Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

motylek17
8. okt 2009

miska neviem co sa stalo, ale graf sa neukazuje... ja som brala HA 2 roky a to len kvoli tomu, bo som mala problemy s cystami... lekarka mi povedala, ze ak chcem mat deti, je dobre ju brat... tak asi tak...

nadenkaaa
8. okt 2009

prva faza cyklu je mrcha potm nastava folikulostimulacna-kedy ti rastie dominantny folikul odkial sa povas ovulacie vyplavi vajko po ovu zacne lutealna faza a to je faza od ovu po prvy den kramov -kedze prvy den kramovrovna sa 1 den cyklu noveho 🙂
miska nastuduj si si este cesku stranku o merani bt :http://www.merenibt.xf.cz/ je to tam prehladne vysvetlene aj ff
ten odkaz ktory si dala nefunguje ty musis ksopirovat odkaz ktory mas v kolonke sharing v lavo

miskahryzka8
8. okt 2009

nadenka, ved tak si to dam zatial ako doplnok, som zvedava ci bude paspradicko 😀 a keby nahodou nic, co dufam ze nie, tak kupim pruzky 🙂

kocky a co este znamenaju tie cervene ciary u vas v grafoch? A co je znacka pts? No a graf sa da robit len mesiac a potom si ho musim zase prihlasit cez iny mail?

monikapd1
8. okt 2009

nadenka vajckovy vytok pocas tehu je abo nie je zly??

nadenkaaa
8. okt 2009

a este v tomu kopirovaniu vlavo mas take kolonky menu zacina to main a 6 v poradi je sharing na to kliknes a otvoria sa ti dalsie kolkoénky a ty kliknes na druhu z nich home page setupa tam je v prvom riadku taka adresa ktoru mozes skopirovat a preniest napriklad sem 😉
monika nemusis sa bat vajcovy vytok moze byt 🙂 🙂 bud v pohode a tes sa z mrnuska v brusku 😵

michelle
8. okt 2009

miska, mas fazy:
menzes - folikularna faza (t.j. od menzesu po ovulaciu, dlzka sa moze menit) - ovulacia (vzdy len v jeden den, trva len cca 12 hodin) - lutealna faza (od ovulacie po menzes, to si pravdepodobne ty teraz, dlzka tejto fazy sa u jednej zeny nezvykne menit)..... a ked ti potom zacne menzes, je to zaciatok dalsieho cyklu a tak dookola...
plodene dni si 3dni pred ovulaciou, samotna ovulacia a este je mozne otehotniet aj den po ovulacii... cize v tychot 5dni sa treba najviac snazit.
teplota tesne po menzese ti moze klesnut, to nic neznamena...
link ti nefunguje, lebo musis dat iny. klikni na home page setup a okopiruj, co ti pise pod napisom Your Charting Home Page Web Address...

miskahryzka8
8. okt 2009

a ked kliknem na to sharing, tak co potom, sa mi tam ukazuje viac veci...

nadenkaaa
8. okt 2009

ono sa to nam neukazuje lebo nam o ukazuje len nase prihlasenie alebo nas graf 🙂

michelle
8. okt 2009

tak nadenka ma predbehla 😀
este k tomu mikroskopu: je pravda, ze dievcatko sa pocina pred ovu a chlacpek pocas a tesne po... cize ak by mikroskop fungoval ako ma, tak by mohla ta teoria so slabsim a silnejsim papradim fungovat. ale nefunugje. ked si kuknes moj graf, plne papradie mam aj daleko pred ovu (oznacene ako F v zelenom stvorci), pomedzi to zase ciastocne papradie (oznacene ako PF v zelenom stvorci) a sem tam len pomlcka - to je ziadne papradie... tym chcem povedat, ze to ukazuje ako chce, nie podla skutocne ploodnych dni... 😒

nadenkaaa
8. okt 2009

v tom sharnig ked na to lkliknes druhy riadok je home page setup a ked na to kliknes tam sa ti objavi odkaz v riadku v takom okienku ktory mozes skopirovat 😉 presne pod nazvvom ako ti pise michelle 😀

miskahryzka8
8. okt 2009

no uz som na home page set up, ale Your Charting Home Page Web Address... nevidim, som slepa 😲

nadenkaaa
8. okt 2009

hned prvy riadok fialovy je your charting page Web adress a pod tym je ta adresa ktru skopirujes 😉

nadenkaaa
8. okt 2009

Your Charting Home Page Web Address:
http://www.fertilityfriend.com/home/2a5232-tot j moj graf ty mas iny ale tiez ide o takuto adresu ktora sa da skopirovat

michelle
8. okt 2009

nemas v tom okienku pod Your Charting Home Page Web Address nic? ...skus kliknut na Get Sharing Code/Buttons ... mozno sa ti tam ta adresa objavi

monikapd1
8. okt 2009

nai dakujem za upokojenie 😵

miskahryzka8
8. okt 2009

jaj, odhlasilo ma 😲 , takze ja tam mam toto, citim sa ako diliny, ale fakt to neviem najst 🙄 :
Your Intro Message:
(Displayed at the top of your chart page)

Text Color: Default Dark Red Red Orange Brown Yellow Green Olive Cyan Blue Dark Blue Indigo Violet Blak Size: Tiny Small Normal Large Huge
Help:

nadenkaaa
8. okt 2009

nemas za co moni chcela by som mat tvoje starosti 😉 😵 (v dobrom)kedy pojdes k dokimu?kolko ti uz bude meskat mrcha?

nadenkaaa
8. okt 2009

miska hodim ti tu stranku do albumu svojho ako vyzera ta stranka

janulka04
8. okt 2009

co sa tu riesi? Ja som dostala chut na tatarsku, ale domacu, tak som si kvoli nej musela ist aj uprazit syr a hranolky 😀 😀 mnam mnam mnam 😝

nadenkaaa
8. okt 2009

miska nad tym your intro mesagge- je ta adresa v akom kaienku pozri v mojom albume ta druha fotka je z ff

miskahryzka8
8. okt 2009

dik nadenkaaa, uz som sa citila ako fakt debilatko, takze problem je v tom, ze ten horny riadok tam nemam 😲 , zacina mi to od Your intro Message, to preco 😲 ?

michelle
8. okt 2009

jani, tie tvoje chute 😀 ...to je take, ze ked to pride, zeteraz alebo nikdy, ze? 😅 akoze chcem presne toto, ale hned! 😎

miskahryzka8
8. okt 2009

ved mam poslane aj mailom prihlasovacie heslo ku mne aj sa normalne prihlasujem cez login a doplnila som udaj, kt. sa mi tam zaevidoval...

nadenkaaa
8. okt 2009

a ked kliknes na take ze get sharing code / butons

janulka04
8. okt 2009

michelle, ale uplne divna som...teraz ju do seba ladujem iba tak lyzickou a rano bolo intimne sblizovanie sa s toaletou 😀 😀 ...
a minule som dostala chut na take plnene palacinky, taka speci plnka, tak mm behal po zmrzlinach tu v okoli..no nenasiel...tak aspon ten mascarpone rez bol 😀 😀
ale ja zase az teraz ranajkujem 😉

nadenkaaa
8. okt 2009

ale to je na tej stranke ked uz si prihlasena na tej stranke kde by mal byt ten kopirovaci riadok co ty tam nemas tak ked kliknes na take get sharing code tak by ti to tam mohlo vygenerovat ten riadok

nadenkaaa
8. okt 2009

# Jak vložím křívku do diskuze (pošlu ji emailem)?

1) Svou aktuální křivku nejlépe vložíte přes "Sharing" - v levém sloupci - a dále "home page setup." Hned v prvním okénku se Vám zobrazí adresa, kterou jen zkopírujete do diskuze, měla by vypadat nějak takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/1449d1 (to je moje křivka )
Na této stránce se Vám zobrazí (pokud si to nenastavíte jinak) aktuální křivka (nahoře) a cyklus předtím (dole)
2) Další možností je již hotovou křivku vložit do Chart gallery - je to jednoduché. Na horní liště kliknete na "chart gallery" a potom na "add your chart," pak si nastavíte, který cyklus chcete vložit, dáte next, odklikáte to (můžete si nastavit, jaké vlastnosti by křivka měla mít, svůj věk a tak...) a křivka je vložena. Na své vložené křivky se můžete podívat na "Review your submissions" (taktéž v kolonce chart gallery)
toot je popis z tej stranky o merani bt z tej ceskej o ff

miskahryzka8
8. okt 2009

dooooooooooooooooooooooooslaaaaaaaaaaaaaaa som na toooooooooooooooooooooo, 😀 😀 😀 😀, ja som si najprv musela creatovat home page a savnut, aby mi to dalo sharovaciu adresu 🙂, takze tu je:
http://www.fertilityfriend.com/home/2a5235
juuuj a tolko "kriku" pre jeden udaj, no ale konecne, fuuu to je radost 😀 😀 😀 😀, tak uz mozem len pekne doplnat a vam ukazovat 😉

nadenkaaa
8. okt 2009

super gratulujem miska 😀 😀 😀

miskahryzka8
8. okt 2009

ale diky kocky za bozsku trpezlivost a spolupracu 😵 , janulka, to mas take chute, ze uz si tehu 🙂 ? Michelle a k tomu mikroskopu pisu, ze zo slin sa to ma az dve hodky po jedle, alkohole, ci cige, aby to ukazovalo spravne, to dodrziavas 😉 ? A ako si davas udaje z mikroskopu aj do grafu 🙂 ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre