Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

motylek17
10. nov 2009

tea preco ten smajl??? ved mozes byt rada...

nadenkaaa
10. nov 2009

tea podla coho tak uzsudzujes ?neviem mne sa to nezda s tou tvojou ovu predvcerom lenze este mame malo informaicii o tej tvojej teplote ako sa drzi pred ovu a po ovu takze este nevesaj hlavu uvidime 😉 😉
maji u mna sa to dobre pocita kedze pocitam od 1.11 tak v nedelu bude 15dpo a to uz by mala byt mrcha 😅

motylek17
10. nov 2009

co klames nadi, ziadna mrcha nebude.... 😀

tea333
10. nov 2009

motylek nie som rada lebo snazenie bolo vo stvrtok 😒

motylek17
10. nov 2009

tea ved spermie dokazu prezit v tele 72 hodin.... cize sa neboj.... ak mas byt tehu tak budes... ja si to tiez tak hovorim... 🙂

prave mi preleteli pred oknom vrany, krakali jak sibnute.... to znaci dievcatko.... 😀

motylek17
10. nov 2009

inak kde mame sisu a groku?????

nadenkaaa
10. nov 2009

groka je asi v novej robote len mi je divne ze ani vcera vecer nedosla 😕 a sisa ta asi odpadla s danielkom vecer a teraz je asi tiez v robote

motylek17
10. nov 2009

len sisa sa vzdy aj z prace ozvala, dufam, ze je ok....

nadenkaaa
10. nov 2009

a nehovorila nieco o pn? ci uz sa mi to pletie?? 😅

motylek17
10. nov 2009

ona nechce ist na pn az pokial by to nebolo nutne....

janulka04
10. nov 2009

ahojte babulky....
ja som tu vcera ani nemala sil prist...o tretej nadranom ma chytila strasna bolest hlavy, az sa mi vsetko tocilo....a nemohla som spat az do siedmej...a potom som prezvracala cely den, neudrzala som v sebe ani napoj, ani jedlo, tak som zoslabnuta sla o osmej spat...dnes uz mi je lepsie, chvalabohu...
sharmi, bris, krasne bruska...tak ja zaostavam, mne az tak nevytrca....kedze male nonstop vymysla...a mm vcera kupil vahu, takze mam len o kilo viac za tehu, lebo som sa vazila asi na troch vcera v takom megamarkete....to asi to tyckovanie, takze som zvedava, kedy zacnem priberat...
a vy co nove?
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂

motylek17
10. nov 2009

jani dakujeme za virusiky.... 😉
mrzi ma, ze sa ti zasa vratili tie nevolnosti ☹

janulka04
10. nov 2009

ja neviem, majka, co to bolo, ale som mala nervy, lebo sme chceli s mm toho obehat viac a ledva som vladala ten supermarket 😝

tea333
10. nov 2009

jani o chvilu budu nevolnosti prec,ani sa nenazdas 😉

tea333
10. nov 2009

a aj ja ticho zavidim bruska shami a bris 🙂 velmi pekne 🙂
aj ja mam obcas brucho..ked sa pooriadne najem hehe 😀

tea333
10. nov 2009

majka mi neprezradila kde ma byt ten obchood..

tea333
10. nov 2009

Peta ma inak pekny graf, vysoka teplota sa drzi 😉 zato moje dieta bude vyrastat v chladnom prostredi, haha 😕

motylek17
10. nov 2009

tea na predchadzajucej strane je odkaz na ten obchod....

motylek17
10. nov 2009

jani na druhej strane co by sme my ostatne dali za tie nevolnosti.... 😀

janulka04
10. nov 2009

verim, ja som zase vcera skonstatovala, ze nech uz som v 40tt 😀 😝
som tu chvilku nebola, som dovarala obed, drahy si rozkazal knedlu a gulas...

nadenkaaa
10. nov 2009

jani to vyzera ako moja choroba vestibularny syndrom respektive migrena vestibularneho typu kedy sa ti vsetko toci ci otvoris alebo zatvoris oci a automaticky ti je tak zle ze vsetko vyvracias mne sa ulavi ked sa vyvraciam a pripadne bud sa mi ulavi uplne alebo sa mi zasa zacne tocit hlava a potm vraciam stale -ze uz ani nie je co vracat..to poznam velmi doverne bola osm s tym na vsetkych moznych vysetreniach 😖 😒

tea333
10. nov 2009

janulka drahy by mal teraz vyvarat tebe 😉
ten obchod som pozrela, a tesiiiim sa 🙂

nadenkaaa
10. nov 2009

takze ja mam taketo problemy a ani nie som tehu 😅 tak jani nech to uz cim skor odide a nech si ten tvoj mrnusik vstupi do svedomia a nech ti nerobi taketo psie kusy 😉 😅

janulka04
10. nov 2009

dakujem, nadenka....
tea, nastastie na mne bola len knedla a gulas zahustit, inac si ho varil sam... 😉
noo, mne byvalo takto zle s tocakmi aj pri malych, zistili, ze mam nejako bloknutu chrbticu, ze proste otocim hlavu viac do lava, do pravej strany uz nie tak vela...tak som vtedy aj rehabilitovala a tie cviky naozaj pomahali....ale kto by si ich 6 rokov pamatal? Budem musiet s dokim hodit rec....

motylek17
10. nov 2009

babulky nemate to lahke ☹

lucialen
10. nov 2009

Tak som spat, bola som na UP zistovat, lebo mam moznost robit na dohodu, tak ako by to bolo 😉
Motylek, zaujimavo, Petka ti to vysvetlila, suhlasim s Nadenkou, teplota stupla len vcera 🙂 Ale ved uvidis, FF je tiez len program 🙂
Jani, to tvoje malinke ti teda dava zabrat 😒 Dufam, ze ked sa narodi, bude z neho maly poklad 🙂
Tea, no mohla byt ovula, ved este uvidime, ale ty mas kratke cykly, tak fakt to mohlo byt ono 😉

miskahryzka8
10. nov 2009

Ahojte, tak ako z prirucky 🙂 : http://www.fertilityfriend.com/home/2a5235, dufam, ze posledny krat, co sa tesim, ze mrcha dosla a ze ona dosla, nech uz teraz nechodi 😀 a konecne sme sa mohli bez stresu pomojkat, hned mam krajsie rano 😅

idem citat 🙂

majuska7979
10. nov 2009

dobre ranko baby,
naadenka, iba k vcerajsej odpovedi 😉 my sa do sexiku nutit nemusime, troska sme postili doteraz sme mali iba 3razy sexik a cely tyzden som mala chut na mm skocit 😉 takze ver mi ze nas novomanzelsky zivot nieje len o plodeni baba 😉 akurat ze ho velmi velmi chceme preto sme tak postili 😉
http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4 moj grafik, myslis ze ovulka prebehla????
baby sorky ze som sem tak vtrhla bez privitania, dufam ze vam to nevadi,
troska vas poinformovat, pokusame sa o babatko toto bude 5 cyklus a je to aj prvy mesiac mojeho merania 😉

motylek17
10. nov 2009

myska v tvojom pripade by som bola rada.... tento mesiac to este mozes dohnat, teda dufam, ze sa ti to podari.... 😉

motylek17
10. nov 2009

majuska vitaj medzi nami...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre