Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
24. okt 2009

hej verim ti... a vy mate aj casopis? ja som myslela ze nejaku reklamnu agenturu 😕

nadenkaaa
24. okt 2009

mame reklamnu agenturu ale tam aj vydavame casopis pre jednu nemenovanu automobilku 😉kedze moj mm bol predtym novinar 😉

dzou
24. okt 2009

jaaaaaaj tak uz chnapem 😉 a co uz si ho ukecala na tu dovolenku?

nadenkaaa
24. okt 2009

to bude zavisiet ci sa podari ten biznis 😉
a co ty a kde mas mm ?
inak dnes je to tu dost mrtve asi preto ze je vikend a vsetky babulky vikenduju 😉

dzou
24. okt 2009

je zase v dielni jeden si objednal na mieru vozik na stvorkolku tak vyraba...no v poslednom case je tu nejak mrtvo stale 😒 asi preto ze ja robim cez den 😀 😀 😀

nadenkaaa
24. okt 2009

no to mas pravdu ty ked si tu tak je tu hned zivsie 😀 a este aj bris co sem dost casto chodila uz nechodi a to som si myslela ze ked bude take otrasne pocasie tak tu bude skor plno ako v lete a asi to v nasej teme bude naopak 😉 😀

dzou
24. okt 2009

diki 😀 ... no asi je kazdy zalezeni pod perinou a kropackuju 😉 ... no bris je este stale zle asi a asi aj janulke.... ale dufam, ze uz je im lepsie

sharmana
24. okt 2009

ahojte babule, tak dnes sme boli trosku shoppingovat, bola som malemu synovcovi vymenit svetrik, proste vcera som neodolala a kupila mu frajerske minirifle, svetrik a tricko 🙂 dnes som si kupila osobnu váhu, lebo nemám prehlad o tom ako priberám...no a zatial to vyzerá, že som pribrala 3 kilá...
potom som si kupila dva pudre do zásoby a nakoniec sme pozerali kamery, lebo chcem si kúpit nejakú dobru, s hardiskom a dobrým rozlíšením, aby mohol mm natočit malé, ked sa narodí...
nakoniec sme skončili v Kike a išli si obzriet ten abc design 3Tec, no a skončilo to tak, že sme sa preorientovali na ABC Rodeo, je omnoho lahsie a už sme sa asi rozhodli... 🙂

dzou
24. okt 2009

ahoj sharmi... tak ste si uzili... hod link na ten kociar ak mas kukneme 😉

nadenkaaa
24. okt 2009

ahoj sharmi 😉 to je dobre ked si si kupila vahu aj ja si potom planujem kupit aby som mala prehlad 😉
a s tou kamreou to mas pravdu treba mat vsetko zaznamenane pokial to teda uz ide 😀

dzou
24. okt 2009

my sme kupili kameru ked sme sli do tuniska pred 2 rokmi takze my uz mame 😉

nadenkaaa
24. okt 2009

aj my uz mame kameru 😉
inak ten kocik :http://www.kocikovo.sk/product/abc-design-rodeo-spvani...

nadenkaaa
24. okt 2009

pripomina mi kocik moon 🙂

dzou
24. okt 2009

no uz tu mam mm tak zatial paaaaaaaa 😉 musim vas opustit 😉

sharmana
24. okt 2009

no tá váha, to treba, už lutujem že som sa nevážila hned ako som zistila, že som tehotna... ja som totiž nikdy nebola váhomaniačka, vedela som podla nohavíc, či com pribrala alebo schudla..
kameru sme nemali, ale je to treba, vidím to aj na rodinných oslavách, že to velakrát chýba.. odteraz budem zaznamenávat každú rodinnú udalost, sviatky... ved ani moji rodičia tu nebudú navždy, chcem mat čo najviac pamiatok.. už sme v modernej dobe a my sa natáčame tak úboho málo...
http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

dzou
24. okt 2009

pekny je ten kocik 😉

sharmana
24. okt 2009

dzou naživo je ešte krajší, a ten úložný priestor dole, to je super, fakt.. ale ešte nekupujeme, až hádam v marci..
nadenkaa. moon nepoznám, pozriem na nete..

lucialen
24. okt 2009

Caute, tak ja som sa donudila a isli sme na nakup 🙂
A nasla som novy kocik, hlavne ta farba sa mi paci http://www.maderna.sk/kociky/hlboke-a-kombinova...

sisa2
24. okt 2009

ahojte, danielko konecne spi ... poobede nespal, boli sme u svokrovcov, vela ludi, tak sa nevedel ukludnit. za to teraz vecer som uz myslela, ze ho roztrhnem, aky bol za vsetko upistany, ale do postele ani za svet. dufam, ze bude kludne spat. nemam to rada, ked poobede nespi, potom chuda nevie, co so sebou 😒
mm isiel von, kolega oslavuje narodky, tak isiel a ja asi pojdem spat, sa mi nic nechce. zajtra zas ideme ku nasim, ocino mal narodky tak ideme oslavovat. a je po vikende a ja si vobec neoddychnem ☹

sisa2
24. okt 2009

sharmi & luci - pekne kociky 😵 i ked ja nie som na trojkolky, su fakt pekne. ja uz by som tiez chcela obzerat a vyberat 🙂

sharmana
24. okt 2009

luci. pekný kočík, je to taký podobný ako ten čo sa mne teraz začal páčit 😉
sisa. ja som za výslovne na trojkolky, zatial... ale už mi to trvá dlhšie, kupovat budem až v marci, nechcem to zakríknut 😉 no veru, deti nemajú radi velmi rozruch a hlavne ked nie sú vo svojom rytme a prostredí... moj synovec ked mu prišla 6 hodina poobede, tak sestra už aj utekala domov, proste to mal taký začiatok mrzutosti 😀 tak mu dala papat, okupkala, potom sa s ním trosku este pohrala a potom už mohol kludne do postielky...

groka
24. okt 2009

ahojte

baby kedy sa meria zajtra rano?ja meriavam o 6:15 ale mala by som aj zajtra zmeriat tak,lebo 6 hodinovy spanok budem mat bezohladu na to ci sa posuva cas alebo nie,lebo to si len hodinky prehodim a ja viem ze je o hodinu menej,ale telo nie

sharmana
24. okt 2009

ahoj groka, meraj podla nového času, ak budes mat rovnako dlhý spánok, tak by sa ti nemali zmenit hodnoty..

sisa2
24. okt 2009

mne sa zdaju trojkolky nestabilne, ale nikdy som ziadnu nemala, je to len moj dojem. ani nemam v okoli nikoho, kto by mal, ze by som vedela vyskusat. ale prvy kocik je vzdy o tom, co sa ti paci. az ked ho mas a pouzivas zistis, co ti na nom vadi a co by si vlastne od kocika chcela 😀

veru, aj nas dado je zvyknuty na nejaky rezim a ked sa to nedodrzi, nevie, co so sebou. vymysla, pisti, mrnci. vrr, nemam to rada. ale je mi jasne, ze on chuda za to nemoze. snad bude aspon v noci spat a nebude sa budit. poslednu dobu spi u seba max. do druhej a potom sa stahuje so vsetkymi vecami ku nam do postele 😀

sisa2
24. okt 2009

groka - ja tiez neviem, kedy zajtra merat. ale myslim, ze budem merat ako vzdy - meriam 6:30, cize asi 5:30 ... pochybujem, ze ma necha danielko dlhsie spat 😔

sharmana
24. okt 2009

sisa. viem o čom hovoríš, ja si najskôr kočíky skúšam, čo to som zistila už pri sestre, ked striedala kočíky.. tento abc rodeo mm skúšal, robil s ním také kúsky, že ked sa tak neprevrátil, tak už nemá šancu, okrem toho on tie dve kolesá má dost daleko od seba a sú také široké, je to fakt stabilné.. dokonca sme skúšali jeden barláč so 4 kolesami a ten sa mu skoro prevrátil na bok... ono totiž záleží aj na tých predných otočných kolieska, či sa ti nevzpriečia a vtedy môže hrozit prevrátenie... tento rodeo je lahučký a stabilný na zemi a to predné koleso je naozaj perfektne pohyblivé...
nevýhody kočíka sa vždy nejaké nájdu podla mna, perfektný kočík asi neexistuje... ak aj je taký, tak musí byt neuveritelne drahý, takže to bude zase jeho nevýhoda 😀

groka
24. okt 2009

baby neviem to napisat,ale ved to sa iba hodinky posuvaju meriat by sme mali tak ako zvycajne

groka
24. okt 2009

my sme pred chvilkou absolvovali s mm horucu vanu,mna pobolieva lavy vajecnik a picha v strede brusku,trochu sa mi to nepaci,ale aspon nekrvacam

groka
24. okt 2009

no dobre a pozajtra uz by som mala meriat normalne?

ale aj tak mi to nejako nezapaluje,ozaj baby,ked zmeriam o 5:30 tak to bude o hodinu skor tak ci tak,vysvetlite mi to lopatiskticky

groka
24. okt 2009

idem si vyfukat vlasy,za 10 minut som tu,neujdite mi prosim,chcem pokecat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre