Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
8. jan 2010

Inak vcera vecer ma hrozne boleli krize, nafukovalo ma, tlacilo mi to na podbrusko, som myslela ze nezaspim. A navyse ma vcera zacali boliet prsia 😕 Co je divne, lebo mna nikdy nevolia ako som uz pisala. No proste taketo tehu priznaky som mala 😀 😀

motylek17
8. jan 2010

luci kiez by si mala pravdu, ale radsej si veci nepripustat, bo potom je clovek zbytocne smutny...
inak baby ja mam asi o 6 dni posunutu ovu, mavala som na 22DC a teraz to vychadza na nejaky 16DC... nechapem.... teraz budem mat LF 12 dnovu alebo az 18 dnovu??? moje cykly boli 34-dnove... ale tak ved uvidime.... 😀 😀

lucialen
8. jan 2010

Ahoj Majka 🙂 Jasne ved ja si uz toho robim srandu, kazdy mesiac to iste 😀
Takze ovu si mala na 16DC? Tak moze byt ze sarapis zabera. Takze teraz budes mat cyklus 28dnovy 😉
Inak ja som rozmyslala, ze ci mi tie femi kvapky nepredlzia lutealnu fazu 😒 Mohli by 😉

motylek17
8. jan 2010

ako myslim, ze ten sarapis nieco robi, minulu ovu som mala tiez posunutu o 1-2 dni a teraz az takto... len je zvlastne ze moje teplotky su asi 7-dni po sebe 36,4... nechapem... vzdy som mala nejake rozdiely a teraz takto... uvidime co z toho bude...

nadenkaaa
8. jan 2010

ahojte

lucialen
8. jan 2010

A mas grafik Maji?

lucialen
8. jan 2010

Ahoj Nadi 🙂 Ako v praci? Uzivas si to s detickami?

nadenkaaa
8. jan 2010

som tu len na skok 🙂 ako sa mate? nestiham vas citat ja nabuduci tyzden cakam mrchu 😅 takze ani neviem kto je priblizne so mnou tusim miska hryzka hm? 😉

motylek17
8. jan 2010

http://www.fertilityfriend.com/home/2a0b30 luci tu je moj graf, ovu este nie vyznacena ale podla ovu testov a bolesti prs by mala prebehnut zajtra...

motylek17
8. jan 2010

ahoj nadi, ako v praci???

nadenkaaa
8. jan 2010

ahoj maji v robote to celkom dobre ide dnes mam nocnu a co ty? tusim sa blizi ovu 😵 drzim palceky 😵

lucialen
8. jan 2010

No vyzera to, ze by uz ovu mohla byt, ale teda dost nizko sa ti drzia teploty oproti minulemu mesiacu 🙂

motylek17
8. jan 2010

ved prave ze tento cyklus je cely nejaky divny oproti minulym.... nechame sa prekvapit...
luci moc ti drzim palecky... moc ti to prajem.... 😉
ja mam od minuleho tyzdna dovcu, cize sa len tak flakam a uzivam si posledne dni volna....
nadi dufam, ze mrcha nedorazi....

lucialen
8. jan 2010

Diky Majka, aj ja tebe drzim palce, nech to vyjde co najskor a nemusim sa ani jedna uz takto trapit 🙂
U nas v noci krasne nasnezilo, pojdem sa prejst so psom, trochu sa vysantim 🙂

motylek17
8. jan 2010

ja idem cakat kamosku a potom tak isto vybehnem niekam do hor... zatial sa tu majte krasne... 😉

xena1
8. jan 2010

ahojte kocky...
uz som z tej mojej mrchy nervozna....nech uz dojde...ide mi na nervy....nech mozeme zacat novu moznost...neznasam toto obdobie kym pride... 😠
juj prepacte ze tu hundrem.,potrebovala som to dostat zo seba...

lucialen
8. jan 2010

Xeni cau 😉 Daj mrche este sancu, asi potrebuje cas, kym sa jej uraci prist 🙂

xena1
8. jan 2010

vsak nech pride,ale nech mi je zle az ked pride nie par dni dopredu.... 😠 a tebe ako je???ziadny PMS?

sisi8881
8. jan 2010

Ahojte ....tak ako? 🙂

lucialen
8. jan 2010

Xeni, ja nemavam PMS, ani MS bolesti, takze nic. Vcera vecer mi bolo blbo, ale dnes som ok 🙂

kkatkaa
8. jan 2010

xeni tak ako? dufam ze mrcha stale v nedohladne 😉

veronika hlavne ze mas nejake priznaky to je super hlavne ked ti nie je zle no nie?

kkatkaa
8. jan 2010

najblizsie asi necaka xena luci a miska tusim

luci to je supeeeeeeeer drzim palce aby si sa drzala hore aj nadalej 😉 a dufam ze to boli naozaj tehu priznaky

baby a co je to ten sarapis ci co?

ahoj nadenkaaa ako sa ti dari? ja som tiez s tebou buduci tyzden nejako cez vikend

inak aj u nas krasne nasnezilo a teraz tak na striedacku chvilku snezia a chvilu nie

xeni a co tak testnut ked ti meska? nechces?

xena1
8. jan 2010

kkatkaa,nemeska,som 26DC len mne byvalo takto az v ten den ked som dostala nie dopredu...a teraz nikde...a cikam furt,ale asi som prechladla...

groka
8. jan 2010

Ahojte

máme srdiečkooooo 😵 😵 😵 😵

dostala som ten najkrajsi darcek aky som mohla,ale nervy som mala riadne este v cakarni a ked som si lahla a doki povedal "tu je"a ze narastlo a este pred tym ako mi povedal ja som videla nieco malu bodocku v jeho telicku ktora ako keby pumpovala,tusila som ze je to srdiecko a ked mi siokami na to ukazala tiez to bolo radosti,takyyyyyy balvan mi padol,no krasa nieco,nadherne,vsetko je v uplnom poriadku,len ten vytok co som spomynala zlty je tehotensky zapal a kedze nemozem nic na vkladanie prve 3 mesiace tak mi dal Rolagin s tou pumpou,takze vecer zaciname,prva poradna bude 25 alebo dalsie 2 dni po tom ktory den chcem mam prist,dostanem aj tehu knizku,mame aj fotku,ale hodin neskor,lebo som unavena a idem sa na chvilku vyvalit

ahojte

groka
8. jan 2010

a ozaj som v 7tt takze ked som pocitam ja ten moj 33 dnovy cyklus tak - 4 dni ako mi to pocita vsade,teraz som asi 7+4 takze vlastne asi koncim len 7tt

kkatkaa
8. jan 2010

aha xeni ale aj tak ta obdivujem ze odolavas a netestla si

grokaaa to je krasne moc ti gratulujem a tesim sa na fotecku tak to nezabudni poslat
a mozes aj poslat nejaky tehu virusik pre mna ja som este osobne ziadny od nikoho nedostala 😉

groka
8. jan 2010

katka len pre teba a vsetky ich pochytaj nech ti prinesu stastie

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

lucialen
8. jan 2010

Groka, gratulejem k srdiecku 😵 😵

groka
8. jan 2010

janulka sa neozvala ako jej dopadlo sono?

luci dakujem

lucialen
8. jan 2010

Groka, zobrala som nejake virusy aj od dievcat z grafov a beriem aj tieto, kedze som tu 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre