Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
7. okt 2009

Bre ranko baby,
moja mrcha dorazila vcera rano, 26DC takze tento mesiac zase nic 😒 nevadi, ideme dalej 😉
tentokrat ideme skusat aj cez mrchu,aspon posledne dni 🙂

motylek17
7. okt 2009

dobre rano rhodo... myslim, ze bude prijemne prekvapený, či to bude o tyzden skor alebo neskor.... hlavne, ze budete spolu a budete pracovat na mimi....🙂

motylek17
7. okt 2009

tea len skusaj a naberaj skusenosti... aspon nas posunies dopredu svojimi skusenostami....🙂

lucialen
7. okt 2009

Dobre ranko a tu je moj graf 1DPO http://www.fertilityfriend.com/home/2905a6
Groka, super graf, fakt ti to krasne stupa 🙂 😉
Tea, tak to je na h...., ale skus zacat merat, aby si vedela ci a kedy mas ovulku, ked ti tie ovu testy vychadzaju stale negativne 😉

motylek17
7. okt 2009

luci ako to vidis tento mesiac??? bude daco??? sme na tom rovnako, som zvedava ci to aspon jednej z nas vyjde... 🙂

lucialen
7. okt 2009

Motylek, neviem, nejdem si mysliet si to vyslo, ak ano tak sa urcite riadne potesim 🙂
Ale cim dalej, tym menej uz na to myslim a mam ocakavania 🙂
Takze si mala neskoru ovulku co? Ktory DC bola?

motylek17
7. okt 2009

20 DC... ale mozem povedat, ze odkedy som tuna, ani ja to neprezivam nejako extremne a hlavne je, ze na to az tak nemyslim... a to je dobre... bo som sa isla zblaznit... strasne ste mi tu vsetky pomohli....

michelle
7. okt 2009

dobre ranko 🙂
groka, to su teda teplotky, c c c 😵
luci, drzim palceky, nech sa podarilo 😉 aj tebe motylek 🙂
tea, skoda.... no tento cyklus sa vam hadam zadari...
ja som dnes musela merat skor, cize teplotu mam nizsiu, takze takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2a1a7a

fazulka1512
7. okt 2009

ahojte baby, prajem krasne dobre rano

rhodosbb
7. okt 2009

uz som urobila rezervaciu, juuuj sa tesim o dva tyzdne na tatry 😀

tea, tak sme teda dopadli 😒 ja som tiez vcera dostala tu mrsinu mrsaciu 😔 ale ideme dalej 😉

nadenkaaa
7. okt 2009

ahojte babule 😉 ja dnes takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/nadenkaaa
veronika proti takemu krasnemu darceku muz predsa nemoze mat namietky 😉 😉
michele to nevadi jedna teplota predsa mrchu nerobi 😀 😀
motylek,lucia tesim sa s vami 🙂 🙂
tea skoda toho ze prisla ale dalsi cyklus je pred nami 😉
groka krasne teplotky 😉
miskahryzka pojdem ta pridat do tabulky 😉

motylek17
7. okt 2009

rhodo cerstvy vzduch, romantika... to sa urcite podari... 😉

motylek17
7. okt 2009

nadi krasny graf, len tak dalej... 😉

nadenkaaa
7. okt 2009

no fazulkaaaaaaaaaaaaaaa ze si sa ukazala 😀 😀 sme ta tu spominali 😉

sisa2
7. okt 2009

ahojte, uz som vcera myslela, ze ma v robote odpojili od kona 😀

groka + nadi - krasne grafiky! super vam to stupa 😵 drzim palce, nech to tam hore uz aj ostane.
rhodos - mrcha ma mrzi ☹ ono je to fakt des, ze to cely cas vyzera tak nadejne a potom bum dole a je to v cudu. darcek si vymyslela super! tak si to uzite!

fazulka1512
7. okt 2009

som tu, dala som si od vsetkeho pauzu, zmenila som lekara, nasla som si dobru lekarku, urobila mi vysetrenia, a zistila mi ze mam malo nejakeho hormonu, teraz mi odporucala brat femibion 800 a potom zacnem brat nejake hormony
teraz som akurat po mrche 6.dc, a snazime sa kedy sa nam chce a nechce, take lazo plazo

nadenkaaa
7. okt 2009

sisa vcera bol nejaky vypadok 😉
fazulka osm rada ze si prisla 🙂 a je dobre ze si si nasla dobru lekarku ktora ma dobry pristup a teraz ti porobila aj vysetreni aby si vedela na com si drzim palce 😉

rhodosbb
7. okt 2009

sisa, ja som si tiez vcera myslela, ze ma v robote odpojili z kona 😀 tak som hned volala domov mm, lebo je este pn, ze nech skontroluje, ci ide konik a on ze co ho otravujem s takymi koninami 😀 ale skontroloval a nesiel ani jemu, tak som si vydychla 😀

motylek, sisa, spolieham sa hlavne na to, ze pojdeme bez sofie - chuda moje bude musiet ostat s nasimi doma 😒 ale je to pre dobro veci, to musi aj ona pochopit 😀 kedze pri nej sa mozeme snazit len po veceroch, ked uz zaspi a takto bez nej mozeme od rana do vecera 😀

fazulka, kade si chodila? 😀

fazulka1512
7. okt 2009

vitam nove snazilky a drzim vam vsetkym palce aby to cim skor vyslo

janulka04
7. okt 2009

ahojte, babule
nadi, groka...to su schody do nebies.... 😀 😉
michelle:veru tak, by som este nevesala hlavu
luci, motylek....tfuj tfuj tfuj 😉
sisa, fazulka...pekny dnik

baby, ja som KO, ale uplne, sice bez teploty, ale plne dutiny a v krku ma skriabe....aj ta hlava mi ide puknut a to ma mm poslal, ze na postu, tak mam radost 😒

lucialen
7. okt 2009

Ahoj Fazulka, 🙂 To som rada ze si sa vratila, niekedy asi kazda z nas potrebuje prestavku od kona, ale vzdy sa sem vratime. Dobre ze si si poriesila tie veci a dobry pristup, nesleduj sa, ked to nerobi dobrotu 😉 🙂 Dufam, ze sa zase na mesiac nevyparis 😉

janulka04
7. okt 2009

veronika...kade tade... 😀 ale poznam to a viem o com hovoris... 😉
tea: 😒 mrcha mrchata, protivna....no evadi, ides do dalsieho kola a aj merat BT tusim zacinas, vsak?

fazulka1512
7. okt 2009

baby zatial sa lucim, idem do obchodu, dnes budeme nakladat kapustu, aj idem nieco dobre navarit
pekny den, aj ked u nas je riadne uprsany ale mozno sa to zmeni, dufam

cheerlady
7. okt 2009

ahojte babule,tak vcera mi blbol pc,ale uz som tu 😀
no ja som tiez toho moc nemusela u nasich nikdy robit-teda myslim odkedy som sa odstahovala a chodim k nim len na "navstevy",ale vcera neviem,co im vsetkym bolo 😒 vraj tehotenstvo neni choroba a ja nic nerobim,len sedim,lezim,a bla bla...no tak sorry,ze ked som chora,tak tam nerobim kotrmelce! 😠 jaaaj,uz o tom nebudem hovorit,lebo sa zase rozculim 🙄
takze dnes sme spali s mm na byte-sme chceli konecne po dlhej dobe keksikovat,ale boli sme obidvaja taki unaveni,ze sme padli do postele jak zabiti 😒
jani tak to sa citis rovnako ako ja-akurat,ze mne uz ide aspon odkaslat 😉
inak vcera som si kupila 1.krat casopisy pre maminy 😵 mama a ja a druhy mamina 🙂 ale je tam vacsina veci uz ked mate babatka,o tehu je tam menej 😒 nevadi,sak mame konika 😀

motylek17
7. okt 2009

jani tak sa nam cim skorej uzdrav... a davaj na vas oboch pozor... 😉

nadenkaaa
7. okt 2009

veronika spravny pristup ved obcas musite mat dovolenku aj vy dvaja 😉 ved nejdes na tyzden bude to krasny romanticky vikend 😉 plny lasky 🙂
jani to mi je luto ze sa necitis dobre aj mne tecie z nosa nejak tieto dni na mna dobre nevplyvaju 😖
luci ,motylek hlavne ze ste to vcera poriadne poistili 😀 😀

motylek17
7. okt 2009

... dufajme, ze hej... 😀 uvidime o dva tyzdne co z toho bude... ci si urobim darcek k narodkam...

sisa2
7. okt 2009

veronika - sofia chce surodenca? lebo ja som to dnes rano mala zasa na tanieri, danielko by strasne chcel sestricku, otravuje s tym poslednu dobu stale castejsie. a mne je to tak luto, keby drobcek vedel, ze my sa uz skoro rok snazime ...
kam si vybrala dovcu? daj tip 😉

michelle
7. okt 2009

veronika, to mi je luto, ze to zase nevyslo... ale taky krasny romantise darcek... no to uz tentoraz fakt vyjst musi! a basta!
nadi, akoze ty sa ides prestupat do tehu, co? 😵 ...skusala si si poslat pozvanku, aby si sa mohla zaregistrovat nanovo aj s VIP?
jani, presne tak, jedna nizka teplota mrchu nerobi. teda... presnejsie nizka teplota, ktora sa objavi tyzden pred ms ju nerobi... ved uvidime, co bude dalej. a ty chudatenko nase sa lieckaj... ne ze si to skomplikujes. pekne oddychuj, pi cajiky a tak 🙂
motylek, prajem ti najkrajsi darcek k narodkam 😎

janulka04
7. okt 2009

ved som aj volala , michelle, mojmu mm do prace, ze sa necitim na to chodit povonku, ze mam nauzeu a este aj toto do toho, tie sople a kasel a on, ze; ved to je len 400m...by som ho zabila niekedy ☹ 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre