Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
29. okt 2009

nadi budem tu uz castejsie, uz sa to s akciami ukludnilo 🙂

motylek17
29. okt 2009

peti tak niekto ma stastie.... my zatial do tej kategorie nepatrime.... ale sa stale nedari, tak v poslednej dobe na to menej a menej myslim... nestalo sa Vam to??? ...
nadi aj ja rozmyslam, ze merat nebudem, ale na druhej strane chcem mat aspon jeden graf ukonceny... tak uvidim

petafr
29. okt 2009

stalo majka, my sme vcera snazilkovali a vobec som na to nemyslela, trosku som nad to povznesena, ale tym lepsie... lebo mm napriklad nehovorim, ktory den mam ovulku, len mu poviem priblizne ked sa pyta, alebo ze uz bola a tak, ved staci, ked na to myslim ja sama... aspon je to prirodzenejsie a som si ista, ze sa so mnou miluje zato, ze ma chut a nie, ze by si to daval za povinnost... my sme vlastne nic na nasich zvykoch nezmenili...

motylek17
29. okt 2009

... u nas je to podobne.... 😀

motylek17
29. okt 2009

inak mm ti uz ostava doma, alebo zasa niekam odchadza?????

nadenkaaa
29. okt 2009

tea tak to sa tesim ze nas tu budes tesit pismenkami 😉
majka petka berte tomu ze do vianoc budeme aj my davat svoje dialnice do fotoalbumov 😀 😵
mna ked sa pytaju ze ci este nie som tehu tak hovorim ze my neberieme hned prve v regali ale vyroba naseho babetko podlieha prisnym testom kvality ved predsa najkrajsie babetko na svete nemoze byt hned prve v regali v nebi takze este vyberame 😀 😵 no a pokial sa to bude podobat na manzela tak to bude zelenooky kuceravy blondak priam anjelik 😵 (lebo moj mm bol taky ked bol maly a mylili si ho s dievcatkom)
a este uz to tak neberiem ani tento cyklus co sa nepodaril tak som to nejako tak zobrala lahsie ako po minule cykly asi ma aj salute tak upokojila takze som v pohode teraz 🙂 😵

motylek17
29. okt 2009

... no a tieto otazky ci uz som v tom, aj vy by ste si mali take poridit, kedy to bude mi ide riadne na nervy... mam toho plne zuby.... tak dufam, ze ked sa ma to najblizsie niekto opyta, tak im poviem, nech sa ma opytaju o devat mesiac a uvidia... 😀
... aj mna salute ukludnila, tak dufam, ze tento mesiac bude uspesny, inak si to pojdem niekam hodit... 😀

petafr
29. okt 2009

majka, mm zostava do 2/12 zatial, potom uvidime, vooooobec neviem, ako to bude potom... uz som tu pisala, ze on je na urade prace vo FR a musi sa prezentovat kazdy mesiac, no mozno si najde nejaku robotu uz konecne tu a bude tu moct ostat... no v dnesnej situacii to nevidim dvakrat ruzovo.
Nadi, super s tym kvalitativnym vyberom, znie to dobre... my mame to stastie, ze nikto nevie, ze sa snazime, vsetci cakaju, ze tak o rok zacneme, kedze som povedala, ze deti budu, az ked budem mat poriadnu zmluvu v robote, takze mame klud, aj ked moja mama obcas rype, ale to skor zato, ze mm ju podpichuje a vravi jej vzdy, ze az o pat rokov...

dzou
29. okt 2009

Caute baby no dnes ste nejak malo popisali 😒 ... joj a som vam zabudla rano napisat ze sa mi predtym ako som merala snivalo ze som dostala mrchu, normalne som si myslela ked som vstala ze uz je 😀 ale tak zatial to bol len sen, dobre je ze zatial som este nemala taky ruzovy vytok ako zvycajne mavam den red mrchou... ale co nie je este moze byt a krcok je uz makky 😒 tak co dalsie kolo 😉

dzou
29. okt 2009

halo je tu niekto? vypadol konik tak sa asi kazdy na to vysr...l som sa inac rozhodla ze ked bude zajtra mrcha(co na 99% bude) tak sa idem opit strasne 😀 😀 😀 😀 nejak veresetovat 😀 😀 😀 😀

nadenkaaa
29. okt 2009

ahoj dzou ja som tu 😉 fakt vypadol kon asi na 2 hodky nie?

dzou
29. okt 2009

hej 😠 a akurat dnes mm nebol doma a ked sa nahodil tak prisiel o 10 min 😠 ale este je v dielni 😉

dzou
29. okt 2009

inac peti aj ja to tak robim ze mm ani nevie kedy mam ovu(ale vacsinou mu to dojde, kdeze ho stale znasilnujem 😀 )tak tiez si hovorim ze aspon jeden z nas na to nemysli 😉

nadenkaaa
29. okt 2009

dzou zlatko ja dufam ze zajtra bude krasne prekvapko ja stale dufam tusim aj za teba 😵

nadenkaaa
29. okt 2009

ja som tu a kukam popri tom aj ordinaciu a okolo 22.15 idem na stanicu autom cakat mm takze som tu sama

dzou
29. okt 2009

no ja by som aj chcela 🙂 aj som dnes este rozmyslala ze ak si pametate ze som trvdila ze podla mna ovu bola na 14dc a nie 15? to by som uz bola 15dpo a mrcha by tu mala byt, ale tak to nie je iste .. a teda myslela som si preto lebo som mala ovela vacsie bolseti na 14DC a 15DC som mala uuuuplne sucho.. a potom uz creamy ... tak neviem ale krcok je hore a makssi tak asi nic ja by som asi odpadla keby som mala teplotu hore a // ja som tento mesiac tak verila ze sa to podarilo 😒

dzou
29. okt 2009

a kde bol?

nadenkaaa
29. okt 2009

no vidis moze byt ze to tak bude 😵 lebo predsa len ty si poznas svoje telo najlepsie nie ff 😉 😉
moj mm bol na jednani v ba a auto mi nechal kvoli tomu ze osm dnes potrebovala nieco povybavovat takze isiel vlakom a teda ho pridem zobrat na stanicu 🙂

groka
29. okt 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/groka

caute

uz som mala napisany dlhy prispevok este o 19:00 ale potom tu zas vypadol server ale uz s ami nechce nic pisat

ale
v utorok nastupujem na kurz,uz sa aj ucim,testujem,ale baby ja som tupa jak delo,ja nespravim ani skusky,je toho strasne vela a za 5 tyzdnov to nespravim si myslim

groka
29. okt 2009

aha a dzou,rhodos,sisa pekne grafiky stale

nadenkaaa
29. okt 2009

jarka uvidis ze to pojde ono sa to vzdy na zaciatku zda ze to clovek nespravi 😀 ale spravis dolezite je zacat jazdita nebat sa 😅

nadenkaaa
29. okt 2009

jarka ty si 14dc ja 15 dc 😉

dzou
29. okt 2009

ahoj groka no presne neboj sa 😉 ono sa ti to nakoniec tak zapaci ze budes chciet stale len soferovat poznam z vlastnej skusenosti 😉 ale zase kazdy vodic musi mat urcity strach, chapes nejazdit jak blazon 😀

nadenkaaa
29. okt 2009

nenazvala by som to strach dzou skor respekt a pokoru 😉

dzou
29. okt 2009

no tak nejak som to myselala nadi 😉
a teda groka neviem co je oekne na mojom grafe ale dakujem 😀

nadenkaaa
29. okt 2009

dzou no bodaj by si malap ravdu tak podla toho by si uz mohla zajtra testit 😉

dzou
29. okt 2009

no zajtra tu nebudem hned rano nerobim 😀 idem s mm na urad prace tak ma tu dovcu 😉 tak hodim grafik.. dufam, ze uz sa mi nebudu snivat take horory 😀 😀 😀

groka
29. okt 2009

nadenka,dzou,ja nemam strach z jazdy,to pride po tom,ale mm ma do toho dostane,ja sa bojim pisomnej skusky,ze to nespravim,

sharmana
29. okt 2009

ahojte babule, ako sa máte, a čo nové?
dzou, ako si na tom s teplotkou?
groka, na aký kurz ideš?

nadenkaaa
29. okt 2009

aha takze zajtra si trochu pospis 😉 nebudu sa ti snivat horory pekne sa pritul k mm a budes snivat o samych peknych veciach 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre