Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
13. nov 2009

leni hodim ti link ja ho tu davam uz asi 5x 😀 http://www.rodina.cz/clanek5211.htm

lucialen
13. nov 2009

Jani, ja som mala minutovy zachvat smiechu 😀 😀 😀 😀 😀 Este aj zvieratka som zobudila a poplakala som si 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

brisilda
13. nov 2009

lenka krcok ma byt v case tehotenstva tvrdy ako spicka nosa a uzatvoreny ja ked som to skusala mala som pocit, ze mi nieco chce vtiahnut prst dnu 😀 😀 😀 to som este nevedela ze som tehu no kedze si nadejna druhorodicka moze sa stat, ze krcok nebudes mat uplne uzavrety cize staci ak bude tvrdy 😉
dzou polodupky su ako teplaciky no maju spodok ako dupacky 😉

dzou
13. nov 2009

luci len neplac 😉 ale radsej zapisuj 😀 😀 😀 😀 a inac majka urobila tu tabulku ci nie?

lucialen
13. nov 2009

Pre letne babatky len plienky 🙂

dzou
13. nov 2009

jaj diki za onjasnenie vidim ze sa mam este vela ucit 😉

lucialen
13. nov 2009

Uz mam popisane 😀 Uz vidim, ako nebudem moct zaspat a o 4tej vstavam 😒

dzou
13. nov 2009

luci a vy to ako daleko mate do polska?

brisilda
13. nov 2009

kocky ale ved aj v lete mame chladne dni 😀 treba mysliet aj na to 😀 cize ja sa zasobim 😉 no perinka u nas neprichadza do uvahy v ziadnom pripade

nadenkaaa
13. nov 2009

no luci to by bol job co ss tymi kocikmi 😉 😉

dzou
13. nov 2009

preco bris?

lenka2112
13. nov 2009

babule díky. 🙂

pre letné sa dobre nakupuje.Matúško je tiež júlový.to treba najviac bodyniek a nejaké kraťasy.dnes je toho od výmyslu sveta.my sme nosili hneď rifle,gaťuše,dupačky iba na spinkanie. 😉

inak ja sa rozplývam nad tými krpatučkými vecičkami.my vždy keď sme v H&M,tak závitam aj do baby oddelenia 😅

dzou
13. nov 2009

no inac bris my tu mame kopec chladnych dni v lete niekedy az uvazujeme ze zapneme kurenie 😅

janulka04
13. nov 2009

lucka...pockaj, co tu bude zajtra...
to sa o teba pobijeme.... 🙂 😵 😀

dzou
13. nov 2009

no ja som tu ani v H&M nebola kuknut na detske veci... ja v matalane ale to asi nepoznate... a mothercare...to poznate 😀

dzou
13. nov 2009

tak musim kuk inac asi 28.11 my pride naj kamoska na par dni tak spravime hned christmas shoping 😀 tak kunem aj do H&M 😉 mozno my prinesie stastie akurat tu bude cez moje testovacie obdobie 😉

brisilda
13. nov 2009

dzou tak to ano mate tam blaznive pocasie 😉
inak ja na spinkanie kupujem spacie vaky 😉 je to velka vyhoda ak treba v noci prebalovat babatko 😉

lucialen
13. nov 2009

Dzou, 2 hodinky, ale zajtra je trh niekde inde, tak to bude 2,5hodinky 🙂 Blizsie ako do BA 😉

janulka04
13. nov 2009

jasne, bris, ze aj chladno byva..ale ja mam po malych oktobrovkach vela tychto teplejsich veciciek, preto tieto kupovat urcite nemienim...iba ak nejaky ten komplet nohavicovy ku lekarke, tot vsio...
a perinky ja asi ano, ale len na noc, nejako sa mi v nej male lepsie polohovali...

dzou
13. nov 2009

hej tie spacie vaky su super to tiez urcite budem mat 😀 a ze v akej farbe???? no zeleneeeeeeeeeeeeeeeej 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja asi budem mat nejakeho zabiaka 😀 😀 😀 😀 😀

dzou
13. nov 2009

a preco bris teda nechces perinku?

dzou
13. nov 2009

luci tak to nie je az tak daleko... 😉

lucialen
13. nov 2009

Ja mam ten spaci vak v ruzovej farbe 😀 A moj mm ze ak budeme mat chlapca tak nech nie som prekvapena ked bude gay 😀

janulka04
13. nov 2009

bris, to ano, to suhlasim, aj tie mam a aj tie nohy ruky komplet...vies co myslim, nie? V tom sa dobre haja...hlavne nech su dole otvory na prebalovanie...
male v tych vakoch...teraz si spominam..vzdy ponozky vytratili....vzdy som ich po vaku hladala.... 😀

lucialen
13. nov 2009

Pamatam sa, ked som bola mladsia, ked sme chodili busom a este boli hranice tak to trvalo aj 6hodin 😒 Ale oplatilo sa 😀

nadenkaaa
13. nov 2009

podla mna su najlepsie dupky co sa medzi nohami daju rozopinat lebo hentie polodupky musis davat dole cele ja uz tom mam okukane podla toho ked som s detmi tolko rokov robila 😉

dzou
13. nov 2009

mne sa hrozne paci kombinacia zelena-zlta-cervena mi to pride take vesele... tak aj oblecko do postielky a ten bumper...neviem ako sa to jaaaaaaaj mantinel tusim chcem v takych farbach... 😉 tak aj spaci vak a izbu a kolotoc do postielky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 o vlastne celu izbu chcem v tej kombinacii 😀 😀 😀 a moze to mat aj dievka aj chlap 😀

janulka04
13. nov 2009

dzou, tak ak to bude zabiak, rezervujem si ho pre Lindu...ta stale sniva o princovi a bozkava zabky... 😀

sharmana
13. nov 2009

no jani, ja som ani nevedela, že nejaké polodupky sú, ked som kupovala pred 3,5 rokom synovcovi veci, tak toto som ešte nevidela 🙂 a som rada, že sa sortiment zase rozšíril... ja sa vyšantím v tých obchodoch 🙂
dzou. a ty kedy testuješ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre