Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
11. jan 2010

lucka ja mam prsia citlive este aj teraz 😉 hlavne bradavky no a co je sokujuce vobec nemam chut na sex 😔 zacinam mat uz aj vycitky ci si mm nenajde nahradu ☹ a uz aj ked mame sex tak ma to stipe pali a ja neviem co este a pritom zapal nemam ziaden 😖 jednoducho maly krpec asi odmieta aby ho nieto vyrusoval 😀 😀 😀

motylek17
11. jan 2010

babulky myslite, ze mame este poistovat???

janulka04
11. jan 2010

bris, ti bradavky ani nespominaj 😒 ....
ja som na ne citliva tiez a normalne mi vadia tie dotyky na prsiach pri predohre... u nas nebolo nic 2 tyzdne...ale je to sposobene tym, ze ja proste nemam chut 😔 , proste mi to pride divne...neviem, co mi je.... 😒

lucialen
11. jan 2010

Miska, co ti nejde odfotit dusik? 😕 Som netrpezliva

brisilda
11. jan 2010

lucka necuduj sa mne tiez islo testiky zle fotit 😉 ale zaklad ze tam // boli a aj su 😀
motylek co myslis poistovat?

brisilda
11. jan 2010

jani ja som divna cela co sa tyka sexu ☹ a ktoho vie ako to bude po porode lebo pri prvom som mala tiez problemi stehy ma boleli a aj niekedy bolia dodnes 😠 bola som zasivana na 4 stehy ale take poriadne dost nasiroko od seba 😀 cize ako niektore pisu az po stehno 😀 😀 😀

motylek17
11. jan 2010

tehu keksikom... 😀

petafr
11. jan 2010

ahojte kocky. Lucka, taaak sa s tebou tesim, dufam, ze vsetko bude prebiehat len a len dobre a bezstresovo... naozaj som velmi rada, ze ti to konecne vyslo! A Miska, dufam, ze ti ta ciarka bude silniet, graf je velmi pekny!
Gratulujem vam kocky, potisku, ale predsa.
Ja sa mam celkom fajn, 4.januara mi prisiel aj mm, tak sme konecne znovu spolu a hned mi je o nieco lepsie. MS som dostala presne po 29 dnoch, takze som niekde uprostred cyklu momentalne. Uz nemeriam, nechcem sa na to vobec sustredovat. Tiez si hladam nejaku novu pracu, mam mojho sefa fakt po krk, uz som kvoli nemu ani nespavala, tak to nie je normalne, musim si co najskor najst nieco ine. Len neviem kde... mm si tiez hlada pracu znovu vo FR, ja som to rozsirila na skoro celu Europu, tak som zvedava... Isto, ked si nieco najdem, otehotniem, ale velmi by som sa tesila... My sme mali nutenu pauzu len mesiac, ale to mm aj tak nebol na SK, takze mi to ubehlo, ale ako vravim, teraz nad tym ani neuvazujem, o detoch ani velmi nehovorime a ked tak to vzdy ide od mm, co je na tom najvacsia sranda, lebo povodne som chcela deti ja a on ani pocut...
Dokonca mi minuly tyzden vravi, ze by sme sa mohli zobrat, tak som skoro odpadla, vraj kvoli daniam... tak som sa schuti zasmiala, uz sme sice pred nejakymi dvoma rokmi uvazovali, ze sa dame zaregitrovat (vo FR to existuje to registrovane partnerstvo a su z toho rovnake vyhody ako pri manzelstve, co sa tyka dani a dedenia, napr), ale potom sa to nikomu nechcelo poriadne vybavovat a nechali sme to tak...
Ale tento rok platil vysoke dane, a tak ho to znovu napadlo, akurat nikdy nehovoril o manzelstve, to je sranda, ani si to neviem predstavit, tak som si zvykla na myslienku, ze sa asi ani nikdy nevezmeme... vzdy som si hovorila, ze uvidime, ked budu deti.
no ale som sa rozpisala...
Sisus, ako sa mas? Vidim, ze si sa pekne vratila, som rada, ze ti je lepsie, a dufam, ze mrcha pride co najskor... urcite si skus pomoct nejakymi doplnkami,ked to pomohlo inym, mozno pomoze aj tebe...
Sharmi gratulujem k dievcatku, Jani tebe tiez (ak sa to este nezmeni), Groka ku srdiecku... Tea, ty ides kedy? A Vero, ty tiez?
Motylek, ty si na tom ako? A ako doma? Bris ahoj, dufam, ze cukrovku nemas!
Xeni, drzim palce a este som videla nejake nove kocky, ktore zdravim!
Som rada, ze posledne mesiace su pozitivnejsie a konecne je to tu ako v auguste - septembri, ked ste vsetky otehuvavali!!!
Dnes tu budem!

lucialen
11. jan 2010

Maji, ja myslim ze poistovat uz netreba, uz si 3dpo, vajko je schopne oplodnenia 12h po uvolneni 😉 Ale ak chcete, kludne poistujte 😉
Inak si neviem predstavit, ze sa babatko prisaje na bradavku, ved budem vidiet aj hviezdicky 😒 Asi si budem musiet kupit tie chranice na bradavky 😀

brisilda
11. jan 2010

😀 motylek no jasne ze to poistuj co ak ta potom prejde chut na sex ako mna 😀 tak nech si to muzicek este uzije pre istotu kym to ide a je chut 😉 my sme v case snazilkovania sexovali aj pocas mrchy a teraz? juuuj 😔

tea333
11. jan 2010

jeee dusiiik na teste miska 😵 😵 skus o dva dni 🙂
ja som prave prisla zo skusky, mam A, spala som 4 hodiny ale mam akurat nervy ze rano mam dalsiu pisomku 😕 🙄
takze hor sa ucit, uz teraz nestiham..
inak pred par dnami ma zacalo boliet rameno,akoby svaly kde sa upinaju, a od vcera ma sialene boi cele rameno, ruka, nemozem s tym hybat, rano som sa pohla a skoro sa rozplakala..a nemozem ani voltairen, tak babka mi poradila mlieko s octom a ak nepomoze tak si to odrezem cele prisahaaam jak to boli

brisilda
11. jan 2010

lucka podla mna chranice na bradavky su onicom prve dni ked budes kojit si treba zvyknut budes mat sice podrazdene bradavky no ak preventivne po kazdom kojeni pouzijes calciovu masticku tak to v pohode zvladnes aj bez chranicov ja osobne si ich ani neplanujem kupit. skor rozmyslam o tych zachytavacoch materskeho mlieka lebo po porode vam bude mlieko doslova samovolne tiect 😀

miskahryzka8
11. jan 2010

juuuuj prave som zbodla prazenicu na poriku zo 4 vajec s paradajkiua chlebikmi so sunkou 😅

bris dik za schvalenie kavicky 😀 , ja si do nej davam sojove mliecko v prasku, takze je to vlastne zdrava kavicka 🙂

luci, no ja som sa rozhodla dat info ked budem tehu ostatnym az ked budeme uz mat na sone srdiecko, najblizsim kamoskam ked bude potvrdene krvickou tehu a mame najlepsie tak v osmom mesiaci 😀 , lebo ona bude strasne stresovat, co vsetko nemozem robit, jest a naaaahodou by sa nieco stalo a by som pocuvala furt, ved jaaa som ti to hovorila 😠

motylek jj ta moja hadica mi drzi vieru ze dusik bude silniet 🙂 a inak ak sa nam zadarilo tak na ten 18 DC, vtedy dosiel poloviciak z tych tatier, co mali taky vystup, ze hovoril, ze fakt sa bal az, ze strhnu lavinu, alebo capnu, lebo bolo vsetko zmrznute a to uz ma nachodene az az toho 🙂 , no a ked sme sa vecer mojkali, tak jeho bojovnickovia museli byt plni adrenalinu a happy, ze ich panko je zivy a zdravy a oni tiez 😀 😀 , tak vyrazili s nadseni do utoku 😀

motylek ides na analyses - charts overlay a tam si to navolis, aspon myslim, lebo ked to uz mam spojene mi to ukazje inak 😕

kockytehulky, vsetky vas boleli hned prsia 😕 ?

sisa2
11. jan 2010

petiiiii, mojko, rada ta tu opat vidim!!!! 🙂 a paci sa mi aj ta skratka za tvojim nickom 😉 mne chvilu potrva, kym tam opat pribudne.
som rada, ze je mm s tebou, urcite ti je lahsie, ako ked si bola bez neho. a teda svadba?? 😵 wow! ak sa rozhodnete do toho ist, tak budem drzat palce. uvidis, aj s tehu to vyjde. novy job, svadba, kopec stresov, clovek nema cas mysliet na to a prave vtedy sa zvykne podarit.

lucialen
11. jan 2010

Petka ahoj 🙂 A dakujem 😉 Budem vam s mm velmi drzat palce, aby sa zadarilo s pracou aj s manzelstvom 😉 Chcela by si sa zase stahovat za pracou? A do ktorej krajiny by si isla najradsej? JE to vzruso takto cestovat a skusat nieco nove. Niekedy mi to chyba, ale na druhej strane som rada, ze sme sa uz usadili.

lucialen
11. jan 2010

Miska, tak ty sa napchavas a ja tu netrpezlivo vyckavam na dvojho dusika 😀 Koli tomu som este ani neranajkovala 😀 Ja pojdem k dokimu az na konci mesiaca, po poslednej skuske a tiez az potom to poviem okoliu, skor nie.
Bris, moja kamoska mala po porode uplne popraskane bradavky, do krvi, bez chranicov by sa maly ani nenapapal. Ona vravela, ze tie bradavky boli horsie ako porod 😒

motylek17
11. jan 2010

peti vitaj opat medzi nami, so mnou to je asi tak, ze som 3 DPO... minula strana graf.... 🙂

miskahryzka8
11. jan 2010

jeeej pisete ultrakozmicky rychlo teraz 😀 ,

bris drobcek asi nechce aby mu mm tukal pindurom dočela 😀

motylek, poistujete este kolko vladzete 😉

luci, este som nesla hore ho fotit, som ranajkovala 😀, ale tak dopisem a vybehnem, len neviem ci to bude na fotaku vidno 😕

ahoooj petka 😵, dakujem 🙂drzim palce s robotkou 🙂

ahoj tei, to nevydrzim, testnem aj zajra aj v stredu, lebo v stredu poobede uz ideme na lyzovacku, ale mam dilemu, chcem to oznamit mm, tak ze mu dam dennik tehulky - knizku, co je rovno aj pre mna a v nej an zaciatku vlepene testiky, ale do tesca, kde som ju videla sa dostanem len dnes potom uz nie, mam ju kupit 🙂? A dala by som mu to na chate 🙂.

tei a gratuklujem k skuske 😵 a z coho mas tu ruku 😕?

miskahryzka8
11. jan 2010

luci ficim fotit 😀 😀

petafr
11. jan 2010

Siska, ja som si tu skratku ani nikdy nedavala prec, pravdu povediac ma to ani nenapadalo 😅 , no v podstate snazime ale uz sa na to nesustredujem, aspon zatial nie, a normalne nechapem, ako sa mi to dari... ale aspon sa milujeme vtedy, ked naozaj mame chut... a uvidime na konci mesiaca, ci budem pozerat do kalendara, kolkeho sme a tak...
S tou svadbou to nevidim az tak skvelo, jednak by bola len taka malicka, ale to su skor take predrozhovory, vlastne prvykrat mi to povedal on sam od seba, takze najblizsi rok sa mozno len bude rozbiehat myslienka, kym to niekomu zacneme hovorit, ze naozaj... ale som rada, ze o tom zacal rozpravat. a aj o babatku rozprava tiez sam od seba... to by som este pred rokom nebola verila, keby mi niekto povedal, ze to bude takto obratene...
Luci, no s tou pracou je to tak, ze by som isla niekam, ale pravdu povediac sa mi tiez velmi nechce zase zacinat odznovu, vratila by som sa aj do Rennes. ale to asi urobime, ak nahodou otehu skor ako najdem pracu.
Nechcem to zakriknut, ale uplne zo srandy som poslala CV do jednej irskej firmy a mala som pohovor, presla som do druheho kola, poslali mi nejake tabulky a ulohy, co som im mala do dnes rana poslat, tak som to urobila a tak neviem, kebyze mi to vyjde, asi budem sakra rozmyslat, ci tam pojdem... no ale nechcem to zakriknut, pozdvihlo mi to sebavedomie uz len to, ze som uspela na prvom pohovore a ze mi vobec zavolali...
uz zase pisem ako najata... 😅

petafr
11. jan 2010

Tea, super skuska... skus Konsku mast, mojmu ocinovi to dost zabera na taketo bolesti...
Maji, tak drzim palce o par dni si tu medzi nami ako nova tehulka!

tea333
11. jan 2010

miska ved dennik tehulky ti nezhnije 🙂 ak by to nahodou nevyslo, tak ho proste odlozis 😉 ale verim ze vyjde 😉

z coho mam tu ruku netusim..nebola som vonku, v zime, nic som nerobila, neudrela som sa..takze je to pomsta za to ze mi z tehulkovania nic nie je 😠

Petka ahoooj 🙂 svadba? super super 😉 😉 bodaj by ti to vyslo, praca jasne ze tiez..

lucialen
11. jan 2010

Peti, v irsku by to boli aj pekne peniazky. Si viem predstavit kolko zarabaju ludia v kancelariach, ked ja som ako opatrovatelka zarobila pekne peniaze. ALe zase pocasim tam nebudes nadsena. V uk je oproti irsku sucho 😉 Prsi tak 320 dni v roku 😀
Miska, ja som musela dat na fotaku nejaky macro, aby to zaostrilo poriadne

petafr
11. jan 2010

Tea, ja som to tiez uz mala, je to nieco ako zapal nervu a boli z toho cely sval... viackrat sa mi to stalo, to za par dni prejde, ale ak nie, treba ist k lekarovi... ale vravim, skus nejaku pomadu, pripadne aspon alpou.
Luci, ja mam aj dost kamaratov v Irsku, vravia, ze sa im zije celkom fajn, aj ked v Dubline su priserne ceny. A to pociase, v Bretonsku to nie je o nic lepsie ako v UK, takze Irsko snad zvladnem... no a ked sa nam nebude pacit, tak sa zase zdekujeme... 😀 ale este nic nie je ani nahodou iste... Luci, ja tam v poho vidim tu druhu ciarku.

lucialen
11. jan 2010

Jej Tea, akurat som pozrela tvoje satocky, velmi pekne, take jednoduche sa mi pacia 🙂 A gratulujem k Acku 😉

lucialen
11. jan 2010

Peti, a v ktorom meste, v Dubline? Mne sa to nezdalo az take drahe, pred irskom sme zili na ostrove Jersey a tam boli teda ine ceny, dublin v porovnani s tym sa mi zdal lacny. Aj ja vidim v pohode ciarku 😵 Dufam, ze v stredu uz bude pekne viditelna

lucialen
11. jan 2010

Miska vidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim dusika 😀 😵 Juj tesim sa 😵
A Xena sa neukazala 😒

tea333
11. jan 2010

peta dik za tip, prave som objavila obrovske balenie konskej maste v supliku s liekmi a spomenula som si ze som cosi take kupovala 🙂jeeeee...idem sa natierat..

luci dik 😉 ja som chcela praveze uplne jednoduche, presne take, a super super cena, kedze su to fake cinske saty z ebayu, ale to samozrejme aj tak nikto nebude vediet hehe..

miskahryzka8
11. jan 2010

nafotene, som nad tym maturovala 😀 , su v albume s babatkami 🙂 , myslim, ze ho vidno na tych foto, dušíka maleho zlatého 🙂

petka pis, pis my precitame 😉

tei dik, ze 😅 , tak ho teda kupim 🙂 , dufam, ze ho este budu mat 😕 a neprelezala si si tu ruku 😕 ?

luci dala som makro 😉

nikdy nehovor nikdy, ale ja som sa uz precestovala a teraz som rada na SK, uz by sa mi nechcelo sa sthaovt za pracou,a le clovek nikdy nevie a ine je ked idu spolu dvaja a ine ekd jeden 🙂

motylek17
11. jan 2010

vidim, vidim... 🙂 tak nech silnie... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre