Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
22. dec 2009

janulka dakujem 😀 niekto nasu temu musi aj uzavriet tehotenstvom ako napriklad ja 😅 😵

sharmana
22. dec 2009

babulky budete všetky tehu, mesiac po mesiaci každá otehotniete, to je isté 🙂 keby sme sa raz všetky stretli aj s kočíkmi, tak by sme boli rarita 😀
bris. super fotky, chlapisko je to 😀

dzou
22. dec 2009

nie negativne ale realne 😉

janulka04
22. dec 2009

ver mi, nadenka, ze ty to nebudes..
dobre to vychadza, tie babatka takto na supu...a darcekove su, to sa mi paci 😵

dzou
22. dec 2009

na tento mesiac uz to je asi dost 😉

nadenkaaa
22. dec 2009

dzou uz sme tu videli kopec negativistickych mysleinok ktore nakoniec koncili s // tak dufam ze ty nebudes vynimka prajem ti to zo srdca 😵
sharmi tak to by teda fakt bolo uzasne 😉 😀

janulka04
22. dec 2009

sharmi..nahodou by to mohlo byt fajn... 😵

nadenkaaa
22. dec 2009

janul no ak by tvoje slova svatymi sa stali 😀 😉 😉 uvidime ak sa to nepodarilo teraz na vianoce tak uz sa blizi februar a mm bude mat krasne okruhle 35 narodeniny tak to by bol nadherny darcek 😀 😵

lucialen
22. dec 2009

Baby, ja dufam, ze do jula to tu uzavrieme 🙂

janulka04
22. dec 2009

ale zatial to tak sedi..proste tie babatka, nadi, cakaju, aby boli darcekom...
a vzdy nieco krasne prekazia...tak tebe narusi pracovny pomer po par mesiacoch 😵

dzou
22. dec 2009

nadi bodaj by si mala pravdu 😉

nadenkaaa
22. dec 2009

tak z toho budeme mat radost iba my dvaja s mm respektive rodina ale zamestnavatel urcite takou radostou oplyvat nebude 😀 😀 😀
luci podla mna uzavrieme 🙂

janulka04
22. dec 2009

luci, to by bol idealny stav 😀

sharmana
22. dec 2009

baby práve to vychádza na 50% nú úspešnosť v našej téme ak dobre počítam 🙂
takže to vychádza presne, do roka budete všetky tehu 😀

janulka04
22. dec 2009

nadi, vy dvaja a vase rodiny na tu radost stacite 😵

nadenkaaa
22. dec 2009

sharmi ved aj to nejak tak to vychadza co sa tyka nejakych statistik ze do akeho casu otehotnie priemerna zena pri nechranenom pohl. styku a do roka je to tusim nejakych 95%-98% tusim alebo tak nejak

nadenkaaa
22. dec 2009

janulka uz aby to bolo 🙂 🙂 bude to urcite neopisatelny pocit stastia 😵 😵 a zelam to skutocne kazdej z nas tu v teme 😵 😵

lucialen
22. dec 2009

Ja za rok stihnem aj 15 cyklov, takze to by som sa tam mohla vopchat 😵

nadenkaaa
22. dec 2009

ok dievcatka takze tym ktore uz maju v bruskach omrvinky posielam pohladkanie brusiek a tym ktore sa snazia posielam vela energie do snazenia aby sa omrvinky dostali presne tam kam treba.. do brusiek.. 😵 😵 dobru nocku 🙂

nadenkaaa
22. dec 2009

a este nieco...asi budem trochu sentimentalna pri pohlade na vianocnych svetielok ale musim vam napisat ze.. som rada ze vas poznam aspon takto moc vam za vsetko dakujem predovsetkym za tu hromadu pozitivnej energie 😵 😵mam vas rada 😵

xena1
22. dec 2009

luci,folik je cesta k dvom ciarkam,tak ti verim ze mas radost...a mozno bude aj z coho... 😀 antonio ked sa vrati ti uz len potvrdi tehu a potom mi povies ako sa pri nom rodi...oki???
dzou neboj co sa ma stat sa stane...a keby to aj nevyslo,hadam ma tu nenechas samu medzi samymi tehulkami... 😀

lucialen
22. dec 2009

Xeni, tak nad porodom este nerozmyslam, nepredbiehaj a nestras ma 😀 Ale platit mu urcite nebudem, aby mi bol pri porode 😉

brisilda
22. dec 2009

juuj kocky dnes ste toho vela popisali a ja neviem kde mi hlava stoji ☹ pridite mi pomoct aspon veci pobalit 😀
nadi napisala si to krasne aj ja vas mam vsetke rada 😉

xena1
22. dec 2009

luci no jasne,mozno bude mat prave sluzbu... 😀 nepredbieham,vies ako to leti...len nedavno mi kamoska ukazovala dve ciarky a vcera prisla domov s malym Hugom

nadi napisala si to krasne vianocne...

sharmana
22. dec 2009

babulky, idem aj ja hajat, tak ešte raz Štastné a Veselé Vianoce, mám vás rada a teším sa znova na písanie s vami 🙂 papa

miskahryzka8
22. dec 2009

ahojteeee 🙂 , juj ja mam dnes bezecky den, ale uplne, ze uplne 😀 , neskoro som sa zobudila neskoro, bezala na postu, kt. je len do dvanastej poslat balicky, bezala domov sa rychlo osprchovat, lebo som sa predsa len rozhodla ist zenskej doktorke este v starom roku, s mokrymi vlasmi bezala na uatobus, kt. som nestihla, tak ebzala naspat, aby som sa najedla a stihla dalsi, kt. isiel za pol hodku, tak potom som bezala na ten, ani ten som nestihla, lebo isiel o sedem minut skor 😕 😠, nastastie dalsi isiel tentokrat za desat minut 😀 , bezala na dalsi autobus, nesiel, tak isla peso jednu zastavku, potom isiela, potom na dalsi bus a ked som dosla k doktorke, plna cakaren, dnes uradovala poobede a posledny krat v starom roku, za mnou sestricka zamkla cakaren, ze aj tak doktorka dnes konci skor, lebo ide na sviatky 😕 😅 .

Takze aby som clenila text 😀 , isla som ako posledna, aj som ocikala papierik, zaidny zapal to neukazalo 🙂 , robila mi aj vnutorny ultrazvuk, ci co to je a vraj ziadne cysty 😵 😵 😵 aj pekny dobre viditelny vajecnik, ovario je to lekarsky, ze 🙂 a pod nim vela folikov 🙂

len nechapem, ja mam pocit, ze mne lavy nikdy nepozera 😕 , lebo na lavom mi v 15tich operovali cystu - dermoid,co som ja mala mat dvojca, ale sa nevyvinulo, co ked mi ho odrezali cely 😕 😕 , ja k nej chodim od 15tich, to je mamina spoluziacka zo skoly... Ale to je asi haluz, ze 😀 , ci 😕 ????

A este nieco diktovala sestricke, ze mozne podzrenie na spo, alebo sdo alebo daco take tusim tam bolo s a 3 pismena a potom to uz ale nejako zahovorila, ked som sa pytala, to co moze bt, neviete 😕 ?

A inak, vraj si mam kupit to calibrum prenatal, ci ako sa to vola, ale potom uz nic ine nebrat a poloviciak moze to ecko a ked nic, tak potom asi bude pozerat tie foliky a poloviciak by mal ist na vysetrenie...

odtial som utekala na zumbu do dell, odtial na autobus 17:20, kt. som nestihla, este dala na nadrazi jednej kocke MK balicek, tak isla dalsim busom 17:50, utekala pre veci na malinovsku zumbu a na malinovsku zumbu a tam som dala kockam do tela aka som bola nastartovana 😀 a teraz nebudem vediet zaspat zase dlho 😠

tea333
22. dec 2009

Nam sa pokazil kotol 😕 😔 😒
mame zimu ☹ 😖
cakame na technikov 😠

xena1
22. dec 2009

ahoj miska...

tea333
22. dec 2009

jaaaj miska dobre ze si pripomenula, baby, uz som sa pozerala co nemozem papat a robit, ale neviem co mam papat, napriklad vitaminy a doplnky vyzivy pre tehu 🙂

co to beriete ak beriete??

xena1
22. dec 2009

tea doporucujem Femibion 800

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre