Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sharmana
23. jan 2010

kati. ved ak by ti bolo velmi zle, tak by ta obvodná normálne vypísala na PNku, moja kolegyna tak bola mesiac doma.... pokial by ti bolo len trosku zle, tak sa to možno dá vydržat 😉 ja som si minule vzala pol dňa dovolenky, lebo normálne sa mi točila hlava, nejaký tlak sa menil alebo čo.. držím palce, aby ti vyšetrenia dopadly v poriadku..
babule, ja som normálne zaspala a teraz som sa prebrala, ale idem hajkat... tak dobrú, zajtra sa zastavím..

kkatkaa
23. jan 2010

sharmi phew to si ma potesila lebo som uz zacala stresovat ze co urobim ak ma to chyti a ja budem musiet ist do prace

idem aj ja dobru noc

miskahryzka8
23. jan 2010

ahojte, avatarkobol supiiis 🙂 , len dost dlhy filmik 😕

kati v pohode, ja len zo zvedavosti 🙂 , jj doslio mi dva dni dozadu naoibed zle z kyseliny, ked som si dala rozpusteny multak a ako robila krabiu pomazanku a zjedla dve nozicky 🙂 a vcera a dnes rano som citila kyselinu, ale negrckala a aj teraz citim trosku 🙂 , dam si k posteli tie ryzove chlebiky koliecka 🙂

kati som zvedava, ci budeme mat panny alebo vahy babatka, to je tak natesno 🙂

dzou dufam, ze sa pridas a budes charlie 😀

jeej luci sme postupka, este dzou ma kedy, 14teho posledny den mrchy 😀 ?

tei, hlavne musim najst partacku na skorsi termin, lebo mm nie je morsky 😀

juuj som kaput, budem musiet docitat zajtra 😀 , papa 🙂

miskahryzka8
24. jan 2010

Ahojte, nikde nikoho 🙂 ? Mne je dnes trosku smutno, mam tu poslednu zumbu vecer v astre, tam sa cvici super, je tam skvela atmoska..., ale tak tolko zumb do tyzdna mat uz nemozem 😒. A neviete o nejakych dobrych kurzoch pre tehulky - brusne tance, yoga, plavanie v bratislave 🙂 , nerozmyslali ste, ze by ste chodili 🙂 ?

Plus vsade je kopec snehu a uz sa neda lyzovaz 😠 , toto ma trosku jeduje 😅

A rozmyslam, ze sa vratim a jazykom, ja budem zase doucovat anglinu a chcela by som sa vratit k taliancine, nemcine a fracuzstine 😅 . Neviete o niekom, kto vie neiktory z tychto jazykov a chcel by sa na oplatku doucovat anglinu 😅 ?

xena1
24. jan 2010

ahojky miska,tak ja by som chodila ale som z rk,predtym som chodial na tehotensku jogu...
a nebus smutna,ved mas v brusku fazulku,ale zas chapem to su hormoniky...

groka
24. jan 2010

Avojte

tak my vo velkom varime obedik,bude kaciacia polievka fajnovucka,uz sa neviem dockat,no a druhe robil manzelik na spajdlach,to si ale pochutime,sa naobedujeme a zalahneme spat 😀 vsetci traja

vy co dobre varite?

miskahryzka8
24. jan 2010

ahoj xeni 🙂 , ja som mala na mojom zumba vikende poslednom yogu a som ju cvicila prvy krat a bolo to super 🙂 , mna by ale hlavne tie brusne tance zaujimali a proste vsetko, ja sa potrebujem hybat, lebo budem nervna 🙂

a jasne, ze pra fazuliatko vsetko a je teraz prioritou a ono to rychlo ubehne, ale proste bude mi chybat ta atmoska a baby tam ☹

miskahryzka8
24. jan 2010

u nas "svokra " vari kuriatko na kapuste, recept odo mna 😀 , ja som vcera robila fazuovu polievku a sardinkovu pomazanku, mnam 🙂

groka
24. jan 2010

miska kura na kapuste sme mali minuly vykend 😀
miska a dokedy chces zumpovat?

xena1
24. jan 2010

miska ja viem,aj mne by praca chybala a budem si muiset davat pozor,az raz budem tehu,lebo kazdy den v aute nie je sranda...
najdi si nejaku tehu jogu....pohyb je urcite dolezity... 🙂

tea333
24. jan 2010

bre ranko baby 🙂
akurat som oci rozlepila a uz sa musim ucit ☹

kkatkaa
24. jan 2010

dobre ranko 😉

miska ja nastastie este kyselina a nevolnosti ziadne, stale ma len bolia prsia. ano mame to natesno, aj ja som vahy ale tiez som zvedava co nakoniec budeme mat. a nebud smutna ved baby mozes ist semtam navstivit aj s malinkym v brusku a potom aj v kocariku 😉

este som nerozmyslala ze by som na nieco chodila ale nie je to vobec zly napad tak si asi za chvilu zacnem nieco hladat - ale v tt nie v ba - to by som mala "trosku" daleko 🙂

ahoj xeni, miska asi nie je smutna ona je taka akčáčka 😉

groka mnam ako tu uz raz niekto spominal ty by si mala vzdy povedat dopredu co sa chystas varit aby sme sa inspirovali lebo ty si tu z nas asi daleko najlepsia kucharka.

my mame vyprazane kuriatko, tiez sa tesim ale dam si len trosku lebo je to vyprazane a nemam ani moc chut jest

kkatkaa
24. jan 2010

tea ☹ tak si obcas urob pauzu a prid sa sem odreagovat 😉

lucialen
24. jan 2010

Dobre ranko 🙂
Tea, nie si sama, ja sa uz ucim 😉
Aj my budeme mat dnes kur, stehienka pecene so zem. kasou, nieco lahsie na zaludok 😉
Inak mi zacina alergia, ked som zistila, ze som tehu, tak som vysadila tabletky, ale uz ma to chyta zase. Vydrzim este do piatku, co na to povie doki 😒

miskahryzka8
24. jan 2010

groka, tak zumpovat snad nebudem 😀 😀 😀 , ale zumbovat dokedy mi to nebude robit problemy, zatial je to v pohode, ale potom budem musiet zmiernit skakave kroky 🙂 a kockam poviem, ze ten krok sa da robit tak aj tak, to nie je problem 🙂

xeni hladam, ale zatial ma nic nezaujalo ☹

ahoj tei 🙂

jj kati, som zvedava koho zozenu na zumbu miesto mna, to si bduem moct ist zacvicit, je ine, ked precvicujem a ked na niekoho cvicim, to si mozem cvicit tempom akym chcem 🙂

ja inak soms i dala aj tu surovu kapsticku a stavu zriedenu vodou, je tam veeeela vitaminikov 🙂 a dne ssom hrooozne smadna 😕 a mam chut k tej kapuste na pomaranc 😅

xena1
24. jan 2010

😉 miska,hladaj dalej,vy tam v ba musite mat vela moznosti.... 🙂
luci ahoj tehulka ako sa mi ma moj folik???? 😀
kati,ja viem,miska je aktivistka.... 🙂 a ty ako sa mas????

lucialen
24. jan 2010

Xeni, dufam, ze dobre 😀 Vobec ma netrapi, musela to byt kvalitka 😀
Miska, ja som jedla kapustovy majonezovy salat s kukuricou a zapijala som mliekom 🙂 Moj mm na mna len ustrachane pozrel, ale asi mu bolo zle namiesto mna 😀

kkatkaa
24. jan 2010

xeni ja sa mam dobre, bud. pondelok idem k dokimu aby mi potvrdil tehu, zle mi zatial nie je, iba ma bolia prsia to je zatial vsetko mohlo by to tak vydrzat co najdlhsie 🙂

a ty ako?

miskahryzka8
24. jan 2010

ahoj luci 🙂 a na co mas alergiu 😕 , ja posledny tyzden na zimu 😀 😕

xeni jj pokukam 🙂

inak tei, pises ze idete na dovcu s kamoskou, ja som tak bola zvyknuta, lebo poloviciak nie je na more, za som isla s kamoskou jeden rok s jednou do turecka dalsi s dalsou do grecka a poloviciak isiel s chalanmi na mont blanc a potom sme boli uz spolocne kade tade, minuly rok sme boli akopartia vchorvatsku, chalosi isli na motorkach, tak to sa mu chcelo, ale hlavne kvoli tej ceste 😀 , no ale jedna kamoska uz ma poloviciak, co sme booi a dlasia je teraz v amerike a ostatni - partia chcu ist az jul - august, ja by som chcela maj koncom druheho trimestra a neviem kde koho na to zohnat 😠

aktivistka 😀 , no tak trochu 🙂 , j sa tesim, ze sme obaja s poloviciakom taki, tak snad fazulka bude mat taku povahu a budeme ju od mala bravat plavat, lyzovat, na korcule - to sa mil ubi, ze mamina, tatino na korculiach a mimco v kociku a ficia na hradzy 🙂 a tak 🙂 🙂

miskahryzka8
24. jan 2010

luci 😀 😀 , ale tusim si dam radsej mango 😀 , sice ozaj dala som si von aktiviu tu vipijem najskor 😀 😀

kkatkaa
24. jan 2010

miska luci mate nieco nejake jedlo comu sa vyslovene vyhybate?

xena1
24. jan 2010

luci,tak to som rada.... 🙂
kati,tak ja som troska nervozna na zajtra,a mam v sebe pregnyl tak s acitim nejaka naladova a hladna 😉 😀 a drzim ti palce na pondelok,aj ke dsi myslim ze si jasna 😉
miska....a hyb sa opatrne... 😉

miskahryzka8
24. jan 2010

kati, tie syry makke,plasnove ci ake to su, surove klobasky, vo fazulovej polievke napr. nie 😀 a dobre umyvam ovocie a zeleninu a presla som z bilinkovch cajov na ovocne a nasla som tekanee pre tehotne, ten je mnam a rhobios bez kofeinu a kavu sa snazim nepit 🙂 a ine ma uz nenapada 😅

xeni ja drin moc palceky 🙂 a budem sa dnazit opatrne 🙂

kkatkaa
24. jan 2010

xeni diky moc 😉 zajtra sa drz budem drzat palceky 🙂

miska ten teekane pre tehotne ma aku prichut?

lebo ja som si uvedomila ze ked som netusila ze som tehu som sa nijak neobmedzovala aj kavu som pila a teraz mam z toho bobky ze co mozem a co nie aby som si uz davala pozor 🙂

xena1
24. jan 2010

dakujem kocky....inak bola som minuly tyzdes s kamoskou kupovat kocik an orave,a taky sa mi tam jeden zapacil,voal sa Atlantic espiro,vyzera byt prakticky aj pekny...a je aj kombinacia ze cervenosiva a modrosiva... 🙂

kkatkaa
24. jan 2010

xeni ja sa priznam ze ja som na kociky este ani nemyslela a ani nemyslim ale to bude zasa vyberania 😉

dzou
24. jan 2010

ahojte zienky....
no co ako sa mate? ja hlasim ze prsia ma uz zacali riadne boliet takze mozno aj bude nanic testovat lebo je jasne ze mrcha pride...ale tak skusim no uz viem ze tam na mna bude kukat / 😠

inac kati... prenatalna starostlivost tu samozrejme je 😀 predsa nejdes do nemocky len rodit 😀 ale zacina tak okolo 10-12tt.... skor iba ak mas nejaky problem... oni to tu beru tak ze sa zacnu zaoberat so starostlivostou ked uz je viac iste ze babo je silne a vydrzi... keby mali kazdu scanovat co je v 7tt tak by nic ine nerobili pri tych 16rocnych tehotnych ktore tu vidiet na kazdom kroku hlavne ze HAK je tu zadarmo to by boli tehotne asi vsetky ak by si museli platit ako u nas... no a potom sa uz robia klasicke vysetrenia ako u nas a tiez su rozne predpor. kurzy ako sla janulka....
no a teraz ma napadlo... neviete co je s nou?nikto sa nema ako s jankou skontaktovat ci je ok?

stanka1986ke
24. jan 2010

ahojte babenky...tie ktore si ma este pamatate...vsetkym vam gratulujem k tehu nech vsetko dobre dopadne...niesom tu casto ale ked tak hned citam lebo nestiham 🙂

miskahryzka8
24. jan 2010

kati taku neutralnu prijemnu 🙂 ,kuk na nete najdes zlozenie 😉 a podla mna kava sa s mierou moze, aj ja som si uz dala na lyzovacke kazde rano a to som uz vedela, ze som tehu 😉 , hlavne bacha na lieky v rvy trimester, ja som dokonca zistila, ze zovirax na herpes sa nemoze 😕

xeni ja musim kociky este poriadne pokukat 🙂

ideme na prechadzku, moc sa mi do tej zimi nechce,ale nech mame s fazulkou cerstvy vzduch 🙂

petafr
24. jan 2010

ahoj Stanka, prisla som kuk nahodou a ta vidim, ako sa mas? Nezabudli sme na teba, viackrat sme aj spekulovali, kam si zmizla... nemas uz snazilku v pase? Co mas nove a ako si na tom?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre