Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

xena1
14. nov 2009

ahoj Luci....ja som bola v PL pred mesiacom a tiez nic moc....ale spolocenske saty sa tam oplatili....kamoska si tam kupila kocik-cierny s bielymi kvetmi,nakoniec zistila ze sa jej nezmesti do kufra auta...tak uz len nove auto.. 😀 ja tiez citim podbrusko,prsia,uvidime co z toho bude...vraj podbrusko sa hlasi aj pri tehu..

groka
14. nov 2009

ahojte

xeni,sharmana dnes som 12DPO tu je graf http://www.fertilityfriend.com/home/groka

pobede ked mi prisli chlapi domov,ja som si pred tym dala piect predsa len zakusok,doniesli mi od svagriny take slane co piekla ona,dala som si 2 kusky a ostalo mi zle,reku dobre,ved som dnes poriadne nejedla,na vecer som spravila halusky bryndzove a tie som ani dojest nemohla,tiez mi osalo z nich spatne,ako PMS?

sharmna testovala som na 10DPO a dnes rano,no nemohol vysledok ovlivnit ten caj co som vcera pila?lebo po nom som uz ani cikat nesla,len rano ked som uz testovala a akurat vcera som citala ze nejake caje,ci latky to mozu ovlivnit,neviem ci tu alebo v bazalkach som to citala

mna uz neboli brucho na mrchu uz hodnu chvilu,vzdy ma bolelo par dni pred mrchou stale a v den mrchy brutal,to uz krce

groka
14. nov 2009

a stale rozmylam co mi mohlo posunut mrchu,ci ovocie alebo co...

xena1
14. nov 2009

groka....nebud smutna,kym neprisla mrcha este nic nie je stratene...vravim si to aj ja...mne bolo tazko skor doobeda od zaludka...a dne scitim podbrusko a prsia...a ci je to PMS netusim...mrcha sa ti neposunula,ale ovulka...a to mozem byt vplyvom choroby stresu aj podvedomeho a tak...

groka
14. nov 2009

xeni ovu mam rovnako,dokonca tusim o den skor tento mesiac
ja som uz ani neni smutna,nedockava,to je to spravne slovko

groka
14. nov 2009

pardno,mas pravdu,o den neskor som ju mala,ale LF mavam 14

nadenkaaa
14. nov 2009

dievcatka tak ako vzdy uz som zacala spinit 😒 presne ako minuly cyklus len s tym rozdielom ze teplota dnes bola 37 ale zajtra padne na dno a pridu uz partizani 😔 nevadi hlavne nech uz je po nej a nech sa mozme zasa pekne mojkat a snad sa to uz skoooro podari 😵 😵 akurat som rozmyslala ze teraz mi vzdy plodne dni vychadzaju na koniec mesiaca tak ak by sa to nepodarilo tento nadchadzajuci cyklus tak ten nasledujuci budem mat plodne dni okolo silvestra a to chceme ist na chatu takze mozno to bude silvestrovske dieta 😅 😀
my sme dnes s mm vyberali nejake rodinne auto 😎
inak dnes som nevarila a zajtra len upeciem kura a uvarim ryzu 😉 a samozrejme kuracia polievka 😀

groka
14. nov 2009

nadenka tak ta pliaga prisla predsa len 😖 ☹ toto je cista nespravodlivost 🤐

groka
14. nov 2009

idem kuk film,zababusit sa do deky a popijat cajik,neskor pridem

xena1
14. nov 2009

groka,kludne sa ti mohla posunut...som na tom rovnako-nedockava nech uz je akokolvek....
nadi....este nevzdavaj ale postoj maś obdivuhodny...

nadenkaaa
14. nov 2009

ja som to vedela ze proste to taak bude lebo krcok som mala vysoko ze som ho nedociahla a to ze to tak beriem vcera bolo horsie ☹ dnes uz to beriem tak ze nech uz je to teda tak 😅 ved uz to aj tak nezmenim 😔 a mozem sa pokusit nieco s tym spravit 😉 dalsi uz pre nas 7 cyklus 😉 a snad bude pre nas sedmicka stastna 😵

lucialen
14. nov 2009

No isla som volit, ale uz som spat 🙂
Xeni, tiez mali tie cierne s bielimi kvietkami, aj v cervenom aj modrom a potom len take jednofarebne 😒
Mne sa velmi nepacili. A v ktorom meste ste boli? Ja v tom Nowom Targu, no strach a hroza 😝 Baby, ale ostatne veci pre babatka sa oplatili, krasna drevena postielka, s vyrezavanymi slnieckom, mesiacikom a tak 50e aj s matracom 😕 Take obycajne postielky za 30e. Kamoska kupila to hniezdo, baldachyn, plachta a neviem co tam este bolo v tej sade + tycka na baldachyn 40e 😲 Sedacka do auta, ale ta velka do 30kg ci tak nejak 70e.Ja si tam vybavicku urcite pojdem kupit 🙂

petafr
14. nov 2009

ahojte baby, ja nie dobre, na pohotovosti som bola od 8. do jednej poobede, este v zivote ma nemali za takeho idiota ako tam... Dostala som prednasku o tom, naco testujem tak skoro atd... mali frmol, cakala som hodinu kym ma zobrali na prijme, potom hodinu na vysledky krvi (hcg 20,26), potom dve a pol hodiny na gynekologicku, bola nervozna, tak ma akurat sprdla, ze ked krvacam, tak som potratila a ze co si robim take stavy, atd... ze 20 je hodnota na chemicke tehotenstvo, berie sa do uvahy aspon hodnota 50, takze mi nic nedala, len ma vysetrila a mohla som ist s placom domov... nic mi ani nepovedala, neporadila, takze si viete predstavit, ako som sa citila. prisla som domov, rozrevala som sa ako mala, potom som asi dve hodiny spala a potom mi bolo az do vecera zle, tocaky, od zaludka, asi stres... Mm ma narodky, chcela som mu povodne spravit oslavu, skazila som mu cely den... fakt o nicom.
No uz mi je lepsie, nejako som si povedala, ze pride mrcha, tak dobre, asi to tak musi byt... tiez som zacala pred nejakou hodinou spinit, brucho boli ako na MS, tak neviem, mozno sa to predsa len udrzi. Akurat uz to chcem mat vsetko za sebou, do ruzinovskej nemocnice sa uz v zivote nevratim, to je iste... a uz si nechcem robit ziadne nadeje, ak to ma byt taketo tazke na psychiku tak to ani nechcem byt radsej tehotna...
Dakujem, ze ste sa o mna bali, Sisus, vdaka za odkaz, nasla som si ho az teraz 😅
som hrozne unavena, takze asi budem naspat zajtra.
Drzim vam ostatnym straaasne palceky, nech je vsetko v poriadku a nech vam mrchy nepridu...

lucialen
14. nov 2009

Nadi, ved aj ja by som bola najradsej, nech sa mi spusti, lebo sa to len natahuje a uz nech snazime opat 🙂 A chcela by som ist pondelok na krv, tak .
A este som si kupila antialergicky paplon za 15e, u nas som pozerala 55e v akcii, povodna cena 110e 😲 😲 😕 Teda dufam, ze bude dobry 😅
Petka sa uz neozvala? ☹

xena1
14. nov 2009

luci aj my sme boli v Targu....aj ja som uz videla aj krajsie kociky...je to tam des v tom PL....ale ma spravdu su veci ktore sa oplatia....

nadenkaaa
14. nov 2009

luci aaka uvedomela obcianka 😉 ja volby uspesne ignorujem 😀
luckaa fakt sa to tam oplati teda hlavne pre nas co to tam nemame daleko 🙂

nadenkaaa
14. nov 2009

a inak ta babena co maa fotoalbum s nazvom rodinka ma tiez casuaalplay S4 v tej olivovej zelenkavej farbe 😉

lucialen
14. nov 2009

Petka, ti doktori sa spravaju ako bohovia 😠 Ziadny cit, profesionalny pristup, empatia, nic 😠 😠 Debily 😠
Nebojkaj, mozno upokoj sa, ak je babo este tam, zbytocne ho nestresuj a hlavne seba ☹ Chod si oddychnut, zajtra bude lepsie 😉 A mm na to rychlo zabudne, ked bude mat babatko v rukach 🙂

xena1
14. nov 2009

Petka...moc ma to mrzi,tazko sa hladaju slova...niektori gyndosi su taki poslala by som ich do prdele,beru vsetko ako rutinu a nechapu trapenie na ssnaziliek....ale ver vsetko zle je na nieco dobre a nevzdavaj sa ideme dalej a bojujeme o to najcennejsie v nasom zivote...

lucialen
14. nov 2009

Takyto si kupila, len farby su prehodene, teda viac hnedej a menej tej farebnej http://www.mimi-kocarky.cz/foto.php?urlenc=aHR0...

nadenkaaa
14. nov 2009

petka mrzi ma to 😒 ☹ strasne som ti drzala palce ale musim prisvedcit ze ako tehu sa berie az hodnota nad 50mmol/l ☹ mnohi doktori nie su velmi ludski oni to proste beru ako pripad nespravaju sa ludsky bohuzial 😔 😖 😠
ale nikde nie je napisane ze to este nestupne ale to by si musela otehu neskor ako na ovu drzim palceky a drzkaj sa petka 🙂 chod si oddychnut zlatko 😉

lucialen
14. nov 2009

Trochu som to poplietla Peti 😅
A ten kocik bol za 270e trojkombinacia 😉

nadenkaaa
14. nov 2009

luci nejde to otvorit respektive kociar sa tam neukazuje 😕

nadenkaaa
14. nov 2009

luci inak mas nadhernu havinku LILI to je uplne psia slecna 😵 😵 na mojkanie

lucialen
14. nov 2009

Aha, tak tu ttp://poznan.gumtree.pl/c-Sprzedam-wszystko-dla-dziecka-Wozek-wielofunkcyjny-BABYACTIVE-Jet-Picasso-W0QQAdIdZ165734056 len tie farby opacne

lucialen
14. nov 2009

Dakujem Nadi, no je to nasa princezna, ziadny psi zivot 😵 Ja uz som aj kocurika rozmaznala, on uz sa vie aj pytat na ruky 😀

nadenkaaa
14. nov 2009

no lebo my mame labradora Sayera on uz je velky ale tiez saa strasne rad mojka a teda hlavne ja sa s nim uplne rada mojkm niekedy vic ko s vlastnym mm 😀 😅 ked ma nastve 😉
no mne sa ten kocik nepacxi le kazdy ma iny vkus a kazdemu sa paci nieco ine 😉

lucialen
14. nov 2009

Ani mne sa sa takyto styl nepaci, ale tento bol najkrajsi aky mali 🙂 No oni viac investovat nechceli 😒
No nasa je tiez taka, ja sa s nou urcite mojkam viac ako s mojim mm 😀 Ona ked potrebuje pomojkat, tak si za mnou pride sadnut na gauc a hodi na mna ten pohlad 😀 tak ju musim obimat a dat jej pusu a ona len drzi ani sa nepohne 😀 😵 A vydrzi tak aj 5 minut, len potrebuje pritulit 😵

dzou
14. nov 2009

ahojte no petka teda ty niektory dr nemaju srdce fakt hruuuuza a ako uz napisala xena tazko sa hladaju slvoa ale moc drzim palceky aby sa to este nakoniec na dobre obratilo 😉
mne sa ten kocik nahodou celkom paci 🙂
no ja som teraz kukala krcok moj a ted je otvoreny ale je dost tvrdy 😕 tak nechapem som zvedava aka bude zajtra teplota ... ak bude nizka teda ovu tak tu dnesnu tam nedam ale aj bude vysoka tak neviem ci mam dat aj tu dnesnu teda by teor. oznacilo ovu na vcera... tak neviem...

dzou
14. nov 2009

joooj aj moj peso sa strasne rad mojka tak ako tvoj luci 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre