Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
12. nov 2009

baby ja robim bryndzove halusky pripadne halusky s kyslou kapustou 😀

motylek17
12. nov 2009

nadi mnaaaaaaaaaaam... 😀 ja som ich chcela robit v sobotu

lucialen
12. nov 2009

Cheerlady, vidim, ze sa zhodnete na vsetkom 😉 😀 Chlapi mavaju trochu vysinute napady 😉

miskahryzka8
12. nov 2009

peti skok na 37 neva, stale je to vysoka teplotka a si len 10 DPO, to este nic neznamena 😉

tea, takze to vyzera, ze bola ovu 🙂

dzou a nemala si uz ovu 😕 ???

siska, vsetko v poriadku 🙂 ?

jeej motylek, aka letna fotecka 🙂 a nebud taky pesimista na vsetko 😉 som si uz vsimla v prispevkoch, v dobrom 🙂 , snazili ste sa 19,20,21 a kedze bojovnickova vydrzia 2 a pol dna mas 3 nasobnu sancu!!!!!!!! Nevies presne v kt. hodinu bola ovu 😉

groka husenkova draha pokracuje 🙂 , ale spravnym smerom 😵

luci pekne 🙂

nadi a ked teda nemerias, kolko si mavala LF 🙂 ?

na co je dhupaston, na podporu udrzania fazulky 🙂 ?

sisa jeeej, zlaty 😵

ja som vzdy chcela dvojicky, ale aj ked dvojita radost tak aj dvojita starost, tak teraz som si uz nie taka ista 😀 , az na to, ze minule sa mi snivalo, ze mam teda stvorcata 😕 😅

ozaj kocky, ste tu vsetky vydate co planujete babatko 🙂 ?

ja som vcera varila hybrida kapustnice a segedinu, mnam je este aj na dnes 😀

cheer, ani ja by som si na dvore vrazdit nenechala... 😒

cheerlady
12. nov 2009

no on ked byval s mamou,tak bol v dome a o inom nehovoril,len ako oni robievali zabijacky a chodili na zabijacky a jake je to super atmosfera a bla bla...no mne to teda vobec super nepripada-len sama krv,spina,smrad a samozrejme chlapi pritom popijaju.tak to je teda fakt uzasna predstava! 😠 nedam sa ani za svet,budeme mat krasnu zahradu s travickou,s drevenym sedenim a tam budem relaxovat aj s mimcom a nie,ze sa budem kukat jak zabijaju a obskakovat ich!

janulka04
12. nov 2009

luci, presne...ja vravim tiez ze nie panika, ale taka zdrava obozretnost, umyvanie si ruk, vyhybanie sa uzavretym priestorom s X ludmi, autobusy a co ja viem.... 😉
cheerly, tvoj mm sa meni na sedlac? 😕 😀 chuda....ja to neznasam, take mordy a vzdy som sa im v rodine sikovne vyhla

janulka04
12. nov 2009

mnaaam, nadi, dala by som si....i ked ja teraz bryndzu by som nemala...ale ked sme na Povazi, ma mama napakuje a vtedy sa naladujem...tu mi chyba...neda sa tu kupit ☹ ...ale este mam korbaciky v mraznicke, tie setrime na Silvestra, 500g paklik 😀

cheerlady
12. nov 2009

jani ja som tiez z toho v soku,lebo najprv rozprava a obdivuje tie moderne domy s krasnymi okrasnymi zahradami a potom mi zadeli toto 😠 ale ja sa nenecham,doma bude pekne a cisto a na hentake akcie nech si chodi inde 🙄

janulka04
12. nov 2009

inac, moj oco bol chovatel oviec vo velkom a vselicoho popritom, taky sedliacky dvor, ako dieta som to zboznovala, ale nastastie, ked sa zabijalo...my deti a mamina sme mali byt doma, oco vzdy vravel, ze to neni pre deti....ja sa takych veci dodnes stitim....

lucialen
12. nov 2009

Cheer a to akoze chce aj chovat prasa? Alebo si len kupit a zabit ho doma? 😀 Jaj v nasom dome tiez byvali zabijacky, ked som bola mala a ked sme sa sem nastahovali aj sme mali chliev pre prasiatka, pre zajkov, sliepocky a tak, ale namiesto toho uz mame altanok 🙂

cheerlady
12. nov 2009

luci netusiiiiim 🙄 ved ok,aj ja som mala rada,ked som ako decko dosla ku krstnej-oni byvaju na kopaniciach a chovaju sliepky,kacice,morky a neviem co este,vzdy som sa tam tesila,ale oni zas maju oooobrovsky pozemok,takze ked niekto prisiel a nesiel uplne dozadu do sadu,tak ani nevedel,ze nieco chovaju.ale mat to doma,to teda nie 😠 inak teraz ma napadlo-raz doniesol moj ocino domov 4male 1-dnove kuriatka-brojlerov,stlkol im rychlo taku ohradku a tam ich choval,kym ich babka nedosla zabit.a ked uz mali potom,tak chcel kupit dalsie a mama mu tak vycistila zaludok,ze si to hned rozmyslel 😀

groka
12. nov 2009

caute,som doma po jazde

cestou domov som si bola kupit testy,este mam jeden,no a jasne ze je biely a len jedna ciarka ☹ som 10DPO

motylek17
12. nov 2009

groka co sme ti hovorili aby si este vydrzala a tym predisla smutku....

groka
12. nov 2009

motylek,ale ja este budem testovat,podal teploty na 13 den ako bude vysoka,ak nie tak na 14,ale miniem ho urcite 😀

motylek17
12. nov 2009

tak to je dobre ze sa usmievas...

cheerlady
12. nov 2009

groka drzim palce 😉

groka
12. nov 2009

motylek plakat nebudem nechce sa mi

motylek17
12. nov 2009

babulky idem sa prejst do mesta v ramci obeda, tak zatim papa

sisa2
12. nov 2009

cheer - kokos, mna by asi vystrelo, keby s niecim takymto prisiel moj mm. ako on ma tiez obcas riadne ujete napady, ale na toto sa nechyta 😀 😔 dufam, ze sa ti ho podari spacifikovat.

groka - aky test si si robila? este je skoro, 10DPO .. budem drzat palce na ten druhy 😵

miska - no uvidime, ci vsetko v poriadku. stale slabucko spinim ☹ ale je to hnede, nie krv, tak dufam. uvidime zajtra, co povie krv 😔

sisa2
12. nov 2009

maji - ja sa akurat tiez chystam. niekedy by sme sa mohli stretnut, ked sme tu kusok od seba 😉

cheerlady
12. nov 2009

siska no to sa teda nemam cim chvalit 😀

groka
12. nov 2009

preboha ziveho,pardno baby aj panbozko nech mi odpusti,ale ja mam slabu druhuuuuuuuuuuu ciarkuuuuuuuuuuuu,je viac ako duuuuuuuuuuuuuuuuch,je to mozne?

sisa2
12. nov 2009

cheer - no vsak o chlapoch vieme svoje, obcas maju ujete napady 😀 len nech ho to fakt nenapadne realizovat doma. okrem toho, kamarat je oproti, tak mu nic nebrani sa realizovat tam ... a vy budete mat cisto a pekne.

sisa2
12. nov 2009

jarkaaaaa - juuuuj, sa tesim. nechcem nic zakriknut, tak zatial negratulujem 😵 ale JUPIIIIIIIIIIIII

cheerlady
12. nov 2009

groka daj fotku!!!!! 😵

janulka04
12. nov 2009

groka...co to citam??? Prosim, nech je to pravda...a drzim palceky zo vsetkych sil, moja 😵

miskahryzka8
12. nov 2009

siska, moooc drzim palceky na zajtra 🙂
grokaaaa 😵 😵 😵 a to na akom teste tom rapide 🙂 🙂 🙂 ???

groka
12. nov 2009

ani mi negratulujte,co ste,to uz nechcem po tom minulomesacnom sklamani

foto keby som dala,neuvidite tam ani prd este,je to moc slabe na to aby to fotak tak zaostril

no bojimbojim,bojim,aby sa nezopakovalo to co vcera a dufam ze ten test neni blud,to som robila 20 citlovost

cheerlady
12. nov 2009

groka nastav si na fotaku makro-znacka je taka kvetinka a vtedy ti to zaostri aj na uplne mini-objekty 😉 daj ju seeeeem,prosiiiiiiiiim 😵

lucialen
12. nov 2009

Groka mas ciarku? 😵 😵 Aky test? Jaj sa tesim, len nech silnie 😵 😵
My ideme do obchodu tak kupim aj ja test 😀 Sisa, tak v Kauflande maju pri pokladni? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre