Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

motylek17
12. nov 2009

ako ja som teraz docitala a nemam slov 😢
my sa snazime tu otehotniet, mat deti, starat sa o ne a nejakej p....i to bolo dopriate a aj tak si to nevazi... kde je nejaka spravodlivost??? 😢

dzou
12. nov 2009

ako ona tvrdi ze ked je zena na materskej a chlap ju v podstate zivi ze to je ako hanba... sak sa mozu vymenit.... on moze ist na matersku a inac si to moja zlata cele pomylila leno sice sa to vola materska dovolenka ale dovolenka to vobec nie je 😠 😠 😠 😠 a teda mm ''plati'' za opateru... ako je to tak hnusne napisane ale sak tak to je.... no uz sa nebudem rozculovat lebo ma rozdrapi 😠

janulka04
12. nov 2009

dobre urobili...admini... 😀
majka, tak dnesna davka adrenalinu bola a mozme v klude oddychovat.... 😵
😅

nadenkaaa
12. nov 2009

majus urcite bude 😉 aky mavas dlhy cyklus? ak mas 30 a viac tak je to uplne v pohode 😉 aj ja mavam posledne mesiace ovu na 17 den a nie na 14 😉
dzou a este ma tu drzost pisat tam ze jej sa hnusi mat pre dieta nieco po niekom zdedene a ze ona robi na erotickej linke v spodnom pradle no co uz je to za chlapa ked jej to dovoli ? 🤐 bohvieco robi on 😀 maj mm povedal ze ja jam ozem robit na erotickej linke v spodnom pradle ale jedine tak ked budem iba jemu telefonovat zo spalne do obyvacky 😀 😀

motylek17
12. nov 2009

presne dzou, tie deti jej to casom vsetko vratia....

motylek17
12. nov 2009

chce sa mi plakat.... ☹

dzou
12. nov 2009

no este sa musim rozculovat 😀 teda nechcem nikoho odsudzovat ale sak to je vydno co to je zac privyraba si sextelefonovanim a krutenim sa pri tyci... chcela by som vidiet toho chlapa co to dovoli sovjej zene... a teda co tam pisala ze v anglicku je prispevok £700 mesacne tak to neviem kde moja zlata vycitala lebo tu dostanem cca £450 mesacne... ako urcite je to viac ako na svk ale nie je to £700!

janulka04
12. nov 2009

nadi... 😀 😀 , tvoj mm ma super predstavivost 😀
tej malickj mi je luto...v albume ma len jedinu jej fotku....a ze jej nechyba...jej by maly chybal, ako aj jej mame mala....hahahahaha

dzou
12. nov 2009

nadi sme napisali skoro to iste o tom chlapovi 😀

dzou
12. nov 2009

nadi 😀 😀 😀 ze telefonova jemu 😀 😀 😀 😀

nadenkaaa
12. nov 2009

baby no su vselijake zeny 😔 bohuzial spravodlivost clovek nemoze ocakavat a z coho clovek existuje? ved ked ma clvoek deti ma vsetko lebo deti ti daju vsetko nic sa tomu predsa nevyrovna 😵 teda aspon myslim 😵
jani no ja som na cakacej listine rovnako ako ostatne babule 😀

dzou
12. nov 2009

no este dalej musim napisat.... to ked teda napisala ako super pop...i sa zije v anglicku ze tu maju tolko prachov tak by kukala ako tu anglani nakupuju pouzite oblecenie a HLAVNE pre deti!!! tu je to uplne normalna vec a nikto sa nad tym nepozastavuje

janulka04
12. nov 2009

ja viem, co to je jedny peniaze na dve deti, lebo pri dvojickach dostava mamina len jednu davku...sila, ale je to tak...a dokonca v tej dobe aj mm prisiel o pracu na 3 mesiace a zili sme z 3tis sk....keby mi moj moja mamina nepomohla,asi neprezijeme, ale NIKDY by som dietatko nikam nedala, ani ku mame...nechapem...

nadenkaaa
12. nov 2009

no moj povedal ze on by to nemohol a pravda je ze ani ja by som to nemohla takze ja jedine medzi nami s mm eroticka linka zo spalne do obyvacky 😀
a inak co sa tak cuduje a mysli si ze niekde je to lepsie tak nech sa tam prestahuje a potom uvidi 😅

motylek17
12. nov 2009

idem sa niekam vyplakat, zajtra sa ozvem.. majte sa pekne

janulka04
12. nov 2009

baby a inac, mne sa vcera snivalo, ze sa mi narodilo dievcatko... 😀 😀 😀

lucialen
12. nov 2009

Bola som sa sprchovat. Inak su tu dve MAjky - tak ako teraz? 😀
Majka 2, tak to klude mozes mat ovulku aj na 20DC a lutealnu fazu len 10dni, neboj pride to 😉 🙂 Majka 1 mala ten isty problem pri prvom merani, ona tiez cakala asi az na 21DC mala ovulu 😉 Je tak motylek?

nadenkaaa
12. nov 2009

ale ved to je normalne napriklad ja urcite nieco zdedim od svagrinej le o deti neuvberitelne rychlo rastu a urcite nemusi mat doma babetko drahe znackove oblecko ved ani ja dokma nechodim tak ako ked idem niekam a okrem toho my sme tiez kedysi nechodili ako deti znackovo oblecen i a nemuyslim zeby sme boli o nieco ukrateni len preto ze sme neboli od hlavy po paty v znackovom 😕 ved potm by som sa bala zeby dieta nai nemohlo pobehat padnut uspinit sa proste sa hrat normalne behali sme v teplatkoch a vsetci sme boli spokojni a stastni ved si nemyslim ze stastie a laska je skryta v znackovych handrach 😉

motylek17
12. nov 2009

presne luci...

nadenkaaa
12. nov 2009

motylek a co sa stalo ty nas takto chces opustit??? 😅

lucialen
12. nov 2009

Ja to radsej ani nejdem citat, asi by som tu revala 😒
Motylek, ty si asi fakt tehu, ze idem sa vyplakat 😀

motylek17
12. nov 2009

ta tema, proste som nejaka taka... nie som vo svojej kozi.... plakala by som a strasne...

janulka04
12. nov 2009

majka...ty kam chces utiect...haaa?

kkatkaa
12. nov 2009

miska ja som vydata ale len kratko - od maja 🙂

sisa nebojkaj ved vela bab pisalo ze vzdy moze byt to tehu ine ako bolo to predtym

dzou
12. nov 2009

maji1 😀 motylek 😀 neplac... nad takou potvorou 😠 😠 😠 to sa neoplati 😠 😠 neboj sa jej sa to vrati

motylek17
12. nov 2009

nie som... navyse mi dnes prisli malinke vecicky pre susedovych maleho... a tak, som sa nejako rozcitila.... ☹

nadenkaaa
12. nov 2009

ako sa vravi pan Boh jej to oplati 😅 na detoch

janulka04
12. nov 2009

majka....ty si nejaka podozriva....nieco nam tajis? Dufam, ze skryteho potapaca.... 😉

motylek17
12. nov 2009

oki, obetujem pre vas ordinaciu, aj tak ma uz nebavi a mm nieco robi, tak aspon nebudem sama

dzou
12. nov 2009

inac my ani nie sme zobraty ani dieta nemame a mame spolocny ucet uz dost dlho niekolko rokov neviem o co tej babe ide nekutocna egoistka... no ale uz dost o nej
mne sa uz zase vratil mm tak budem citat a ak sa da potajomky daco napisem 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre