 😒 Ved mladym zenam co chcu mat deti umele prerusenie neodporucaju, lebo to moze mat nasledky a nemusia uz mat ziadne. A toto bolo to iste, cistenie maternice 😒
Ale inak sa upokojujem, lebo sme zacali v maji, v juny som prisla na to, ze ovulku mam o tyzden neskor ako som zvykla, takze asi sme sa netrafili do ovuly, jul a august sme sa trafili, ale to nevyslo, september bol anovulak a teraz je to vlastne treti mesiac co sme sa trafili do ovulky, takze to nieje az take zle ako to vyzera 😉 🙂

lucialen
6. okt 2009

Idem sa teda kupat, aby som stihla ordinaciu 🙂

nadenkaaa
6. okt 2009

lucka podla mna to uz bude tento cyklus 😉 😉
baby idem si uvarit caj a dat varit spagety pre mm ked dojde z roboty 😉

dzou
6. okt 2009

tak pa luci 😉
ja teda len dufam, ze ten mm ma aspon par vykonnych potapacov, lebo to vyzera tak ze ja som v poho...

nadenkaaa
6. okt 2009

dzou urcite 😵

dzou
6. okt 2009

nooo ja by som tomu verila na 99% ale kedze jeden cas dost casto mal notas na gulkach 😀 tak mam trosku obavy, ale este je stale skoro rozmyslat nad takymi vecami 😉 ja dufam, ze coskoro sa to podari 😉

cheerlady
6. okt 2009

ahojte babule,tak nasa fenka si dnes dala 2dlzky a 3sirky v nasom jazierku v zahrade 😀 😀 😀
inak u mna nic nove 😒 akurat ma tu teraz brat vytaca,lebo som u nasich a hrabe sa na pc a pritom je na nom nalepeny cely den 😠 asi si zas frajerka potrebuje nahanat,ach ta puberta 🙄

motylek17
6. okt 2009

dobry vecer babule....

dzou
6. okt 2009

cheer 😀 aj nas sa najprv bal vody ale ked mu hadzem palicku tak do nej vleti bez vahania... 😀
no a kolko rokokv ma brat?

sharmana
6. okt 2009

neboj dzou, len mu zakáž ten notas a všetko bude ok... inac aj po keksovani nie je dobre, aby sa žena osprchovala velmi teplou vodou, lebo vraj aj to ich môže zabiť v tele ženy... takže najlepsie chvílu pockat a osprchovat sa len tak vlažnou vodou..

dzou
6. okt 2009

no on uz teraz dlhsie nie, ja som mu to vykrikovala vzdy tak potom si daval na kolena vankus a na to notas 😉 a teraz ma netbook takze to je take pidi ze ho ma len v ruke 😀 a ja sa potm nesprchujem..teda ak si niekto mysli ze je to fuj...nebudem ich predsa vyplavovat von 😉
ahoj motylek...

motylek17
6. okt 2009

vcera som mala taky divny pocit, tak som si spravila test a tam // sice to bol len ovulacny 😀 .... ale ja som behala po baraku jak keby som bola v tom.... krasny pocit..... 🙂 .... tak dufam, ze z toho daco bude....

dzou
6. okt 2009

teda motylek ale si ma dostala a je ze uz // na tehu teste..... ale aj tak super 😵 ale vies ze // musia byt rovnako silne aby sa test ratal ako poz,?

nadenkaaa
6. okt 2009

motylek to je super 😵

motylek17
6. okt 2009

myslim, ze boli.... ale to je jedno... na zaciatok ma aj to potesi.... aspon viem, ze som nemala anovulacny... ale nemerala som si v nedelu, tak neviem ci uz v pondelok nebolo po....dufam, ze nie.... ☹

motylek17
6. okt 2009

... ale mam obavy ci som nedostala herpes... ide ma slahnut, tak dlho som mala s tym pokoj... tak dufam, ze sa len mylim, bo by to nebolo vobec dobre... ☹ ☹ ☹

dzou
6. okt 2009

ale tak mas pravdu...hlavne ze nebol anovulacny 😉

nadenkaaa
6. okt 2009

motylek vcera si mala // as dnes si si nerobila?lebo ak by dnes vysli ciarky slabsie alebo vobec tak vlastne mas ovu dnes lebo ked ti vydu // rovnako silne tak ovu nastava 24 az 48 hodin

motylek17
6. okt 2009

dnes som si robila a dnes nic... alebo len taka slabulilinka..... zeby???? a ty nadi ako??? citala som si, ze ti teplota stupa, to znamena dobre, nie???

dzou
6. okt 2009

no ja este min 8-9 dni do ovu.... boooze uz aby to bolo....

cheerlady
6. okt 2009

dzou ona sa nebala,uz predtym na to jazierko pokukovala,no som si myslela,ze sama sa tam neodvazi,ale potvora sa odvazila 😀 a hlavne,ze oco bol pri nej 😠 sa ho pytam,ci bola v jazere a on,ze ja som uz len videl jak odtial vychadzala - dnes je na.rany na cely svet,tak si uz ani psa nevsima - on ma pre zmenu asi druhu pubertu 🙄 a bracho ma 14,tak si to vies predstavit 😅 jaaaj,taka som nahnevana-som u nasich a kazdy je tu len zduty,vykaslem sa ja na to a pojdem na byt aj s mm,nebudem sa tu kukat na to.ja som teraz najhorsia,lebo ja som neumyla riad a ja som ta leniva-ale aj moj brat ma ruky a moze si ten tanier po sebe umyt,je nebudem robit sluzku doma a este aj u nasich 😠 bracho cely den strieda len playstation,pc,telku (lebo je "chory") a ja tu mam vsetkych obskakovat 😠 vrrrr,taketo nervy som uz dlho nemala 😠

dzou
6. okt 2009

he hej nadenka ma pekne rebricek stupa hore 😉 a je to dobre 😉

motylek17
6. okt 2009

dzou ty budes mat ovulku a my budeme na nu cakat... cize sa mozes len tesit a my ti budeme vsetky drzat palce... 😉

nadenkaaa
6. okt 2009

motylek tak ak vcera bola silna a dnes uz slaba to znaci ze ovu je dnes takze by ste to mali poistit 😀 ak by bola aj dnes silna tak znaci ze ovu bude zajtra teda 48 hodin po prvom pozitivnom teste 😉 tak drzim palce 😉
dzou 😀 neboj sa ja uz sa budem pripravovat na mrchu a ty budes v najvacsom snazilkovani 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre