Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

minka21
28. júl 2009

mmmm,,,ja som taky nikdy nemala,🙂ja mam 30-32 drzim palceky,nech ani nedorazi ...a tehotne by tu mali viac na nas kychat,nech nas nakazia!!!!!!! 😠 😉

lucialen
28. júl 2009

Cicimon, ja mam to iste, hned po ovulke ma zacalo bolet podbrusko, kazdy den. Dnes som 7DPO, vecer ma bolelo tak mrchovsky brucho, ale po 2hod to prestalo. Tiez neviem. a vytok mas aky? Ja mam taky bielo-zlty uz 4ty den.

cicimon
28. júl 2009

no ja som mala slaby - taky hnedy s troskou krvi ako prvy den menz...ale presne necely den a potom to preslo. Mna to brucho boli uz od nedele...

a vie niekto ako to pocitat ked je ten cyklus taky vselijaky?

btw - ked sme sa nesnazili, sa mi zdali tie cykly take kratke (aj ked boli pravidelne) a teraz sa neviem dockat, kym bude aspon ten 25ty den...

fomarik
28. júl 2009

tak nešťastne hlásim, že ovulku nemám. takže k Duphastonu sa pridal aj Clotilbegyt..uvidíme, snád to pomože. Ak za 2 mesiace nebude vidieť vajká,idem na operáciu ☹

Ja nechápem, prečo nemám ovulku, ked raz sa nám neuspešne otehulkovat aj podarilo ....a potom nič...ani ovulka a jasné že ani tehu ☹

tea333
28. júl 2009

baby ja som mam nejaku divnu mrchu..na druhy den ma naraz rozbolelo brucho prislo mi zle a zrazu zo mna vytieklo asi 4L KRVI na nohavice a vsade cela som bola cervena..a teraz este len 4. den a taka slaba mrcha.. 😨
fomarik to ma mrzi, snad sa vajka ukazu 😉

tea333
28. júl 2009

cicimon hm vytok moze byt na zaciatku tehu..nie si nahodou?

tea333
28. júl 2009

lucialen tvoj vytok znie vitazoslavne.. 😀

biancarv
28. júl 2009

tea nechcem ta strašiť ale znie ako potrat

tea333
29. júl 2009

ja viem ale bol to druhy den menstruacie..a ten prvy bol silny normalne.. ☹

monikapd1
29. júl 2009

baby sekli ste sa tehu nie som, len som dostala riadnu nadchu a z toho tie nevolnosti, mamatest u nas v lekarni nemali a tak mi dali rapiclear classic, ale tehu veru nie som

sabiatko
29. júl 2009

ahojte baby, ako sa mate?

ja tu z toho citania mam pocit, ze tu je uz hrrrba rozbehnutych tehuliek. vsetky tie priznaky... mam pocit, ze od septembra uz kazda z nas bude mat tehotensku knizku 🙂

lucialen, si myslim, ze budes tehu isto, sak pockame do vikendu a uvidi sa 😉

no baby drzte sa, nech je tu do tyzdna plno dobrych sprav 🙂 🙂

cicimon
29. júl 2009

tea - neviem, este som len 17DC....ale popichavanie v bruchu citim uz asi 4ty den

sabiatko
29. júl 2009

monika, sak to este neni iste, ja som mala pozitivny test az na 39. DC, ty si ktory? a prajem ti skore uzdravenie, ja som tiez bola pred 2 tyzdnami chora... to je take divne ochoriet v lete, ked je teplo 😕

sabiatko
29. júl 2009

cicimon, nemoze byt, ze si mala ovu uz na zaciatku cyklu?

rhodosbb
29. júl 2009

Dobré ránko baby 🙂

tak my poctivo snažilkujeme podľa plánu každý druhý deň, ale tuším si dáme pauzu, lebo ja už nevládzem 😝
tentoraz to musí vyjsť, cítim to 😀

Tea, ja keď som čakala Sofiu, bola som cca v 10 tt, tak som sa ráno zobudila a podomnou bola celá posteľ od krvi 😲 , bola som v tom, že som potratila, utekala som na urgent, nech ma vyčistia a keď ma doktor začal vyšetrovať sonom, tak mi vraví, no srdiečko nám pekne bije a ja že čo??? veď ja som potratila! a on, že nie, tak to bola najkrajšia správa pre mňa, taká som bola happy. A to som si ráno myslela, keď som sa vracala z wécka, kde sa ešte rútila krv zo mňa, že preboha, ja som si spláchla dieťa 🤐

lucialen
29. júl 2009

Ahojte babulky, dakujem za povzbudenia, teplotka vyskocila na 37,0 😀
Tea, tiez sa mi to zda na potrat, pritom sa vela krvaca,precistuje ☹
Fomarik, to je smola, je mi luto, nevzdavaj sa a bojuj
Cicimon, to znie zaujimavo, kedy testnes? 🙂

tea333
29. júl 2009

ale moze to byt potrat ked od prveho nechraneneho styku ubehli len 3 tyzdne?? test som si robila pred tyzdnom a bol negativny, a mestruacia prisla zhruba kedy prist mala

nadenkaaa
29. júl 2009

Caute babiky 😉 cicimon ono to moze byt ze ovulku si mala na zaciqtku cyklu a to jednodnove spinenie moze byt uhniezdovanie uvidis co mrcha drzim palce 😉
fomarik drzim silno pasticky aby sa tie vajka ukazali a slo to prirodzene 😵
tea mozne je vsetko aj ked osobne si myslim ze 1,2 den ms moze byt silnejsie krvacanie a nemusi to byt nutnee potrat
lucialen u teba to vyzera nadejne drzim palceky 😉
monikapd-potvrdilo sa co som hovorila 😉

monikapd1
29. júl 2009

sabiatko, ale ja som mam uz po mrche, vcera mi skoncila a zle mi prislo z toho, teda pravdepodobne. a ak sa dni cyklu rataju od prveho dna zaciatku MS tak ked som mohla pravdepodobne otehotniet bol 19 DC a to je dost nepravdepodobne, ale ak sa to rata od skoncenia MS tak to bol 12 DC resp. 13 DC, ale uz som mala mrchu, predtym som bola opita a este som aj fajcila co je u mna zriedkave ☹

nadenkaaa
29. júl 2009

monika cyklus sa vzdy rata od 1 dna mrchy to znamena ze prvy den mrchy je prvym dnom cyklu 😉

monikapd1
29. júl 2009

nadenka hej a potvrdilo sa i to co som ja hovorila 🙂 , pretoze ja som si bola vedoma, ze tehu nie som, ale aby som ukludnila tu baby tak som si test urobila

monikapd1
29. júl 2009

tak potom to bol 19 DC a to je dooooost nepravdepodobne na otehotneie, nevadi ved sa mam kedy stale snazit 😉

nadenkaaa
29. júl 2009

to je zlate ze ty vlasne neukludnujes seba ale nas baby na konikovi 😉 😀

monikapd1
29. júl 2009

🙂 noo tak ja som si bola ista v tom, ze nie som tehotna a len som poukazala, ze mam mozno aj ja jeden dva priznaky ako keby tehotenske a tehotna nie som, ze to nemusi vzdy od priznakov zavisiet 😉

cicimon
29. júl 2009

no snazemnie bolo 9.,11,13 a 15DC...tak hadam sa zadarilo......este bude asi skoro testovat, nie? aj ked ako som hovorila, posledny cyklus som mala 22 a predtym 2x 27dni... takze neviem, kedy by som mala presne cakat mrchu..

andzi
29. júl 2009

ahojte

tea: čítam dobre? 4litre krvi?

sisa2
29. júl 2009

luci super! tak nech sa teplotka pekne drzi hore 😵

sisa2
29. júl 2009

monika - preco by 19DC bol nepravdepodobny na otehotnenie? mas pravidelne MS 28 dni?

monikapd1
29. júl 2009

nie ja mam 31 - 32

andzi
29. júl 2009

monika: mohla sa ovulka posunúť a kľudne mohla byť aj na 19.DC

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre